forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 DEMIAN 3 & 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 17/03/2008 : 18:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nika331

ajme ne mogu vjerovat, hvala na odgovoru....ne kužim zašto su odustali od njega, demian baš ima kul identitet!!!
meni je inspektorica pljunuta Halle Berry, a Jean-Luc le Loup Corsari isti Vincent Cassel!



Nisu odustali. Zamišljen je kao serijal od 18 brojeva.
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 17/03/2008 : 22:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
@Windwalker
nemoj mi reć .... demian na kraju počini ritualno samoubojstvo da bi zaštitio Fraternite od mafijozove ucjene i prijetnje medijskog skandala?!?!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/03/2008 : 16:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Meni osobno se jako svidja sto su ovi novi serijali zamisljeni tako da se zna kad je kraj.
Mislim da se na takav nacin moze napisati bolja prica, nego da se tjera u nedogled...
Mada opet s druge strane postoje i oni junaci koji su u prvim epizodama losi a tek kasnije postaju dobri...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 01/04/2008 : 16:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message  Reply with Quote
Pročitao prve dvije knjige,vrlo solidno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/04/2008 : 17:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Meni osobno se jako svidja sto su ovi novi serijali zamisljeni tako da se zna kad je kraj.
Mislim da se na takav nacin moze napisati bolja prica, nego da se tjera u nedogled...
Mada opet s druge strane postoje i oni junaci koji su u prvim epizodama losi a tek kasnije postaju dobri...



Ali svejedno treba objaviti i prve epizode zbog kontinuiteta
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 22/05/2008 : 21:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message  Reply with Quote
Demian je malo pao u zaborav,pa posto sam ga ja malo kasnije kupio i tek sam ga procitao imam par utisaka,srecom pozitivnih.
Nisam bio odusevljen s prve 4 epizode(2 knjige)i vec sam razmisljao o odustajanju od serijala.Jednostavno nekako mi je sve bilo pomalo pateticno,pogotovo prva epizoda.Crtez mi se svidio ali price su bile previse "softy".
No rekoh sam sebi, nebudi supak,uzmi jos iduce 4 epizode(2 knjige),nemoj se ciganit oko 200 kunica,mozda prvi utisak vara. I hvala bogu,opet bi rekao da je serijal u usponu,ja sam se lagano navukao na plavokosog(ne Bleka),i cekam novu turu da mi potvrdi jel sam u pravu il da mi zvizne samarcinu jel sam glup i dao sam se navuci ;-)
Posebno mi je lijepa 4 knjiga s dvije krasne price,Alzirska zvijezda i Yakuza.

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!

Edited by - Prodigy on 22/05/2008 21:35:07
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 25/05/2008 : 17:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Dado

Tovaru, znam da znas poziciju treceg kao i ja, tamo nam je klub...


ali ne još zadugo


Nostradamuse!

Prošli put sam kupio samo prvu knjigu - jako mi se svidjela, a sad sam pokupio ostale. Knjige 2, 3 i 4 mi se čine vrlo slične, ali je scenarist ipak uspio izbjeći stagnaciju. Priča o jakuzama mi je odlična.

Sad čekamo knjige 5 i 6.

Potpis.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000