forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 NOC BEZ KRAJA & CHICANOS - Biblioteka Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 11:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
E sad slijedi jos nesto sto smo dugo pripremali i s posebnom radoscu evo i objavljujemo.

Radi se naime o naslovima NOC BEZ KRAJA (engleski nasl. The Big Hoax)
i CHICANOS, koji zasigurno neki stripofili vec poznaju, barem po nazivu.
Obje knjige objavljujemo pod bibliotekom Libellus...

NOC BEZ KRAJA djelo je dvojca koji vam sigurno nije nepoznat; Trillo & Mandrafina.
Knjiga sadrzi 128 stranica, crno-bijeli strip, ca. A4 formata, cijena 85 kuna.

CHICANOS su odlicno djelo istog autora (Trillo) ali drugog, poznatog crtaca (Risso).
Izdanje je na 196 c/b stranica, takodje ca. A4 formata, cijena 115 kuna.

Da bi ovo izdanje konacno dozivjelo i domacu premijeru svojski su se potrudili:
neumorna Tanja na prijevodu, uvijek sjajni Darko Macan na lekturi, Iva na lijepom dizajnu,
Dekara & Zlaja na upisu i pripremi i mnogi drugi suradnici na bezbroj drugih obaveza...
Gaston i ja mozemo samo reci; iskreno, veliko hvala svima!

Izdanje je vec neko vrijeme u tisku, i ocekujemo ga od CRSa u prodaji.
















Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 13/11/2007 : 11:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Da vas opet zaspem pohvalama bio bi to još jedan post oduševljenja
što i zaslužujete svakako
ali postavit ću pitanje:
Kakve su ovo naslovnice?Čini mi se da u Libellus katalogu koji je išao za MaFEST nisu bile ove ili će one iz kataloga ići u drugim brojevima?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2007 : 11:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
ROBERTO Mandrafina?
Inace, oba su stripa genijalna, pogotovo Noć...

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 11:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

ROBERTO Mandrafina?
Inace, oba su stripa genijalna, pogotovo Noć...


Domingo Robero Mandrafina, da... zasto ti je cudno?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 11:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Pardon, Roberto a ne Robero, krivo sam napisao post...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 11:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico
Kakve su ovo naslovnice?Čini mi se da u Libellus katalogu koji je išao za MaFEST nisu bile ove ili će one iz kataloga ići u drugim brojevima?


Da, radi se o drugim naslovnicama, koje su po nama bolje od onih koje smo imali prvi put.
Evo primjerice vidi Noc bez kraja pa uporedi: http://www.amazon.ca/Big-Hoax-Roberto-Mandrafina/dp/1569716293

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 11:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Chicanos je inace imao dosta naslovnica, od izdavaca do izdavaca...
Ovisno i o nacinu publikacije... no mozes na netu naci i te naslovnice pa uporediti.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 13/11/2007 : 11:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2007 : 11:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Markos

ROBERTO Mandrafina?
Inace, oba su stripa genijalna, pogotovo Noć...


Domingo Robero Mandrafina, da... zasto ti je cudno?


To sto nema Dominga. To mu je ipak prvo ime, a Roberto drugo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2007 : 11:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by kico
Kakve su ovo naslovnice?Čini mi se da u Libellus katalogu koji je išao za MaFEST nisu bile ove ili će one iz kataloga ići u drugim brojevima?


Da, radi se o drugim naslovnicama, koje su po nama bolje od onih koje smo imali prvi put.
Evo primjerice vidi Noc bez kraja pa uporedi: http://www.amazon.ca/Big-Hoax-Roberto-Mandrafina/dp/1569716293


Nevjerojatno, cak mi je SAF-ova naslovnica bolja.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 11:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by kico
Kakve su ovo naslovnice?Čini mi se da u Libellus katalogu koji je išao za MaFEST nisu bile ove ili će one iz kataloga ići u drugim brojevima?


Da, radi se o drugim naslovnicama, koje su po nama bolje od onih koje smo imali prvi put.
Evo primjerice vidi Noc bez kraja pa uporedi: http://www.amazon.ca/Big-Hoax-Roberto-Mandrafina/dp/1569716293


Nevjerojatno, cak mi je SAF-ova naslovnica bolja.


Nisam ni sumnjao...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 11:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Markos

ROBERTO Mandrafina?
Inace, oba su stripa genijalna, pogotovo Noć...


Domingo Robero Mandrafina, da... zasto ti je cudno?


To sto nema Dominga. To mu je ipak prvo ime, a Roberto drugo.


Pa koliko sam vidio nerjetko ga pisu i sa Roberto, jednako kao i Domingo.
Akoliko je relevantno ime (prvo ili drugo) govori i cinjenica da se najcesce
na izdanjima pojavljuju samo prezimena...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2007 : 11:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by kico
Kakve su ovo naslovnice?Čini mi se da u Libellus katalogu koji je išao za MaFEST nisu bile ove ili će one iz kataloga ići u drugim brojevima?


Da, radi se o drugim naslovnicama, koje su po nama bolje od onih koje smo imali prvi put.
Evo primjerice vidi Noc bez kraja pa uporedi: http://www.amazon.ca/Big-Hoax-Roberto-Mandrafina/dp/1569716293


Nevjerojatno, cak mi je SAF-ova naslovnica bolja.


Nisam ni sumnjao...


Sto bi sad to trebalo znaciti?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 11:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Da sam ocekivao takav post u vezi naslovnice...
Ali naravno, smije se tebi svidjeti i nesto drugo, zasto ne.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 11:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
I ne samo tebi, vec i mnogim drugima.
Kao sto sam napisao, mi smo odabrali sto je za nas izgledalo bolje.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2007 : 11:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado
Pa koliko sam vidio nerjetko ga pisu i sa Roberto, jednako kao i Domingo.
Akoliko je relevantno ime (prvo ili drugo) govori i cinjenica da se najcesce
na izdanjima pojavljuju samo prezimena...


Roberto koriste samo u Americi, koliko sam ja vidio, i to, izgleda, zbog ta dva SAFova izdanja.

Trouble will find me
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 13/11/2007 : 12:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
To što idu brojevi po hrptu, to je sad neka nova biblioteka s mišung c/b stvarima? Kul izgleda.

A Domingo je bio kod nas do sada (Stripoteka, Strip Art, da ne spominjem špagete) ... Nu, vjerojatno je prekasno za primjedbe.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn

Edited by - mcn on 13/11/2007 12:19:59
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 12:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Je to je nova biblioteka koja bi trebala imati misung c/b stvari.

Za Dominga Roberta nismo znali da je ovo prvo toliko dominantnije, nas previd.
Provjerit cu moze li se jos sto tu napraviti, mada sumnjam, to je u tisku vec neko vrijeme.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/11/2007 : 12:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
Cestitke na novim izdanjima, imam samo par pitanja:
1. sta znaci ono Vol.1???
2. da li ce biblioteka sadrzati i neki strip koji NIJE u vlasnistvu SAF-a? ili se to zove Biblioteka SAF? takodje, da li su i oni drugi one shotove koji su objavljeni svi ustvari SAF-ova roba???
3. dizajn me podseca na nesto. ne mogu tacno da se setim na sta. moze pomoc?

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/11/2007 : 12:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Meni izgled naslovnice nije toliko bitan. Sadržaj albuma mi je važniji.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2007 : 12:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Stari, dobri, zlobni Marlowe.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 12:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marlowe

Cestitke na novim izdanjima, imam samo par pitanja:
1. sta znaci ono Vol.1???
2. da li ce biblioteka sadrzati i neki strip koji NIJE u vlasnistvu SAF-a? ili se to zove Biblioteka SAF? takodje, da li su i oni drugi one shotove koji su objavljeni svi ustvari SAF-ova roba???
3. dizajn me podseca na nesto. ne mogu tacno da se setim na sta. moze pomoc?



1. Znaci da postoji i Vol.2 odnosno drugi dio.
2. Biblioteka ce sadrzati djela koja se nama svide, i za koja budemo mislili da bi
bilo lijepo obajviti i domace izdanje, neovisno o tome tko drzi prava.
Ni jedan strip koji smo objavili do sada nismo izdali radi necijeg vlasnista vec jedino
iz razloga sto nam se strip svidio.
3. Posve iskreno; nemam pojma na sto aludiras i ne znam na sto te moze podsjecati.
Ako imas neku ideju slobodno reci...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 12:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
I da zaboravih reci, hvala na cestitkama za izdanje...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/11/2007 : 12:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
Aha. Ok.
Srecno u daljem radu.

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 13/11/2007 : 12:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Stari, dobri, zlobni Marlowe.


Za razliku od tebe marlowe je barem napisao da ga podsjeća na nešto
a ti ćutiš

mudro ili ne,ne bih znao....može pomoć?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2007 : 12:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marlowe

Aha. Ok.
Srecno u daljem radu.


Zahvaljujem, uz dubok naklon.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000