forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 SPAWN - PREDNARUDŽBE uz popust od 25%
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 01/09/2011 : 18:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

pa nemoj da zezas coveka, da ih sacuva ili da ih potrosi? :D


Onako kako kaže Scrooge McDuck.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 01/09/2011 : 18:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ali kad je tako jeftino, a izgleda kvalitetno.

Pa, ako može još savjeta.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 02/09/2011 : 10:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Ja sam Spawna kupio za onu bagatelu što su prodavali u SNK prošlo ljeto.

Knjige su OK urađene, na nekim mjestima je bio loš otisak i čini mi se kao da se vidjela loša rezolucija na monitoru, vjerojatno je Hello dobio lošije materijale pa se izvlačilo što se moglo.
Scenaristički mi Spawn nije bio ništa posebno. Možda je ljudima koji ga više čitaju bio interesantniji i razumljiviji, ali kod mene nije ostavio neki dojam i zasigurno neću dalje pratiti ovaj lik.

Zaključak: nisam nezadovoljan jer sam za nikakve novce (mislim da su me zajedno došli 80 kuna) dobio pristojno izdanje Spawna, i to još na hrvatskom. S druge strane, da sam ih kupio po punoj cijeni, bio bih jako nezadovoljan jer ove knjige jednostavno ne vrijede onoliko novaca koliko su imale prvobitnu cijenu.


Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/09/2011 : 13:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Meni je Spawn, pogotovo te prve epizode, do dan danas jedan od najboljih serijala s druge strane bare.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/09/2011 : 18:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ali kad je tako jeftino, a izgleda kvalitetno.

Pa, ako može još savjeta.


Ako ti nije važno imati nešto dovršeno, uzmi.
Ja ih imam i jako mi je žao što ne ide dalje...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000