forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 28/09/2007 : 20:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Da mi se uvalit u neku od ovih kuća...
Kad se sitin kako san ja svoje stripove drža razbacane na jednoj hrpi... a ovi ih drži u foliji...
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 28/09/2007 : 21:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
Lijepo, ali nepotrebno. Jer količina stripova se mijenja (čitaj raste), pa prostora uvijek fali, pa treba premještat, pa čovjek na kraju popi*di...

Jedino ako imaš sobu dužine 10 metara i isto toliki ormar na raspolaganju, di uvijek ima mjesta za nove stripove.

Ili naravno ako na tim policama imaš posložene samo "mrtve kolekcije" tipa LMS/ZS, koje više ne izlaze, pa kad ih jednom staviš gore nemaš više posla. Ako ne to je vječita za*ebancija, nekome ugodna, nekome ne. Meni konkretno ne.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 28/09/2007 21:20:53
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 28/09/2007 : 21:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
I ja nemam volje za slaganje, zbrajanje i popisivanje stripova. Par puta sam započeo, a onda bi mi brzo dosadilo i čak bi me fizički umorilo. Koja korist od slaganja kad svaki dan izvučem par stripova kako bi ih prolistavao. Naravno, oni nakon toga završe na podu ili ispod postelje. Trenutno imam barem sto stripova razbacanih oko kreveta.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

skAgs
Starting Member



66 Posts

Member since 30/01/2006

Posted - 29/09/2007 : 04:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send skAgs a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos


ako je ono bila apoteka, sto je onda ovo?



Eudrov ugradbeni ormar?

Ucini to na balkanski nacin, život ti ne ovisi o nekoj tudoj volji.
Ucini to na balkanski nacin, neka rade puške, zolje i pištolji.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/09/2007 : 07:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
prije nego šta stavim vrata na ormar svoje kolekcije,postat ću slike...skoro

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/09/2007 : 08:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

Da mi se uvalit u neku od ovih kuća...


pa ja sam se uredno uvaljivao,ali markos stavio strujni udar,imam opekotine prvog stupnjaa da ne govorim o psu čuvaru

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Legacy Keeper
New Member



Serbia
177 Posts

Member since 11/04/2007

Posted - 29/09/2007 : 09:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Legacy Keeper's Homepage  Send Legacy Keeper an ICQ Message  Send Legacy Keeper a Private Message  Reply with Quote
I ja sad kao treba i dalje da imam volju da sakupljam stripove posle ovih slika :(

-potrebne kolekcije SD i Ludensa
www.myspace.com/elldamar
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/09/2007 : 09:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
quote:
Originally posted by skAgs
ako je ono bila apoteka, sto je onda ovo?


Eudrov ugradbeni ormar?


Ne; Edurov je bio preskup. Ovo je neki no_name, duplo jeftiniji ali cak i bolji od edurovog kojeg npr. imam u spavacoj sobi. Eduro je precijenjen.

Trouble will find me
Go to Top of Page

senad7
Senior Member



Sweden
1713 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 29/09/2007 : 09:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Send senad7 a Private Message  Reply with Quote
Bitno je sta ima u ormaru, a jel ormar Eduro, Carpati ili neki lijevi to nije toliko bitno.
Svakako, super si uredio sobu....moje naklanjanje!

Sudbina stripa ovisi o intiligenciji citatelja.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/09/2007 : 14:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Markos
quote:
Originally posted by skAgs
ako je ono bila apoteka, sto je onda ovo?


Eudrov ugradbeni ormar?


Ne; Edurov je bio preskup. Ovo je neki no_name, duplo jeftiniji ali cak i bolji od edurovog kojeg npr. imam u spavacoj sobi. Eduro je precijenjen.

Marko, reci iskreno, da li si sve to procitao?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/09/2007 : 14:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne, naravno, ali vecinu jesam. Npr. imam cijeli ZS i LMS, to sam skupio jer sam to kao dijete oduvijek zelio imati, a kad sam ih skupio, shvatio sam da mi to u biti ne treba. Ali, neka stoji, kao uspomena na neke lijepe, sretne dane i snove. Mislim, sve ono sto iz ZS/LMS valja imam u boljem izdanju, a sve ono sto ne valja nikad necu procitati. Danas jedva i Zagora uspijevam procitati, a kamoli cu Bleka, Marka, Mikija i Kita (a to je, valjda preko pola ZS/LMS).

Trouble will find me
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/09/2007 : 15:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne, naravno, ali vecinu jesam. Npr. imam cijeli ZS i LMS, to sam skupio jer sam to kao dijete oduvijek zelio imati, a kad sam ih skupio, shvatio sam da mi to u biti ne treba. Ali, neka stoji, kao uspomena na neke lijepe, sretne dane i snove. Mislim, sve ono sto iz ZS/LMS valja imam u boljem izdanju, a sve ono sto ne valja nikad necu procitati. Danas jedva i Zagora uspijevam procitati, a kamoli cu Bleka, Marka, Mikija i Kita (a to je, valjda preko pola ZS/LMS).

Da, da, naravno, hvala na iskrenom odgovoru, ziveo!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 29/09/2007 : 17:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
A koja je prosječna očuvanost tih tvojih stripova iz LMS i ZS, Markos? Glanceri?

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/09/2007 : 17:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne. 4+, recimo. Prvih 200-300-400 brojeva su u biti svi mahom odlicni, ali u 500-600-700 ima losih primjeraka. Bas sam nesto skenirao prije par dana i iznenadio se kako ima losijih stvari. Te sam brojeve skupio prve, kad sam ponovo poceo skupljati stripove i nisam toliko pazio na ocuvanost. Poslije, kad sam dosao do kraja, nisam vise imao zivaca traziti glancere i mijenjati losije, jer, kao sto rekoh, to mi vise ne predstavlja nesto toliko bitno. OK, imam ih sve, dobro, to je dosta. Sad bas trositi godine da bi ih sve "ispeglao"... to mi je suludo. Mislim, razumijem one koji to rade, imao sam taj impuls neko vrijeme, dok nisam sve skupio, ali sad ne je proslo, za to zaista vise nemam vremena ni zivaca ni volje. Toliko dobrih stripova na svijetu ima, toliko toga mi stoji u redu za citanje, svoje cu vrijeme radije potrositi na to. Kamo srece da isto napravim i s vremenom koje trosim na Forum.

Trouble will find me
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
574 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 29/09/2007 : 17:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne. 4+, recimo. Prvih 200-300-400 brojeva su u biti svi mahom odlicni, ali u 500-600-700 ima losih primjeraka. Bas sam nesto skenirao prije par dana i iznenadio se kako ima losijih stvari. Te sam brojeve skupio prve, kad sam ponovo poceo skupljati stripove i nisam toliko pazio na ocuvanost. Poslije, kad sam dosao do kraja, nisam vise imao zivaca traziti glancere i mijenjati losije, jer, kao sto rekoh, to mi vise ne predstavlja nesto toliko bitno. OK, imam ih sve, dobro, to je dosta. Sad bas trositi godine da bi ih sve "ispeglao"... to mi je suludo. Mislim, razumijem one koji to rade, imao sam taj impuls neko vrijeme, dok nisam sve skupio, ali sad ne je proslo, za to zaista vise nemam vremena ni zivaca ni volje. Toliko dobrih stripova na svijetu ima, toliko toga mi stoji u redu za citanje, svoje cu vrijeme radije potrositi na to. Kamo srece da isto napravim i s vremenom koje trosim na Forum.



Kad smo vec kod vremena, kako napreduje novi Homepage?

Ne govori sve što znaš, znaj sve sto govoriš
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/09/2007 : 18:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Stoji. Sad sam prezauzet Fibrom, a u biti, sad puno ovisi o Melini i njenom slobodno vremenu, kojeg ona nazalost gotovo i nema.

Trouble will find me
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 29/09/2007 : 19:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne. 4+, recimo. Prvih 200-300-400 brojeva su u biti svi mahom odlicni, ali u 500-600-700 ima losih primjeraka. Bas sam nesto skenirao prije par dana i iznenadio se kako ima losijih stvari. Te sam brojeve skupio prve, kad sam ponovo poceo skupljati stripove i nisam toliko pazio na ocuvanost. Poslije, kad sam dosao do kraja, nisam vise imao zivaca traziti glancere i mijenjati losije, jer, kao sto rekoh, to mi vise ne predstavlja nesto toliko bitno. OK, imam ih sve, dobro, to je dosta. Sad bas trositi godine da bi ih sve "ispeglao"... to mi je suludo. Mislim, razumijem one koji to rade, imao sam taj impuls neko vrijeme, dok nisam sve skupio, ali sad ne je proslo, za to zaista vise nemam vremena ni zivaca ni volje. Toliko dobrih stripova na svijetu ima, toliko toga mi stoji u redu za citanje, svoje cu vrijeme radije potrositi na to.

To se i meni desilo kada sam pregledavao svoje, zato sve manje i manje izvlačim pojedine brojeve iz reda na polici. Samozavaravanje valjda, sjećam ih se onakvih kakvi su bili u boljim vremenima, a i nemam para za nove pa nema smisla trošit živce i oko toga.


quote:
Kamo srece da isto napravim i s vremenom koje trosim na Forum.



Give yourself a break.


Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 29/09/2007 : 21:27:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
I ja sam imao neprijatno iznenađenje kada sam selio strip albume iz Zaječara za BGD. Oke, ZS, LMS, Stripoteka i tome slično su mi daleko od glancera, i godine nisu bile nežne prema njima, ali to je jasno samo po sebi. Neprijatno sam se iznenadio kada sam video da godine bogme nisu bile nežne ni prema albumima, i to ne samo domaćim, nego i stranim, što mi je nekako bilo nepojmljivo.

Onda sam se setio da su neki od tih albuma stari po 20 godina, setio se koliko to godina ja imam, i prestao da razmišljam. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 30/09/2007 : 19:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message  Reply with Quote
Tisuću mu skalpova!!

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/09/2007 : 23:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message  Reply with Quote
Evo da i Darkwood Devil nabaci par slikica svojeg stripovskog kutka!








BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/10/2007 : 00:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A gdje su ti dark horse star wars trejdovi?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 01/10/2007 : 10:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

A gdje su ti dark horse star wars trejdovi?



Za sada nigdje, fokusiran sam na SW filmove!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 01/10/2007 : 16:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
BLAGO IZ SNOVA NA VIDIKU!!!!!!!!!

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 01/10/2007 : 17:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Eh,kako samo vrijeme leti.Stavit ću svježe slike pa ću usporedit sa ovima koje je stavio manhunter ali razlika je (nažalost po novčanik), evidentna.

Inače,od svih kolekcionara kod kojih sam bio,što se tiče izgleda kolekcije najljepše je kod Markosa i Gastona.NJima svaka čast jer police su im ko iz snova,pravljene baš po mjeri i tako da zauzimaju što manje prostora.Jednog dana,i ja ću napraviti tako nešto.Marko,nadam se da još čuvaš nacrte;-))

@Ddevile:zar tebe nije strah da će ti ona polica sa Dylanima i Libellusovim HC-ima pući?Ja imam nešto slično i ozboljno razmišljam da na polovini svake police postavim još jedan držač.Izgubit ću dosta mjesta ali barem ću mirno spavati.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 01/10/2007 : 17:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Eh,kako samo vrijeme leti.Stavit ću svježe slike pa ću usporedit sa ovima koje je stavio manhunter ali razlika je (nažalost po novčanik), evidentna.

Inače,od svih kolekcionara kod kojih sam bio,što se tiče izgleda kolekcije najljepše je kod Markosa i Gastona.NJima svaka čast jer police su im ko iz snova,pravljene baš po mjeri i tako da zauzimaju što manje prostora.Jednog dana,i ja ću napraviti tako nešto.Marko,nadam se da još čuvaš nacrte;-))

@Ddevile:zar tebe nije strah da će ti ona polica sa Dylanima i Libellusovim HC-ima pući?Ja imam nešto slično i ozboljno razmišljam da na polovini svake police postavim još jedan držač.Izgubit ću dosta mjesta ali barem ću mirno spavati.




Ne brini Aco, ide ugradbeni ormar sa tocnim mjerama za stripove i figurice! Nacrt je vech u djepu, samo se ceka pravi trenutak za to jer to je jedino pravo rijesenje!

Ovaj ormar sada je samo privremeno utociste za moju riznicu!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000