forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Pitanje oko Inkala - molim odgovor
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

zmcomics
Average Member



716 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 05/02/2008 : 09:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

u trecem albumu table su razvucene do kraja i ne postoji numeracija stranica... pa stvarno ne mogu da shvatim, koliki je to napor malo mucnuti glavom i odraditi nesto kako treba....



Koliko sam shvatio pricas o Petoj esenciji (treci dupli album Systema), i koliko shvatam smeta ti sto table popunjavaju cele strane.
E, vidis, ta dva albuma i jesu nacrtana tako da skoro sve strane idu u margo, da popunjavaju kompletne strane. I bas zato su genijalna...:)


STRIP VESTI svakodnevno na www.stripvesti.com i www.facebook.com/StripVesti • Homepage www.zmcomics.com
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 05/02/2008 : 18:34:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

... evo danas sam nabavio sva tri Inkala i mogu samo da kazem kriminalno je to kakvi se glupi, debilasti propusti desavaju tim ljudima... znaci uzas... format tabli u prva dva albuma j format i onog izdanja humanoida za americko trziste i postoji numeracija stranica... u trecem albumu table su razvucene do kraja i ne postoji numeracija stranica... pa stvarno ne mogu da shvatim, koliki je to napor malo mucnuti glavom i odraditi nesto kako treba....
_________________


Kako mislis, razvucene do kraja? I kako moze format tabli biti jednak americkom izdanju kad je sistemovo izdanje puno vece?



malo sam se bzv izrazio... mislio sam na format humanoida za recimo bilalove stripove... e sad kako to? Pa papir jeste veci, ali su table odstampane otprilike u tom formatu...

@ Zlatko

oke, znam da su ta zadnja dva albuma tako radjena, posto sam citao i staro izdanje, ali hteo sam da kazem da je bilo prostora da table u prva dva albuma budu vise razvucene po strani, pa se tako postigne bar priblizna velicina... a i u prva dva aluma staviti numeraciju stranica, a onda u trecem ne... stvarno bezveze...


Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000