forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 01/10/2007 : 17:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Aj kad napraviš postavi sliku da vidim.U međuvremenu,evo malo današnjih slika:









Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 01/10/2007 : 17:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message  Reply with Quote
Sjajno izgleda, vidi se da je radjeno i skupljano sa srcem! Bravo!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 01/10/2007 : 19:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Čekam samo da mi se vrate Špageti bradersi i staviću i ja moju malu kolekcijicu. Moja nije tako obimna, ali je sadržajna.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/10/2007 : 19:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
odlične kolekcije.koliko je tu papira u eurima

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 04/10/2007 : 11:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast, pobjeda odlazi Markosu najljepši ormar i čovjek ima SVE iz ZS i LMS, iako sam od čovjeka koi ima dosta trezveno razmišljanje očekivao i trezveniji odnos prema stripovima, a kad tamo pravi Freak

NHF

I još jedno pitanje vidim da svi (vecina) imate strip table po zidovima, originali ili skenovi - kopije ili šta već ???
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 04/10/2007 : 11:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gutrum

Svaka čast, pobjeda odlazi Markosu najljepši ormar i čovjek ima SVE iz ZS i LMS, iako sam od čovjeka koi ima dosta trezveno razmišljanje očekivao i trezveniji odnos prema stripovima, a kad tamo pravi Freak

NHF

I još jedno pitanje vidim da svi (vecina) imate strip table po zidovima, originali ili skenovi - kopije ili šta već ???



Originali naravno.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 04/10/2007 : 18:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Znam da je ravno blasfemiji, jeresu i takvim slicnim stvarima priloziti moju policu nakon svih ovih apoteka, magacina, biblioteka, ali kad sam je vec sliknuo tudjim aparatom, neka ide zivot :)
Znaci, prvo samo stripovski deo:
[URL=http://img518.imageshack.us/my.php?image=picture001tl5.jpg][/URL]

a onda i komplet ugodjaj:
[URL=http://img518.imageshack.us/my.php?image=picture002oq9.jpg][/URL]


Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 04/10/2007 : 19:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Mogli bi ste mi ostavit adresu pa da ja uz malu pomoć rođe i pajsera malo prošavrljan po tim kolekcijama...
Go to Top of Page

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 04/10/2007 : 20:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message  Reply with Quote
Moja "velika kolekcija" Zagora:



Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 04/10/2007 : 22:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
Moj nered. Ali svi su stripovi u izvanrednom stanju.
http://i24.tinypic.com/2gtdppx.jpg
http://i22.tinypic.com/2edwrrc.jpg
http://i22.tinypic.com/2nib75t.jpg
http://i24.tinypic.com/2u5tcuq.jpg

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.

Edited by - Inferno on 04/10/2007 22:41:32
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/10/2007 : 22:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
super .samo obriši prašinu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 04/10/2007 : 23:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
Nered mi je u krvi, ali sada uskoro prelazim u ganjc novu modernu sobu sa ogromnim ormarom za kolekciju.
Par puta sam pokušao složit sobu, ali me svaki put u pola posla uhvatila fjaka i onda se samo zavalim na postelju i zaspem.
Opravdavam se Beethovenom kojem je spiza ispadala po notama i knjigama. Po psihi sam isto tako sklon neproporcionalnosti, recimo u fino namještenu postelju bi svi sguštom ušli, a ja volim kad je posteljina razburlana . Jbga!

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 05/10/2007 : 00:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Vidim da ti stripovi idu bolje od Građanskih prava. E moj sinko....

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 05/10/2007 : 00:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Vidim da ti stripovi idu bolje od Građanskih prava. E moj sinko....


Prošao je "sinko" građansko pravo 1 i to kod Kačera
Sve sam dao od druge sem financija. Kod nas je taj predmet pravi bauk, bez 5 sedmica učenja nema prolaza i sve napamet.
Jel ti voliš pravo?
Ja ga mrzim, al ga učim reda radi. Radi neke titulice!

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.

Edited by - Inferno on 05/10/2007 00:12:17
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/10/2007 : 00:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
totalno me ne očaravaju ove kolekcije

trebao bih vam uslikati svoj hard disk :D

da vidite što se sve tu krije... a ima samo 40 GB

:D:D:D

želja mi je da sve što imam i volim bude na jednom stiku kojeg ću nosati sa sobom gdje god krenuo...
bit će to za desetak godina :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 05/10/2007 : 01:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

quote:
Originally posted by Raspucin

Vidim da ti stripovi idu bolje od Građanskih prava. E moj sinko....


Prošao je "sinko" građansko pravo 1 i to kod Kačera
Sve sam dao od druge sem financija. Kod nas je taj predmet pravi bauk, bez 5 sedmica učenja nema prolaza i sve napamet.
Jel ti voliš pravo?
Ja ga mrzim, al ga učim reda radi. Radi neke titulice!



Pravo je grandiozna nauka. Slušaj ti starog Raspućina.
Čitanje stripova održava čovečju maštu i logiku zdravom, a logika je najveće oružje jednog pravnika.
sa finansijama sam i sam imao muke, i kod nas je to bio jeben predmet. najveći predmet na pravnom fakultetu ti je MEĐUNARODNO PRIVATNO PRAVO. Kad ovo sa razumom svariš tvoja je budućnost velika i lepa.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 05/10/2007 : 08:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

Moj nered. Ali svi su stripovi u izvanrednom stanju.
http://i24.tinypic.com/2gtdppx.jpg
http://i22.tinypic.com/2edwrrc.jpg
http://i22.tinypic.com/2nib75t.jpg
http://i24.tinypic.com/2u5tcuq.jpg


Ni moja soba nije nista bolje sredjena, svuda su po sobi CD-ovi, naravno stripovi su na mestu.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 05/10/2007 : 09:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Imal ko fotku Macanove kolekcije? Nisam voajer, majke mi :), samo me kopka da vidim stan posvećen stripu.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 05/10/2007 : 13:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message  Reply with Quote
Inferno - ti si kralj. Najbolja kolekcija koju sam vidio, ali ozbiljno. Ovako po meni izgleda kolekcija stripova nekoga ko voli stripove i ko ih skuplja da bi ih citao, a ne samo zbog stvaranja zauzbica nas obicnih smrtnika.

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 05/10/2007 : 14:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trigger

Inferno - ti si kralj. Najbolja kolekcija koju sam vidio, ali ozbiljno. Ovako po meni izgleda kolekcija stripova nekoga ko voli stripove i ko ih skuplja da bi ih citao, a ne samo zbog stvaranja zauzbica nas obicnih smrtnika.



Baš tako
Go to Top of Page

kucni duh
Advanced Member



Croatia
3943 Posts

Member since 21/03/2007

Posted - 05/10/2007 : 14:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kucni duh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

Mogli bi ste mi ostavit adresu pa da ja uz malu pomoć rođe i pajsera malo prošavrljan po tim kolekcijama...



alo Bing,
treba organizirat neki stripovski kongres, poslat pozivnice i onda u miru šetat sa rođom.


za datu ideju-dogovorit ćemo se- meni fali samo nešto sitno
Go to Top of Page

kucni duh
Advanced Member



Croatia
3943 Posts

Member since 21/03/2007

Posted - 05/10/2007 : 14:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kucni duh a Private Message  Reply with Quote
BTW
lako je ovako izlagat kolekcije -di su slike "oduševljenih" majki i žena koje brišu prašinu
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 05/10/2007 : 14:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
Hvala, hvala
Uvijek sam bio čovjek iz naroda
Imao sam prijatelja koji, kad smo bili djeca, skupa sa mnom skupljao stripove. Jednog dana kad je postoa malo stariji prodao je sve stripove kako bi kupio sat! Ja ga zatim pitao da zašto je kao stripofil prodao odjednom sve stripove? A on meni reće da sve te godine nije pročita ni jedan strip nego ih je samo želio imati više od mene. Rekao je da su ga samo uzbuđivali stripovi koji su bili poslagani po ormaru. Ostao sam paf, jer se smatram istinskim stripofilom koji uživa u čitanju strip-štiva i kojeg ne uzbuđuju extremnosti, perfekcija i megalomanija. Meni je strip ni više ni manje nego umjetnost
Meni ove gore kolekcije zbilja lijepo izgledaju i užitak ih je gledati, ali nikad nisam osjetio neku ljubomoru ili slično

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 05/10/2007 : 14:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kucni duh

BTW
lako je ovako izlagat kolekcije -di su slike "oduševljenih" majki i žena koje brišu prašinu


Nema dana kad mi mater ne stavi pred nos zadatak da očistim sobu, ali me trpi zbog drugih vrlina. Moj pogled je uperen ka zvjezdama, a ne prema niskoj raspravi je li očiščena paučina s kantuna!
Ali kako rekoh, ovo mi je stara soba, uskoro idem u luksuznu.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.

Edited by - Inferno on 05/10/2007 14:20:54
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 05/10/2007 : 15:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Štovanom puku stripoklepskom predstavljam;
Moja kolekcija... skromna, dražesna kao i čovjek koji ju je prikupljao. I da, sve je ovo na policama Bonelli jer ja uopće ne vidim svrhu kupovanja/skupljanja/čitanja bilo kakvih drugih stripova.


Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000