forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/09/2019 : 20:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
@Reem
Pravio mi jedan momak iz Zitista. 1.5€ komad a u Zrenjaninu mi trazili 5€.

@Diskac
Ne secam se toga :) A i samo na dva zida imam stripove, ostalo su knjige :)

@Supermar
Zato sam se ozenio :)
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/09/2019 : 20:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Jaki, jel to na jednoj polici Bratstvo Crnog bodeža?


Je.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 25/09/2019 : 22:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Siriusi, Futura, UBIQ, sve kako treba. Čini mi se da sam vidio i Alefe.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 25/09/2019 : 22:34:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
@Sawitch

Vidim da imaš komplet Ludluma iz osamdesetih (izdanje Prosvjete, prijevod Bucalo). Ne mogu opisati koliko sam bio oduševljen kad sam prvi put pročitao Matarese ili prvog Bournea.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/09/2019 : 22:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike
Ne mogu opisati koliko sam bio oduševljen kad sam prvi put pročitao Matarese ili prvog Bournea.



+1
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/09/2019 : 06:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

@Sawitch

Vidim da imaš komplet Ludluma iz osamdesetih (izdanje Prosvjete, prijevod Bucalo). Ne mogu opisati koliko sam bio oduševljen kad sam prvi put pročitao Matarese ili prvog Bournea.




Pa to je i meni najdraze izdanje. Imam i par novijih negde ali bas to je ono sto me veze za druga vremena.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/09/2019 : 18:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by vice

Jaki, jel to na jednoj polici Bratstvo Crnog bodeža?


Je.



Jel valja? Po naslovnicama mi se parija neki trash. ^^

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/09/2019 : 20:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Samo mali dio san cita od svega ovoga..To mi je bratovo...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/09/2019 : 11:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

@Reem
Pravio mi jedan momak iz Zitista. 1.5€ komad a u Zrenjaninu mi trazili 5€.

Odlično si to iskombinirao, uopće ti nisu potrebne one postrane police već ti držači polica (da ih tako nazovem) imaju funkciju i da možeš do njih složit stripove, pametno stvarno pravi raj

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2884 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 29/09/2019 : 16:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Izgled kolekcije.


Marti Ludens i Strip Agent


Mister No Strip Agent i VČ


Alan Ford Strip Agent 1-200 u 2 reda i Svet AF


Zagor Extra i Klasik


Zagor Extra, Redovni SD i Almanah


Zagor redovni LU i VČ


Zagor Maxi, Specijal i Kolor


Teks SD, LU i VČ komplet


Teks Maxi, knjige i Mister No knjige VČ + Traper Keri i Šabute Mobi Dik


Marti VČ


PSDZ, Helnoar, Napoleon, Teks kolor SA, Obojeni program MM, Dragonero, Teks, Čiko specijali LU, neke Odabrane priče, JDJP Darkvud


DD Superbuk, DD knjige, Planeta mrtvih, Obojeni program, sve VČ


Zlatna serija, neo i retro naslovnice, Dragonero, VČ


Američki Zagor, One shot, Komesar Ričardi, Agarthi, Lilit, Karavan, Grejstorm, Kasidi, Još malo One shot, UT, Jan Diks


Razna izdanja Devete dimenzije, Vundervafen, Parabellum, Zagor giganti, Ken DW, Skalpirani, Braća Špageti, Teks giganti i u boji, Asteriks, Džeremaja, Korto, Iz pakla, Nadzirači, Betmeni, Sin City...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.

Edited by - djukak on 29/09/2019 16:37:52
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
839 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 30/09/2019 : 12:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
Bravo djukak. Respect.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/09/2019 : 12:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
uh nije loše
al je još bolji prostor i police

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/10/2019 : 14:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Super izgleda. ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 01/10/2019 : 17:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Soba:







Dnevni boravak:






Plus još paketi s nekim Bonellijima ispod kreveta (Julija, Caravan, Cassidy i slični...)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 01/10/2019 : 18:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Divna ti je pegla na stolu

Šalim se, odlična kolekcija i vrlo vrijedna, kvalitetna i probrana.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 01/10/2019 : 19:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Na trenutak mi se učinilo kao da je djukak Bonelli fan? 🤔

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 01/10/2019 : 19:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

Divna ti je pegla na stolu


To je ženino, mora i njoj nešto prostora pripasti :)

quote:
Originally posted by Stark

Šalim se, odlična kolekcija i vrlo vrijedna, kvalitetna i probrana.



Hvala, uvijek mislim da sam skupio većinu toga što me zanima i da sad mogu malo odmoriti, ali uvijek bude još nešto.


Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 01/10/2019 19:31:08
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/10/2019 : 11:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ajde fino si ti to posložio....ili žena? :) :P

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 02/10/2019 : 11:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ajde fino si ti to posložio....ili žena? :) :P



Nedavno sam nabavio policu za dnevni boravak pa sam preslagivao sve nekoliko sati, dotad mi je dobar dio stripova bio po ormarima. Uvijek muke s prostorom, još malo pa ću doći u fazu kad ću ozbiljno morati razmišljati o prodaji dijela stripova jer već sad ih imam toliko da ih ne mogu sve pročitati ni za nekoliko godina. Mislim na ponovno čitanje, sve sam ih pročitao bar jednom, ali glupo mi je čuvati one kojima se neću vraćati.

Od Bonellija imam 99 % redovne serije Dylana što je kod nas izašlo, ali i tu razmišljam da možda zadržim samo draže mi epizode. Zasad prostora još ima pa nije toliki problem, ali problem kuca na vrata. Ili ću dio prebaciti mami u stan da je obradujem :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/10/2019 : 12:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
odlična kolekcija beva,baš odlična - uživao sam posmatrajući šta sve imaš u njoj.

pitanje - kako ti se sviđaju Altai i Džonson,Okrug Eseks i Piletina sa šljivama - najbolje mi daj ocenu (od 1 do 5) za svaki od njih.Hvala unapred.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2884 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 02/10/2019 : 12:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Na trenutak mi se učinilo kao da je djukak Bonelli fan? 🤔




Učinilo ti se

@Beva odlična kolekcija. Svaka čast.....

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 02/10/2019 : 13:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

odlična kolekcija beva,baš odlična - uživao sam posmatrajući šta sve imaš u njoj.

pitanje - kako ti se sviđaju Altai i Džonson,Okrug Eseks i Piletina sa šljivama - najbolje mi daj ocenu (od 1 do 5) za svaki od njih.Hvala unapred.



Altai i Jonson - 3/5, crtež je odličan ali scenarij i nije nešto. Ima poznatog Sclavijevog humora, ali nedovoljno da baš izdigne strip iz prosjeka. Vrijedi imati zbog crteža, ali ako nisi ljubitelj Sclavija (a čini mi se da nisi), vjerojatno nije za tebe.

Okrug Essex - 3,5/5, dobar je strip, ali me nije oduševio kako sam se nadao. Atmosfera u stripu vrhunska, točno osjetiš izoliranost tih sjevernih krajeva i lako se uživjeti u sve to, ali fali mi nešto. Tematikom je sličan Trgovini, (isprepletene priče ljudi iz manjeg mjesta) ali depresivnijeg tona. Čitat ću svakako opet, sad kad znam što točno očekivati možda i ocjena malo poraste.

Piletina sa šljivama - 3/5, slabije od Perzepolisa. Davno sam čitao, tek što je izašlo, ali dovoljno govori to što nisam osjetio želju još ga ponoviti. Zanimljiva je sama premisa stripa (valjda je i istinita), ali razrada mi baš i nije najbolje sjela. Kao da mi samo to nije bilo dovoljno da se napravi zanimljiv strip. Možda je najbolja usporedba s onim početnim dijelom Perzepolisa, dok se radnja još ne zahukta, kad Marjane priča o svojoj djetinjoj želji da postane prorok, ovdje je otprilike cijeli strip na tom nivou. Crtež isti kao u Perzepolisu.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/10/2019 : 13:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ja se nastojim rješit svega bespotrebnog. Neman prostora za gomilanje gluposti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 02/10/2019 : 13:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Ja se nastojim rješit svega bespotrebnog. Neman prostora za gomilanje gluposti.



Meni su, recimo, ova tri stripa za koja Anto pita na granici. Essex vrijedi imati jer ću ga sigurno opet čitati, a za Altai i Jonson i Piletinu ću vidjeti nakon još jednog čitanja.

Još su mi neki u toj kategoriji (Vratašca gospodina Lopeza, Hodočasnik zvijezda), ali dat ću svakom stripu drugu šansu jer tako sam isto razmišljao o Aloisu Nebelu i Gradu od stakla pa sam, kad sam ih s malo više koncentracije pročitao, sasvim promijenio mišljenje.

Kod nas se ionako uglavnom izdaju probrana djela, najbolje od svjetskog stripa, pa je teže promašiti s izborom nego pogoditi jednom kad pročitaš dosta toga.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/10/2019 : 13:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

Uvijek muke s prostorom, još malo pa ću doći u fazu kad ću ozbiljno morati razmišljati o prodaji dijela stripova jer već sad ih imam toliko da ih ne mogu sve pročitati ni za nekoliko godina. Mislim na ponovno čitanje, sve sam ih pročitao bar jednom, ali glupo mi je čuvati one kojima se neću vraćati.




Ovaj kriterij san sam sebi uvea prije 3-4 godine.
Sve šta je ispod 8/10 ne kupujen.
Doduše, meni je lakše jer ne moran eksperimentirat. Pročitan iz knjižnice, pa kupin samo ono šta mislin da ću ponovno čitat.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000