forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 CINEBOOK novosti
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/06/2013 : 13:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Rekapitulacija nakon par godina:

Thorgal-Prvih 19 albuma(naručen i album 22,Cinebook je preskočio prva dva koji se ne uklapaju u kontinuitet)..

Valerijan-Imam 6 albuma i sigurno neću kupiti prvi Darkwoodov integral od 5 epizoda ali nastavke možda i hoću?




Cinebook je preskočio ovo izdanje koje na sreću imam:
http://www.amazon.com/Thorgal-Jean-Grzegorz-Rosinski-Hamme/dp/0961788518/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1370086098&sr=1-1&keywords=0961788518

na 96 stranica A4 formata.

Ne znam da li će Darkwood imati nultu epizodu Valerijana (objavljena svojedobno u Caku). Cinebook ju je preskočio (možda zbog kratkoće - 30 stranica). Također ne znam da li će u Darkwoodovom izdanju biti i kraće epizode. Čudi me da Darkwood ne ide s integralima po 3 epizode kao Dargaud. Usput da spomenem prvi Cinebookov album nema 5-6 stranica koje se nalaze u Dargaudovom integralu koji pored toga ima i nultu epizodu plus razne naslovnice i dodatne materijale.

Što se ostalog tiče što si napisao složio bih se s tobom.

Ipak, što se tiče Bookglobeovog XIII moram reći da je svaki integral bolji od prethodnog što se tiče kvalitete tiska (treći i četvrti integral su na boljem, glatkom papiru, a i boje mi tako izgledaju bolje), a čini se da ga imaju namjeru završiti.

Što se tiče Darkwooda želim im svako dobro, ali čini mi se da idu u preveliku širinu. Vjerojatno će morati smanjiti ili broj naslova ili usporiti s ritmom objavljivanja.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/06/2013 : 14:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nešto nije u redu na ovom linku što si stavio za Thorgala.naslov i naslovnica su ti ali sadržaj nema veze sa prva dva prskočena albuma.Mora bit da je amazon nešto zabuca.
Prvi Darkwoodov integral Valerijana će imati nulti album(0-4).Znam da u Cinebookovom izdanju fali par stranica ali imam skeniranog sa svim stranicama.Možda ga uzmem(integral)zbog nultog albuma ili ću tražiti CAK?
Sjajniji papir meni ne znači bolji,već naprotiv-lošiji.Nisam zbog papira i opreme odustao od BG XIII već jednostavno zbog tempa objavljivanja a Cinebook je bio tu,relativno povoljan i brz.
Darkwood ide u širinu ali sumnjam da će doživiti sudbinu BG.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/06/2013 : 15:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
U pravu si sadržaj ne odgovara, ali naslovnica i ISBN i publisher su OK.

Linkani album sadrži albume
1. La Magicienne Trahie (1980) - The Sorceress Betrayed
2. L'Ile des Mers gelees (1980) - The Island of Frozen Seas

Nulti album Valerijana je bitan jer u njemu Valerijan susreće Laureline.
Sada se i cijeli serijal zove Valerian i Laureline, što prije nije bio slučaj.


Prvi album sadrži nekoliko kraćih priča i objavljivan je dijelom u Stripoteci i Eksu.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000