forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Invincible i The Walking Dead topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/09/2011 : 14:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Wow, ne pricate o Viltrumites Waru. Danas sam procitao zadnjih 15 epizoda Invincible. Ovo je strip stripova, milina za citat.
Ako niste uzeli ovaj strip u ruke, obavezno morate da to uradite u vrlo skoroj buducnosti. Savjetujem da procitate sve epizode vezena za rat protiv Viltrumites zaredom. Satisfaction guaranteed!

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 26/09/2011 : 14:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Prije nekih mjesec dana naručio 'Invincible Compendium', unutra epizode 0-47 plus još 2-3 dodatne kratke epizode o originu i neki bezvezni team-up, 40 dolara, super cijena. Pa ovako...
Da sam umjesto ovog compendiuma uzeo ultimate collection (4 komada bi odgovarala ovom compendiumu) i potrošio triput više para, pravo bih se isfurao. Nije da je strip loš, daleko od toga, relativno je zabavan, lagan (mozak na pašu) i ima neke simpatične momente, ali meni nije ni približno vrijedan ovolikog hajpa. U pitanju je tinejdž-sapunica + malo supermena + malo Petera Parkera + pomalo od hrpe drugih poznatih superheroja = Invincible. Arch-nemesisa nema ni u priči, svi negativci su toliko banalni i neupečatljivi i toliko ih ima da je to strašno, plotovi se toliko redaju i mješaju da nikad nemaš osjećaj neke iole zaokružene cjeline, u npr. epizodi 5 otkrije se nastanak nekog negativca, pa ga se ubaci u epizodu 10, pa ga ubije u istoj epizodi, pa ga oživi u epizodi 20, itd, pa sad ovu formulu primjenite na oko 15-20 negativaca, koji se izmjenjuju iz epizode u epizodu. Jedini pravi takmac su Invincibleovi 'zemljaci'.
I još nisam naišao na nekog od likova da mi je simpatičan, da bilo koji od likova bude izbačen iz priče, meni bi bilo potpuno svejedno. I da, niko, ali niko, ne može da pogine. Medicina je toliko napredna da se može 'popraviti' i prepolovljen čovjek.
Crtež je...hm...služi svrsi. Ali je dosta karikaturalan i praznjikav i namjenjen modernoj stripovskoj hiperprodukciji jer crtač vjerovatno jako brzo štanca table.
Ovo su utisci za pročitanih 37 epizoda, imam još 10 do kraja ovog comp., ali čisto sumnjam da nešto značajno može da promjeni moje viđenje ovog stripa. Ono što je sigurno je da ću ga nastaviti čitati samo kad izađe Comp. 2, do tada nema šanse.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 28/09/2011 : 18:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Imam ultimate collection i nisam se jos pokajao :-).
Moram da priznam da prvih nekoliko epizoda nisu bile bog zna sta ali nakon (prve) bitke protiv njegovog oca taj strip je za mene postao zakon.
Vjerovatno da tog raspleta nije bilo i ja bi prestao sa Invincible.

Ne znam da li se ponovo sreo s njegovim "zemljakmo/ocem" u tih prvih 47 epizoda? Ali uglavnom ovaj rat protiv Viltrumites (Invincible +- 70-80) me je toliko odusevio da cu zauvijek biti fan ovog stripa. (spoiler: i ovom ratu ce jedan od glavnih likova da se prepolovi na pola i "ozdravi" :-)))

Moj savjet: ako ti Invincble nije bas sjeo nakon 37 epizoda sumnjam da ce ti se svidjeti nakon 47 ili 94. Zivot je kratak da citas ono sto ne volis pa kreni na nesto drugo :-). Ako bas zelis da nastavis onda preskoci sve od 37 do 69 i procitaj INV 70-80 da vidi da li vrijedi nastaviti ili ne.

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

masija
Junior Member



Montenegro
312 Posts

Member since 11/05/2008

Posted - 28/09/2011 : 19:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Send masija a Private Message  Reply with Quote
Za zbog Viltrumites War zeljno ocekujem Ultimate collection Vol. 7. Čitao sam na skenovima ali nije to, to.

Captain America
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 28/09/2011 : 21:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Swampie:

>I još nisam naišao na nekog od likova da mi je simpatičan

Ne, ne ... kaže se "i još nisam naišao na nekog od likova da mi je antipatičan".

mcn


Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 29/09/2011 : 23:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by seinfeld

Moj savjet: ako ti Invincble nije bas sjeo nakon 37 epizoda sumnjam da ce ti se svidjeti nakon 47 ili 94. Zivot je kratak da citas ono sto ne volis pa kreni na nesto drugo :-). Ako bas zelis da nastavis onda preskoci sve od 37 do 69 i procitaj INV 70-80 da vidi da li vrijedi nastaviti ili ne.




Dobar savjet Naravno, pročitao sam do 47 i nije se ništa promjenilo što se tiče mog stava prema ovom stripu. Definitivno krećem s nečim drugim. Ali, kad se pojavi kompendijum 2, kupujem, nije mi Invincible loš, samo mi nije vrijedan tolike fame. Jedan OK, zabavan stripić .
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/10/2011 : 13:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36626&whichpage=5
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 16/11/2011 : 23:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
Zeleo bih da vam preporucim knjigu The walking dead - Rise of the Governor. To je prva knjiga iz serije WD prikvela. Ovde se radi o tome kako je guverner od jednog mirnog porodicnog coveka posta to sto je postao.
Ko voli postapokalipticni zanr svidece mu se i ovo. Medjutim postoji jedan obrt, necu nista reci jer bi to bilo masivno spojlovanje. Zaista nisam video da ce se to desiti i naprosto mi je ucinio knjigu genijalnom.

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

star-duster
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 11/06/2011

Posted - 18/11/2011 : 11:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send star-duster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

Zeleo bih da vam preporucim knjigu The walking dead - Rise of the Governor. To je prva knjiga iz serije WD prikvela. Ovde se radi o tome kako je guverner od jednog mirnog porodicnog coveka posta to sto je postao.
Ko voli postapokalipticni zanr svidece mu se i ovo. Medjutim postoji jedan obrt, necu nista reci jer bi to bilo masivno spojlovanje. Zaista nisam video da ce se to desiti i naprosto mi je ucinio knjigu genijalnom.


I ja je čitam ovih dana. Za sad je OK, mada ništa posebno. Malo me nervira pripovedanje u prezentu, nekako mi je neprirodno. Ali kao fanu TWD-a svakako mi je ovo nezaobilazno štivo.
Ne znam na koji obrt misliš, očigledno nisam došao do tog dela. I hvala što nisi napisao šta je, spojleri mi ponekad baš upropaste doživljaj.
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 18/11/2011 : 15:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
taj obrt mi je promenio misljenje o knjizi. citaj pa javi kako ti se svidelo.
inace slede jos 2 knjige o postanku guvernera

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

star-duster
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 11/06/2011

Posted - 19/11/2011 : 10:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Send star-duster a Private Message  Reply with Quote
Da, znam da je planirana trilogija. Javljam utiske kad završim knjigu.
Go to Top of Page

masija
Junior Member



Montenegro
312 Posts

Member since 11/05/2008

Posted - 16/12/2011 : 22:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send masija a Private Message  Reply with Quote
Ko će da čeka do Februara...

http://thenewgme.com/item/DEC110499/Invincible-Vol-7-Ultimate-Coll-HC

Captain America
Go to Top of Page

star-duster
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 11/06/2011

Posted - 18/12/2011 : 10:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send star-duster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by masija

Ko će da čeka do Februara...

http://thenewgme.com/item/DEC110499/Invincible-Vol-7-Ultimate-Coll-HC


Naaaajs! Odlična vest. Hvala, masija, ulepšao si mi jutro.
Nije 15. februar tako daleko. Važno da konačno izlazi.
Neka bude tako - svake godine s jeseni jedan TWD HC, a s proleća jedan Invincible HC i meni lepo.

A ostao sam dužan svojih impresija o knjizi The walking dead - Rise of the Governor. Generalno nije loša, ali nije ni ništa posebno. Zanimljiva je, ali me nije impresionirala ni pričom, ni likovima, a posebno ne stilom i tehnikom pripovedanja. Ova knjiga je kao jedan solidno urađen zanatski proizvod, ali nikako ne pravo i jedinstveno umetničko delo.
A obrt koji je spomenuo Born To Run naslutio sam još ranije pa me nije mnogo iznenadio.
Sve u svemu, fanovi Kirkmana i TWD mogu da pročitaju knjigu, neće biti razočarani, ali neće biti ni oduševljeni.

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/12/2011 : 11:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Viltrumites war u sedmici znaci, lipo bre lipo...

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4063 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 20/12/2011 : 16:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Hm... Danas sam, u naletu "obnavljanja gradiva" pred pristizanje novog trejda "Propovjednika", listao drugi trejd - prisjećajući se Džesijeve lude familije - i zainteresovao me je lepršavo-razdragani uvod Kevina Smita, koga sam pri prvom čitanju preletio. Sad, pitaćete se zašto ovo pišem na ovoj temi. Pa, parafraziraću jedan dio teksta:

quote:
Ali, "Propovjednik" nije senzacionalistički napisano i nacrtano sranje. Senzacionalističko sranje je kada starom, dobrom liku odsječete šaku da "biste mu dali novi pravac" i kada vam se u kadrovima smijenjuju nizovi loše nacrtanih idiota, nalijepljenih na šture pozadine.


Ahem, prilično grubo, i, kao ljubitelj našeg voljenog stripa "The Walking Dead", ne mogu se u potpunosti složiti. Oh, imamo mnogo "paljenja" čitalaca i tipične nagle, napete završetke kojima se završavaju mjesečne sveščice, pa i par naslovnica koje, prosto rečeno, lažu čitaoca (41-48, naravno), ali, za mene, "The Walking Dead" perfektno funkcioniše do famoznog četrdeset osmog broja, koji zaklapa niz poglavlja u životima naših junaka i stavlja tačku na Guvernerove akcije, i njega samog. Čitava priča je fina, pomno realizovana, realistična slika Pada; nas, ljudskosti, ostataka morala koji propadaju i venu, kao i svijet u kome se Rik zadesio.

Rik. Mali porodični čovjek, bačen u ulogu vođe, koji polako krči put komadanja sopstvene duše, slobodnom voljom. Ima tu dilema koje su sve, samo ne patetične, i pravog bola koji izbija iz stranica stripa. Knedla koja zastaje u grlu. Upadam u melodramatičnost, ali shvatate poentu. Pa drugi likovi: Mišon, ultimate bad-ass, kako bi rekli "dragi" nam Ameri, Guverner, negativac krupnog kalibra kakve, avaj, tako rijetko viđamo u današnjim stripovima, i koji su tu da nas podsjete koliko isprepleteni znaju biti stvarnost i fikcija - wicked. I ostali likovi, koje ni lošnjikava serija nije uspjela da mi ogadi - kratko, ali efektno bistvovanje Šejna, koji nastavlja da "živi" kao moćni simbol u Rikovoj podsvijesti, Dejv, Andrea i njihov razvijajući odnos, i mnogi drugi... Zanimljivi, tragični, ponekad i komični. Dijalozi - ponekad previše mlaki, previše "politički korektni", kao iz udžbenika osnova psihologije - no, Bože, ovo nije Gart Enis i njegovo pisanjije. I ne treba da bude, i svi iritirajući detalji vrlo brzo budu zanemareni kada nas očaraju drugi, neporecivi kvaliteti "The Walking Dead".

Kirkman, kombinovanom snagom svoje, stvaralačke, i naše, vjerne čitačke, mašte, uz ključni vizuelni element, uspijeva da nam u pamćenje utisne mnoge strašne, jezive, no u svom primalnom divljaštvu moćne, scene. Sjetimo se trideset trećeg broja, najšokantnijeg. Koliko god užasno bilo, to je mjesto i postupci u koje nas, u najgorim slučajevima, vode bijes, žeđ za osvetom, i Pravdom, koja se sklupčala i umrla u Kirkmanovom univerzumu. Gadno zaudara. "Virgilantes" - veliko pitanje američkog poimanja Zakona i Reda. Martinez, koji umire, slomljene kičme, slomljen u naletu Rikovog bijesa, obuzetog svojim aspektom Oca/Branioca/Vođe. Oštri, gorki, ujedajući kontrast naivne nade naših "junaka" pri pronalaženju zatvora - tako visokih zidova, tako beskrajne perspektive za odbijanje stvarnosti - i krvavog pokolja onoga što je došlo posle. Svaki Raj, u korijenu, biva sasječen slabostima iznutra. Krvava invazija "varvara" sa oboda "civilizacije" i fizički uništava, na mentalnom i moralnom planu već teško urušenu, oazu "mira i sreće". Mnogo arhetispkih motiva. Mnogo toga ljudskog dovedenog do ekstrema.

I stoga ne mogu biti objektivan. Dilema je sledeća: da li je "The Walking Dead" nakon 48 broja zaista loš, ili je loš u neizbježnom poređenju sa prethodnim? A ipak, sama repeticija motiva ukazuje na prvu opciju. Zlatna koka se goni do smrti. Sad, ima dobrih trenutaka - evolucija Karlovog lika, dirljivi, da, bet toliko patetike, kraj odnosa Dejva i Andree... i, to je to. Kada Kirkman, kao prikaz raspada i sloma svojih junaka, izgradi situaciju u kojoj oni, bez ikakve potrebe ili opasnosti, kao najgori sadisti, psihopate, raskomadaju/zakolju/žive spale/itd. grupu kanibala, umjesto brzog, efektnog pogubljenja kakvo se dade očekivati... e, tada ga već manje ozbiljno shvatam. Poenta serijala je lažnost izbora "očuvati ljudskost ili ne" - neki je svojevoljno odbace, a drugi pod sticajem okolnosti i u životnoj nuždi, sa blijedim odsjajem Nade, koja, paradoksalno, ne umire, čvrsta je to gadura. No, naši likovi NISU oni koji će tek tako, svojevoljno, hladno, odbaciti zadnje ostatke čovječnosti. A o lažnosti story arca "Alexandria Safe Zone" ne vrijedi ni govoriti, barem što se tiče prve polovine - tek je to zavlačenje publike!

Naravno, kao i velikom broju čitalaca, promjena crtača u osmom broju mi nije prijala. No navikao sam se, sa odličnog na lošije, koliko god teško bilo.
Go to Top of Page

star-duster
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 11/06/2011

Posted - 20/12/2011 : 17:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send star-duster a Private Message  Reply with Quote
quote:

Naravno, kao i velikom broju čitalaca, promjena crtača u osmom broju mi nije prijala. No navikao sam se, sa odličnog na lošije, koliko god teško bilo.


Eh, šta da se radi, Tony Moore je bio previše lenj da prati Kirkmanov ritam i nije mogao da završava epizode na vreme, pa je morala da bude angažovana zamena. Ali navikao sam se i na Adlarda. Svakako je njegov crtež jednostavniji, neprecizniji, manje detaljan, pa hajde da kažemo i primetno lošiji od Moorovog, ali ipak i on ima neki svoj kvalitet, posebnu atmosferu koja daje osobenost ovom stripu.

Moore mi je bio bolji, ali su njegove epizode bile tako davno da ih se jedva sećam, kao kad TWD junaci jedva oživljavaju uspomene na normalan pre-zombi život, koji im deluje sasvim nestvaran i nemoguć.

Inače, odličan ti je post Mhejl. Pravi esej.


P.S. - Nije baš tačno ono što sam napisao da se jedva sećam Mooreovih epizoda, samo sam pokušavao da opišem da su davno bile i da ih je malo izašlo. A evo ih na mojoj polici zajedno sa svim ostalim, čekaju da odvojim jedan vikend za maratonsko ponovno iščitavanje svih 7 TWD HC knjiga. :)

Edited by - star-duster on 20/12/2011 19:42:39
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4063 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 21/12/2011 : 00:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Ah da, sjećam se kada si (ili to bješe neko drugi?) postavljao slike tog izdanja. Jako lijepo izgleda, svakako. ;)

Kao što sam i ranije rekao, meni je u dugoročnim planovima kupovina prvog Kompendijuma, kao "masthevuše"(kopirajt by anto :D), a razmisliću što se tiče drugog.

Ne znam, moje lično mišljenje je da Kirkman opasno razvodnjava serijal i često se krije iza svojih prvobitnih, nesumnjivo lijepih, ali donekle "zloupotrebljenih" namjera: realističnost, protok vremena, odvođenje horor-priče u novim, nedosegnutim pravcima... i tako dalje.

Inače, ne znam da li je iko ovdje zapravo bio toliko besposlen da, kao ja, čita i "Pisma čitalaca" - najjača "debata" razvila se kada su optuženi za rasizam oko trideset i nekog broja: zbog scena silovanja Mišon. Naravno, odmah se javio "dušebrižnik" koji ih je optužio za "fantazije bijele supremacije"/"čokoladne fantazije", vjerovali ili ne, i demonstativnim glasićem zaključio da prestaje sa kupovinom stripa. Eh... a onda su u narednih par brojeva manje ili više nahuškani čitaoci zauzimali strane. :D Za ne povjerovati.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 15/12/2012 : 21:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Jel se možda igdi spominjalo išta o završetku ovih serijala?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 15/12/2012 21:30:06
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 15/12/2012 : 22:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Koliko ja znam, Walking Dead trenutno nema datum zavrsetka.
Sto se tice Invincible, to ne znam.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

sandyboy
Average Member

628 Posts

Member since 09/09/2010

Posted - 15/12/2012 : 22:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sandyboy a Private Message  Reply with Quote
Nekako imam dojam da će Walking Dead ići dokle god se bude dobro prodavao...
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 15/12/2012 : 23:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote


U pripremi, da ne bude zabune

Edited by - Imrahil on 15/12/2012 23:40:48
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6577 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 15/12/2012 : 23:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Prije nekih mjesec dana naručio 'Invincible Compendium', unutra epizode 0-47 plus još 2-3 dodatne kratke epizode o originu i neki bezvezni team-up, 40 dolara, super cijena. Pa ovako...
Da sam umjesto ovog compendiuma uzeo ultimate collection (4 komada bi odgovarala ovom compendiumu) i potrošio triput više para, pravo bih se isfurao. Nije da je strip loš, daleko od toga, relativno je zabavan, lagan (mozak na pašu) i ima neke simpatične momente, ali meni nije ni približno vrijedan ovolikog hajpa. U pitanju je tinejdž-sapunica + malo supermena + malo Petera Parkera + pomalo od hrpe drugih poznatih superheroja = Invincible. Arch-nemesisa nema ni u priči, svi negativci su toliko banalni i neupečatljivi i toliko ih ima da je to strašno, plotovi se toliko redaju i mješaju da nikad nemaš osjećaj neke iole zaokružene cjeline, u npr. epizodi 5 otkrije se nastanak nekog negativca, pa ga se ubaci u epizodu 10, pa ga ubije u istoj epizodi, pa ga oživi u epizodi 20, itd, pa sad ovu formulu primjenite na oko 15-20 negativaca, koji se izmjenjuju iz epizode u epizodu. Jedini pravi takmac su Invincibleovi 'zemljaci'.
I još nisam naišao na nekog od likova da mi je simpatičan, da bilo koji od likova bude izbačen iz priče, meni bi bilo potpuno svejedno. I da, niko, ali niko, ne može da pogine. Medicina je toliko napredna da se može 'popraviti' i prepolovljen čovjek.
Crtež je...hm...služi svrsi. Ali je dosta karikaturalan i praznjikav i namjenjen modernoj stripovskoj hiperprodukciji jer crtač vjerovatno jako brzo štanca table.
Ovo su utisci za pročitanih 37 epizoda, imam još 10 do kraja ovog comp., ali čisto sumnjam da nešto značajno može da promjeni moje viđenje ovog stripa. Ono što je sigurno je da ću ga nastaviti čitati samo kad izađe Comp. 2, do tada nema šanse.



Ovo je isto i moj utisak, mada ne tako detaljan jer sam čitao samo nekoliko epizoda. Posebno boldovan deo o crtežu.
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 16/12/2012 : 17:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
Baš sam danas ponovno pokušao čitati Invincible Compendium i nikako da se natjeram. previše isfurano i dosadno.

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/12/2012 : 17:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Reci mi kakav si sa posuđivanjem stripova?
Volija bi to pročitat, a internet mi je kriminalan u Zagrebu, pa ne mogu downloadat skenove... I daj reci par riječi o kvaliteti tih compendiuma, onako s tehničke strane.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Rada13
New Member



Croatia
259 Posts

Member since 28/03/2010

Posted - 16/12/2012 : 17:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Rada13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

reci par riječi o kvaliteti tih compendiuma, onako s tehničke strane.



neće se smomo ljutit ako i ja kažen 2-3 riči, čisto da imaš više dojmova:
imam walking dead 1. compendium i kvaliteta je izvrsna, proša je kroz 3-4 ruke odtkad ga imam i ništa mu ne fali, uvez je odličan, strip se lako otvara, stranice stoje ravno di god se otvori, papir je kvalitetan, format je standardni trejd, odnos količine materijala i cijene i više nego dobar...

na putu mi je drugi compendium pa kad stigne javim ako se šta radikalno promijenilo iako sumnjam...
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000