forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Agencija Alfa by Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/01/2008 : 18:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Priče su mi ispod prosjeka ostalih Nathanovih priča. Najviše me razočarala treća. Iako najbolja, ostala je poprilično neiskorištena. Nisu iskoristili dobru ideju, prejednostavna je. Sve u svemu klimava trojka, ali nije mi žao para koje sam dao.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/01/2008 : 22:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Mi smo zacrtali objaviti sve od Nathana, tako da cemo objaviti i cijelu AA. A sto se tice kvalitete odredjenog broja/epizode/knjige - naravno da ce biti oscilacija. U kojem to stripu ih nema?

Nathana obozavam i smatram da je i najgori Nathan jos uvijek bolji i od najboljih epizoda nekih drugih, meni manje dragih, junaka. Naravno, to je subjektivno, ali u tome i je draz nas stripofila. Netko voli Marka, netko Nathana, netko Zagora, netko MVa, netko Gastona, netko Blueberryja, netko XY, a netko - SVE! I tko je onda tu u pravu? Svi!:-) Samo neka je stripova i - ZIVJELE RAZLIKE!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/01/2008 : 22:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gaston

Mi smo zacrtali objaviti sve od Nathana, tako da cemo objaviti i cijelu AA. A sto se tice kvalitete odredjenog broja/epizode/knjige - naravno da ce biti oscilacija. U kojem to stripu ih nema?

Nathana obozavam i smatram da je i najgori Nathan jos uvijek bolji i od najboljih epizoda nekih drugih, meni manje dragih, junaka. Naravno, to je subjektivno, ali u tome i je draz nas stripofila. Netko voli Marka, netko Nathana, netko Zagora, netko MVa, netko Gastona, netko Blueberryja, netko XY, a netko - SVE! I tko je onda tu u pravu? Svi!:-) Samo neka je stripova i - ZIVJELE RAZLIKE!



Niko od pobrojanih.
Tex je bez konkurencije
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/01/2008 : 22:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Tex je pod onim XY.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/01/2008 : 01:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
čak je i tex parsecima ispred NN-a - najlosijeg, najocajnijeg, najgoreg... stripa u Galaktici i susjedstvu
buaaaaaa za natanovce

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/01/2008 : 03:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gaston

Netko voli Gastona


Jesi ti siguran?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000