forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/12/2017 : 13:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Kakav je to debeli plavi Alan Ford?



Italijanske reprint-knjige. Ako se dobro secam, na hrbatu pise koje GODINE mnoziba) obuhvata svaka od knjiga.
Kasnije postavim linkove

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 28/12/2017 : 15:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by sawitch

Kakav je to debeli plavi Alan Ford?



Italijanske reprint-knjige. Ako se dobro secam, na hrbatu pise koje GODINE mnoziba) obuhvata svaka od knjiga.
Kasnije postavim linkove



To je ova edicija:
https://www.oscarmondadori.it/libri/alan-ford-libro-uno-max-bunker/


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/12/2017 : 07:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Da to je to. Video sam ih na nekom standu u Italiji.
Koliko vidim nije ni jeftina. Komplet od 25 knjiga (sa ukupno 75 epizoda) se na e-bayu ceni oko 400EUR. Bi li mi mogao reci nesto o sadrzaju? Koliko je zgodno citati iz njih, imaju li neke tekstualne dodatke, originalne naslovnice u boji itd.

BTW kolekcija ti je za deset. Malo mi je creepy videti ovakve stripcine van celofana ali je sve kompletno za apsolutni zen. Vidim da posedujes izdanja na engleskom, italijanskom i francuskom. Svaka cast, ako mozes da citas na sva tri jezika

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 29/12/2017 07:20:32
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/12/2017 : 09:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Da to je to. Video sam ih na nekom standu u Italiji.
Koliko vidim nije ni jeftina. Komplet od 25 knjiga (sa ukupno 75 epizoda) se na e-bayu ceni oko 400EUR.


Ovo mi nekako ne ide zajedno sa informacijama iz ovog linka
https://www.oscarmondadori.it/libri/alan-ford-libro-uno-max-bunker/

gde pise da prva knjiga ima 992 strana, druga 744, treca 624.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 29/12/2017 : 17:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Da to je to. Video sam ih na nekom standu u Italiji.
Koliko vidim nije ni jeftina. Komplet od 25 knjiga (sa ukupno 75 epizoda) se na e-bayu ceni oko 400EUR. Bi li mi mogao reci nesto o sadrzaju? Koliko je zgodno citati iz njih, imaju li neke tekstualne dodatke, originalne naslovnice u boji itd.

BTW kolekcija ti je za deset. Malo mi je creepy videti ovakve stripcine van celofana ali je sve kompletno za apsolutni zen. Vidim da posedujes izdanja na engleskom, italijanskom i francuskom. Svaka cast, ako mozes da citas na sva tri jezika



Tog plavog imam samo prvi broj. Ne znam na koje izdanje misliš (3 u 1 mislim da ne postoji AF izdanje). Inače ja imam izdanje Alan Ford TNT Edition, prvih 13 knjiga u kojima je prvih 75 priča:
https://www.amazon.it/Alan-Ford-TNT-Max-Bunker/dp/8877599510

Ima i tekstualnih dodatka, a naslovnice u boji su sabrane u broju 13.



Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik

Edited by - corto33 on 29/12/2017 17:13:22
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 02/01/2018 : 23:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Corto33,

Jako, jako lijepa kolekcija. Što rekoše kolege, brutalno dobra za čistu desetku.

S obzirom da sam te imao zdovoljstvo upoznati nisam toliko iznenađen sadržajem, više brojnošću kolekcije. Za to treba pored nesumnjivog ukusa znalca poput tebe i vremena, novaca i prostora.

Vidim da kao i svi kolekcionari imaš duplikata (razni jezici), zatim da kao i ja ponekog junaka imaš na raznim jezicima i od raznih izdavača.

Godi mi vidjeti Niffleove Thorgala i Comanche, te Corta Maltesea u izdanju kakvom sam se uzalud nadao od domaćih izdavača.
Što se tiče BD integrala ukusi (a dobrim dijelom i kolekcije) nam se poklapaju.

Jesi li uspio pročitati ovog Buck Dannyja, ja s njim još taktiziram (pitam se hoće li Cinebook krenuti sa Hubinonovim radom ikada)?

Čije je izdanje Gaston (zeleno-bijeli hrbat)?

Nisam primijetio Tanguya? Ni Buddy Longwaya?

Pauvre Lampil je ciljano nabavljen? Meni je to baš drag strip.

Pozdrav.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/01/2018 : 23:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
cooovjece koliko je to suskavaca

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 03/01/2018 : 10:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Corto33,

Jako, jako lijepa kolekcija. Što rekoše kolege, brutalno dobra za čistu desetku.

S obzirom da sam te imao zdovoljstvo upoznati nisam toliko iznenađen sadržajem, više brojnošću kolekcije. Za to treba pored nesumnjivog ukusa znalca poput tebe i vremena, novaca i prostora.

Vidim da kao i svi kolekcionari imaš duplikata (razni jezici), zatim da kao i ja ponekog junaka imaš na raznim jezicima i od raznih izdavača.

Godi mi vidjeti Niffleove Thorgala i Comanche, te Corta Maltesea u izdanju kakvom sam se uzalud nadao od domaćih izdavača.
Što se tiče BD integrala ukusi (a dobrim dijelom i kolekcije) nam se poklapaju.

Jesi li uspio pročitati ovog Buck Dannyja, ja s njim još taktiziram (pitam se hoće li Cinebook krenuti sa Hubinonovim radom ikada)?

Čije je izdanje Gaston (zeleno-bijeli hrbat)?

Nisam primijetio Tanguya? Ni Buddy Longwaya?

Pauvre Lampil je ciljano nabavljen? Meni je to baš drag strip.

Pozdrav.




Peyo, hvala, mislim da stvarno imamo sličan ukus :)
Nifflovi Comanche i Thorgal su divna kvalitetno uradjena izdanja. Ja bi lično želeo što više izdanja u C/B i velikom formatu.

Buck Danny - nisam još puno pročitao, ako ti se svidja Ridjobradi i Tanguy, onda če ti se i ovo. Imam neke integrale na talijanskom a neke na francuskom, jer je ovako bilo jeftinije sakupiti.

Gaston je izdanje od Le Soir, odlično izdanje u C/B, na žalost nisu izdali kompletnog Gastona, samo do otprilike 650. table.

Tanguya imam samo dva integrala ali ti mi nisu baš najbolje uradjeni. Buddy je na ovoj slici gore: https://ibb.co/geenpw

Pauvre Lampil sam dobio dosta jeftino ali nisam još pročitao.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/01/2018 : 10:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33
Buddy je na ovoj slici gore: https://ibb.co/geenpw



Sad sam tek skužio, bilo je dosta sitno.

A uz Buddyja vidim da su tu i drugi probrani westerni. Tko je izdavač?
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 03/01/2018 : 11:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by corto33
Buddy je na ovoj slici gore: https://ibb.co/geenpw



Sad sam tek skužio, bilo je dosta sitno.

A uz Buddyja vidim da su tu i drugi probrani westerni. Tko je izdavač?



Gazzetta izdaje puno francuskih klasika, obično su meke korice, format malo manji od A4, 2 u 1 i dosta jeftino:
http://store.gazzetta.it/fumetti/i-capolavori-del-western/LuOsEWcWGmwAAAFMjZAvKnA7/ct


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12348 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/01/2018 : 23:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Razmišljao sam dal da stavim i ja sliku svoje kolekcije, koja je u odnosu na vašu jako skromna, možda ćete reći - mizerna ali opet, meni je super i više nego što sam mogao zamisliti, pošto sam se prošle godine vratio stripovima nakon nešto manje od 20 godina odsustva.

Police sam si sam napravio, služe mi kao privremene dok si ne naručim prave police.

Zagora mi fali samo još 2 redovna (108 i 110, nigdje ih ne mogu naći), Texa imam sve od 1-150 (fale 3 Maxija), Mister Noa isto sve od naših izdavača (Slobodna/Strip Agent), Mikija i M.Rendžera sve od Ludensa do danas, jedino mi fali nešto Bleka i Marka.

Pa evo par slikica..






"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

izzy
Starting Member



Slovenia
52 Posts

Member since 02/04/2007

Posted - 04/01/2018 : 23:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send izzy a Private Message  Reply with Quote
Super kolekcija. I nije baš tako mala :D

If you would tell me, just what my life means.... Walking a long road, never reaching the end
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 05/01/2018 : 00:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
E, kad krene ludilo malo će ti i soba biti... To smo svi prošli.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/01/2018 : 06:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Razmišljao sam dal da stavim i ja sliku svoje kolekcije, koja je u odnosu na vašu jako skromna, možda ćete reći - mizerna ali opet, meni je super i više nego što sam mogao zamisliti, pošto sam se prošle godine vratio stripovima nakon nešto manje od 20 godina odsustva.

Police sam si sam napravio, služe mi kao privremene dok si ne naručim prave police.

Zagora mi fali samo još 2 redovna (108 i 110, nigdje ih ne mogu naći), Texa imam sve od 1-150 (fale 3 Maxija), Mister Noa isto sve od naših izdavača (Slobodna/Strip Agent), Mikija i M.Rendžera sve od Ludensa do danas, jedino mi fali nešto Bleka i Marka.

Pa evo par slikica..









Ne bi se bas slozio da je malena i skromna ;)
A i police mi se svidjaju, bar su u mm po mjeri i 100% su cvrsce od kupovnih.
I da, kolekcija je super!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 05/01/2018 : 08:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Koja "mizerna" kolekcija :)
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 05/01/2018 : 09:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Razmišljao sam dal da stavim i ja sliku svoje kolekcije, koja je u odnosu na vašu jako skromna, možda ćete reći - mizerna ali opet, meni je super i više nego što sam mogao zamisliti, pošto sam se prošle godine vratio stripovima nakon nešto manje od 20 godina odsustva.

Police sam si sam napravio, služe mi kao privremene dok si ne naručim prave police.

Zagora mi fali samo još 2 redovna (108 i 110, nigdje ih ne mogu naći), Texa imam sve od 1-150 (fale 3 Maxija), Mister Noa isto sve od naših izdavača (Slobodna/Strip Agent), Mikija i M.Rendžera sve od Ludensa do danas, jedino mi fali nešto Bleka i Marka.

Pa evo par slikica..

Znači, ne bi se moglo reći da ti Bonelli ne leži kao sveta voda vragu il’ da ga “voliš” k’o drug naš teller Fibru. ;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 05/01/2018 09:06:30
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/01/2018 : 13:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
I nije baš mala kolekcija,sve pohvale

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/01/2018 : 13:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
super si to posložio..sjedi 5.. :-)

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12348 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/01/2018 : 18:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Evo da vas ne citiram sve, hvala vam ma mislio sam skromna u odnosu na kolekcije koje sam vidio u ovoj temi, a cijelu sam je pročitao. Šteta samo što su neke slike/linkovi istekli pa nisam sve vidio. Ali impresivno što ljudi sve imaju

Dobro wolf kaže, prostora pomalo počinje faliti, ali naći se negdje mjesta

@DiSkAcH - dosta dobro police mogu izdržati, vjerujem da bi izdržale i Libellus izdanja

@Dukidule - tebi bi sva ova moja kolekcija stala u bunker (vidio sliku sa Interlibera )

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/01/2018 : 19:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote


da ih prašina ne ošteti

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/01/2018 : 20:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
tako i treba :-)

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/01/2018 : 22:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
jeftine kibasice

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/01/2018 : 12:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A ja pomislio da to sakrivas stripove pred nasim ocima.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/01/2018 : 12:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


A ja pomislio da to sakrivas stripove pred nasim ocima.







10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/01/2018 : 17:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote


nije mnogo al je malo

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000