forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/07/2018 : 02:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fckinfine

zanimljiv slucaj.


Za ozbiljno razmatranje,definitivno.
Sutra ću ga spustit s oblaka na kojem živi izgleda godinama.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/07/2018 : 14:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
1@Euro
Idemo redom.
Bolest- svatko tko pogleda kakve teme otvaraš i što pišeš i kako govoriš o sebi, vidi da ti dečko imaš ozbiljnih problema s glavom.

Tvoje pamćenje kao slon- nikoga nije briga za tebe i tvoje pamćenje, spusti se na zemlju.

Ispadi-o kakvim ispadima pričaš?Paljenje na Lazara Angelova, jesi ikada možda čuo da od nekih ljudi treba neke stvari učiti?Ah ne ti si kompletno savršena persona, ti si no1 osoba na svijetu, ti gledaš samo sebe...da u tvojem imaginarnom svijetu.
Puštanje brade metroseksualni stil?To samo pokazuje koliko si konzervativan i primitivno nastrojen.
Ja sam pisao što meni Crkva dozvoljava a što ne?Opet izmišljaš i preuveličavaš, za tebe je to normalno.
Zaluđenost Crkvom, to kažeš ti i nitko više, to što znam više od tebe na tom području pa pišeš gluposti da umanjiš to, to su tvoji kompleksi i zavist,ljubomora,jal, čemer... ( najnoviji dokaz je tvoje pisanje o svjetskom prvenstvu i pisanje o Slovencima ).
Gospodin- da veći sam gospodin od tebe u startu samim time što ne govorim o sebi u mega superlativima ( a zapravo si sam pokazao u bezbroj navrata na ovom forumu da imaš neke gadne komplekse manje vrijednosti od drugih ljudi, što se reflektiralo tolikim egoizmom, samim time si realno daleko ispod prosječnog čovjeka ).

Mene pametni ljudi izbjegavaju- Kaže mi čovjek kojeg znaju i izbjegavaju ljudi ne samo na ovom forumu nego i šire.Prije par dana na facebooku u jednoj grupi o stripovima,pisalo se o nečemu na ovom forumu, nitko nije spominjao imena i čovjek je napisao doslovno ovako,citiram " ...kakav je 1Euro. Nisam pretjerano aktivan na stripovima, ali za njega cak i ja znam...", mislim da je ovo dovoljno.
Ne samo da opet pričaš gluposti već svoje mišljenje stavljaš pod mišljenjem pametnih ljudi, sebe opet uzdižeš kao " ti " me izbjegavaš,jake osobnosti i karaktera pa me " ti " izbjegavaš.Previše si se uzdigao dečko, nisi niti prosjek od čovjeka,spusti se.

Ove tvoje anegdote o fekalijama i mirisima samo potvrđuje moje pisanje gore o gospodstvu, kompleksima, primitivizmu i o tome kako si zapravo debelo ispod prosjeka običnog čovjeka,eto pokazao si to i kulturom.

Kakve gluposti pišeš po forumu to je da se čovjeku smrači pred očima.
Stvarno mi se ne da nabrajati tvoje blamove jer za to nemam toliko ni vremena ni volje.

Da znam da ti možeš pitati sve,
jer ti si po tvojim riječima, lomitelj tuđih noseva,zatvorenik, bacač pepeljara, boca itd...možeš jer ne znaš osnove osnova ne kulturnog nego ljudskog ponašanja, eto zato možeš i smiješ, sve do jednom...

O tvojoj inteligenciji dovoljno govori pitanje koje si postavio,da spomenem slučaj kako si od čovjeka koji je kod tebe osvojio aukciju tražio tri puta više novaca,ti pričaš o inteligenciji, nemoj molim te, a to da je kompliment i šala, to ti nitko na ovom forumu ne vjeruje, osim ( vidim ) životno hendikepiranim ljudima koji su na tvojoj razini.

Mogao bi malo pobrinuti o sebi i svome životu pa bi imao novaca za kupiti stripove i bio bi manje jalan i frustriran što drugi mogu a ti 1Euro Veliki ne možeš.
Od tolikog inovatora kao što si ti, očekivalo bi se više,da si samo jednu od ideja realizirao koliko si ljude ovdje udavio s tim temama, imao bi za stripove

Odi na google pa malo potraži što znači alfa muškarac, ti to ne da nisi nego ne znaš ni što to znači.

Tvojom bajkom o prijatelju i djevojci di samo potvrdio gore moje napisane argumente.

-ja sam odmah opazio, da se ja toj djevojci sviđam - uuuu to je po tvome mišljenju alfa muškaraca?

-tako smo se družili par dana sve dok je nisam poseksao a onda mi više nije bila zanimljiva. - don juan je goli pišonja za tebe, alfa mužjače

-ispričala mom prijatelju da sam ja kao nju preuzeo njemu itd,...i znaš šta je učinio? Ništa. Posrao se, vrijeđao itd ali ništa nije napravio, lajao bez veze. ovo samo pokazuje to da si kako sam već napisao debelo ispod prosjeka običnog čovjeka, k tome sila nečista.

-I ja se na ovakve laježe ne osvrčem. Ja sam čovjek od akcije, pitam šta me zanima, seksam ako ima prilike...-ti si jedan jako jako malen čovjek, totalno nebitan koji si je umislio da je bitan i pokazuje cijelom svijetu, tj. blamira se kako je on netko i nešto.Evo to sam govoriš o sebi time što si pisao,a pazi to je samo jedan post, gdje je preko 10 000 postova.

-A ja imam prijatelja koliko imam i interesa i ako izgubim nekog pronađem dva za svakog izgubljenoga neču plakati za nikome nikada. A jebati jednu ženu je dosadno ko da ideš svaki dan u Mc Donalds.-iskreno žao mi je ljudi koji tebe poznaju a kamoli da su ti prijatelji i da mi je vidjeti te žene koje ti " poseksaš "

-------------------------------------------------------------------


-jer ti bi htio biti kao ja ali ti ne ide- da imam peko 40 godina kao ti i kad bi bio 5% tebe, ovog trenutka bi ugasio laptop otišao po komad užeta i objesio se na rasvjetni stup, u doslovnom smislu riječi.Iskreno tužno je na što i na kakav način tratiš život, ne bih to poželio ni najljućem neprijatelju.


-Npr ti si obični emigrant u Njemačkoj a ja potječem iz Njemačke i dosta mojih rođaka još uvijek živi u Njemačkoj ali me ne zanimaju.-zanimljivo na temi o svjetskom prvenstvu pišeš da potječeš iz Francuske

Ne da mi se više izvlačiti tvoje nebuloze, mislim žao mi te koliko ih ima.

Da dokrajčim ovo.

Dakle za mene si ti osoba debelo ispod prosjeka obične osobe, jalan,tužan,iskompleksiran, primitivan, nekulturan...
Nisi loša osoba jer vidim iz tvog ega da si samo željan pažnje koju očito nikada nisi imao i koju očito tražiš na svim mogućim mjestima kao što je ovaj forum npr. jer normalna osoba ne bi imala potrebu toliko i u svakoj temi toliko puta spominjati " ja ".
Žao mi je što se svaki tjedan barem jednom ovdje osramotiš i to dobrano,uz sve navedeno moja i tvoja komunikacija prestaje kao i kod još dvoje forumaša koji su ipak dosta iznad tebe u svakome smislu.
Ljudi na ovom forumu znaju za mene kakav sam,da ću reći bez ustezanja sve što mi je na umu.Ti si kao gnjide, buhe i uši,oni su te koje teško primijetiš a napadaju uvijek i svagdje.


Dakle od ovog trenutka si za mene totalno nepostojeći, kao da te nema, kao da ne postojiš, nebitan, nestvaran...

Toliko od mene, nadam se da ćeš se izliječiti od silnih kompleksa i tegoba koje svaki tjedan ovdje pokazuješ.

Dragi moj Slovenac Francusko-Njemačkih korijena,alfa mužijače,neodoljivi seksane prijateljevih djevojaka, zatvoreniku, kostlomče tuđih noseva, bacaču pepeljara, boca, vidovnjače, alfo i omego ne balkana nego i šire, zbogom.






If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 11/07/2018 15:08:21
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/07/2018 : 15:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
haha!

Al ti uzelo vremena da sve ovo napišeš....u biti me ni ne zanima šta pišeš, polovinu ovoga ionako nisam razumio jer sam samo preletio tekst. To je ono kada bi lava zanimalo šta radi antilopa npr....
Nisam znao da za mene ljudi znaju i van foruma, na faceboku pogotovo jer ja nisam na faceboku, nemam profil na facebooku niti nisam nikada učestovao u nekoj raspravi ali eto, ljudi sa facebooka, koji pišete o meni šaljem vam jedan lijep pozdrav!!!! Fuck yeah bitch!!!

Mogao bi ja sada početi vređati tebe Tonka24 npr da su zbog takvih kao što si ti počele se granice zatvarati, da ljudi poput tebe da su sjebali Schengen itd,...haha ali čemu, rekli smo si šta smo si imali za reči i to je to.
Nego, jesi li kontaktirao striparnicu Oblaček i nabavio one Mister nojeve, za koje si me molio da ti stavim linkove? Ono, htio si jeftine Libellus stripove od Mister Noja pa sam ti pomogao. Nadam se da si uspio nabaviti sve što ti treba.

Što se tiče mog obiteljskog drva:

-pa i mene je šokiralo da moj rod potječe iz Francuske...tko bi to rekao! Ali tako piše na onoj stranici, gdje nam je i grb objavljen (tri glave vuka, fuck yeah!!! ono Vukovi sa Francuske, grrrr, sigurno ima nešto na tome!!!) jer ja znam za rođake iz Njemačke, a sad ono Francuska.....ima i neka stranica, mislim da ju je objavio neki forumaš gdje ukucaš svoje prezime pa ti onda izbaci brojku gdje sve se nalaze ljudi sa tim prezimenom i zapamtio sam da ih ima puno i u Engleskoj, Americi, kanadi, Francuskoj, Njemačkoj, Slovačkoj,i pazi sad to NAMIBIJA (mislim da oko 300, u Namibiji!) i još puno drugih zemalja.

Ništa, to je to, a sad me prestati pratiti po internetu, vidim da si zavirio čak i kod aukcije, pa facebook,....prestani dok je još smiješno jer polako če biti materiala za kaznenu prijavu haha!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 11/07/2018 : 15:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/07/2018 : 15:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab






If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/07/2018 : 23:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Goni to smeće je dobar strip. Preporucujem cenjenom kolegi Tonki a mozda mu posluzi i kao poruka nekima.



Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/07/2018 : 08:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

slovenac ima pravo pitati
ja sam se pozalio na nathan never topiku da imam malu placu
ljudi imaju jos manju pa kupuju libelus

vjerojatno manje jedu
ili lazu
ne vidim drug caku


Postoje ljudi koji mogu živjeti solidno sa malo novca pa još i uštede i postoje ljudi koji potroše sve što imaju bez obzira koliko imaju.
Stvorio sam prekrasnu kolekciju (samo prostor mi je granica, novac nikada), a na početku sam bio nezaposlen. Sada radim, a i žena radi, nismo dizali kredite. Od kada su svi otišli u Irsku, dobio sam drugu povišicu (jučer) pa je još lakše. Od dvije plate ljudi koji su skromni i ne razbacuju mogu imati dosta za stripove pa i uštedjeti.
I to vam je istina, nema tu nikakve mračne tajne ili čuda...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 12/07/2018 09:41:24
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 12/07/2018 : 09:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Obi-wan upravo to, ali postoje ljudi koji znaju samo kukati. Kad bi ih sreo na ulici dao bi im 1Euro

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 12/07/2018 09:40:49
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 12/07/2018 : 11:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Nisam ti se obratio.



i šta sad?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 12/07/2018 : 11:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by zeljko

slovenac ima pravo pitati
ja sam se pozalio na nathan never topiku da imam malu placu
ljudi imaju jos manju pa kupuju libelus

vjerojatno manje jedu
ili lazu
ne vidim drug caku


Postoje ljudi koji mogu živjeti solidno sa malo novca pa još i uštede i postoje ljudi koji potroše sve što imaju bez obzira koliko imaju.
Stvorio sam prekrasnu kolekciju (samo prostor mi je granica, novac nikada), a na početku sam bio nezaposlen. Sada radim, a i žena radi, nismo dizali kredite. Od kada su svi otišli u Irsku, dobio sam drugu povišicu (jučer) pa je još lakše. Od dvije plate ljudi koji su skromni i ne razbacuju mogu imati dosta za stripove pa i uštedjeti.
I to vam je istina, nema tu nikakve mračne tajne ili čuda...



da ne bude zablude:

-radi se o PRIORITETIMA

Npr ja imam kola vredna 25.000 eura, kuču vrednu 200.000+ eura, još jednu kuču sa zemljištem vrednu nekih 75.000+, nakit nekih 3500 eura,... da mi više znače stripovi umjesto kola, mogao bi sebi stvoriti lijepu kolekciju ALI nisu mi stripovi prioritet, pogotovo kada mogu čitati besplatno online ili kupiti Lms po 1 euro, zašto da tog istog pilota platim 20+ eura. A ovdje ispada da ja kao ne mogu kupiti stripove pa KUKAM, ali uopšte nije fora u tome, nego kako sam rekao, prioriteti.
A uopšte me ne zanimaju mišljenja djece na tom forumu koji žive kod roditelja, koji im davaju džeparac pa se onda kurče stripovima ili vuku socialu, pa da meni prosipaju mudrosti, koji moram svaki mijesec plačati račune:
-struja
-voda
-smeče
-kanalizacija
-kabelska
-rtv
-zdravstveno osiguranje
-dodatno zdravstveno osiguranje
-prehrana
-odječa
-itd...

A onda dolaze i ljetni računi:

-ulje za zimu 2000+ eura
-osiguranje za automobil
-registracija za automobil
-putovanje na odmor


A na sve ovo dolaze nepredvidljivi računi, na koje se ne može računati:

-treba kupiti novu indukcijsku platu, jer je crkla
-popravci oko kuče, u kuči
-novi fridžider
-novi tv
-novi mobitel


i sad MOLIM DA MI IZVINETE AKO NEMAM VOLJE NI INTERESA PLAČATI LIBELLUS PILOTA 20+ EURA, pogotovojer ga mogu čitati besplatno online ili LMS.

I poslednje što mi treba je, da mi tamo neki socialci koji se voze biciklom ili autobusom sole pamet.
I ništa protiv tebe obi-wan, znam da ti nisi socialac, a nisi ni zlonamjeran, ali ovdje ima likova za koje nitko nikada nije čuo a prave se pametni
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/07/2018 : 17:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab





Pokidao sam se
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/07/2018 : 19:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
https://m.youtube.com/watch?v=64Lyw22DAPA&t=0s

Edited by - VALTER on 12/07/2018 19:12:26
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 12/07/2018 : 23:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Kakve gluposti se ovdje pišu, strašno.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/07/2018 : 23:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goghy

Kakve gluposti se ovdje pišu, strašno.



+1

polako ali sigorno odlazi ovaj forum u k...c

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 01:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goghy

Kakve gluposti se ovdje pišu, strašno.


Gdje bi po tebi trebao odgvoriti ili bi trebao šutjeti!!!

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 01:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by verab





Pokidao sam se


Da li ovim trebam smatrati da me smatraš budalom i glupanom?! Pitam da znam s kim imam posla.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 01:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by goghy

Kakve gluposti se ovdje pišu, strašno.



+1

polako ali sigorno odlazi ovaj forum u k...c


U tome i ti imaš debele prste, nemoj likovati nisi anđeo ni ti!

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/07/2018 : 07:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by goghy

Kakve gluposti se ovdje pišu, strašno.



+1

polako ali sigorno odlazi ovaj forum u k...c


U tome i ti imaš debele prste, nemoj likovati nisi anđeo ni ti!



ne sjećam se niti da sam ti se obratio a niti da sam te kaj pitao pa samim time me zaobiđisvojim idiotskim komentarima i trolanjima po forumu na svakoj temi kao što ja zaobilazim tebe

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 13/07/2018 07:20:28
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/07/2018 : 09:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24
Da li ovim trebam smatrati da me smatraš budalom i glupanom?! Pitam da znam s kim imam posla.



Nasmejao sam se na salu. Ali ako vec pitas, sigurno te ne smatram intelektualnom elitom foruma. Sto ne znaci da imam zelju da te vredjam ili da se svadjam sa tobom. Ali ako hoces, izvoli..
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 13/07/2018 : 12:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
[url=https://imgbb.com/][/url]

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 13/07/2018 : 13:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

[url=https://imgbb.com/][/url]



Ja baš čekam kad će početi...
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 13/07/2018 : 16:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 17:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Tonka24
Da li ovim trebam smatrati da me smatraš budalom i glupanom?! Pitam da znam s kim imam posla.



Nasmejao sam se na salu. Ali ako vec pitas, sigurno te ne smatram intelektualnom elitom foruma. Sto ne znaci da imam zelju da te vredjam ili da se svadjam sa tobom. Ali ako hoces, izvoli..


Možda nisam intelektualna elita foruma, iako ne patim za time,barem držim do svoje riječi i imam dovoljno jak karakter da kada bi rekao da se neću pojavljivati na ovom forumu onda se zaista ne bi pojavio.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 17:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by goghy

Kakve gluposti se ovdje pišu, strašno.



+1

polako ali sigorno odlazi ovaj forum u k...c


U tome i ti imaš debele prste, nemoj likovati nisi anđeo ni ti!



ne sjećam se niti da sam ti se obratio a niti da sam te kaj pitao pa samim time me zaobiđisvojim idiotskim komentarima i trolanjima po forumu na svakoj temi kao što ja zaobilazim tebe


Prvo se nauči osnove osnova pismenosti pa onda nekome govori da je idiot, barem se potrudi!
I drugi puta me nemoj prozivati indirektno nego se drži svoje riječi.
Koliko ovakvih likova ima ovdje, nazivaju ljude idiotima, trolerima a sami nisu svjesni da su upravo to čime prozivaju druge k tome još bez imalo karaktera.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/07/2018 : 17:41:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Tonka24
Da li ovim trebam smatrati da me smatraš budalom i glupanom?! Pitam da znam s kim imam posla.



Nasmejao sam se na salu. Ali ako vec pitas, sigurno te ne smatram intelektualnom elitom foruma. Sto ne znaci da imam zelju da te vredjam ili da se svadjam sa tobom. Ali ako hoces, izvoli..


Možda nisam intelektualna elita foruma, iako ne patim za time,barem držim do svoje riječi i imam dovoljno jak karakter da kada bi rekao da se neću pojavljivati na ovom forumu onda se zaista ne bi pojavio.




Produzi. Eto ti 1Euro pa se sa njim grudvaj. Nisam zainteresovan..
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.43 seconds. Snitz Forums 2000