forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 27/05/2020 : 20:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
@Beva
Da, naknadno sam se toga sjetio. I jedan Cosey je isto dosta skup.
Ali takvih iznimki ima svega nekoliko, a da ne govorimo da recimo jedan album Velikog mrtvaca i većine integralnih izdanja ispadne četrdesetak kn.

No poanta je tu. :)

Bok, kako si.

Edited by - Cromwell on 27/05/2020 20:45:57
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/05/2020 : 20:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petarStripovi10

quote:
Originally posted by sumohrvat
Kako nema kad se uvijek nađe par zaštitnički nastrojenih forumaša kojima bolje da si mater opsovao nego dirnuo u Libellus 😊😊😊😊


Točno to. Neugodno je i čitati. Još bih razumio da ih LL plaća za marketing, pa hajde, ali ovako nije mi jasno.



Valjda su utukli brdo novaca pa moraju stalno dokazivat sebi i drugima da je to bila prava stvar.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 27/05/2020 : 21:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Je utukao sam na Strip agent, Libellus, Fibru, ČK i dr. puno novaca. I da - mislim da je to zaista prava stvar.

I kad sam kupovao Strip agentove / Bookglobe albume od 48 stranica za 90 kuna (Soda, Largo W, Mali Spirou i dr.) i kad sam kupio npr. Fibrinu Hildu 1 od 40 stranica za 80 kuna i kad ću kupiti LL Spirou od 64 stranice za 120 kuna smatrao da je to ok cijena i da je to sve tu negdje kuna gore ili dolje.

Ali dobro, shvatio sam poantu samo je LL skup :)
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 27/05/2020 : 22:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

@Beva
Da, naknadno sam se toga sjetio. I jedan Cosey je isto dosta skup.
Ali takvih iznimki ima svega nekoliko, a da ne govorimo da recimo jedan album Velikog mrtvaca i većine integralnih izdanja ispadne četrdesetak kn.



Ne mislim ja da je Western skup. On je i s punom cijenom opet 30 kn jeftiniji od Spiroua na popustu, a 60 kn od pune cijene Spiroua.

Kod Libellusa su 152 stranice u boji 235 kn, što je za 85 kn skuplje od Fibre:

http://www.libellus.hr/i/kahaniel--grimizna-vatra--aniel/1394/0/-2

Mislim, ja bih volio da imam toliko novaca da mi je svejedno koliko što košta, ali izjaviti da je Fibra jednako skupa kao Libellus može samo netko tko apsolutno ne gleda na cijenu. Kad imaš za kupiti jedan strip ili dva to i nije neka razlika, ali kad imaš sto komada bogme se nakupi. Ili je nekome svejedno što će za 100 Libellusovih stripova dati 3000 kuna više nego kod Fibre ako ih kupuje na popustu, ili 6000 kn ako kupuje po punoj cijeni. Sumnjam da ima puno takvih. A ne može se reći da su izdanja Libellusa savršenija od Fibrinih, tu je to po kvaliteti.

I znam da bi Markos sad rekao da on štedi puno radeći gomilu toga sam, ali opet ne mijenja na činjenici da je Fibra značajno jeftinija.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/05/2020 : 22:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Osim toga jaki često pecne i Markosa i sve ostale izdavače za cijene. Ali to je već dio folklora



Uopće mi nije bila namjera pecniti Libellus već jednostavno konstatirati da sa ovom novom cijenom BD albuma(a mene zanima jedino Sužanjstvo)mi je preskupo.Tj.nije da ne mogu to platiti jer ionako izađe jedan album godišnje(i manje)već jednostavno ne mogu sam sebi opravdati takvu kupovinu.To je moj problem a ne LLov.Čekat ću ga na sniženju(ako bude).
A što se tiče peckanja uvijek je zadovoljstvo pecnuti Marka.A i nemoš pecnuti one kojih nema ovdje a i nisu podložni peckanju

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 27/05/2020 : 22:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Je utukao sam na Strip agent, Libellus, Fibru, ČK i dr. puno novaca. I da - mislim da je to zaista prava stvar.

I kad sam kupovao Strip agentove / Bookglobe albume od 48 stranica za 90 kuna (Soda, Largo W, Mali Spirou i dr.) i kad sam kupio npr. Fibrinu Hildu 1 od 40 stranica za 80 kuna i kad ću kupiti LL Spirou od 64 stranice za 120 kuna smatrao da je to ok cijena i da je to sve tu negdje kuna gore ili dolje.

Ali dobro, shvatio sam poantu samo je LL skup :)



Nije samo, ali je skuplji. Izvukao si Hildu i poredis punu cenu Hilde sa onom na popustu Libellusa, realno nije fer. Hilda je trenutno sa 40 stranica 64kn, a Spirou 64 strane 120 kn. I iskreno uzeo si po Fibru najgori primer ili blizu najgoreg. Sve ok, ko hoce dalje platice, ali ne mozemo pobijati cinjenice, zar ne?
Naravno volim ja i jedne i druge, ali mi je Fibra zbog reprinta koje je uradila prilicno draza 😀
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/05/2020 : 17:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by jaki

Zašto bi zezao kad je već poskupilo Sužanjstvo?
To je izgleda nova cijena za bd albume.
Za mene preskupo.




Pa Fibra ti je u zadnjih nekoliko dana najavila nekoliko strip albuma koji cijenom premašuju ovu cijenu a nisam vidio da si baš Markosu rekao da mu je to preskupo.

Lako ovdje kritizirati cijenu kad znaš da ti nema tko odgovoriti.



Kakvo vrijeme, takva i cijena. Ne vidim tu razloga raspravi. Tko je do sad uzimao uzimace i od sad. Tu nema nikakvih nepoznanica.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/05/2020 : 17:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petarStripovi10

quote:
Originally posted by sumohrvat
Kako nema kad se uvijek nađe par zaštitnički nastrojenih forumaša kojima bolje da si mater opsovao nego dirnuo u Libellus 😊😊😊😊


Točno to. Neugodno je i čitati. Još bih razumio da ih LL plaća za marketing, pa hajde, ali ovako nije mi jasno.


Kako ti nije jasno? Meni nije jasno?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/05/2020 : 17:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zare80

quote:
Originally posted by logo111

Je utukao sam na Strip agent, Libellus, Fibru, ČK i dr. puno novaca. I da - mislim da je to zaista prava stvar.

I kad sam kupovao Strip agentove / Bookglobe albume od 48 stranica za 90 kuna (Soda, Largo W, Mali Spirou i dr.) i kad sam kupio npr. Fibrinu Hildu 1 od 40 stranica za 80 kuna i kad ću kupiti LL Spirou od 64 stranice za 120 kuna smatrao da je to ok cijena i da je to sve tu negdje kuna gore ili dolje.

Ali dobro, shvatio sam poantu samo je LL skup :)



Nije samo, ali je skuplji. Izvukao si Hildu i poredis punu cenu Hilde sa onom na popustu Libellusa, realno nije fer. Hilda je trenutno sa 40 stranica 64kn, a Spirou 64 strane 120 kn. I iskreno uzeo si po Fibru najgori primer ili blizu najgoreg. Sve ok, ko hoce dalje platice, ali ne mozemo pobijati cinjenice, zar ne?
Naravno volim ja i jedne i druge, ali mi je Fibra zbog reprinta koje je uradila prilicno draza 😀


Ali Fibra i LL imaju malo drugacije poglede na izdavastvo. Marko ce kad vidi da nesto 'kuri' i nestane, uraditi reprint poradi 'sirokih' masa strip citateljstva, sto je nice. A LL ima toliko i toliko kupaca i adio. Nije im potrebno reprintati. Mislim da je visekratno objasnjeno kako su to kolekcionarske knjige, i nece ih svi moci posjedovati. Pa sta? Nekoga to ne dotice 2% i ako ga nije briga zasto bi se iznova i iznova uzrujavao s tim 'problemom'? Oni naprotiv, koji to vole, s velikim ce gustom 'pljucnut lovicu', (svoju, ne tudu), na takve proizvode. Bah, dosade li, vise uvjek ista objasnjavanja i dokazivanja pripadnosti i bliskosti istini, pravdi i moralu. Pa makar i ovoj stripovskoj. Ovde bi se ocekivalo prijemcivost i entuzijasticnost strip ljubitelja, ali svaki put je kao u raspravi u saboru, skupstini, parlamentu... bah.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 29/05/2020 : 02:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl
Ali Fibra i LL imaju malo drugacije poglede na izdavastvo. Marko ce kad vidi da nesto 'kuri' i nestane, uraditi reprint poradi 'sirokih' masa strip citateljstva, sto je nice. A LL ima toliko i toliko kupaca i adio. Nije im potrebno reprintati. Mislim da je visekratno objasnjeno kako su to kolekcionarske knjige, i nece ih svi moci posjedovati. Pa sta? Nekoga to ne dotice 2% i ako ga nije briga zasto bi se iznova i iznova uzrujavao s tim 'problemom'? Oni naprotiv, koji to vole, s velikim ce gustom 'pljucnut lovicu', (svoju, ne tudu), na takve proizvode. Bah, dosade li, vise uvjek ista objasnjavanja i dokazivanja pripadnosti i bliskosti istini, pravdi i moralu. Pa makar i ovoj stripovskoj. Ovde bi se ocekivalo prijemcivost i entuzijasticnost strip ljubitelja, ali svaki put je kao u raspravi u saboru, skupstini, parlamentu... bah.



Kad strip dostize cenu od 100 evra na licitaciji, malo se gubi entizijazam strip ljubitelja i ja o tome pricam. Da si medju onima koji ne mogu da nadju neki rasprodani broj, video bih onda tvoju pricu 😀. A da ljudi ne govore gomilu neistina na ovom forumu, kao ovo malocas poredjenje cena bila bi i atmosfera bolja. 😉
Ovu pricu o moralu, pravdi i istini, apsolutno niko sada nije pokrenuo i nema potrebe da ih branis i ubacujes mi reci u usta koje nisam rekao. Ja sam odgovor zasto ne rade reprinte dobio od Libellusa i ne moras mi se truditi objasniti. Imam subjektivno pravo biti nezadovoljan, kao sto imam pravo pohvaliti Fibru za ono sto mislim da ih cini jedan stepenik ispred.
Cak iskreno Libellusov odgovor za reprint je mnogo bolji od tvoga, pa ih bolje nemoj braniti 😉, jer apsolutno nema potrebe.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/05/2020 : 08:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Replicirajuci tebi, mislio sam opcenito. Dakle, nista osobno. Cuj, razumijem te, ali da meni fali neki broj, dosao bi do nega uvjeravam te. A i ne trebam te ustvari nista uvjeravati, ljudi su ljudi i imaju svoje poglede, stavove te ce uraditi kako oni misle bez obzira sto im se govorilo. Nije ni do mene, ni tebe ni nukoga drugoga. Takvi smo, kakvi smo. Slazem se da je Fibra broj jedan nakladnik ovih prostora, dodao bi samo, jedna od najboljih u globalbnim razmjerima. Da ne branim LL kazes, pa branim ih onoliko koliko mi se svidaju njihova izdanja, a svidaju mi se masu. Da ponovim jos jednom, bas onoliko i onako koliko sam kao klinac zamisljao stripove da bi mogli biti jednog dana, dok sam ih kupovao po trafikama. Dakle niko te nije prozvao, sto se mene tice mozes i ti i tko god hoce iznositi svoje stavove, meni je samo dopizdilo to plucanje po izdavacu, a nema njihovih predstavnika da kazu rijec-dvije. Sto nismo vec apsolvirali da tko ne voli te fensi smensi upakirane jeftine/kiosk Bonelli likove u nekim tamo bespotrebno de luxe hc preserans izdanjima, da ih ne treba ni kupovati? Ni manje ni vise. Sve je ostalo izlisno, ali necemo mi biti mi da se ne vratimo jos stoput ovoj temi.
I da, kolega, ovo je opet opcenito receno, niposto ne, tebi osobno...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 29/05/2020 09:05:21
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 29/05/2020 : 18:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Replicirajuci tebi, mislio sam opcenito. Dakle, nista osobno. Cuj, razumijem te, ali da meni fali neki broj, dosao bi do nega uvjeravam te. A i ne trebam te ustvari nista uvjeravati, ljudi su ljudi i imaju svoje poglede, stavove te ce uraditi kako oni misle bez obzira sto im se govorilo. Nije ni do mene, ni tebe ni nukoga drugoga. Takvi smo, kakvi smo. Slazem se da je Fibra broj jedan nakladnik ovih prostora, dodao bi samo, jedna od najboljih u globalbnim razmjerima. Da ne branim LL kazes, pa branim ih onoliko koliko mi se svidaju njihova izdanja, a svidaju mi se masu. Da ponovim jos jednom, bas onoliko i onako koliko sam kao klinac zamisljao stripove da bi mogli biti jednog dana, dok sam ih kupovao po trafikama. Dakle niko te nije prozvao, sto se mene tice mozes i ti i tko god hoce iznositi svoje stavove, meni je samo dopizdilo to plucanje po izdavacu, a nema njihovih predstavnika da kazu rijec-dvije. Sto nismo vec apsolvirali da tko ne voli te fensi smensi upakirane jeftine/kiosk Bonelli likove u nekim tamo bespotrebno de luxe hc preserans izdanjima, da ih ne treba ni kupovati? Ni manje ni vise. Sve je ostalo izlisno, ali necemo mi biti mi da se ne vratimo jos stoput ovoj temi.
I da, kolega, ovo je opet opcenito receno, niposto ne, tebi osobno...


Sve kul naravno i razumem potpuno tvoj stav. I ja bih naravno voleo da se njihova izdanja sto vise prodaju i da se cena vise ne podize, ali dobro. Za ove retke ce se naci, ali mora polako
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 30/05/2020 : 12:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Al ga LL dere: najavljen MNo Revolution, MNo nove avanture, zadnji DWD... Puuh, jos DD, Zagor i redovni MNo??? Al bi bila tura.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/05/2020 : 12:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Al ga LL dere: najavljen MNo Revolution, MNo nove avanture, zadnji DWD... Puuh, jos DD, Zagor i redovni MNo??? Al bi bila tura.



Samo jedan Zagor?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/05/2020 : 12:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
los izbor naslovnica i kod prve i kod druge knjige Ringa
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 30/05/2020 : 14:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by ZoranC

Al ga LL dere: najavljen MNo Revolution, MNo nove avanture, zadnji DWD... Puuh, jos DD, Zagor i redovni MNo??? Al bi bila tura.



Samo jedan Zagor?

Nagadjam. 10 puta po jedan je isto 10 godisnje. Ja sam ti tu opusten. Sto bude, bude.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/05/2020 : 14:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Zoki - sto ne idu i 4 nova Nick Raidera sto su najavljena nedavno? Nadam se da ce biti

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/05/2020 : 14:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

los izbor naslovnica i kod prve i kod druge knjige Ringa




šteta što ova nije upala:
https://shop.sergiobonelli.it/scheda/38169/All-ultimo-respiro.html
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/05/2020 : 16:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Bas dobro. Zavrsili smo sa pilotovom revolucijom i sa Deadwod Dickom. Mr No Revolution nisam jos procitao cekao sam strpljivo kraj. Ovog drugog junaka tako nesretna imena sam iscitao i mogu reci da nisam davno tako nesto dobro od SBE imao u rukama. 2/2 za sad. Pilotove price ni stare ni nove ne uzimam. Ovom turom ocekujem jos Dylana, Dragonera i Ringa sto se mene tice. Ali bit ce sigurno opet i Zagor, ako ne i dva, ne moze bez njega.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/05/2020 : 16:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by supermark

los izbor naslovnica i kod prve i kod druge knjige Ringa




šteta što ova nije upala:
https://shop.sergiobonelli.it/scheda/38169/All-ultimo-respiro.html


I ja kazem...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 30/05/2020 : 19:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Zoki - sto ne idu i 4 nova Nick Raidera sto su najavljena nedavno? Nadam se da ce biti

Reem, ne citam NR pa ih zato nema u mojoj listi zelja.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/05/2020 : 18:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Bas dobro. Zavrsili smo sa pilotovom revolucijom i sa Deadwod Dickom. Mr No Revolution nisam jos procitao cekao sam strpljivo kraj. Ovog drugog junaka tako nesretna imena sam iscitao i mogu reci da nisam davno tako nesto dobro od SBE imao u rukama. 2/2 za sad. Pilotove price ni stare ni nove ne uzimam. Ovom turom ocekujem jos Dylana, Dragonera i Ringa sto se mene tice. Ali bit ce sigurno opet i Zagor, ako ne i dva, ne moze bez njega.



Deadwood Dick je briljantan, a ova zadnja knjiga bi trebala biti i najbolja, zaplet i kraj su sjajno odrađeno, na Andreuccijev crtež ne treba trošiti riječi.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 31/05/2020 : 20:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Deadwood Dick je stvarno fenomenalan... I crtež je toliko dobar da ću radije uzeti od Libellusa veći format nego od veselog manje izdanje.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 31/05/2020 : 20:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

quote:
Originally posted by ReemCP

@Zoki - sto ne idu i 4 nova Nick Raidera sto su najavljena nedavno? Nadam se da ce biti

Reem, ne citam NR pa ih zato nema u mojoj listi zelja.


na fb su rekli da nece ici sva 4 u istoj turi...
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1049 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 31/05/2020 : 23:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Nije baš striktno vezano u LL, al uz kolekcionere i izdavača je.
Pohvale autoru.


Edited by - petarStripovi10 on 31/05/2020 23:02:09
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.85 seconds. Snitz Forums 2000