forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Faktor 4 br. 12
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

milan2.0
New Member

127 Posts

Member since 16/10/2006

Posted - 25/09/2007 : 11:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send milan2.0 a Private Message  Reply with Quote
Izlazi za koji dan -
drugi deo NEVADA DZO priche...
Crtez: Mirko Colak (1-10) i Bora Grbic (11-22), uz kolor Nikole Stojanovica. Naslovna by Grbic




vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 25/09/2007 : 11:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
Pitao sam se ovih dana šta se dešava u F4 taboru... Fino fino...

...
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 25/09/2007 : 11:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
najbolja naslovna do sad!
chestitke za zaokruzenu prvu godinu izdavanja!
drago mi je da moja pesimistichka vizija domatjeg stripa na kioscima nije imala nikakvog osnova:)

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

milan2.0
New Member

127 Posts

Member since 16/10/2006

Posted - 25/09/2007 : 12:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send milan2.0 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

chestitke za zaokruzenu prvu godinu izdavanja!
drago mi je da moja pesimistichka vizija domatjeg stripa na kioscima nije imala nikakvog osnova:)


Ali jos nije kasno da se ostvari...
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/09/2007 : 12:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
Imajuci u vidu cinjenicu da se crtez popravlja i da to sve bolje izgleda, valjda nece.

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 25/09/2007 : 14:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by milan2.0

quote:
Originally posted by BlekenDekara

chestitke za zaokruzenu prvu godinu izdavanja!
drago mi je da moja pesimistichka vizija domatjeg stripa na kioscima nije imala nikakvog osnova:)


Ali jos nije kasno da se ostvari...



e jbga, u tom sluchaju stvarno nema nade za nas...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28961 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/09/2007 : 14:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Crtez i kolor su stvarno sve bolji i bolji. Bila bi stvarno steta da to ne prezivi. Milane, drzimo palceve!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 25/09/2007 : 15:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by milan2.0

quote:
Originally posted by BlekenDekara

chestitke za zaokruzenu prvu godinu izdavanja!
drago mi je da moja pesimistichka vizija domatjeg stripa na kioscima nije imala nikakvog osnova:)


Ali jos nije kasno da se ostvari...


... phuh, da, lako je nama govoriti, medjutim mislim da si sada u misiji i da radis nesto vrlo bitno za srpski strip, i pitanje je gdje je zapelo, il ce zapeti.... je li kod prodaje, brzine crtaca, tiska, distribucije, il tebi izaziva kidanje zivaca svo to uskladjivanje. Uglavnom, trebao bi izdrzati, natravno, ako nisi u financiskom gubitku.
U svakom slucaju sritno!

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

milan2.0
New Member

127 Posts

Member since 16/10/2006

Posted - 25/09/2007 : 16:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send milan2.0 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rico

... phuh, da, lako je nama govoriti, medjutim mislim da si sada u misiji i da radis nesto vrlo bitno za srpski strip, i pitanje je gdje je zapelo, il ce zapeti.... je li kod prodaje, brzine crtaca, tiska, distribucije, il tebi izaziva kidanje zivaca svo to uskladjivanje. Uglavnom, trebao bi izdrzati, natravno, ako nisi u financiskom gubitku.
U svakom slucaju sritno!


Ma ja nisam ni u kakvom finansijskom gubitku - ne ulazem ja svoje pare u ovo. Sva sreca te je Luxor dovoljno jaka firma, sa vrstom vizije koja je nama potrebna - pa i dalje finansira ove stripove.
Istina je da se za nase uslove odlicno prodaju, ali je istina i da dosta kostaju da se naprave, tako da prave zarade nema.
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/09/2007 : 16:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Istina je da se za nase uslove odlicno prodaju...


To je veliki uspeh i neophodno za stvaranje novih citalaca.
Rispekt.

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

General Katana
New Member



206 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 04/10/2007 : 13:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send General Katana a Private Message  Reply with Quote
prosli broj Faktora 4 je jedini do sada koji me je iznervirao! Naime, Colak je toliko ruzno odradio svoj deo posla da sam ostao bez texta. Cak su se na likovima poznavale pomocne linije koje nije obrisao. Plasio sam se na sta li ce tek liciti broj 12....

Broj 12 izgleda fenomenalno. Colak je nacrtao verovatno svoje najbolje stranice u ovom serijalu, posle broja 1. Nije se iskupio za prethodni broj, ali je odlicno odradio posao. On ocigledno ne ume da crta superherojski strip...

Bora naravno preuzima epizodu neprikosnovenim crtezima od kojih se istice borba preko dve strane sa todhorancima i vojnicima UN-a.
iako mi se na prvi pogled naslovnica nije dopala - promenio sam misljenje i mislim da je jedna od boljih. Bora zaista LEPO crta Tinu!

prica je brza, puna akcije i nema ni reci viska...

Cetvorka ostaje malo po strani, i iako je meni super kada se pojavljuju zanimljivi epizodni likovi, kao sto je Nevada Dzo, trebalo bi paziti da ne ukradu show glavnim likovima previse.

Neko rece da je greska sto su todhoranci svima na ledjima, a Nevadi na grudima. Mislim da to nema veze jer je Nevada lezao u krevetu na ledjima kada ga je todhoranac obuzeo, dok su banditosi bili napadnuti sa ledja.

misteriozni kraj sa kuglom obecava...

There can be only one!
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4208 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 22/04/2008 : 22:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
ne svidja mi se...posle Kerca potop...
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 23/04/2008 : 00:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
shta je falilo stripu???jedino shto su menjali crtace...ako ti se toliko ne svidjaju ne morash to da nam nabijash na oci...strip je imao potencijala ali jednostavno cena je bila visoka za mali br strana i tada je vec bilo krize oko stripa u srbiji.da su poceli sada kad i VC uspeli bi mnogo vise da doguraju

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4208 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 23/04/2008 : 00:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
kad izjave da im je strip samo faza u zivotu koja treba da se zavrsi do jeseni,a bio je jun,onda je jasno koliko su ozbiljno usli u sve to...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000