forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Preporuka: Hitman 1-60
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 12/11/2007 : 09:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Da, znam da postoji topic za preporuke, al mislio sam da ce ovako bit vidljivije. Uglavnom , ko ima flat rate adsl (lako je nac torrent) ili puno kesa za ebay, neka svakako procita Enissov i McCrea-in Hitman. Dobro pisano, lijepo crtano, duhovito, dirljivo, nasilno i vrlo kvalitetno. Citao sam i preachera i mogu reci da mi je ovo cak i bolje. Ako vas trenutni ennisov rad odbija (the boys), vjerujte, ovo je jedno 80 puta bolje. Malo koji strip me tako dirnuo kao ovaj. Skidajte, citajte, gustajte!

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/11/2007 : 10:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Mene si uspio navuci, bravo! Zahvaljivat cu ti poslije, bude li potrebe:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/11/2007 : 11:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Hitman, kao i dosta drugih Ennisovih stvari, počinje odlično i zabavno, a onda se na polovini serijala transformiše u nešto sasvim drugo.

Meni je odličan u prvih dvadesetak brojeva, jako dobar do broja 40, ali nadalje... mislim, posle onog što se desilo sa Section eight, stvarno ga ne bih čitao nadalje, da se nije završio neposredno posle toga.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 12/11/2007 : 13:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
Ziveo Hitman!
Hvala na preporuci...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Q STRIP
Starting Member

79 Posts

Member since 12/04/2007

Posted - 12/11/2007 : 13:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Q STRIP's Homepage  Send Q STRIP a Private Message  Reply with Quote
Gle, razilazim se s Djoletom u missljenju. :) Hitman je imao pad (ono u pustinji), ali kao cjelina je da, mozzda bolji od Preachera. U svakom sluccaju je Tommy visse simpa od pizduna Jessea.

Marko, posudim ti uveze, ako zzeliss.

mcn

Q STRIP BLOG: http://qstrip.blog.hr
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/11/2007 : 13:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Q STRIP

Gle, razilazim se s Djoletom u missljenju. :) Hitman je imao pad (ono u pustinji), ali kao cjelina je da, mozzda bolji od Preachera. U svakom sluccaju je Tommy visse simpa od pizduna Jessea.

Marko, posudim ti uveze, ako zzeliss.

mcn


'OCU!
A bas sam se mislio izmedju ovog
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130171366530
i ovog
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180177710494

Trouble will find me
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 12/11/2007 : 14:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Nazalost, uvezi (tpb-i?) nisu pokrili sva izdanja. Mislim da pokrivaju samo do broja 30, otprilike. Al to ce bit dovoljno da se odlucis u svezi nabavke ostatka. Inace, znao sam da je e-bay dobar, ali ovaj deal za 10 dolara za sad je nenadjebiv. Ma dao bi i 40 za ovo. Ah, treba mi kreditna...

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 12/11/2007 : 14:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
@markos

bolje ovaj drugi lot ne bi li kasnije kad budem otkupljivao to od tebe jeftinije proshao:))pPP

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - BlekenDekara on 12/11/2007 14:12:16
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/11/2007 : 14:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

@markos

bolje ovaj drugi lot ne bi li kasnije kad budem otkupljivao to od tebe jeftinije proshao:))pPP


Kako ti brines za mene, sav sam se rastopio od srece:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/11/2007 : 14:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Q STRIP

Gle, razilazim se s Djoletom u missljenju. :) Hitman je imao pad (ono u pustinji), ali kao cjelina je da, mozzda bolji od Preachera. U svakom sluccaju je Tommy visse simpa od pizduna Jessea.


U Preacheru nisu brutalno i potpuno bez razloga iskasapljeni neki sporedni likovi. To mu je, doduše, jedina prednost nad Hitmanom, jer je razvoj serijala prilično sličan: počinje sa fazonima i nasiljem, da bi polako humor nestajao, nasilje postajalo samo sebi svrha i over-the-top, a strip postajao praktično karakterna drama.

Kraj Hitmana je mnogo bolji i ima mnogo više smisla od kraja Preachera - narativno, emotivno i karakterno - but that's not what I signed up for kada sam počeo da ga čitam.

Drugim rečima, strip koji je počeo kao nešto veoma zabavno, na kraju me je deprimirao.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.

Edited by - Djole on 12/11/2007 14:30:52
Go to Top of Page

Bob
New Member



Croatia
256 Posts

Member since 21/05/2003

Posted - 12/11/2007 : 16:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bob's Homepage  Send Bob a Private Message  Reply with Quote
Hitman mi je definitivno simpaticniji od Preachera, iako nisam procitao sve epizode jer je u trejdovima izaslo prvih 20-ak epizoda. Ako nista drugo barem se ne pretvara u sapunjaru. Preacher mi je isao na zivce u sredini, nakon one Jessejeve "smrti" pa ono serif-razdoblje...
U svakom slucaju Ennisov Demon me puno vise drmnuo nego ova dva (iako nije njegov lik originalno). Ne znam je l' to zbog Kirbyjeve ostavstine ili se McCrea vise trudio crtacki... U biti, Demon mi ima jednu od najboljih zavrsnica ikad.

B.

https://www.facebook.com/pages/Bob-Solanovi%C4%87/340313449372421?ref=hl
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 12/11/2007 : 19:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Nazalost, uvezi (tpb-i?) nisu pokrili sva izdanja.

Uvezi su uvezi i pokrili su sva izdanja. >:)

Osim JLA crossovera. :(

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/11/2007 : 19:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Mene si uspio navuci, bravo! Zahvaljivat cu ti poslije, bude li potrebe:)



Ma ionako si planirao da to kupis jel tako? :D]

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 12/11/2007 : 20:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>Nazalost, uvezi (tpb-i?) nisu pokrili sva izdanja.

Uvezi su uvezi i pokrili su sva izdanja. >:)

Osim JLA crossovera. :(

mcn


Ne znam zasto, al mislio sam kad ste rekli uvezi, pomislio sam na albume, tpb-e. To je onaj sve-se-vrti-oko-mene stav, ja inace koristim izraz svescice, pojedinacni brojevi i tak. Inace, bilo bi zanimljivo vidjeti koliko gospodin Macan ima stripova doma, kako to izgleda i tako to.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Bob
New Member



Croatia
256 Posts

Member since 21/05/2003

Posted - 13/11/2007 : 00:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bob's Homepage  Send Bob a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raven84

Inace, bilo bi zanimljivo vidjeti koliko gospodin Macan ima stripova doma, kako to izgleda i tako to.



Izgleda zastrasujuce.

B.

https://www.facebook.com/pages/Bob-Solanovi%C4%87/340313449372421?ref=hl
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 13/11/2007 : 01:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Ne postoje riječi kojima bi se opisalo nešto tako genijalno kao što je Hitman.

A "Who Dares Wins" je jedna od najboljih priča koje je strip ikad vidio.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 13/11/2007 : 02:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message  Reply with Quote
hitman je odlican sve dok se radi o zajebantskoj semi. bilo kakav pokusaj ozbiljnosti mi izgleda katastrofalno, gomila kvazi-macho preseravanja.
al sve u svemu ne mogu rec da je los strip. imam komplet i preporucio bi svakome da proba krenit s prvih par brojeva.
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 13/11/2007 : 07:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovdje fascinantno nešto drugo. Daleko od toga da publika ovog podforuma predstavlja reprezentativni uzorak strip -publike (50-tak od ukupno 300-njak kupaca/fanatika:), ali iznenađuje me broj ljudi koji imaju papirni komplet Hitmana, tako da imam dojam da ljudi ipak žele kvalitetne stripove, i da se možda ispod te male sante krije puno veći ledeni brijeg (kojeg bi tek trebalo pogoditi Titanicom:).

Hitman je relativno stariji strip, ne pretjerano razvikan, mislim da su izašla samo prva 4 trejda s dvadesetak epizoda, a ostatak je samo u svešćicama, dakle ne tako jednostavan za skupljanje, a ipak ga u svjetskoj pripizdini ima solidan broj ljudi. Interesting.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 13/11/2007 : 12:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Paypal account i 30 sekundi pretraživanja na E-bay - eto koliko je teško nabaviti svesčice danas (a i u zadnjih nekoliko godina).

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 13/11/2007 : 14:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Paypal account i 30 sekundi pretraživanja na E-bay - eto koliko je teško nabaviti svesčice danas (a i u zadnjih nekoliko godina).



malo oftopičarenja:
nikako da si riješim PayPal akaunt glede eBaya te muku mučim sa slanjem para zamaskiravanjem u pismu.
ne bih htio koristiti kreditnu karticu, koje su druge opcije? devizni račun ili slično?
molim (detaljne) upute za mutave

edit:
naknadno sam se genijalno sjetio upotrijebit search, međutim izbacuje mi grešku

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 13/11/2007 14:44:41
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 13/11/2007 : 14:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

molim (detaljne) upute za mutave




Da, mozda bi bilo zgodno kad bi se napravio neki vodic za kupnju preko ebaya pa stavio u sticky. Napravio bi to ja, al nemam pojma o paypalu niti kupovanju na ebayu.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000