forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/05/2020 : 23:10:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Sta jos necu procitati, mozda Howard uopste nije znao da pise, mozda ga je samo Thomas spasio sto se Conana tice, ili je mozda Howard znao ali Thomas nije... svasta!

Ja ne znam kojeg Conana je Krugi citao, ali ocigledno nismo istog (a citao sam i CB i SSOC od starih). Mislim, ako je samo crtez donekle "spasio" Conana onda stvarno... a i to se valjda samo usralo Buscemi i Alkali, mozda par puta, ali to u principu nis ne valja.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 22/05/2020 : 23:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Majka Boneli!!!

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 22/05/2020 : 23:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD


Čovjek s djetelinom ima prvih 200 epizode na takvoj razini koju mnogi mogu samo sanjati, kako unutar tako i izvan Bonellija.



+ 1
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 22/05/2020 : 23:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Citam sve ili barem pokusavam....ali nema do dobrog starog Bonellija.

Kad hocu zabavu uz strip bez smaranja uvijek se nadje neki dobar Tex, Zagor, Mister No....itd. Tko to moze platiti...kakvi Francuzi, Belgijanci, Amerikanci....
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 22/05/2020 : 23:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Citam sve ili barem pokusavam....ali nema do dobrog starog Bonellija.

Kad hocu zabavu uz strip bez smaranja uvijek se nadje neki dobar Tex, Zagor, Mister No....itd. Tko to moze platiti...kakvi Francuzi, Belgijanci, Amerikanci....



+ 1
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/05/2020 : 00:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Što ne spomeneš malo Dylana, Nathana i Martina, a ne samo one koje ne uzimaš.
Čovjek s djetelinom ima prvih 200 epizode na takvoj razini koju mnogi mogu samo sanjati, kako unutar tako i izvan Bonellija.


Dylan je i na autopiltu voden, miljama daleko od ostalih dugogodisnjih sudruga mu
iz izdavacke kuce iz Milana.
Nathan, wouu, dan danas mu nitko ne puse za ramenima, u uspredbi sa svojom sabracom iz nakladnicke kuce iz Buonarotti ulice...
I sto si jos spomenuo... Martina...
E jes. Taj je posebni debil, pun povijesno netocnih cinjenica, mahom loseg crteza i teskih zamornih didaskalija...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/05/2020 : 01:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
To sve ovisi o osobnim ukusima i onome što preferiraš. Tebi je nešto takvo vrh, dok ja recimo serijale tipa Nathan ne bih uzimao ni besplatno. SF mi je odbojan jer u takvom svijetu možeš svašta natrpati u jednu priču, a nekakva realnost u svemu tome je gotovo nepostojeća.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/05/2020 : 01:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
E da. Kako rekoh, pod ustaljenom maximom; o ukusima se ne raspravlja, krije se zitko blato. Zivi pijesak dapace...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/05/2020 : 05:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

Majka Boneli!!!



I otac, i sin, i hcer, i baba, i deda, i praded, i cukudeda vrač... ma bonelli korijeni rodbinskog drveta idu do same utrobe zemlje..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/05/2020 : 11:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Kad hocu zabavu uz strip bez smaranja uvijek se nadje neki dobar Tex, Zagor, Mister No....itd. Tko to moze platiti...kakvi Francuzi, Belgijanci, Amerikanci....



Znači, kad hoćeš isključiti mozak - Bonelli :D

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/05/2020 : 12:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Pročitah mnoge BD albume koji veze s mozgom nemaju :)
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 23/05/2020 : 12:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by logo111

Kad hocu zabavu uz strip bez smaranja uvijek se nadje neki dobar Tex, Zagor, Mister No....itd. Tko to moze platiti...kakvi Francuzi, Belgijanci, Amerikanci....



Znači, kad hoćeš isključiti mozak - Bonelli :D


Otprilike...

Zar nam inače u životu nema dosta stresa i smaranja....da bi ti još tražili u stripu.

Strip doživljavam kao razonodu i zabavu uz koju "punim baterije" za ostalo ....

I to najčešće dobijem baš uz Bonelli ...

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/05/2020 : 12:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by velka031

Slažem se za Conana, crtački često impresivno, ali priče nemaju nikakav kvalitet.


Whoouuu...
Ajd' da kazemo da je crtez primarna stvar vizualnog dozivljaja strip industrije. I nek to bude podloga, fundament. Ako je Konan pizdarija ? Pa sto su onda dosadni mastodonti Bonellijevci,?
Zagi, zuta kosulja sa sudruzima, te napose covjek s djetelinom na ramenu...
Za njih je barbar tv u boji.



Vjeruj meni, ništa osobno protiv tebe, dapače, ok si mi lik
To je tipično malograđansko razmišlanje koje u nas vlada, da je Bonelli sranje i pizdarija, a Conan je nešto uzvišeno, to mogu shvatiti samo oni sa IQ preko 180.
Vjeruj mi, ne znam koliko si upoznat, DODSFERD je dobro rekao, pročitaj Rio Negro, Atlantik, Mister No ide u rat, Mafija ne prašta, Pantanal... Znaš koliko je to bolje od Conana? Neopisivo. Zašto je to tolikima problem priznati, ja ne znam objasniti.
E sad ako su ti stripovi koje sam naveo pizdarija, pa šta je onda Conan?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/05/2020 : 12:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ovde bih se složio sa bonelijevcima - konan,ili kako mu ja tepam konjan,nije ništa posebno;mada sam ga nekad baš voleo.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/05/2020 : 13:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by velka031

Slažem se za Conana, crtački često impresivno, ali priče nemaju nikakav kvalitet.


Whoouuu...
Ajd' da kazemo da je crtez primarna stvar vizualnog dozivljaja strip industrije. I nek to bude podloga, fundament. Ako je Konan pizdarija ? Pa sto su onda dosadni mastodonti Bonellijevci,?
Zagi, zuta kosulja sa sudruzima, te napose covjek s djetelinom na ramenu...
Za njih je barbar tv u boji.



Vjeruj meni, ništa osobno protiv tebe, dapače, ok si mi lik
To je tipično malograđansko razmišlanje koje u nas vlada, da je Bonelli sranje i pizdarija, a Conan je nešto uzvišeno, to mogu shvatiti samo oni sa IQ preko 180.
Vjeruj mi, ne znam koliko si upoznat, DODSFERD je dobro rekao, pročitaj Rio Negro, Atlantik, Mister No ide u rat, Mafija ne prašta, Pantanal... Znaš koliko je to bolje od Conana? Neopisivo. Zašto je to tolikima problem priznati, ja ne znam objasniti.
E sad ako su ti stripovi koje sam naveo pizdarija, pa šta je onda Conan?


Sve 5. Simpatije su obostrane.
Ma kakva malogradanstina... volim ja jako Bonelli junake, samo neke druge od tvog trolista najdrazih. Uglavnom tu trojicu, ekipa najvise i voli, a meni su najgori od svih. Ajd da ne grijesim dusu, pilot je okej, priznajem. Jako, jako bolji od druge dvojice. Pricali smo vec o ovome, sjecas se? Da sad ne dajem opet razloge sto mi sneta kod Texa i Zagora. Meni je svijet Nathana recimo, puno pametnije stivo. Magicni, Dragonero, Dampyr...sve mi je to bolje od ovih najdugovjecnijih. Dylana da ne spominjem. Samo u tom serijalu ima desetak istinskih remek djela ravnih najboljim BD albumima. Pa Ken, svijet za sebe... volim ti ja puno Bonelli likove, i nikad ne bi izjavio da je to za one neprimjerenog IQ- a. A posebno mi je draga ova 'nova' politika SBE sa mini serijalima, te otvaranje novim vidicima koji su veliki odmak od onih vec spomenutih klasika. Uostalom i ja nisam cijepljen od nerazumnosti skupljanja Zagora i teskoj nostalgiji kojom taj lik utjece na mene. No imam zato i pravo koji put ga pecnuti, i srati malo po njemu...jbg

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/05/2020 : 13:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I ja sam ga baš volio, i kad ga je SD počela izdavati onda sam shvatio da je to malo veća razina od onih Bonellija zbog kojih je i izdavač na "lošem" glasu. Ali tu treba biti jasno da Blek, Mark, Miki ili Kit nemaju pretenziju biti stripovi za starije od 8 godina, dok je sa Divljim Mačem Simerije, bojim se, druga priča. Ima nešto jako simpatično u tome kada uzmeš u ruke Marka, strip na 66 stranica, znaš po zubima i faci tko je negativac, jebiga, ima tu neke zabave. Conan nema čak ni to. Traćenje vremena.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/05/2020 : 13:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ovde bih se složio sa bonelijevcima - konan,ili kako mu ja tepam konjan,nije ništa posebno;mada sam ga nekad baš voleo.


A ima, ima sjajnih trenutaka, te odlicno nacrtanih epizoda...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/05/2020 : 13:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by velka031

Slažem se za Conana, crtački često impresivno, ali priče nemaju nikakav kvalitet.


Whoouuu...
Ajd' da kazemo da je crtez primarna stvar vizualnog dozivljaja strip industrije. I nek to bude podloga, fundament. Ako je Konan pizdarija ? Pa sto su onda dosadni mastodonti Bonellijevci,?
Zagi, zuta kosulja sa sudruzima, te napose covjek s djetelinom na ramenu...
Za njih je barbar tv u boji.



Vjeruj meni, ništa osobno protiv tebe, dapače, ok si mi lik
To je tipično malograđansko razmišlanje koje u nas vlada, da je Bonelli sranje i pizdarija, a Conan je nešto uzvišeno, to mogu shvatiti samo oni sa IQ preko 180.
Vjeruj mi, ne znam koliko si upoznat, DODSFERD je dobro rekao, pročitaj Rio Negro, Atlantik, Mister No ide u rat, Mafija ne prašta, Pantanal... Znaš koliko je to bolje od Conana? Neopisivo. Zašto je to tolikima problem priznati, ja ne znam objasniti.
E sad ako su ti stripovi koje sam naveo pizdarija, pa šta je onda Conan?


Sve 5. Simpatije su obostrane.
Ma kakva malogradanstina... volim ja jako Bonelli junake, samo neke druge od tvog trolista najdrazih. Uglavnom tu trojicu, ekipa najvise i voli, a meni su najgori od svih. Ajd da ne grijesim dusu, pilot je okej, priznajem. Jako, jako bolji od druge dvojice. Pricali smo vec o ovome, sjecas se? Da sad ne dajem opet razloge sto mi sneta kod Texa i Zagora. Meni je svijet Nathana recimo, puno pametnije stivo. Magicni, Dragonero, Dampyr...sve mi je to bolje od ovih najdugovjecnijih. Dylana da ne spominjem. Samo u tom serijalu ima desetak istinskih remek djela ravnih najboljim BD albumima. Pa Ken, svijet za sebe... volim ti ja puno Bonelli likove, i nikad ne bi izjavio da je to za one neprimjerenog IQ- a. A posebno mi je draga ova 'nova' politika SBE sa mini serijalima, te otvaranje novim vidicima koji su veliki odmak od onih vec spomenutih klasika. Uostalom i ja nisam cijepljen od nerazumnosti skupljanja Zagora i teskoj nostalgiji kojom taj lik utjece na mene. No imam zato i pravo koji put ga pecnuti, i srati malo po njemu...jbg




Serem i ja po Zagoru, itekako (prema zasluzi), ako preživi ovaj novi trend da su priče sve gore i gore, bit će dobro. S tim da ja ne gledam Zagora kroz prizmu kukaca ubojica, Thundermana ili noćne more na moru. Stvar je politike glavnih urednika koji su u tako dugom serijalu ipak kiksali i dopustili da se Sclavi zajebava sa 90% scenarija koje je radio, da radi tamo neki Pezzin koji nije u stanju napraviti smisleni scenarij niti za Paju Patka, da se Toninelli previše ponavlja ili da Burattini pokazuje svu neraskoš svoga talenta i to još kao glavni urednik.
Nolittin Zagor, e, to je sami vrh stripa za mene.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/05/2020 : 15:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by Beva

Znači, kad hoćeš isključiti mozak - Bonelli :D


Otprilike...

Zar nam inače u životu nema dosta stresa i smaranja....da bi ti još tražili u stripu.

Strip doživljavam kao razonodu i zabavu uz koju "punim baterije" za ostalo ....

I to najčešće dobijem baš uz Bonelli ...


Pošteno.

Ja od zabave očekujem nešto drugo, očito. Minimum očekivanja su kompleksno napisane i promišljene priče koje ne mogu čitati ako nisam 100 % skoncentriran. Bude i tu stvari koje mi se ne svide, to ovisi o autoru i onome što hoće reći. Pritom ne želim reći da u Bonelliju nema takvih priča, ima ih itekako. Recimo, Nollita Mr Noa nije pisao s ciljem da netko "ubije" pola sata čitajući. Provlačio je on kroz serijal dosta socijalnih i ekoloških tema.

Što sam stariji, sve me manje stvari iskreno oduševi jer je veliki broj pročitanih djela s kojima se nove stvari uspoređuju, ali zato kad naiđem na nešto onda iskustvo čitanja bude baš neopisivo. Zerocalcare je među zadnjim stvarima kojima sam se iskreno oduševio, naoko humoristično štivo, ali obrađuje opća pitanja o životnim dilemama i razmišljanjima na takav originalan način da jedva čekam pročitati još. To mi se s Dylanom, recimo, odavno ne događa i čitam uglavnom iz navike.

No, ovo je diskusija za neku drugu temu pa ne bih nastavljao ovdje, topic koji je Peyo otvorio je vjerojatno prikladnije mjesto.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 23/05/2020 15:15:49
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/05/2020 : 15:43:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Treba nama (meni) stripova i za odmaranje i za uprezanje mozdanih vijuga, i stresne, mracne, i duhovite, jednostavne... no, problem je neku razbibrigu samo obracati iznova i iznova bez prestanka. Meni recimo neki Dylan odlicno dođe kada trebam presjeci neki integral ili neki serijal, ali recimo Texa ne mogu citati bez prestanka, mislim ici iz jedne na drugu pricu (tu mislim prvenstveno na ove novije od #500 dalje). A isto tako mi neki teski tmurni i depresivni Francuzi ne sjednu svaki can i u svako vrijeme. Ili stripovi sa veoma sporim tempom gdje nema nekih pravih događaja, pa cak i unutarnji svijet glavnog junaka nema nekih turbulencija. Recimo Taniguchijev Setac me donekle razocaro, a "zavolio" sam ga jos prije sam krenuo sa citanjem (dok ostali njegovi stripovi rasturaju). Istina, mozda ga nisam krenuo citati u pravo vrijeme, a i danas mi neke teme ne pritiscu na prava dugmeta dok bi me nekad odvalila (recimo Polina mi nije bila nista posebno, dok bi mi, barem vjerujem tako, bolje sjela da sam je citao nekih +20 godina prije) itd.

Razumijem i jednu i drugu stranu, kao i zasicenje, ali nesto odbacivati kad to nisi ni probao... hmmm, tu sam mozda i ja sa supergacesama koji me vec po inerciji odbijaju i nikako se ne mogu uzivjeti u taj neki svijet supermoci ljudi u nekim kostumima. Mozda steta, ali jebiga...

No, isto tako danas naprosto ne mogu citati neke Bonellijevce, naprosto me zaboli mozak kako naivno i glupo je sve skupa, pa nemam vise jebenih 10 godina da bi me to pa cak i zanimalo. Na svu srecu nisu svi takvi, stavise i dapace, i dandanas se nađe poneki odlican i hrpa dobrih, ali da je cjela razrada scenarija i kako se sve skupa razvija donekle specificno za SBE, no isto tako vazi i za osrednje "Amere", tako da ima tu nesto da svaka "skola" ima svoje "zakonitosti" od kojih samo rijetki odskacu.


Znaci, live and let live. Or leave. :D




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/05/2020 : 16:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ja sam kupio one Darkwoodove Konane i umro dok sam pročitao prvi broj. Umro... Pa da netko kaže sto puta kako je to kultni strip i nešto fantastično meni je to bio napor za pročitati...
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 23/05/2020 : 16:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by DODSFERD


Čovjek s djetelinom ima prvih 200 epizode na takvoj razini koju mnogi mogu samo sanjati, kako unutar tako i izvan Bonellija.



+ 1



+2

sangue navajo
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/05/2020 : 16:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ja sam kupio one Darkwoodove Konane i umro dok sam pročitao prvi broj. Umro... Pa da netko kaže sto puta kako je to kultni strip i nešto fantastično meni je to bio napor za pročitati...

Koliko mi je ostalo u sjećanju,bija je odličan onaj Conan šta je izlazija u dečjim novina. Ono u SD je bilo bezveze.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/05/2020 : 16:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by anto

ovde bih se složio sa bonelijevcima - konan,ili kako mu ja tepam konjan,nije ništa posebno;mada sam ga nekad baš voleo.


A ima, ima sjajnih trenutaka, te odlicno nacrtanih epizoda...


svakako da ima

dobro,crtež je kod Konana jebanje keve (dovoljno je reći Bjusema)- priča je ono što meni više ne paše kao nekad.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/05/2020 : 16:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ja sam kupio one Darkwoodove Konane i umro dok sam pročitao prvi broj. Umro... Pa da netko kaže sto puta kako je to kultni strip i nešto fantastično meni je to bio napor za pročitati...


ista priča i kod mene

ali dvojka je već dosta bolja;pa i trojka; a onda kreće vruće hladno.

slično kao i kod hronika

ovaj novi serijal mi je već standardno sjajan.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.9 seconds. Snitz Forums 2000