forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/01/2018 : 18:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
@corto
šta reći osim


@corto33 + Peyo
momci,vi znači znate francuski!Jeste li registrovani na forum bedeteke?
Ako jeste,možete li da proverite da li onaj ludak Krištof Blejn planira 6.album Pirata Isaka i kake su šanse za 32.epizodu Astera?
hvala unapred

@ReemCP
lepa kolekcija!Mala,ali lepa.
I super mi je kad vidim da su stripovi uredno složeni, kao što je to kod tebe slučaj - svaka čast na tome!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 07/01/2018 18:22:33
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/01/2018 : 18:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

@corto
šta reći osim


@corto33 + Peyo
momci,vi znači znate francuski!Jeste li registrovani na forum bedeteke?
Ako jeste,možete li da proverite da li onaj ludak Krištof Blejn planira 6.album Pirata Isaka i kake su šanse za 32.epizodu Astera?
hvala unapred

@ReemCP
lepa kolekcija!Mala,ali lepa.
I super mi je kad vidim da su stripovi uredno složeni, kao što je to kod tebe slučaj - svaka čast na tome!


Blain sjedi za stolom i šljaka, 6. album Isaka je gotov ili skoro gotov. U Njemačkoj bi trebao izići ove godine.
Nijemci spominju i 7. album 2019.


Have mercy

Edited by - izivko on 07/01/2018 18:48:47
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/01/2018 : 19:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
hvala ti izivko,kraljino !!!!!!!
(znaš li šta za Astera?)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 07/01/2018 19:04:07
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/01/2018 : 19:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Anto,

Ako imaš kakav link pošalji.

U ovom intervjuu:

https://age-bd.com/2017/03/24/interview-christophe-blain-jai-une-relation-tres-intime-avec-mes-personnages/

Blain je najavio da će 6. epizoda ići u 2 dijela/albuma. Prvog je najavio za kraj 2017, a odmah zatim nastavlja raditi na drugom dijelu.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/01/2018 : 19:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Anto,

Ako imaš kakav link pošalji.

U ovom intervjuu:

https://age-bd.com/2017/03/24/interview-christophe-blain-jai-une-relation-tres-intime-avec-mes-personnages/

Blain je najavio da će 6. epizoda ići u 2 dijela/albuma. Prvog je najavio za kraj 2017, a odmah zatim nastavlja raditi na drugom dijelu.


ne razumem;kakav link?
pa izivko je dao tu informaciju za Nemačku!

edit:u ovom intervjuu se nigde ne spominje Pirat Isak??

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 07/01/2018 19:20:37
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/01/2018 : 19:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote

Isaac se pominje u intervjuu ovdje:



A tebe sam razumio da imaš neki link za bedetheque vezano za 6. album.

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/01/2018 : 19:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
aha,nekako prevideh to.Hvala.

ma nemam nikakakv link,otkud ti to - slučajno sam postavio pitanje za Isaka,ne znajući da se zaista radi 6.album.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 07/01/2018 19:52:37
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/01/2018 : 20:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Razmišljao sam dal da stavim i ja sliku svoje kolekcije, koja je u odnosu na vašu jako skromna, možda ćete reći - mizerna ali opet, meni je super i više nego što sam mogao zamisliti, pošto sam se prošle godine vratio stripovima nakon nešto manje od 20 godina odsustva.

Police sam si sam napravio, služe mi kao privremene dok si ne naručim prave police.


A i ti ga tresneš pa ostaneš živ!
Meni ovo super izgleda, najmanje iz dva razloga:

1. Općenito - kad vidim police popunjene uredno poslaganim Bonelli stripovima - srce mi svaki put iznova zalupa!
2. Ovo tvoje, po optici, dočarava neku atmosferu koja mi vuče na neki manji, u zabačenoj ulici smješteni ugodni pub u Dublinu ili Glasgowu što inače svakako obožavam. ;)

Ako se jednog dana ipak odlučim postaviti bar dijelove svoje skromne kolekcije ovdje - konkretno one Bonellijevih izdanja - vidjet ćeš da po optičkom izgledu ima dosta sličnosti.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 07/01/2018 : 21:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
cudi me da anto pise Blejn, Blain se ustvari izgovara Blan ili sluzbeno s nazalnim blɛ̃

btw procitao sam zadnjih dana svih 13 albuma Le tueur - ubojica, puno toga za i protiv ovog stripa, koliko samo uskakanja sebi u usta glavnog "junaka" i koliko jeftine patetike autora nevjerojatno bolji crtez u zadnja 3 albuma koji su u hr neobjavljeni, neusporedivo cisci sa zivljim bojama

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/01/2018 : 21:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
@ReemCP
lepa kolekcija!Mala,ali lepa.
I super mi je kad vidim da su stripovi uredno složeni, kao što je to kod tebe slučaj - svaka čast na tome!


Hvala anto
quote:
Originally posted by Dukidule
A i ti ga tresneš pa ostaneš živ!
Meni ovo super izgleda, najmanje iz dva razloga:

1. Općenito - kad vidim police popunjene uredno poslaganim Bonelli stripovima - srce mi svaki put iznova zalupa!
2. Ovo tvoje, po optici, dočarava neku atmosferu koja mi vuče na neki manji, u zabačenoj ulici smješteni ugodni pub u Dublinu ili Glasgowu što inače svakako obožavam. ;)

Ako se jednog dana ipak odlučim postaviti bar dijelove svoje skromne kolekcije ovdje - konkretno one Bonellijevih izdanja - vidjet ćeš da po optičkom izgledu ima dosta sličnosti.



Hehe, lijepo si to dočarao ovaj kutak mi je sasvim slučajno ispao kao neki produžetak u sobi gdje se spava, pa kako sam se vratio stripovima, došla mi je ideja da nešto ovako napravim ovo mi je zgodno jer lako mogu izvući koji god broj poželim, ono baš je praktično Sin mi voli otić u ovaj kutak kad se igramo skrivača, pa svako malo izvadi pokoji i lista, eh da njega uspijem zainteresirat za stripove, to bi bilo sjajno

Sad si razmišljam napraviti neku policu u dnevnom boravku (150cm širine sa 180cm visine), ali to bi otišao u Elgrad ili Bauhas, gdje već rade police po mjeri. Još ću vidjet..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/01/2018 : 21:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

cudi me da anto pise Blejn, Blain se ustvari izgovara Blan ili sluzbeno s nazalnim blɛ̃


stvar navike

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino


btw procitao sam zadnjih dana svih 13 albuma Le tueur - ubojica, puno toga za i protiv ovog stripa, koliko samo uskakanja sebi u usta glavnog "junaka" i koliko jeftine patetike autora nevjerojatno bolji crtez u zadnja 3 albuma koji su u hr neobjavljeni, neusporedivo cisci sa zivljim bojama


na temi si Voajeri!!!!Ovamo!!!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 07/01/2018 23:11:57
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 07/01/2018 : 21:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Spominje se jedan neobjavljeni album Astera Blistoka. Nema informacije kad bi trebao biti objavljen i da li će uopće biti objavljen.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/01/2018 : 23:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Spominje se jedan neobjavljeni album Astera Blistoka. Nema informacije kad bi trebao biti objavljen i da li će uopće biti objavljen.



quote:
Originally posted by corto33

O nastavku serijala, epizoda 31 je bila objavljena davne 2003. godine, još ništa za sada. Na nekom francuskom forumu se prvo pisalo, da je serijal prekinuo Dargaud zbog loše prodaje, manje od 50 hiljada primjeraka. Onda su citirali Godarda, koji je napisao, da su avtori željeli preuzeti sva prava za serijal od Dargauda i izgleda se to zakompliciralo i toliko traje.

Epizoda 32 je po rječima Godarda več završena i njihova ideja je bila, da ju ponude u ograničenom tiražu samo pretplatnicima.

Jedna tabla iz 32. epizode (ima spojlera !!!):
http://p8.storage.canalblog.com/86/04/1077519/83170549_o.jpg


Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 07/01/2018 : 23:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Corto je to vjerojatno pročitao na forumu Bedetheque.
Goddard je prema tamošnjim informacijama razmišljao i o digitalnom izdanju.
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 08/01/2018 : 09:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

@corto
šta reći osim


@corto33 + Peyo
momci,vi znači znate francuski!Jeste li registrovani na forum bedeteke?
Ako jeste,možete li da proverite da li onaj ludak Krištof Blejn planira 6.album Pirata Isaka i kake su šanse za 32.epizodu Astera?
hvala unapred



Anto, hvala!
Ja francuski još učim, mogu već lagodno da čitam neke stripove (Štrumfovi, Lucky Luke, ...), ali sa nekima se baš mučim (Jeremiah, Cycle de Cyann, ...).

Informacije za Astera sam dobio na ovom forumu:
http://www.bdparadisio.com/scripts/ForItems.cfm?IdSubject=0719003726


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 08/01/2018 : 21:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
samo ucite francuski, ja sam zaludjen francuskim, najbolji svjetski jezik, nedaju mi hrvati studirati ga vanredno, jer nemogu zbog posla redovno iako sam odavno na razini diplomiranog

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/01/2018 : 21:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

samo ucite francuski, ja sam zaludjen francuskim, najbolji svjetski jezik, nedaju mi hrvati studirati ga vanredno, jer nemogu zbog posla redovno iako sam odavno na razini diplomiranog



Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/01/2018 : 21:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ne znam fra nit me zanima
gej jezik koloniziranih afrikanaca

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 08/01/2018 : 21:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
te branle pas sur mes photos, copain, t'es accro, putain!

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/01/2018 : 22:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
jes jes

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 08/01/2018 : 22:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

jes jes



upuceno poruku iznad tebe, nema brige

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 11/01/2018 : 21:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Nova godina pa je došao red i na novi update

Polica 1




Detaljnije: https://imgur.com/a/V3uBI

Polica 2



Detaljnije: https://imgur.com/a/WvdMR

Polica 3

Nije mi stala u kadar u cijelosti pa sam razbio na dvije slike.




Detaljnije: https://imgur.com/a/0VizR

Edited by - Wolfman on 11/01/2018 21:04:58
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 11/01/2018 : 21:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

samo ucite francuski, ja sam zaludjen francuskim, najbolji svjetski jezik, nedaju mi hrvati studirati ga vanredno, jer nemogu zbog posla redovno iako sam odavno na razini diplomiranog



Balerino svaka čast
Vidim te ka budućeg ministra vanjskih poslova
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/01/2018 : 21:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
koji burzuji

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/01/2018 : 21:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Wolfman verovatno ima najbolju kolekciju od svih prisutnih na fourumu. Ako ne najbolju onda barem vizuelno najimpresivniju! Svaka cast! Voleo bih jednog dana da se priblizim tome.
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000