forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Uncanny
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 08/11/2007 : 08:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
Jučer su mi stigli par brojeva starih Uncannyja tako da sam popunio rupe i sad imam u kontinuitetu sve od #268 do #486, znači 209 brojeva, jedno 17 godina izlaženja. Usprkos tome, sa #487 sam prekinio sa svešćicama i općenito sa skupljanjem na takav način, Vremena su se promijenila, a X-Meni nisu više o mutacijama, nego permutacijama, besmislenim rotacijama timova, sa već više puta viđenima karakterizacijama i storylineovima.

Marvel je praktično ubio X-Mene prije desetak godina kada su makli dvojac Kelly-Seagle, koji je pokušavao sa svježim idejama u tradiciji CC-a. Morrisonov run je bio interesantan, ali nedovoljan i retconovan, a Whedonov fenomenalan, ali praktično van kontinuiteta i totalno ignoriran, u biti mini od 4 epizode, koji bi nekad Claremont izbacio u par mjeseci.

Daklem: X-Men no more!

www.stripgen.com

fler
Senior Member



Croatia
1970 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 08/11/2007 : 12:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
a šta je s Astonishing i Ultimate serijalom, koji su hvaljeni uokolo?
baš se spremam nabavit prve trejdove, a tvrdoglavo odbijam skenove.
ili da ipak prvo provjerim?

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 08/11/2007 : 20:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

a šta je s Astonishing i Ultimate serijalom, koji su hvaljeni uokolo?
baš se spremam nabavit prve trejdove, a tvrdoglavo odbijam skenove.
ili da ipak prvo provjerim?


Pridruzujem se kritici!!!
Jedina stvar koju mrzim je citanje SKENIRANIH stripova...
A sto se trejdova tice ne vidim razlog zasto te ovo sprecava da ih kupis...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 09/11/2007 : 08:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

a šta je s Astonishing i Ultimate serijalom, koji su hvaljeni uokolo?
baš se spremam nabavit prve trejdove, a tvrdoglavo odbijam skenove.
ili da ipak prvo provjerim?



Astonishing je X-men u najboljem izdanju, i scenaristički i crtački, ali presporo izlazi i praktično je van kontinuiteta, tako da nema nikakvog utjecaja na glavni tok X-Mena.

Ultimate je bio interesantan koncept, ali tek kad je Brian K. Vaughan preuzeo scenarij, to je postao serijal usporediv sa najboljim izdanjima X-Mena. Kirkman poslije njega je opet ukakao motku.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

Mailman
Senior Member



Croatia
1690 Posts

Member since 26/12/2001

Posted - 09/11/2007 : 12:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mailman a Private Message  Reply with Quote
Astonishing X-Men #23 je apsolutno genijalan.

How do you know that my dimwitted inexperience isn't merely a subtle form of manipulation, used to lower people's expectations, thereby enhancing my ability to effectively manuever within any given situation?
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1970 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 09/11/2007 : 16:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

A sto se trejdova tice ne vidim razlog zasto te ovo sprecava da ih kupis...



ograničen budžet :)
ne mogu kupovat baš sve, pa se trudim uzimat ono što je dobro.
obzirom da je Hammer rekao da recentni X-Men ne valjaju (a vidim da se kuži; ja baš i ne, pratim samo Wolverinea), logično mi je da tu spadaju i Astonishing. međutim, ispada da su okej, pa se bacam u nabavku.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 09/11/2007 : 16:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

quote:
Originally posted by Man_of_Steel

A sto se trejdova tice ne vidim razlog zasto te ovo sprecava da ih kupis...



ograničen budžet :)
ne mogu kupovat baš sve, pa se trudim uzimat ono što je dobro.
obzirom da je Hammer rekao da recentni X-Men ne valjaju (a vidim da se kuži; ja baš i ne, pratim samo Wolverinea), logično mi je da tu spadaju i Astonishing. međutim, ispada da su okej, pa se bacam u nabavku.


Ah to da...
U poslednje vreme sve stroze i stroze biram naslove koje bih kupoio...
Inace kada bih imao malo veceg lufta, ihaj gde bi mi kraj bio!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1345 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 17/11/2007 : 22:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, posle više od hiljadu svezaka X-mena u ko zna koliko serijala, postavlja se pitanje šta se novo može uraditi a da nema prefiks već viđenog...
Možda da X-meni otkriju kako su oni u stvari ljudi, a ljudi mutanti, 'bem li ga...
Ili sam se ja možda predozirao, pa već sve počinje da mi biva dosadno...



"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000