forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Greatest hack in comics!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/11/2007 : 11:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Dakle, ko je najbezličniji šljaker u američkim stripovima danas? Ono, da se vidi da mu scenariji nemaju ni trunku inventivnosti i žara, već da samo štanca sveske i uzima svoj paycheck?

Choices:

Chuck Dixon
Tony Bedard
Geoff Johns
Robert Kirkman (kad piše za Marvel, ne za sebe)
Bill Willingham
Judd Winick
Brian Michael Bendis - samo da bih nervirao Duha koji hoda ;)
Mike Carey
Jeph Loeb
Neko deseti


DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.

Edited by - Djole on 02/11/2007 11:37:37

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/11/2007 : 11:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Moj glas ide "staroj gardi", Dixonu. Čovek piše potpuno anemične scenarije već decenijama. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 02/11/2007 : 12:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
Kirkman


Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/11/2007 : 13:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Nazalost, Kirkman zna da usere stvari kad radi za Marvel ali sigurno nije gori od recimo Dixona :-)!

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

Bob
New Member



Croatia
256 Posts

Member since 21/05/2003

Posted - 11/11/2007 : 16:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bob's Homepage  Send Bob a Private Message  Reply with Quote
Nisam se nikako mogao odluciti izmedju Jepha leoba i Billa Willinghama. Loeb je prevagnuo na kraju. Dixon mozda je stancer, al' neke njegove stvari su bile okej za ubit vrijeme sto ne bih mogao reci za dvojicu gore spomenutih.

B.

https://www.facebook.com/pages/Bob-Solanovi%C4%87/340313449372421?ref=hl
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 11/11/2007 : 16:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Loeb i Willingham (ali posebno Loeb) imaju i taj moment da su izvikani, što dodatno iritira...

A Loeb ima i crossover potencijal, pošto je svojim ošljarenjem počeo i TV da inficira. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 12/11/2007 : 04:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message  Reply with Quote
ne mogu virovat da sam samo ja glasa za geoffa johnsa...

Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals of time.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/11/2007 : 08:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Žestoka konkurencija. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Bob
New Member



Croatia
256 Posts

Member since 21/05/2003

Posted - 12/11/2007 : 16:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bob's Homepage  Send Bob a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

A Loeb ima i crossover potencijal, pošto je svojim ošljarenjem počeo i TV da inficira. ;)



Sva sreca pa ne gledam americke tv serije!

B.

https://www.facebook.com/pages/Bob-Solanovi%C4%87/340313449372421?ref=hl
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 12/11/2007 : 16:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Moj glas ide "staroj gardi", Dixonu. Čovek piše potpuno anemične scenarije već decenijama. ;)



ne bi se složio baš... po meni su sva batman-izdanja pala otkad ih on više ne piše...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000