forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Manga
 Berserk-Kentaro Miura
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/03/2017 : 14:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ima li Berserk u nekakvim omnibusima ili necem slicnom jer mi je tih 38 knjiga ipak malo preskupo? :(
Naravno pricam o ENG ili HR/SR izdanjima ako postoje.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Kornboy
Senior Member



Croatia
2936 Posts

Member since 07/06/2002

Posted - 22/03/2017 : 16:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kornboy a Private Message  Reply with Quote
Nope. I ja priželjkujem jedno takvo izdanje ali ništa za sad.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 23/03/2017 : 09:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Tih 38 svezaka i jesu omnibusi

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/03/2017 : 11:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
To sam skuzio, po cca 200-250 strana. Mislio sam nesto od 500-injak stranica, pa da je jeftinije.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 23/03/2017 : 11:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

To sam skuzio, po cca 200-250 strana. Mislio sam nesto od 500-injak stranica, pa da je jeftinije.



Moguće da Dark Horse krene sa izdanjima 3u1, kao Blade of the Immortal i neki drugi njihovi manga naslovi...
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 23/03/2017 : 12:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

To sam skuzio, po cca 200-250 strana. Mislio sam nesto od 500-injak stranica, pa da je jeftinije.



prilično sam siguran da još uvijek ne postoji bunkoban izdanje Berserka
taj format uglavnom tiskaju tek nakon završetka mange

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 21/09/2018 : 13:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Sjajna vijest, ako vas zanimaju papirnata izdanja

"Kentaro Miura's Berserk has outraged, horrified, and delighted readers since 1989.
Now, the champion of adult fantasy manga is presented in a handsome embossed hardcover edition
amassing the first three Berserk volumes in Kentaro Miura's preferred 7x10" format,
with further volumes to come to present the entire series in deluxe matching bookshelf collections."




Jedva čekam, oduvijek sam priželjkivao veći format (engleskih izdanja, jel) -
ovo je taman kao original (usporedba veličine s Young Animal).

Cijena: $50, pff.
Vjerojatno će se dati nabaviti za nešto manje (nadam se),
ali kupujem svakako.



Usput, izlaze još neke stvari:



"In addition to the Berserk Deluxe Editions,
Dark Horse Manga will publish the Berserk Official Guidebook
on September 19, 2018.
On April 3, 2019 comes the first-ever Berserk light novel,
Berserk: The Flame Dragon Knight, which traces
the rise of the warrior Grunbeld from humble beginnings
to the all-powerful Apostle
who will one day face Guts in mortal combat!"






Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 21/09/2018 13:50:24
Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 29/01/2019 : 10:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message  Reply with Quote
kaze frend, para ko neka sotonska biblija




Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/01/2019 : 10:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bosko

kaze frend, para ko neka sotonska biblija








Ajde pliz malo poslikaj iznutra ili još bolje snimi kratki video.

Ovo sam mislio počet skupljat ona normalna izdanja, ali kad sam vidio koliko toga ima...
Sad me ovo opet zaintrigiralo.

EDIT: Gledam na BD i vidim da zapravo izlazi tek za mjesec i kusur.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 29/01/2019 10:29:30
Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 29/01/2019 : 10:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message  Reply with Quote
Nije moje. Ovo je procurio kao neki preview, ali za sad samo slikaju korice, ništa iznutra.

Amazon šalje tek polovicom ožujka, ali ne znam da li zadržati ili otkazati. Morao bi naći prostora za 13 (trenutno) ovakvih knjiga, a i volju da sve ponovo čitam.

Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/01/2019 : 11:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja ću razmislit, ali ovo izgleda opasno dobro.
Mangu nisam čitao, samo sam gledao onaj prvi Anime serijal iz 90-ih i bio mi je fantastičan, samo su nešto kraj zasrali.
Pa ako si gledao to i čitao mangu, kakvi su jedno u odnosu na drugo?
Čuo sam da je manga kao i kod Akire dosta detaljnija i bolja.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 29/01/2019 11:00:43
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 29/01/2019 : 11:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Ja ću sa ovim izdanjem dati zadnju šansu Berserku, a ako ne bude išlo jebi ga.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 29/01/2019 : 11:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ja ću razmislit, ali ovo izgleda opasno dobro.
Mangu nisam čitao, samo sam gledao onaj prvi Anime serijal iz 90-ih i bio mi je fantastičan, samo su nešto kraj zasrali.
Pa ako si gledao to i čitao mangu, kakvi su jedno u odnosu na drugo?
Čuo sam da je manga kao i kod Akire dosta detaljnija i bolja.



nemoj mi Akiru.
Akira anime je remekdjelo koje će se teško ponoviti. Manga je duža jer je na takvom mediju u startu, ali da je bolja...uh..koliko god da je to kruška-jabuka situacija...rekao bih da je svaka verzija vrh šta taj pojedinačni žanr može ponuditi.

e sad.
Berserk iz '97 je jedini koji sam i ja prije desetak godina gledao, a nakon njega sam prešao na mangu jer me zanimao kraj (i dalje me zanima ). Od tada mangu sam pročitao dva puta (što je ogromna vremenska investicija), a anime mi nije u planu ponovno prelaziti.
Mogu ti samo zaviditi jer imaš priliku prvi put kroz sve to proći. Manga je nemjerljivo bolja. Već imaš uvid u taj berserk svijet pa ako te nije do sada odbio onda je manga obavezna. Uzmi digitalno ili na papiru jer vrijedi proći kroz nju barem da vidiš kakve kreature taj Miura može smisliti.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/01/2019 : 13:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bosko

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ja ću razmislit, ali ovo izgleda opasno dobro.
Mangu nisam čitao, samo sam gledao onaj prvi Anime serijal iz 90-ih i bio mi je fantastičan, samo su nešto kraj zasrali.
Pa ako si gledao to i čitao mangu, kakvi su jedno u odnosu na drugo?
Čuo sam da je manga kao i kod Akire dosta detaljnija i bolja.



nemoj mi Akiru.
Akira anime je remekdjelo koje će se teško ponoviti. Manga je duža jer je na takvom mediju u startu, ali da je bolja...uh..koliko god da je to kruška-jabuka situacija...rekao bih da je svaka verzija vrh šta taj pojedinačni žanr može ponuditi.

e sad.
Berserk iz '97 je jedini koji sam i ja prije desetak godina gledao, a nakon njega sam prešao na mangu jer me zanimao kraj (i dalje me zanima ). Od tada mangu sam pročitao dva puta (što je ogromna vremenska investicija), a anime mi nije u planu ponovno prelaziti.
Mogu ti samo zaviditi jer imaš priliku prvi put kroz sve to proći. Manga je nemjerljivo bolja. Već imaš uvid u taj berserk svijet pa ako te nije do sada odbio onda je manga obavezna. Uzmi digitalno ili na papiru jer vrijedi proći kroz nju barem da vidiš kakve kreature taj Miura može smisliti.



Akiru obožavamu oba oblika, ali mi se manga više svidjela jer je puno detaljnija. Znam da je anime napravljen prije nego se manga završila pa da je zato tako.
Berserk anime mi je bio odličan, ove nove nisam gledao, ali sam čuo da su jako loši. Pričam o serijalu, dok sam čuo da su oni OVA dosta bolji. Si to gledao?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 29/01/2019 13:13:46
Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 30/01/2019 : 07:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Bosko

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ja ću razmislit, ali ovo izgleda opasno dobro.
Mangu nisam čitao, samo sam gledao onaj prvi Anime serijal iz 90-ih i bio mi je fantastičan, samo su nešto kraj zasrali.
Pa ako si gledao to i čitao mangu, kakvi su jedno u odnosu na drugo?
Čuo sam da je manga kao i kod Akire dosta detaljnija i bolja.



nemoj mi Akiru.
Akira anime je remekdjelo koje će se teško ponoviti. Manga je duža jer je na takvom mediju u startu, ali da je bolja...uh..koliko god da je to kruška-jabuka situacija...rekao bih da je svaka verzija vrh šta taj pojedinačni žanr može ponuditi.

e sad.
Berserk iz '97 je jedini koji sam i ja prije desetak godina gledao, a nakon njega sam prešao na mangu jer me zanimao kraj (i dalje me zanima ). Od tada mangu sam pročitao dva puta (što je ogromna vremenska investicija), a anime mi nije u planu ponovno prelaziti.
Mogu ti samo zaviditi jer imaš priliku prvi put kroz sve to proći. Manga je nemjerljivo bolja. Već imaš uvid u taj berserk svijet pa ako te nije do sada odbio onda je manga obavezna. Uzmi digitalno ili na papiru jer vrijedi proći kroz nju barem da vidiš kakve kreature taj Miura može smisliti.



Akiru obožavamu oba oblika, ali mi se manga više svidjela jer je puno detaljnija. Znam da je anime napravljen prije nego se manga završila pa da je zato tako.
Berserk anime mi je bio odličan, ove nove nisam gledao, ali sam čuo da su jako loši. Pričam o serijalu, dok sam čuo da su oni OVA dosta bolji. Si to gledao?



Samo sam ovog starog Berserkera gledao. Svi novi me ne privlače, previše cgi-a ima u njima i to lošeg. Ne da mi se trpit kroz to, a priču već znam.
Općenito preferiram cel animaciju, zato i je Akira .
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 30/01/2019 : 21:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
Super izdanje, ali 45€ po svesku je preveć. Volim berserka, ali ne bas toliko (a i jedana od "filozofija ćivotnih" mi je da neskupljam ongoing serijale kojima se ne nazire kraj)
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/01/2019 : 15:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ja ću razmislit, ali ovo izgleda opasno dobro.
Mangu nisam čitao, samo sam gledao onaj prvi Anime serijal iz 90-ih i bio mi je fantastičan, samo su nešto kraj zasrali.
Pa ako si gledao to i čitao mangu, kakvi su jedno u odnosu na drugo?
Čuo sam da je manga kao i kod Akire dosta detaljnija i bolja.


Stari anime gledao sam samo trailer, izgleda mi mnogo loše, tako da sam preskočio. Novi sam gledao, solidno urađeno.

Što se tiče Berserka kao mange, top 5 serijala iz svijeta stripa svih vremena.
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 31/01/2019 : 15:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddjuro

Super izdanje, ali 45€ po svesku je preveć. Volim berserka, ali ne bas toliko (a i jedana od "filozofija ćivotnih" mi je da neskupljam ongoing serijale kojima se ne nazire kraj)



To su zapravo tri sveska u jednom plus tvrde korice i veći format...
I ima deluxe u imenu

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Pričam o serijalu, dok sam čuo da su oni OVA dosta bolji. Si to gledao?



Ako misliš na Golden Age Arc, gledao sam. Dobri su mi bili.

https://en.wikipedia.org/wiki/Berserk:_The_Golden_Age_Arc

Edited by - Wolfman on 31/01/2019 15:37:03
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 31/01/2019 : 15:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

quote:
Originally posted by maddjuro

Super izdanje, ali 45€ po svesku je preveć. Volim berserka, ali ne bas toliko (a i jedana od "filozofija ćivotnih" mi je da neskupljam ongoing serijale kojima se ne nazire kraj)



To su zapravo tri sveska u jednom plus tvrde korice i veći format...
I ima deluxe u imenu

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Pričam o serijalu, dok sam čuo da su oni OVA dosta bolji. Si to gledao?



Ako misliš na Golden Age Arc, gledao sam. Dobri su mi bili.

https://en.wikipedia.org/wiki/Berserk:_The_Golden_Age_Arc



Znam da su 3 u 1; ali ipak..... Ali najveća zapreka mi je to da ne kupujem ongoing serijal. Mrzim imati nedovršene serijale
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 31/01/2019 : 21:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Što se tiče Berserka kao mange, top 5 serijala iz svijeta stripa svih vremena.



Manga je početak odnosno prva polovina odlična. Problem je, da verovatno neće nikad završiti i meni osobno smeta, da se pretvorila u nekakvu LOTR sapunicu. Realno kvalitativno nije ni u top 10 manga serijala, možda jedino ako bi pravili listu najuticajnijih ...


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

Kornboy
Senior Member



Croatia
2936 Posts

Member since 07/06/2002

Posted - 14/02/2019 : 22:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kornboy a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/02/2019 : 23:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Nakon nešto premišljanja, odlučih da se ovo nabavlja.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 15/02/2019 : 07:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message  Reply with Quote
lijepo ovo izgleda, pogotovo na ovom vecem papiru.
ali 13 ovakvih knjizurina je ipak previse za moje police.
Go to Top of Page

Kornboy
Senior Member



Croatia
2936 Posts

Member since 07/06/2002

Posted - 15/02/2019 : 08:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Kornboy a Private Message  Reply with Quote
@Bosko
Ja nekako više strahujem za svoj novčanik, police će već istrpit ;D
Go to Top of Page

Leonard10
Starting Member

19 Posts

Member since 14/03/2020

Posted - 07/04/2020 : 19:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonard10 a Private Message  Reply with Quote
Novi chapter izlazi za 17 dana
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000