forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/10/2019 : 21:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sawitch

Ali uzimate li stripove i da ih nekom ostavite majku mu? Ja imam stripove koje verovatno necu citati ponovo ali nadam se da moja deca hoce. Nadam se i njihova deca jedan dan.


Pretpostavljan da su ti dica mala jer si bolno naivan.
Ja iman dvoje muške dice. 7 i 13 godina.
Mlađi je u svome filmu i do sada nije pokaza apsolutno nikakav interes.
Stariji je dok još roditelji imaju najveći utjecaj, dakle do polaska u školu, volija da mu čitan Asteriksa. Sa 6-7-8 godina su se kupovali Garfield i Tom i Jerry, sa 9-10 je prova sa Zagoron al to je odusta jako brzo. Jedino šta danas tu i tamo od stripa pročita su Calvin i Hobbes.
Od mojih stripova koji su mu "na izvol'te" ne interesira ga ništa. Kad ga nije povuklo do sada, teško da će u budućnosti.
Danas dica generalno ne čitaju ništa, a strip doživljavaju ka gramofonske ploče. Dakle neki ostatak iz prošlih vremena koji u njihovin očima nema nekoga smisla.
Ono šta su nama, danas sredovječnim ljudima bili Zagor i Mister No, današnjoj dici su raznorazni youtuberi.
Ti si koliko san skužija hard core Bonellijevac. Ako u kolekciji imaš većinu Bonellija i žensku dicu, zaboravi da će ih ikad to interesirat.

Dolaskon dice sve mi se podredilo njima, ali stripovi su ipak moji i samo moji. Volija bi da nije tako, ali to je realnost.




Istina.



Problem i je što im je sve na izvolite, doduše klinaca malo zanimaju dilan dogovi i živi mrtvaci, mislim da in je to sad neki đir ti zombiji, kao što su meni u 80ima bili vampiri i vukodlaci
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 03/10/2019 : 21:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Uh, da... Da je ovaj Nucciov vukodlak kojim slučajem izašao prije 30 godina kakav bi taj strip kultni status imao... Ovako, kažemo, ništa posebno...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/10/2019 : 22:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ali uzimate li stripove i da ih nekom ostavite majku mu? Ja imam stripove koje verovatno necu citati ponovo ali nadam se da moja deca hoce. Nadam se i njihova deca jedan dan.



e Sale baš si klasa optimist.
Ma kakva dica i stripovi.
Ništa od toga.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/10/2019 : 23:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Mislim da se varate. Nismo li svi imali debelu pauzu dok smo jurili cure? 13 godina, on vec razmislja sta ce da capi za dupe. Treba ih navlaciti na knjige i stripove, posle ce sami doci.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/10/2019 : 23:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch
Nismo li svi imali debelu pauzu dok smo jurili cure?


Pauzu?Cure?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 04/10/2019 : 02:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Nismo li svi imali debelu pauzu dok smo jurili cure?



Pa .. ne.
Stripovi su sa mnom doslovno od trenutka u kojem sam naučio čitati,
i nikad mi nije padalo na pamet uzimati nekakvu pauzu, iz bilo kojeg razloga -
niti su bili jedino čime sam se bavio, niti nekakav trenutni hir ovisno o raspoloženju ili tek faza,
a bome nisu ni imali baš nikakve veze s ganjanjem cura
(niti bi me interesirala neka kojoj su to "dječje gluposti"
pa bi tražila od mene da prestanem. Vidio sam nedavno
nesretnika na aukcijama, oženio se pa prodaje kolekciju jer žena brani ..
odmah me presjeklo).


Uglavnom, što se klinaca tiče: sad već mlatimo praznu slamu,
jer su drugi već lijepo komentirali situaciju.
Koja nije baš sjajna, ali .. što je, tu je.
Sasvim su druga vremena i ogromnu ulogu igraju internet i
općenito tehnologija, odnosno dostupnost svega
u roku odmah i neusporedivo drugačije poimanje koncepta zabave
i uopće konzumacije sadržaja tj. multimedije.

Doslovno neusporedivo s odrastanjem
negdje u zadnjim desetljećima prošlog stoljeća,
kad se neopterećeno fejsbukom i mobitelima
trčalo do trafike ako bi se od staraca užicalo para za novog Teksa.

Nije da nema onih koji strip svojevoljno čitaju, jasno,
ali mu ne predviđam neku posebno svijetlu budućnost jednog dana
kad aktualna ekipa ovdje i sa sličnih foruma
(recimo da smo nekakav reprezentativni uzorak:
sredovječni do matori, spremni bez zadrške iskeširati normalnom puku sulude cifre
za - pazite sad - šareni papir)
otpadne iz kombinacije.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 04/10/2019 02:33:58
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/10/2019 : 05:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Mislim da se varate. Nismo li svi imali debelu pauzu dok smo jurili cure? 13 godina, on vec razmislja sta ce da capi za dupe. Treba ih navlaciti na knjige i stripove, posle ce sami doci.



Imao sam i ja malo dužu pauzu , stripove nisam čitao ohoho vremena, i vratio im se tek pred 3 godine. Tu i tamo bi uzeo nešto sa kioska, ali oni bi mi samo bili dokaz da je nostalgija sranje. Knjige su mi bile daleko bolje (sad očekujem neke napade, ali jbg takko je, bar za mene)
Onda je jedan dan cura donjela doma iz knjižnice Fibrinog Batmana... pa sam ih išao izguglat i pročitao privju Inkala....i to je bilo to, krenuo skupljat

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/10/2019 : 08:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Mislim da se varate. Nismo li svi imali debelu pauzu dok smo jurili cure? 13 godina, on vec razmislja sta ce da capi za dupe. Treba ih navlaciti na knjige i stripove, posle ce sami doci.



Više jerbo se to poklopilo s ratnim zbivanjima i raznim drugim sranjima i šta par godina nije ništa izlazilo.
A mlađe generacije ionako žive u virtualnom svitu,a za 20 godina biće još virtualniji.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/10/2019 : 08:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Gledajte na to kao dionice koje ostavljate svojima
Samo im treba objasniti najnizu vrijednost

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/10/2019 : 08:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ma to će za koje desetljeće Sawič sam prodat pa u Mexico,sa sombrerom i senoritama kačit slike po forumu...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 04/10/2019 : 10:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Gledajte na to kao dionice koje ostavljate svojima
Samo im treba objasniti najnizu vrijednost


Heh, gledajte to ipak kao gomilu đubreta koju ostavljate svojima.

Moj primer: upravo juče sam otišao do majčinog stana da pregledam šta tamo sve imam i držim.
I, naravno, našao sam tonu stripova koju:
1) ja prvi neću NIKAD VIŠE u ruke da uzmem, a kamo li da pročitam;
2) ne verujem da ću moći bilo kad bilo kome da prodam;
3) verovatno nikad neću da bacim, jer zaboga, to su stripovi.

I, šta mi je činiti? Ništa. Ostaće tamo za vjeki vjekova. Možda jedino ako se taj stan nekad bude prodavao, pa da moram da ga ispraznim, ali o tome ću, naravno, tek tad da razmišljam.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/10/2019 : 11:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Mislim da se varate. Nismo li svi imali debelu pauzu dok smo jurili cure? 13 godina, on vec razmislja sta ce da capi za dupe. Treba ih navlaciti na knjige i stripove, posle ce sami doci.


Ja ne mislin da se varaš, nego znan da se varaš, ali ko san ja da ti kvarin veselje.
Nismo svi imali pauzu. Interes za žeskin(ili muškin) dupeton nema veze sa intereson za stripove. Dapače, ako se makneš od Bonellija ženskih dupeta ima i u stripu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 04/10/2019 11:18:04
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 04/10/2019 : 11:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by sawitch
Nismo li svi imali debelu pauzu dok smo jurili cure?


Pauzu?Cure?

Da, i ja isto nemam pojma o čemu priča

Go kneel and weep
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/10/2019 : 12:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Pauzu za cure il cure za pauzu? :D

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/10/2019 : 13:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Sudeći po komentarima ,neki cure eventualno i imaju,u škrinji.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/10/2019 : 14:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
U kesici

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 04/10/2019 : 15:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Pod krevetom


Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/10/2019 : 20:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

quote:
Originally posted by zeljko

Gledajte na to kao dionice koje ostavljate svojima
Samo im treba objasniti najnizu vrijednost


Heh, gledajte to ipak kao gomilu đubreta koju ostavljate svojima.

Moj primer: upravo juče sam otišao do majčinog stana da pregledam šta tamo sve imam i držim.
I, naravno, našao sam tonu stripova koju:
1) ja prvi neću NIKAD VIŠE u ruke da uzmem, a kamo li da pročitam;
2) ne verujem da ću moći bilo kad bilo kome da prodam;
3) verovatno nikad neću da bacim, jer zaboga, to su stripovi.

I, šta mi je činiti? Ništa. Ostaće tamo za vjeki vjekova. Možda jedino ako se taj stan nekad bude prodavao, pa da moram da ga ispraznim, ali o tome ću, naravno, tek tad da razmišljam.


Tebi smece
Nekom blago

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 17/10/2019 : 17:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Kolekcija jednog Talijana
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/10/2019 : 18:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
To sve neki reprinti
Gdje je njihov zs i lms

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 17/10/2019 : 18:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
Na jednoj slici dvije meni najmrže slike iz dva svijeta, muzike i stripova. Hrpa Zagora i u ćoši Stratocaster

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 17/10/2019 : 18:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Bezveze, nema ZS 13
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 17/10/2019 : 18:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ovakve kolekcije su najružnije. Kao da ih je kupovao na metre, plastično, bez ljubavi. :(

Police su seksi doduše. I ona lutkica u polutami izgleda kao da ju je Puppet master napravio. Zgodno.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/10/2019 : 19:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Jel mu ono papa pavao 23. Na slici hahahah

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/10/2019 : 19:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Pardon ivan 23
Meni svaki ivan istovremeno i pavao :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000