forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 18/10/2019 : 12:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Eerie i Creepy kompletirani. Glupi Dark Horse mijenjao dizajn hrbata tri puta. To bi trebalo zakonom zabraniti



Edited by - Wolfman on 18/10/2019 12:28:00
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 18/10/2019 : 17:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Tako je. Koje crno menjanje. Uhhhh, inace ostalo ok skroz.

sangue navajo
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/11/2019 : 11:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ja sam ovih dana, točnije proteklog tjedna, dok je bilo zahladilo i bilo ružno vrijeme, iskoristio pa išao malo "modificirati" police. Morao sam sve stripove maknuti sa polica, prvi je bio na redu Zagor. Kad sam sve to izvadio, pomislio sam u glavi: "Pa ti nis' normalan, koliko si tih Zagora skupio?" Zaista je toga bilo posvuda, kao da se radi o nekakvoj totalnoj rasprodaji.






"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/11/2019 : 16:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Jao, koliko bi ih tek bilo da se nisi riješio one bojanke.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 04/11/2019 : 16:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Bolje da si se rjesio te kupusarije i ostavio Zagora u izdanju kakvog zaslužuje....i koje ti kao pravi kolekcionar trebaš imati..

Vidiš i sam na topicu Zagora da svi prizeljkuju klasik u boji....to će tek biti najtraženije izdanje....

Pusti ovog gore do prije godinu dana je pisao hvalospjeve o Libellus Zagoru....sutra bi opet mogao promijeniti mišljenje.

Edited by - logo111 on 04/11/2019 16:45:33
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/11/2019 : 16:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Da...ko teks...kronoloski zagi...u boji od prvog broja

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/11/2019 : 17:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nisu u pitanju nikakvi hvalospjevi, jedino sam govorio da imaju odličan tempo izdavanja, a to mogu reći i danas bez problema. Meni je trebalo vremena da shvatim da mi ta kolekcija ne treba, ali kako se ono kaže, bolje ikad nego nikad.
Ako misliš da bih se ponovo mogao vratiti skupljanju Libellus Zagora, onda te moram razočarati. Neki dan sam prodao svoj komplet i to je gotova priča za mene. Recimo da je komplet otišao u ruke kolekcionara koji će ga znati više cijeniti nego ja.
Mislim da i Reem jednako razmišlja i zato nema potrebe da drugima govoriš što bi oni trebali skupljati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 04/11/2019 : 18:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Pa nije baš bio samo "tempo"...

I sam znaš da si bio jedan od najaktivnijih na topicu "Zagor- Libellus" pa tako ovo su neki od tvojih upisa :

"Ljudi su nestrpljivi da vide kako pojedine priče izgledaju u koloru. Protiv njega može reći tko šta hoće ali činjenica je da početne naivne epizode nikada ne bih ni pogledao u c/b verziji (pročitao Ludens knjigu 1 i odustao) a kolor im je poboljšao barem vizualni doživljaj..."

ili npr. kad kažeš

"Slobodna dalmacija
Slab otisak i ostale greške, preskakanje brojeva.

ludens
Neprikladan prijevod Elizabete Garber.


Slab otisak.

kolekcionarsko izdanje

Kod VČ-a loše naslovnice Laurentija, kod Ludensa c/b naslovnice i spori tempo.
i na kraju još u boji Zagora :D i opet se kupuje

Ljudi traže savršeno izdanje a to je Libellusovo..
."

Dakle nisi baš pouzdan....a to sam i napisao.

No nije bitno....a Reem će već znati i sam što treba skupljati i bez mojih i tvojih sugestija.

Edited by - logo111 on 04/11/2019 18:12:30
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/11/2019 : 18:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ovog zadnjeg se ne sjećam, vjerojatno je napisano iz zajebancije jer sam oduvijek mišljenja kako savršenstvo ne postoji, kako kod stripova tako i kod ostalih stvari u životu.
Istina da su te početne epizode u boji izgledale bolje nego u c/b, priče su većinom bile smještene na raznim šumskim lokacijama pa je sve obilovalo lijepim zelenilom (meni uz crnu najdraža boja). U kasnijim epizodama se to pomalo srozalo, ali boja ionako nije bila presudna za moje odustajanje već ono iritantno NASTAVLJA SE. Kada smo već kod toga, za razliku od tebe ja sam barem pročitao te knjige, nisu mi služile kao ukras na polici i kako bih se mogao hvaliti da posjedujem ''najbolje Zagor izdanje u ovoj i susjednim galaksijama''.
Kod tvrdnji za ostale izdavače i dalje stojim, samo ne znam kakve veze imaju sa Libellus izdanjem. To samo potvrđuje činjenicu kako ne postoji idealno izdanje Zagora, pogotovo ne kada je u pitanju HC kolekcionarsko.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/11/2019 : 19:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče idealnog kolekcionarskog izdanja Zagora, po meni bi ono izgledalo nekako ovako; sistem cjelovitih priča i dizajn korica i hrbata kao kod Ludensa, unutrašnje naslovnice u boji kao kod VČ-a, tempo izlaska i moderniji kolor na Ferrijevim naslovnicama kao kod Libellusa. U takvoj kombinaciji je manje bitno jesu li unutra epizode u c/b ili boji, mada za početne više odgovara boja, dok kasnijem Ferrijevom crtežu više leži c/b.
Naravno da mi je jasno kako se takvo izdanje nikad neće pojaviti, svi vlakovi su već davno prošli i moramo se pokriti ovim što imamo na raspolaganju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 04/11/2019 : 19:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kada smo već kod toga, za razliku od tebe ja sam barem pročitao te knjige, nisu mi služile kao ukras na polici i kako bih se mogao hvaliti da posjedujem ''najbolje Zagor izdanje u ovoj i susjednim galaksijama''.



Već kad si išao ovo pisati - čini mi se da se ja boljem sjećam što ti pišeš po ovom forumu nego ti sam.

Što se tiče čitanja ja čitam knjige kako izlaze (mada ih znam napamet). Dok ti prije izdavanja knjige Zagor 23. dana 04.09.2014. pišeš ovaj tekst na topicu Zagor Libellus :

"Polovinom mjeseca kada nabavim ove 2 najnovije knjige mogao bih se polako baciti na čitanje od broja 1 jer još nisam nijednu počeo čitati. "

A što se tiče ukrasa na policama iste te godine odnosno 09.11. pišeš ovo :

"Na podu uvijek ima prostora pa ako uskoro ne izmislim nešto letjet će kiosk izdanja sa polica da ustupe mjesto ljepoti HC-a."

Znaci kad zbrojis 2 i 2 ti si taj "poličar" koji ne čita.

Nadam se da nisi i ovo zaboravio da ne moram stavljati linkove.

Zato molim te nemoj se više blamirati ako je i od tebe previše je.


Edited by - logo111 on 04/11/2019 19:50:23
Go to Top of Page

DinkoJ
New Member



232 Posts

Member since 09/11/2018

Posted - 04/11/2019 : 20:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DinkoJ a Private Message  Reply with Quote
Ono kad netko spomene Reema i njegovu Libellus Zagor kolekciju...


... i sutra kad se priključe drugi.

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/11/2019 : 20:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by DODSFERD

Kada smo već kod toga, za razliku od tebe ja sam barem pročitao te knjige, nisu mi služile kao ukras na polici i kako bih se mogao hvaliti da posjedujem ''najbolje Zagor izdanje u ovoj i susjednim galaksijama''.



Već kad si išao ovo pisati - čini mi se da se ja boljem sjećam što ti pišeš po ovom forumu nego ti sam.

Što se tiče čitanja ja čitam knjige kako izlaze (mada ih znam napamet). Dok ti prije izdavanja knjige Zagor 23. dana 04.09.2014. pišeš ovaj tekst na topicu Zagor Libellus :

"Polovinom mjeseca kada nabavim ove 2 najnovije knjige mogao bih se polako baciti na čitanje od broja 1 jer još nisam nijednu počeo čitati. "

A što se tiče ukrasa na policama iste te godine odnosno 09.11. pišeš ovo :

"Na podu uvijek ima prostora pa ako uskoro ne izmislim nešto letjet će kiosk izdanja sa polica da ustupe mjesto ljepoti HC-a."

Znaci kad zbrojis 2 i 2 ti si taj "poličar" koji ne čita.

Nadam se da nisi i ovo zaboravio da ne moram stavljati linkove.

Zato molim te nemoj se više blamirati ako je i od tebe previše je.




Ja nisam ni napisao da sam ih čitao kako su izlazile, jer to ne bi imalo smisla s obzirom da se nastavljaju.
Što se tiče knjige broj 23, ona nije izlazila u 9. mjesecu nego 11.11.2014. http://www.libellus.hr/i/-zagor-prica--zagor-prica--gospodar-darkwooda--mohican-jack/947/1/-2
Ja sam prije njezinog izlaska imao pročitano do Nasilja u Darkwoodu što je izašlo u 15. knjizi, to znam pouzdano i ne možeš mi muljati jer sam ostavljao komentare na recenzijama. https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-ext-68-70-rat/704/
Znam da si negdje pisao kako ti Libellusove knjige služe za povremeno listanje pa sam se vodio tom izjavom, a po pitanju samog čitanja nisi se baš iskazao u komentarima na recenzijama, tvojih 35 u odnosu na mojih 400;
https://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-user-latest&Author=logo111
https://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-user-latest&Author=DODSFERD
Što se tiče blamiranja, kada se već sjećaš mojih upisa iz davne 2014. onda pretpostavljam da se još bolje sjećaš što si napisao prošle godine. Zbog ovog upisa si čak bio izbačen ako se ne varam, a da se mene pitalo nikad ne bi ni bio vraćen. http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=39981&REPLY_ID=2164120
Zato prvo počisti svoje dvorište pa tek onda pogledaj prema tuđem.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 04/11/2019 : 21:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Ma imaš ti i 27890 upisa na forumu naspram mojih 920. I ?

A vidjeli smo iz gore primjera da si se propisno nalupetao - danas jedno, sutra drugo, preksutra treće pa opet u krug. U sukobu si sa samim sobom a kako nećeš s drugima ?

Po tebi kao da je krojena poslovica "Šutnja je zlato".

Dalje ne namjeravam off topic. by by ljubi te logo
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/11/2019 : 21:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja u sukobu s drugima, a on se u svojih 920 upisa sukobio s više forumaša nego ja u 27890, stvarno dobar vic.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/11/2019 : 22:27:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DinkoJ

Ono kad netko spomene Reema i njegovu Libellus Zagor kolekciju...
https://i.gifer.com/1I4S.gif

... i sutra kad se priključe drugi.
https://i.gifer.com/KvWV.gif

Uh, nije mi bila nikakva namjera da do ovoga dođe kad sam postavio slike Zagora

@Dodsferd & Logo - da vas sad ne citiram, pa da ukratko napišem Od Zagor LL-a je prošlo sigurno nekih 2 mjeseca, otkako sam se riješio toga i dan danas ne žalim za tim. Mislim da mi je to bila jako dobra odluka. To mi je omogućilo da imam danas Mister Noa u kojem zaista uživam. Bio sam baš pričao sa Dodsferdom da mi svako novo čitanje, nove epizode Mister Noa taj junak počinje bivati još draži od Zagora. A tek sam s njim počeo u biti. Zagor LL-a mi nije žao, jer ja to nisam ni koristio, ajde da sam barem malo listao ili bilo što, ali ništa. Samo slaži na policu i odvajaj svako malo lovu za nove knjige. Super sam zadovoljan što sam čvrsto odlučio da tu tome bude kraj.

Kiosk izdanje Zagora mi je sasvim dovoljno. Što se tiče stripova, ja sam jedan od onih koji će možda promijeniti ponekad mišljenje, tako da vjerojatno u onoj temi sam puno puta pisao da ću kupovati extru i kad dođe i bude išla po periodu redovnog dijela (SD), pa sam se sad ponovno predomislio Mislim da ću tih 10-tak još uzimati do spajanja i to je to od extre.

Ne bih si htio dodatno stvarati nekakve duplikate i sa tom mišlju dolazimo do ove slike. Pofarbao sam one police gdje mi Zagori stoje, vjerojatno se sjećate ovoga. Samo sam još dodao ove pregrade, da malo to izgleda ljepše. Uživo je puno bolje nego ovako na slici i sa ovime sam ja jako zadovoljan


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DinkoJ
New Member



232 Posts

Member since 09/11/2018

Posted - 04/11/2019 : 23:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DinkoJ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Mister Noa taj junak počinje bivati još draži od Zagora. A tek sam s njim počeo u biti. Zagor LL-a mi nije žao,






...sad malo ozbiljno, nema potrebe uspoređivati Zagora, Mister No, Dylana itd. Svaki od njih popunjava svoju posebnu nišu i ja ne znam kako je kod vas ali ja imam nalete da mi dođe pa mi se čita Zagor onda baš mi se čita Alan Ford pa nakon nekog vremena čita mi se Dylan Dog pa Marti itd. To je i ljepota različitih vrsta stripova pa sve ovisi o raspoloženju.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/11/2019 : 11:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Slažem se, nisam ni ja za to "rangiranje" stripova, koji je najbolji i ovo-ono, uživam u svima koje uzimam i u zadnje vrijeme baš miksam sa par njih (što se tiče čitanja). Točno ovo kako si opisao, sve ovisi o trenutnom raspoloženju

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/11/2019 : 16:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Reem, super ti izgleda polica, simpa su zdravoljupci, i moji su klinci ludi za tim :)
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/11/2019 : 00:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala Velka A joj, "poludili" smo već s tim zdravoljupcima Sva sreća pa je to gotovo Skupili su čak i neke duple, nikad kraja tome

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/11/2019 : 01:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:




quote:
...sad malo ozbiljno, nema potrebe uspoređivati Zagora, Mister No, Dylana itd. Svaki od njih popunjava svoju posebnu nišu i ja ne znam kako je kod vas ali ja imam nalete da mi dođe pa mi se čita Zagor onda baš mi se čita Alan Ford pa nakon nekog vremena čita mi se Dylan Dog pa Marti itd. To je i ljepota različitih vrsta stripova pa sve ovisi o raspoloženju.

Upravo tako, i kod mene je isto.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 06/11/2019 : 15:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DinkoJ

...sad malo ozbiljno, nema potrebe uspoređivati Zagora, Mister No, Dylana itd. Svaki od njih popunjava svoju posebnu nišu i ja ne znam kako je kod vas ali ja imam nalete da mi dođe pa mi se čita Zagor onda baš mi se čita Alan Ford pa nakon nekog vremena čita mi se Dylan Dog pa Marti itd. To je i ljepota različitih vrsta stripova pa sve ovisi o raspoloženju.




Ovo stoji, samo nekako ta želja da u određenom trenutku želiš čitati određenog junaka a u drugom nekom određenom trenutku drugog junaka nema veze s time tko je bolji junak. A što se tiče tko je bolji junak to je ustvari škakljiva tema i nekako stvar ukusa.


Mijenjanje mišljenja oko izdanja, dizajna, izgleda stripa je sasvim O.K.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/11/2019 : 22:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

A gdje si stavio one strane Zagore šta sam ti poslao? To podložio da se ne klimaju police 😂😂😂😂

Stavio sam ih u jedan regal sa staklom (stoje na Tarzanu ), jer mi bilo žao da ovdje budu na polici, ali i razlog da djeca kad se igraju u tom prostoru, da ne bi ti Zagori slučajno dobili boju i postali "kolorci" Kad je nećakinja vidila onu strisciu, pitala me jel ona može tog Zagora obojiti Tako da sam spremio te stripove na sigurno, zajedno sa ostalim Zagor korijenima, Zagor od D.J.-a (The Lost World) i ostalom mini kolekcijom HC stripova.


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 27/12/2019 : 00:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote





























"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 27/12/2019 : 07:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Lijepo RC, dobar ti je plakat gdje si to nabavio?
Malo su se pomotale police od količine stripova koliko su široke police 70-80 cm, taman da po sredini postaviš okomito par daščica od polica.
Radi li ti taj radiator pored stripova ili je to samo za reklamu?
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000