forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/07/2018 : 14:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Kada se kurči u odsustvu žena izgleda da su ovakve izjave i napaljenost logična posljedica
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/07/2018 : 14:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Combatrock

i treba da se kurčiš i ja te podržavam i jedva čekam da vidim tvoju kolekciju

i želim ti da bude još veća ludja i bolja




Ne želin da drugi guraju nos u moju privatnost.



onda cu zamisljati tu divnu kolekciju u miru svoje privatnosti ... a i tvoje



Ajde onda ću se pokurčit i ja, al kad dođe žena doma. Iman windows 7 na laptopu, ne pripoznaje mi mobitel.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/07/2018 : 15:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
skupljaj kao momak
prodaji kao suprug

hahaha

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 03/07/2018 : 15:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by zeljko

slovenac ima pravo pitati
ja sam se pozalio na nathan never topiku da imam malu placu
ljudi imaju jos manju pa kupuju libelus

vjerojatno manje jedu
ili lazu
ne vidim drug caku


Znaš kada ima pravo pitati kad je s tim čovjekom baš dobar i onda mora paziti na način na koji će pitati,ali ovako...ajde ti nekoga pitaj na ulici odakle ti novac za bmw,kladionica?
Pa kupio bi zube po asfaltu...


ja sam transparentan meni to nije problem
pitaj sto zelis
ovo je forum

ali ako imas placu lupam 1000 eura 10 godina kao samac
a kolekciju 100000 eura
to je poso za financijsku inspekciju



Zasto? Mozda zivi sa roditeljima i oni sve placaju i daju mu svaki dan markicu za kafu

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 03/07/2018 : 17:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
NESVRSTANI sve super, ali ako je ovo sve sto imas ... Nisam skontao kako mislis da imas vise stripova od mene ?

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 03/07/2018 17:30:06
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/07/2018 : 17:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI






Čuo sam da se novci peru, ali sada vidim i stripovi .

Hvalevrijedna, respektabilna kolekcija mr. Non-aligned!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 03/07/2018 : 18:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI






Čuo sam da se novci peru, ali sada vidim i stripovi .

Hvalevrijedna, respektabilna kolekcija mr. Non-aligned!


Ovo mora bit školjka kraj veš mašine....
Ovako sam ja godinama imao stripove na veš mašini, a ostali ukućani se nalupali po vratima
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/07/2018 : 18:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI






Čuo sam da se novci peru, ali sada vidim i stripovi .

Hvalevrijedna, respektabilna kolekcija mr. Non-aligned!


Ovo mora bit školjka kraj veš mašine....
Ovako sam ja godinama imao stripove na veš mašini, a ostali ukućani se nalupali po vratima



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/07/2018 : 18:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

skupljaj kao momak
prodaji kao suprug

hahaha


Ima u ovome istine.
Ono šta ne prodaš ka suprug, kad dobiješ dicu prodaš ka otac.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/07/2018 : 19:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo
[

Čuo sam da se novci peru, ali sada vidim i stripovi .

Hvalevrijedna, respektabilna kolekcija mr. Non-aligned!


Ma taj Hellboy mu je 100% iz knjižnice

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 03/07/2018 : 19:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Onomad sam puštao samo Druunu na veš mašinu :)
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/07/2018 : 20:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Peyo
[

Čuo sam da se novci peru, ali sada vidim i stripovi .

Hvalevrijedna, respektabilna kolekcija mr. Non-aligned!


Ma taj Hellboy mu je 100% iz knjižnice



Garant, čim su mu i Pauci tamo. To su sve knjižnice razgrabile, ima ih čak i u trogirskoj. :D

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/07/2018 : 20:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice
Garant, čim su mu i Pauci tamo. To su sve knjižnice razgrabile, ima ih čak i u trogirskoj. :D



Znači fake kolekcija?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/07/2018 : 22:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Koja ste vi CIA
Ali i moji uredno budu na mašini. Šta se mene tiče, ništa vlaga, ništa miševi. Centrifuga je najgori neprijatelj stripova.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/07/2018 22:09:53
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/07/2018 : 22:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

NESVRSTANI sve super, ali ako je ovo sve sto imas ... Nisam skontao kako mislis da imas vise stripova od mene ?


Ma koga briga čiji je veći

U jednoj stvari san ipak bolji. U mene je otprilike 99.8% pročitano.
U drugoj stvari si ti bolji. Imaš beskonačno više kurtona za stripove

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 03/07/2018 : 22:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

NESVRSTANI sve super, ali ako je ovo sve sto imas ... Nisam skontao kako mislis da imas vise stripova od mene ?


Ma koga briga čiji je veći

U jednoj stvari san ipak bolji. U mene je otprilike 99.8% pročitano.
U drugoj stvari si ti bolji. Imaš beskonačno više kurtona za stripove



Zavisi kako gledas na to. Tvojih 99,8% je mojih 20%, tako da i s te strane imam vise procitanih od tebe

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/07/2018 : 23:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Prvih par sekundi mi nije bilo jasno zašto su stripovi na makini za robu!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 04/07/2018 : 00:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Prvih par sekundi mi nije bilo jasno zašto su stripovi na makini za robu!


To je najbolje opjevao Bora Čorba...
Dok govno za govnetom nižeš
Čitanjem se kulturno uzdižeš...
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 04/07/2018 : 10:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by zeljko

slovenac ima pravo pitati
ja sam se pozalio na nathan never topiku da imam malu placu
ljudi imaju jos manju pa kupuju libelus

vjerojatno manje jedu
ili lazu
ne vidim drug caku


Znaš kada ima pravo pitati kad je s tim čovjekom baš dobar i onda mora paziti na način na koji će pitati,ali ovako...ajde ti nekoga pitaj na ulici odakle ti novac za bmw,kladionica?
Pa kupio bi zube po asfaltu...



Jedna za Tonku: https://www.youtube.com/watch?v=MgdUBRfnNy4
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/07/2018 : 17:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by solar

Prvih par sekundi mi nije bilo jasno zašto su stripovi na makini za robu!


To je najbolje opjevao Bora Čorba...
Dok govno za govnetom nižeš
Čitanjem se kulturno uzdižeš...



Da nije kenjanja ne bi se toliko ni čitalo, u pravu je Bora
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/07/2018 : 22:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by 1Euro

odakle ti novac za sve ove stripove?
kladionica?



Da li si ti bolestan?Što je s glavom?Odakle tebi pravo da bilo koga to pitaš!



vidi vidi ko se javlja haha!
Ako je netko bolestan to si ti. Imam pamčenje kao slon i znam za svakog atko šta piše i sječam se tebe da ti je prvi post bio od kada si se registrirao na ovaj forum da si pisao kako imaš problema sa nekim susjedom i več tada sam znao da si ti čudan a ne tvoj susjed a naravno kroz godina i godina tvojeg postojanja na ovom forumu samo se to potvrdilo milijun puta od tvojih ispada npr:

-paljenje na onog bugarskog bodibuildera
-pa furanje metroseksualnog stila, puštanje brade itd
-do tvoje zaluđenosti crkvom, gdje si opisivao šta tebi crkva dozvoljava i šta ne
-pa onda period kada si umislio da si gentleman
-itd....

Znači radi se o čovjeku, koji je lud do daske i pametni ljudi te izbjegavaju ali đabe jer ti se širiš ko smrad i iako netko ne želi komunicirati sa tobom (ja npr..) tvoj smrad proširi se svugdje. Umjesto da se pokenjaš u školjku i povučeš vodu ti se pokenjaš svugdje, i ne počistiš za sobom i šetaš onako prljav po cijelome forumu.

Inače ja mogu pitati svakoga bilo šta želim a od sugovornika je da odluči da li če mi reči ili ne.
Pošto tebi sve treba nacrtati, moje pitanje je u biti bio kompliment, ali ti nisi dovoljno inteligentan da to skužiš, tko ti je kriv....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/07/2018 : 22:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Tako može i pitati mogu li ti povaliti ženu.






takve stvari se uopšte ne pitaju!

Ako želiš nekome povaliti ženu, poslednja stvar koja ti treba je, da ga to pitaš. Možda tako rade u Njemačkoj haha, ali kod nas ako želiš nekome povaliti ženu, ti je povališ ako se ona slaže sa tim a muž ni ne treba da to sazna haha.
Možda ti nisi još čuo da postoje alfa muškarci koji si uzmu što im treba.
Sad si me podjsetio na jednu malu prigodu.
Imao sam prijatelja koji nije imao kola, niti nije položio vozački ispit i na vozu je upoznao neku djevojku i zamolio me, da g avozim kod nje. Ja naravno kao dobar prijatelj to napravim i nas troje idemo na piče. ja sam odmah opazio, da se ja toj djevojci sviđam, jer je više razgovarala sa mnom nego sa njim itd,...na kraju mi nju vozimo doma i ja njoj stavim ceduljicu sa mojim tel.brojem i ona mene nazove dok ja njega vozim kuči i kada sam ga dovezao kuči ja se vratim po nju i idemo u šetnju itd...tako smo se družili par dana sve dok je nisam poseksao a onda mi više nije bila zanimljiva.
Kada sam je ostavio htjela mi se osvetiti i ispričala mom prijatelju da sam ja kao nju preuzeo njemu itd,...i znaš šta je učinio? Ništa. Posrao se, vrijeđao itd ali ništa nije napravio, lajao bez veze. I ja se na ovakve laježe ne osvrčem. Ja sam čovjek od akcije, pitam šta me zanima, seksam ako ima prilike,...osječaji su za one koji se ne usude pa da imaju izgovor da nešto ne naprave. Prijatelja uvijek možeš pronači, jer šta je prijateljstvo? Prijateljstvo je udruga onih koji imaju jednaki interes. Različiti interesi, različiti prijatelji. A ja imam prijatelja koliko imam i interesa i ako izgubim nekog pronađem dva za svakog izgubljenoga neču plakati za nikome nikada. A jebati jednu ženu je dosadno ko da ideš svaki dan u Mc Donalds.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/07/2018 : 22:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by zeljko

slovenac ima pravo pitati
ja sam se pozalio na nathan never topiku da imam malu placu
ljudi imaju jos manju pa kupuju libelus

vjerojatno manje jedu
ili lazu
ne vidim drug caku


Znaš kada ima pravo pitati kad je s tim čovjekom baš dobar i onda mora paziti na način na koji će pitati,ali ovako...ajde ti nekoga pitaj na ulici odakle ti novac za bmw,kladionica?
Pa kupio bi zube po asfaltu...




kupio zube po asfaltu!???
haha, pa gdje ti živiš?
Šta sam ja sve pitao, i nikada mi nitko ništa nije napravio. Što na umu to na drumu, opusti se čovječe!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/07/2018 : 22:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by 1Euro

odakle ti novac za sve ove stripove?
kladionica?



Da li si ti bolestan?Što je s glavom?Odakle tebi pravo da bilo koga to pitaš!



vidi vidi ko se javlja haha!
Ako je netko bolestan to si ti. Imam pamčenje kao slon i znam za svakog atko šta piše i sječam se tebe da ti je prvi post bio od kada si se registrirao na ovaj forum da si pisao kako imaš problema sa nekim susjedom i več tada sam znao da si ti čudan a ne tvoj susjed a naravno kroz godina i godina tvojeg postojanja na ovom forumu samo se to potvrdilo milijun puta od tvojih ispada npr:

-paljenje na onog bugarskog bodibuildera
-pa furanje metroseksualnog stila, puštanje brade itd
-do tvoje zaluđenosti crkvom, gdje si opisivao šta tebi crkva dozvoljava i šta ne
-pa onda period kada si umislio da si gentleman
-itd....

Znači radi se o čovjeku, koji je lud do daske i pametni ljudi te izbjegavaju ali đabe jer ti se širiš ko smrad i iako netko ne želi komunicirati sa tobom (ja npr..) tvoj smrad proširi se svugdje. Umjesto da se pokenjaš u školjku i povučeš vodu ti se pokenjaš svugdje, i ne počistiš za sobom i šetaš onako prljav po cijelome forumu.

Inače ja mogu pitati svakoga bilo šta želim a od sugovornika je da odluči da li če mi reči ili ne.
Pošto tebi sve treba nacrtati, moje pitanje je u biti bio kompliment, ali ti nisi dovoljno inteligentan da to skužiš, tko ti je kriv....



Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/07/2018 : 22:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ja znam da mnogima idem na jetru i da me mnogi ovdje ne vole itd ali briga me za to,šala ili ne ne možeš neke stvari ni pomisliti kamoli pisati,svizac zamota u celofan šale,humora a zapravo je jalan i licemjeran.
Nemojte padati na te smicalice,zašto baš uvijek isti se " šale " na taj način,sami dođite do zaključka.
Bilo tko da ima sigurno je na krvav način došao so toga,nije češao muda i samo mu došlo,to što neki vide na svakom koraku Mamiće,Sanadere itd...njihov problem...
Ima li što odvratnije od zavisti na drugoga što ima a ti nemaš?!
Dno dna-kaca ljudskosti!



ne znam da li to još uvijek lijeti na mene, baš si se raspisao, na jedan moj post tvojih 10, ne stignem na sve replicirati.
Kakva zavist, pa šta je tebi?
Ja uopšte ne sakupljam stripove, nego ih samo čitam, jel to jasno?
Mister no mi je dobar strip i u Libellus izdanju je vrh vrhova ali ga se može pročitati i u Lms izdanju za 1-2 eura umjesto 20.
I nakon što strip pročitam nije mi ga interesantno čuvati ko kraja mog života, stavljati ga u kondome (ups vrečice) itd....tako to ide kod mene, upotrijebi i izbaci.
Tako je i kod žena, prijatelja, suradnika,...zašto bi kod stripova bilo drukčije.
Kada sam več na ovoj planeti želim uživati i zabavljati se i sve što miriše na probleme ne zanima me. Čuvanje kolekcije stripova može biti pravi "pain in the ass", jer treba sve slagati na police, stavljati u vrečice, treba brdo novca, posebne police po mjeri,....ali je uvijek lijepo pogledati neku takvu kolekciju od nekoga kome sve to nije tlaka i uživa u tome.
Ja bi radije tim novcem (koliko je potrošeno za ove stripove) kupio nešto sasvim drugo što nema blage veze sa stripovima i ne razumijem o kakvoj zavisti pričaš....stvarno si čudan lik, tako iz prve bi rekao da si naporan, želiš biti dentleman, pravedan, super pokajnik (onaj strip od Zagora i Supermajka haha) ali nemaš to u sebi, glumiš nešto što nisi, a na drugoj strani sam ja, bez dlake na jeziku, totalno iskren, tvoje sasvim suprotno i smeta ti, jer ti bi htio biti kao ja ali ti ne ide.
Npr ti si obični emigrant u Njemačkoj a ja potječem iz Njemačke i dosta mojih rođaka još uvijek živi u Njemačkoj ali me ne zanimaju.
Nisam rob nikoga (ne može me se kontrolirati, ne može me se kupiti, podmiti, ne može mi se zapovjedati,...) dok tebe svatko može kontrolirati (pada mi na pamet ona epizoda sa crkvom ili šta je več bilo o tome si sam pričao da si u nekakvoj sekti i oni ti određuju neke stvari, sa kim se možeš družiti ili tako nešto,..),...opusti se i počni misliti svojom glavom i brigaj se za sebe. Šta te briga šta ja pitam druge, kako se ponašam, šta radim,...gledaj svoja posla i budi sretan za sebe, to ja radim non stop. A ti bi volio biti sretan a ne znaš kako biti sretan i tražiš non stop neki novi način, neki novi put, nekog novog da ta rasvijetli. Ti si ko neko dijete koji ima neke ideale, uzornike i divi im se i želi da bude poput njih a na kraju mu ne prolazi pa je nesretan i depresivan i usamljen, a ja volim anarhiju.
I nas dvoje nečemo nikada biti najbolji prijatelji haha. Ja sam sve ono što ti nisi i što bi ti htio biti, jer ti slijediš a ja na slijedim nikoga.
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000