forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 02/10/2019 : 13:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Doduše, meni je lakše jer ne moran eksperimentirat. Pročitan iz knjižnice, pa kupin samo ono šta mislin da ću ponovno čitat.





Da, meni su tu funkciju dok sam bio mlađi odrađivali skenovi, i Jeremiaha i Thogala i Aster Blistoka sam prvo pročitao skenirane.

Ali ipak uglavnom prije kupovine otprilike znam hoće li mi nešto leći ili neće, malo kad pogriješim.

Nedavno sam recimo razmijenio Toppijev strip o prvom svjetskom ratu i Kolekcionara, Simeonijevu Vješticu, Perovićevog Breka, Rebetiko, dva Komesova omnibusa, Baruove Vrle ništarije, damenove Modse i toliko traženi Chabouteov omnibus jer su mi sve to bili stripovi koji mi se nisu svidjeli. Pa sad ne uzimam Toppijeve omnibuse, pretpostavljam da mi ni Baru ne leži (Autocesta sunca mi je isto bila dosadnjikava), Chaboute me isto ne vuče ako mu je stil iz omnibusa i inače prevladavajući u stripovima, Komes me ubio u pojam a sjećam se koliko je Tišina bila nahvaljena. Razvio sam neki sustav vremenom :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/10/2019 : 13:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by lwood

Ja se nastojim rješit svega bespotrebnog. Neman prostora za gomilanje gluposti.



Meni su, recimo, ova tri stripa za koja Anto pita na granici. Essex vrijedi imati jer ću ga sigurno opet čitati, a za Altai i Jonson i Piletinu ću vidjeti nakon još jednog čitanja.

Još su mi neki u toj kategoriji (Vratašca gospodina Lopeza, Hodočasnik zvijezda), ali dat ću svakom stripu drugu šansu jer tako sam isto razmišljao o Aloisu Nebelu i Gradu od stakla pa sam, kad sam ih s malo više koncentracije pročitao, sasvim promijenio mišljenje.

Kod nas se ionako uglavnom izdaju probrana djela, najbolje od svjetskog stripa, pa je teže promašiti s izborom nego pogoditi jednom kad pročitaš dosta toga.

To stoji,al uvik uleti nešto a ako si u stanu ka ja moraš pazit na utrošak prostora. Pola ugradbenog su mi knjige,pola stripovi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 02/10/2019 : 13:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

To stoji,al uvik uleti nešto a ako si u stanu ka ja moraš pazit na utrošak prostora. Pola ugradbenog su mi knjige,pola stripovi.



I ja sam u stanu, ali čitam 95 % stripove pa štedim prostor na knjigama :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/10/2019 : 15:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
O ovome sam i ja počeo razmišljat, da se riješim onih stripova koj vj više nikad neću pročitat.
Nije da nemam trenutno mjesta, ali zašto gomilat, em palim lovu, em gomilam bzvz (slično sam napravio i sa Nintendo 3DS i PS4 igrama, imam hrpu koje nisam ni taknuo, samo nagomilao, ali ne i prodao...još ).
Skužio sam da samo Nathan Nevera imam više nego svega ostalog zajedno (bar mi se tako čini, možda sam i u krivu), što bi tek bilo da me zanimaju i neki drugi SBE junaci sa tonu brojeva...
Radim isto kao i NESVRSTANI, čitam prvo iz knjižnice, ako nema tamo, onda sken, ako nema to e jbg, onda kupim ako mi izgleda zanimljivo. Zapravo prvo bacim oko na privju ako ima.
Pa evo Jeremiaha sam npr najviše puta čitao do sada, nekih 4-5 puta, i dalje mi je to jedan od najboljih serijala.
Ugl skužio sam da već sada imam previše toga, ali zasada se suzdržavam od bilo kakve prodaje, prodam samo nešto što mi se nije svidilo, ili npr riješio se nekompletnog S-A Torpeda u korist jeftinijih i kompaktnijih Fibrinih.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 02/10/2019 15:31:03
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39117 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/10/2019 : 17:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ali postoji kategorija stripova koji su must have za biblioteku. Recimo Valijanta necu citati ponovo ali je moranje da ga imas u biblioteci zbog raskosnog crteza, kultnog statusa itd.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 02/10/2019 : 17:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ali postoji kategorija stripova koji su must have za biblioteku. Recimo Valijanta necu citati ponovo ali je moranje da ga imas u biblioteci zbog raskosnog crteza, kultnog statusa itd.



Ima smisla ako ćeš barem uživati u crtežu svako malo, ali ako samo stoji na polici onda ti samo zauzima prostor.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/10/2019 : 18:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ali postoji kategorija stripova koji su must have za biblioteku. Recimo Valijanta necu citati ponovo ali je moranje da ga imas u biblioteci zbog raskosnog crteza, kultnog statusa itd.



Iz sličnog razloga si puštam Raymondovog Flash Gordona.
Al da mi je sada nečitljiv, je.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 02/10/2019 : 18:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ali postoji kategorija stripova koji su must have za biblioteku. Recimo Valijanta necu citati ponovo ali je moranje da ga imas u biblioteci zbog raskosnog crteza, kultnog statusa itd.




Ma u kolekciji se "mora" imat samo ono šta ti se sviđa. To je li nešto kultno ili ne je nebitno, ako ti nije sjelo il nije tvoj đir.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/10/2019 : 19:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ali postoji kategorija stripova koji su must have za biblioteku. Recimo Valijanta necu citati ponovo ali je moranje da ga imas u biblioteci zbog raskosnog crteza, kultnog statusa itd.


meni je Valijant baš primer štiva za višestruko čitanje - do danas sam ga pročitao barem 3-4 puta.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/10/2019 : 19:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by sawitch

Ali postoji kategorija stripova koji su must have za biblioteku. Recimo Valijanta necu citati ponovo ali je moranje da ga imas u biblioteci zbog raskosnog crteza, kultnog statusa itd.




Ma u kolekciji se "mora" imat samo ono šta ti se sviđa. To je li nešto kultno ili ne je nebitno, ako ti nije sjelo il nije tvoj đir.

Tačno tako.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/10/2019 : 22:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by sawitch

Ali postoji kategorija stripova koji su must have za biblioteku. Recimo Valijanta necu citati ponovo ali je moranje da ga imas u biblioteci zbog raskosnog crteza, kultnog statusa itd.




Ma u kolekciji se "mora" imat samo ono šta ti se sviđa. To je li nešto kultno ili ne je nebitno, ako ti nije sjelo il nije tvoj đir.


+1

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 02/10/2019 : 22:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ali postoji kategorija stripova koji su must have za biblioteku. Recimo Valijanta necu citati ponovo ali je moranje da ga imas u biblioteci zbog raskosnog crteza, kultnog statusa itd.


Slažem se. Ja u kolekciji imam (ili namjeravam imati) i stripove koje vjerojatno nikad neću (pro)čitati. Ne zato jer nemam vremena, već zato jer me ne zanimaju (tematski ili zbog kvalitete crteža, priče i sl.), ali jednostavno, ali moraju biti dio kolekcije zbog njihova statusa.

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 02/10/2019 : 23:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo
Slažem se. Ja u kolekciji imam (ili namjeravam imati) i stripove koje vjerojatno nikad neću (pro)čitati. Ne zato jer nemam vremena, već zato jer me ne zanimaju (tematski ili zbog kvalitete crteža, priče i sl.), ali jednostavno, ali moraju biti dio kolekcije zbog njihova statusa.



Znači u kolekciji moram imati Mausa, Persepolis, Arapina i sl. pa makar ih nikad više ne čitao da eventualno neko vidi da ja znam koliko taj strip vrijedi?

Složio bih se ako mi je cilj raditi muzejsku kolekciju ili imam neograničeno prostora i novca pa mi se fućka ako to skuplja prašinu. Još ih fino stavim u vrećicu i zavarim.

Vice je sve napisao u par riječi .
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 02/10/2019 : 23:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice


Ma u kolekciji se "mora" imat samo ono šta ti se sviđa. To je li nešto kultno ili ne je nebitno, ako ti nije sjelo il nije tvoj đir.




Jasno.
Ne pada mi na pamet kupovati nešto (strip, ili bilo što drugo)
što mi se nimalo ne sviđa (i ne mislim pročitati, u ovom slučaju),
samo zato što netko drugi navedeno smatra remek-djelom.


Ipak, možda bih drugačije razmišljao da imam para na bacanje
pa da ne moram vagati kod svake kupnje .. pojma nemam.
Kako stvari stoje, teško da ću znati

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/10/2019 : 23:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Hajo
Slažem se. Ja u kolekciji imam (ili namjeravam imati) i stripove koje vjerojatno nikad neću (pro)čitati. Ne zato jer nemam vremena, već zato jer me ne zanimaju (tematski ili zbog kvalitete crteža, priče i sl.), ali jednostavno, ali moraju biti dio kolekcije zbog njihova statusa.



Znači u kolekciji moram imati Mausa, Persepolis, Arapina i sl. pa makar ih nikad više ne čitao da eventualno neko vidi da ja znam koliko taj strip vrijedi?

Složio bih se ako mi je cilj raditi muzejsku kolekciju ili imam neograničeno prostora i novca pa mi se fućka ako to skuplja prašinu. Još ih fino stavim u vrećicu i zavarim.

Vice je sve napisao u par riječi .


To se valjda podrazumijeva.
I onda ga lipo staviš u zamrzivač odma do svinjske polovice.
S tin da ni svinjetinu ne voliš niti je misliš jest, ali je držiš jer je svinja kultna životinja.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 02/10/2019 : 23:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
S tin da ni svinjetinu ne voliš niti je misliš jest, ali je držiš jer je svinja kultna životinja.



Otkad sam pročitao Salvatorea to svakako jest .
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/10/2019 : 13:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Hajo
Slažem se. Ja u kolekciji imam (ili namjeravam imati) i stripove koje vjerojatno nikad neću (pro)čitati. Ne zato jer nemam vremena, već zato jer me ne zanimaju (tematski ili zbog kvalitete crteža, priče i sl.), ali jednostavno, ali moraju biti dio kolekcije zbog njihova statusa.



Znači u kolekciji moram imati Mausa, Persepolis, Arapina i sl. pa makar ih nikad više ne čitao da eventualno neko vidi da ja znam koliko taj strip vrijedi?

Složio bih se ako mi je cilj raditi muzejsku kolekciju ili imam neograničeno prostora i novca pa mi se fućka ako to skuplja prašinu. Još ih fino stavim u vrećicu i zavarim.

Vice je sve napisao u par riječi .


To se valjda podrazumijeva.
I onda ga lipo staviš u zamrzivač odma do svinjske polovice.
S tin da ni svinjetinu ne voliš niti je misliš jest, ali je držiš jer je svinja kultna životinja.




-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/10/2019 : 14:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by anto

odlična kolekcija beva,baš odlična - uživao sam posmatrajući šta sve imaš u njoj.

pitanje - kako ti se sviđaju Altai i Džonson,Okrug Eseks i Piletina sa šljivama - najbolje mi daj ocenu (od 1 do 5) za svaki od njih.Hvala unapred.



Altai i Jonson - 3/5, crtež je odličan ali scenarij i nije nešto. Ima poznatog Sclavijevog humora, ali nedovoljno da baš izdigne strip iz prosjeka. Vrijedi imati zbog crteža, ali ako nisi ljubitelj Sclavija (a čini mi se da nisi), vjerojatno nije za tebe.

Okrug Essex - 3,5/5, dobar je strip, ali me nije oduševio kako sam se nadao. Atmosfera u stripu vrhunska, točno osjetiš izoliranost tih sjevernih krajeva i lako se uživjeti u sve to, ali fali mi nešto. Tematikom je sličan Trgovini, (isprepletene priče ljudi iz manjeg mjesta) ali depresivnijeg tona. Čitat ću svakako opet, sad kad znam što točno očekivati možda i ocjena malo poraste.

Piletina sa šljivama - 3/5, slabije od Perzepolisa. Davno sam čitao, tek što je izašlo, ali dovoljno govori to što nisam osjetio želju još ga ponoviti. Zanimljiva je sama premisa stripa (valjda je i istinita), ali razrada mi baš i nije najbolje sjela. Kao da mi samo to nije bilo dovoljno da se napravi zanimljiv strip. Možda je najbolja usporedba s onim početnim dijelom Perzepolisa, dok se radnja još ne zahukta, kad Marjane priča o svojoj djetinjoj želji da postane prorok, ovdje je otprilike cijeli strip na tom nivou. Crtež isti kao u Perzepolisu.


fala na odgovorima - pitao sam te za Altaia i Piletinu jer sam čitao zavire i nisu me očarali.
Sa druge strane,Eseks ću sigurno uzeti - čekam Vukovo izdanje ali ako se ne pojavi do proleća,uzimam Fibrino.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/10/2019 : 15:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
u vezi priče sa početka stranice - polako kolekcija počinje da mi predstavlja opterećenje - velika je i zahteva dosta prostora (kojeg je kako deca rastu sve manje) i vremena (treba sve to isčitavati i preslagavati...) kojeg je takođe sve manje.

Trudim se da je ne povećavam mnogo,i svaki strip koji je uzeo neko od ortaka (imam ih nekoliko bliskijih sa kojima razmenjujem stripse) trudim se da ga ne dupliram (osim ako nije neka bomba).Na žalost,u biblioteci je malo stripova;da ih je više,ne bih ni njih kupovao (kad već mogu da ih uzmem tamo).

Srećom pa sam našao kod tasta nekog praznog mesta i tamo ću odneti deo kolekcije,a ujedno ću je malo detaljnije pretresti i sve ono što mi je ispod 4/5 ili što ne islim ponovo čitati,ide na doboš.

Što se tiče kriterijuma za ostajanje u kolekciji,to su svi onis tripovi koji mi pašu i koje planiram ponovo čitati;a ako je nešto klasik,a meni ne odgovara,boli me qrac da ga imam.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39117 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/10/2019 : 15:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ali uzimate li stripove i da ih nekom ostavite majku mu? Ja imam stripove koje verovatno necu citati ponovo ali nadam se da moja deca hoce. Nadam se i njihova deca jedan dan.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/10/2019 : 15:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
koliko vidim,treško da će neko od ove moje dece imati strast prema stripovima kao ja;što mu dođe,kad me više ne bude bilo,ode to na rasprodaju.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/10/2019 : 16:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ali uzimate li stripove i da ih nekom ostavite majku mu? Ja imam stripove koje verovatno necu citati ponovo ali nadam se da moja deca hoce. Nadam se i njihova deca jedan dan.


Pretpostavljan da su ti dica mala jer si bolno naivan.
Ja iman dvoje muške dice. 7 i 13 godina.
Mlađi je u svome filmu i do sada nije pokaza apsolutno nikakav interes.
Stariji je dok još roditelji imaju najveći utjecaj, dakle do polaska u školu, volija da mu čitan Asteriksa. Sa 6-7-8 godina su se kupovali Garfield i Tom i Jerry, sa 9-10 je prova sa Zagoron al to je odusta jako brzo. Jedino šta danas tu i tamo od stripa pročita su Calvin i Hobbes.
Od mojih stripova koji su mu "na izvol'te" ne interesira ga ništa. Kad ga nije povuklo do sada, teško da će u budućnosti.
Danas dica generalno ne čitaju ništa, a strip doživljavaju ka gramofonske ploče. Dakle neki ostatak iz prošlih vremena koji u njihovin očima nema nekoga smisla.
Ono šta su nama, danas sredovječnim ljudima bili Zagor i Mister No, današnjoj dici su raznorazni youtuberi.
Ti si koliko san skužija hard core Bonellijevac. Ako u kolekciji imaš većinu Bonellija i žensku dicu, zaboravi da će ih ikad to interesirat.

Dolaskon dice sve mi se podredilo njima, ali stripovi su ipak moji i samo moji. Volija bi da nije tako, ali to je realnost.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/10/2019 17:02:19
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/10/2019 : 17:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sawitch

Ali uzimate li stripove i da ih nekom ostavite majku mu? Ja imam stripove koje verovatno necu citati ponovo ali nadam se da moja deca hoce. Nadam se i njihova deca jedan dan.


Pretpostavljan da su ti dica mala jer si bolno naivan.
Ja iman dvoje muške dice. 7 i 13 godina.
Mlađi je u svome filmu i do sada nije pokaza apsolutno nikakav interes.
Stariji je dok još roditelji imaju najveći utjecaj, dakle do polaska u školu, volija da mu čitan Asteriksa. Sa 6-7-8 godina su se kupovali Garfield i Tom i Jerry, sa 9-10 je prova sa Zagoron al to je odusta jako brzo. Jedino šta danas tu i tamo od stripa pročita su Calvin i Hobbes.
Od mojih stripova koji su mu "na izvol'te" ne interesira ga ništa. Kad ga nije povuklo do sada, teško da će u budućnosti.
Danas dica generalno ne čitaju ništa, a strip doživljavaju ka gramofonske ploče. Dakle neki ostatk iz prošlih vremena koji u njihovin očima nema nekoga smisla.
Ono šta su nama, danas sredovječnim ljudima bili Zagor i Mister No, današnjoj dici su raznorazni youtuberi.
Ti si koliko san skužija hard core Bonellijevac. Ako u kolekciji imaš većinu Bonellija i žensku dicu, zaboravi da će ih ikad to interesirat.

Dolaskon dice sve mi se podredilo njima, ali stripovi su ipak moji i samo moji. Volija bi da nije tako, ali to je realnost.



potpis do koske!!!

pogotovu ovo poređenje Zagora/Mister Noa VS jutjubera.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/10/2019 : 18:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A ja ih pak nemam kome ni pustit, ni njih ni konzole, ni igre, ni knjige...
Rekao sam curi da odma to sve rasproda kad me ne bude. :D

Ovo što Nesvrstani priča drži vodu jer sam ja počeo gutat knjige i stripove čim sam krenuo u osnovnu školu.

A uz sve to na YT profilu mi piše dnevni prosjek od 4-5h, mogu mislit koliko ima prosječan klinac.
EDIT: Krivo, išao provjeriti, kaže daily average 2:39h, ali bilo je i preko 5h jedno vrijeme.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 03/10/2019 18:54:02
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 03/10/2019 : 20:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sawitch

Ali uzimate li stripove i da ih nekom ostavite majku mu? Ja imam stripove koje verovatno necu citati ponovo ali nadam se da moja deca hoce. Nadam se i njihova deca jedan dan.


Pretpostavljan da su ti dica mala jer si bolno naivan.
Ja iman dvoje muške dice. 7 i 13 godina.
Mlađi je u svome filmu i do sada nije pokaza apsolutno nikakav interes.
Stariji je dok još roditelji imaju najveći utjecaj, dakle do polaska u školu, volija da mu čitan Asteriksa. Sa 6-7-8 godina su se kupovali Garfield i Tom i Jerry, sa 9-10 je prova sa Zagoron al to je odusta jako brzo. Jedino šta danas tu i tamo od stripa pročita su Calvin i Hobbes.
Od mojih stripova koji su mu "na izvol'te" ne interesira ga ništa. Kad ga nije povuklo do sada, teško da će u budućnosti.
Danas dica generalno ne čitaju ništa, a strip doživljavaju ka gramofonske ploče. Dakle neki ostatak iz prošlih vremena koji u njihovin očima nema nekoga smisla.
Ono šta su nama, danas sredovječnim ljudima bili Zagor i Mister No, današnjoj dici su raznorazni youtuberi.
Ti si koliko san skužija hard core Bonellijevac. Ako u kolekciji imaš većinu Bonellija i žensku dicu, zaboravi da će ih ikad to interesirat.

Dolaskon dice sve mi se podredilo njima, ali stripovi su ipak moji i samo moji. Volija bi da nije tako, ali to je realnost.




Istina.
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000