forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

Poli
Advanced Member



Slovenia
37325 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/07/2018 : 17:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nadam se da nece Tonka okrenuti ovaj list ovdje





...mislim, ne bi bilo ljepo za jednog dzentlmena




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 13/07/2018 17:43:20
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 17:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Tonka24
Da li ovim trebam smatrati da me smatraš budalom i glupanom?! Pitam da znam s kim imam posla.



Nasmejao sam se na salu. Ali ako vec pitas, sigurno te ne smatram intelektualnom elitom foruma. Sto ne znaci da imam zelju da te vredjam ili da se svadjam sa tobom. Ali ako hoces, izvoli..


Možda nisam intelektualna elita foruma, iako ne patim za time,barem držim do svoje riječi i imam dovoljno jak karakter da kada bi rekao da se neću pojavljivati na ovom forumu onda se zaista ne bi pojavio.




Produzi. Eto ti 1Euro pa se sa njim grudvaj. Nisam zainteresovan..


Tko je taj?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 17:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Nadam se da nece Tonka okrenuti ovaj list ovdje





...mislim, ne bi bilo ljepo za jednog dzentlmena






Zar i ti poli?
Pola foruma je kontra mene,velikani i intelektualci iza monitora uživo mali miševi, možda je pravo vrijeme za objesiti forumske kopačke o klin.
Taman da Hrvatska bude svjetski prvak u nogometu pa neka se pamti i po mome odlasku s foruma
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37325 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/07/2018 : 17:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/07/2018 : 18:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Dajte ljudi više, nisan ni ja imun na prepucavanja s određenim članovima, i teški offtopic, ali nema potribe za ovim. Ne na ovaj način, ne sad.

Ugledajte se svi na članove poput ReemCPa, momak se ne da isprovocirat, i gura pozitivu, a sigurno je doša u napast nekog poslat u k.

Tonka24 - moj ti je savjet, ignoriraj bespotrebne hejt postove i samo pomalo dalje.

A ja za ovo sve krivin Garfielda i njegovu kolekciju, koja očito poput Sauronova prstena, izvlači ono mračno u ljudima (zezan se, Garfielde, naravno, da malo opustimo atmosferu).

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/07/2018 : 18:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ja krivim brnija.. jer, da je brni otisao pravo u policiju, svega ovoga ne bi bilo..

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 18:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Dajte ljudi više, nisan ni ja imun na prepucavanja s određenim članovima, i teški offtopic, ali nema potribe za ovim. Ne na ovaj način, ne sad.

Ugledajte se svi na članove poput ReemCPa, momak se ne da isprovocirat, i gura pozitivu, a sigurno je doša u napast nekog poslat u k.

Tonka24 - moj ti je savjet, ignoriraj bespotrebne hejt postove i samo pomalo dalje.

A ja za ovo sve krivin Garfielda i njegovu kolekciju, koja očito poput Sauronova prstena, izvlači ono mračno u ljudima (zezan se, Garfielde, naravno, da malo opustimo atmosferu).


Za ovog momka nemam riječi, zaista nemam pozitivne riječi kojom bi ga opisao.
A pomalo to važi i za tebe, kako vrijeme odmiče, a savjet sam iskoristio dosta puta, međutim dosta mi se zaredalo da reagiram pa ću stisnuti kočnicu
Ali neke članove uspješno ignoriram a uputili su mi više puta brutalne provokacije, iako to je drugo ja sam njima napisao da su za mene nebitni i nepostojeći i tako se ponašam.
Uskoro ide i slika moje kolekcije kada riješim s COLUMBOM što imam
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/07/2018 : 18:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by goghy

Kakve gluposti se ovdje pišu, strašno.



+1

polako ali sigorno odlazi ovaj forum u k...c


U tome i ti imaš debele prste, nemoj likovati nisi anđeo ni ti!



ne sjećam se niti da sam ti se obratio a niti da sam te kaj pitao pa samim time me zaobiđisvojim idiotskim komentarima i trolanjima po forumu na svakoj temi kao što ja zaobilazim tebe


Prvo se nauči osnove osnova pismenosti pa onda nekome govori da je idiot, barem se potrudi!
I drugi puta me nemoj prozivati indirektno nego se drži svoje riječi.
Koliko ovakvih likova ima ovdje, nazivaju ljude idiotima, trolerima a sami nisu svjesni da su upravo to čime prozivaju druge k tome još bez imalo karaktera.



kao i obično svojim tekstom si ponovo po ko zna koji puta pokazao da ti je broj cipela veći od kvocijenta inteligencije

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/07/2018 : 18:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Columbo je isto ljudina! :)

Ma samo naprid!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 19:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
@risbozg
Od ovog trenutka si za mene potpuno nebitan,kao da te nema, dakle kao da ne postojiš.
Pridružio si se dvojici forumaša istog tretmana.
Zbogom.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 19:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Columbo je isto ljudina! :)

Ma samo naprid!


Jeste, stvarno čovjek na svom mjestu, jedva čekam da ga upoznam.
Ništa mu nije teško, sve može i dogovori se s njim u roku par minuta.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/07/2018 : 19:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

@risbozg
Od ovog trenutka si za mene potpuno nebitan,kao da te nema, dakle kao da ne postojiš.
Pridružio si se dvojici forumaša istog tretmana.
Zbogom.



bogu hvala spašen sam gluposti

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/07/2018 : 19:18:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by vice

Columbo je isto ljudina! :)

Ma samo naprid!


Jeste, stvarno čovjek na svom mjestu, jedva čekam da ga upoznam.
Ništa mu nije teško, sve može i dogovori se s njim u roku par minuta.



Uživo još simpatičniji. :) Eto, od 2005. san na ovom forumu, a od 2006. poznajen tog čovika, i nema se tu šta reć osim pohvala.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 13/07/2018 : 19:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Columbo, slab čovik

Nisam ga vidio par godina i ovaj put ga pozdravljam.

Have mercy
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/07/2018 : 19:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Joj joj joj...Kvarite mi odmor :D
Bilo je ovdje i uvreda za udaljavanje i brutalnog offtopica ali ajmo ovako:od ovog trenutka staju sve uvrede i svaki offtopic. Sljedeći koji napiše bilo što od navedenog biti će udaljen. Ne prihvaćaju se nikakve isprike tipa 2dobro ali samo da mu kažem ovo", "sorry nisam vidio tvoj post" isl.
Jel' može?
Može?
Odlično

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 19:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nema potrebe više što se mene tiče staje jedno i drugo
Smo eto žao mi je što sam se uopće upuštao u takve rasprave.
Ps: Uživaj u odmoru, ostavi nešto i za Nedjelju

Edited by - Tonka24 on 13/07/2018 19:59:08
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37325 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/07/2018 : 21:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ajde ljudi, vrijeme je godisnjih, ljeto i more te...





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/07/2018 : 23:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
E, ajd zajebite više sa ovim spamom.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
676 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 14/07/2018 : 00:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
Posto je jedna od najboljih tema na ovom forumu unistena glupostima koje su pisane u poslednjih nekoliko dana, mozda ne bi bilo lose da se, ukoliko se autori off-topic postova slazu, ti postovi obrisu.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/07/2018 : 00:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Evo ja ću svoje pobrisati ako se moderatori slažu, da ne ispadne da nešto skrivam itd...
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 14/07/2018 : 12:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Dajte ljudi više, nisan ni ja imun na prepucavanja s određenim članovima, i teški offtopic, ali nema potribe za ovim. Ne na ovaj način, ne sad.

Ugledajte se svi na članove poput ReemCPa, momak se ne da isprovocirat, i gura pozitivu, a sigurno je doša u napast nekog poslat u k.

Tonka24 - moj ti je savjet, ignoriraj bespotrebne hejt postove i samo pomalo dalje.

A ja za ovo sve krivin Garfielda i njegovu kolekciju, koja očito poput Sauronova prstena, izvlači ono mračno u ljudima (zezan se, Garfielde, naravno, da malo opustimo atmosferu).



This is beginning :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/07/2018 : 13:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ne da smete da brišete, već bi bilo više nego poželjno da ovaj spam nestane što pre moguće.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/07/2018 : 14:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Treba mi savjet.
Ima li netko iskustva sa sličnom policom, hoće li izdražati ovo staklo težinu?
Ima malo više od 13 kg



Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37325 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/07/2018 : 18:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa, kod mene je. Cak sam imao debljija izdanja (integrali, Fibrice), te u dva reda, pa je mislim da sve bilo u redu (mozda mi se samo pricinjavalo da se staklo malo upognulo - valjda nije). No, kasnije sam te police malo oslobodio tezine kada sam dobio police po mjeri. Ali i danas drze dobar dio.

Ako ces imati ovako kao sto si prikazao na slici - znaci jedan red LL "regularaca" - mislim, da ne bi trebao imati nikakvih problema.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/07/2018 : 18:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Može ovo izdržati i više od 13 kg. Imao sam nešto slično, staklo je bilo čak i duže, pa nije puklo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.54 seconds. Snitz Forums 2000