forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Hrvatski velikani 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Q STRIP
Starting Member

79 Posts

Member since 12/04/2007

Posted - 23/10/2007 : 15:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Q STRIP's Homepage  Send Q STRIP a Private Message  Reply with Quote


Piše Tomislav Škrljac, crta Niko Barun. Izdaje riječka Astoria.

Zasad samo u školama i HR striparnicama.

{Q}

Q STRIP BLOG: http://qstrip.blog.hr

Edited by - Q STRIP on 23/10/2007 15:23:06

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11080 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 23/10/2007 : 16:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Odlično!!!!! Je da do najbliže ( relevantne ) striparnice iman 500 km ali mi je bar škola na 10 metara od kuće.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/10/2007 : 04:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Odlično!!!!! Je da do najbliže ( relevantne ) striparnice iman 500 km ali mi je bar škola na 10 metara od kuće.


ja kupio u libellusa,ali mi ostala u zagrebu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2944 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 24/10/2007 : 16:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
ova edicija Hrvatski velikani trebala bi biti dobra stvar, pogotovo ako se nastavi sa hrvatskim povijesnim velikanima
Janica u stripu?! I dont think so... Čekam sljedeće izdanje sa nadom u bolji izbor velikana. Svaka joj čast ali me strip o njoj ni najmanje ne zanima
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/10/2007 : 21:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
uistinu, janica s kraljem tomislavom ili jednim teslom, sramota i svasta... kakve idiotarije...
ovaj broj preskociti i nastaviti s ostalima istinskim velikanima...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

klonko i ostali
Starting Member

61 Posts

Member since 07/09/2006

Posted - 24/10/2007 : 21:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send klonko i ostali a Private Message  Reply with Quote
kad je kalj tomislav osvojio tri medalje na olimpijadi?
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 24/10/2007 : 22:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message  Reply with Quote
925. 926. 927.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/10/2007 : 23:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Ja sam uvjeren da klince prije moze zanimati Janica nego kralj Tomislav,
a ako se ne varam djeca su u prvom planu kod ovih stripova.
Osim toga Janica je velikan u Sportu, ne mora biti samo znanost, povijest i slicno...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11080 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/10/2007 : 23:20:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 25/10/2007 : 10:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
pa nije ovo povijesna enciklopedija - nego strip za učenike zvan hrvatski velikani i janica apsolutno zaslužuje tu biti i još svojim imenom popularizirati serijal

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 25/10/2007 : 10:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
Ma kad neko uspije dobiti sponzorstvo od države i pristup stotinama tisuća učenika, svejedno je je li poslije riječ o Janici, Tomislavu ili trećem seljaku iz drugog reda u seljačkoj buni Matije Gupca (inače, gonič svinja Alojz kao simbol svih neznanih malih ljudi zajebanih u našoj bogatoj povijesti).

www.stripgen.com
Go to Top of Page

klonko i ostali
Starting Member

61 Posts

Member since 07/09/2006

Posted - 25/10/2007 : 12:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send klonko i ostali a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

Ma kad neko uspije dobiti sponzorstvo od države i pristup stotinama tisuća učenika, svejedno je je li poslije riječ o Janici, Tomislavu ili trećem seljaku iz drugog reda u seljačkoj buni Matije Gupca (inače, gonič svinja Alojz kao simbol svih neznanih malih ljudi zajebanih u našoj bogatoj povijesti).



to je za novi serijal: Hrvatski anonimusi.
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 25/10/2007 : 12:49:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
Ne, to je priprema za finale serijala - HRVATSKI VELIKANI: DARKO MACAN :);)

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2944 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 26/10/2007 : 14:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Ja sam uvjeren da klince prije moze zanimati Janica nego kralj Tomislav,
a ako se ne varam djeca su u prvom planu kod ovih stripova.
Osim toga Janica je velikan u Sportu, ne mora biti samo znanost, povijest i slicno...



ja ipak mislim da ako pred djecu u osnovne škole staviš strip neće puno gledati na to o kome se radi u stripu. a veliko je pitanje dali djecu više zanima Janica ili Kralj Tomislav, mene su recimo u to vrijeme više zanimali vitezovi...
ako im je već svejedno tko je u stripu onda mislim da je bolje da nauče o starohrvatskim kraljevima i bitkama nego o sporednoj stvari kao što je sport
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/10/2007 : 14:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Mogli su i Ivaniševića stavit
iako mislim da on i Rapajić ne bi bili za osmoškolce
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/10/2007 : 11:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

quote:
Originally posted by Dado

Ja sam uvjeren da klince prije moze zanimati Janica nego kralj Tomislav,
a ako se ne varam djeca su u prvom planu kod ovih stripova.
Osim toga Janica je velikan u Sportu, ne mora biti samo znanost, povijest i slicno...



ja ipak mislim da ako pred djecu u osnovne škole staviš strip neće puno gledati na to o kome se radi u stripu. a veliko je pitanje dali djecu više zanima Janica ili Kralj Tomislav, mene su recimo u to vrijeme više zanimali vitezovi...
ako im je već svejedno tko je u stripu onda mislim da je bolje da nauče o starohrvatskim kraljevima i bitkama nego o sporednoj stvari kao što je sport


Varas se... ne moze se na djecu gledati iz kuta "oni su djeca sto oni znaju, njima je svejedno".
Nije im svejedno... upravo djeca se lakse mogu poistovjetiti s likovima koje su i sami
vidjeli na TVu, i slusali o njima nego o likovima koji se uglavnom spominju samo u povijesnim knjigama.
Imas onih koji vole vitezove, a i onih koji vole sport, zbog toga je dobro da bude svega u toj ediciji.
Problem je samo na koji nacin se to djeci nudi, ako se nesto namece, onda oni tesko
prihvate bilo koju tematiku. Znamo i sami da je sladje ono sto je zabranjeno nego ono sto se nudi.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 28/10/2007 : 15:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

Ma kad neko uspije dobiti sponzorstvo od države i pristup stotinama tisuća učenika, svejedno je je li poslije riječ o Janici, Tomislavu ili trećem seljaku iz drugog reda u seljačkoj buni Matije Gupca (inače, gonič svinja Alojz kao simbol svih neznanih malih ljudi zajebanih u našoj bogatoj povijesti).



hrvatski velikani nisu sponzorirani od nijedne drzavne institucije. pristup skolama su dobili prolazenjem kroz raznorazne odbore, komisje, agencije, zadovoljavajuci raznorazne odredbe, zakone itd.
kao i drugi casopisi koji se distribuiraju po skolama (modra lasta, smib, zvrk i stajaznam sta jos sve izlazi).

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/10/2021 : 11:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Evo da imamo i ovdje:

quote:
Originally posted by Spock

Vrijeme je da konačno doznamo koje nam je tex2 iznenađenje po pitanju recenzija pripremio:

https://www.stripovi.com/recenzije/hrvatski-velikani-hrv-ast-2-janica/2702/



"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000