forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Alien 1/2/3/4 + Predator 1/2 i ostalo...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 22/01/2008 : 23:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by William_Wallace

Kada sam pre nekih 8 godina gledao Predator 1, bukvalno sam se upisao u gace, najozbiljnije! Jos uvek me sramota kad se toga setim!:-)


Pa meni Predator nije nikad bio strašan. On je lovac, čak unatoč svojim lijepim ustima ni ne jede svoje žrtve. Nacilja te sa plasma-casterom i ćao đaci. Ovaj drugi je opak.

quote:
Originally posted by manhunter
Veruj mi da bi voleo
Imaü bliski susret sa alienima u prirodnoj veličini(čitaj:2,5m), Predatorom i Eve iz filma Species. Fe-no-me-nal-no!!

Vidjet ću i ja to jednom, kad mi ne bude trebalo 58 putovnica za stići do tamo.

quote:
Originally posted by Obi-wan
Za profil se šalim, nisam ni ja baš totalno realno ispunio. Ustvari jesam jednom i odmah se našao netko tko je te informacije htio zlorabiti - tako da malo tajnovitosti ne škodi.

Zezaš se ili?

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 22/01/2008 : 23:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Koliko su filmova napravili u gradovima kako neki skakucu po zgradama da je to vec postalo normalno ali izgleda nekima momcicima u pubertetu nikad dosta...

Pa dobro sad, ovo je ipak onako pojednostavljen pogled. Vjerojatno ima više filmova gdje se ekipa fajta po šumama/prašumama nego onih u kojima se fajta po vrhovima zgrada.

Uostalom, drugi dio nudi nebrojene mogućnosti za nastavak i daljnju nadogradnju tog lika. Ima i više oružja u drugom nastavku, a svakako je najbolji dio kada Glover otkrije njegove trofeje na brodu. Samo da netko ima malo pameti, i da se priključio pokoji genijalac ala James Cameron, od toga se moglo napraviti šta 'oćeš.

Međutim, nažalost izgleda da je kratko vrijeme 'pametnog SF-a' već prošlo. Sad opet imamo idiotske uradke koji ništa ne znače, i koji su snimljeni samo da se pobere lova. Nebi rekao ni da smo se vratili u 50-e i 60-e, jer tada su ljudi imali puno manje love na raspolaganju, i trebalo je imati donekle dobru ideju.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 22/01/2008 23:41:26
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 22/01/2008 : 23:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Ljudi, ako vam je originalni Alien inertan, treba da pogledate rusku ( originalnu verziju ) Solarisa.
Fenomenalan film, umetničko delo, ali ipak teška gnjavaža!
Kao Odieja u svemiru 2001. Samo na peti stepen!

Ipak, kao jedan veliki ljubitelj SF-a, moram i da napomenem da bih svaki gledao još 100 puta!


Pa... imam u kolekciji film "It! The terror from beyond space" iz 50 i neke koji je u biti zaplet Aliena. Sve je isto, samo malo drukcije.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 22/01/2008 : 23:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89
Moram da se složim sa tobom u potpunosti! Ali, ipak je to marketing....Danas je više ljudi čulo za Gladijatora, nego za Bladerunnera. A i ima dosta nesretnika koji Bladerunner smatraju sranjem zato što "smara"....
MARKETING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Da ti pravo kažem, ja se istinski čudim kako je većina publike uopće i zavoljela taj film. Filmovi koji govore o nečem konkretnom, najčešće posaugaju blato s branika.

Da se razumijemo, nije ''Gadijator'' loš film, ali to je film za raju, spektakl ili kako već. Kao takav mora znati gdje mu je mjesto. A možda i ja kenjam kvake, pošto su se i ljudi poput Martina Scorsesea jednostavno prepustili neizbježnom...

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 22/01/2008 : 23:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by flamboyant soul

quote:
Koliko su filmova napravili u gradovima kako neki skakucu po zgradama da je to vec postalo normalno ali izgleda nekima momcicima u pubertetu nikad dosta...

Pa dobro sad, ovo je ipak onako pojednostavljen pogled. Vjerojatno ima više filmova gdje se ekipa fajta po šumama/prašumama nego onih u kojima se fajta po vrhovima zgrada.

Uostalom, drugi dio nudi nebrojene mogućnosti za nastavak i daljnju nadogradnju tog lika. Ima i više oružja u drugom nastavku, a svakako je najbolji dio kada Glover otkrije njegove trofeje na brodu. Samo da netko ima malo pameti, i da se priključio pokoji genijalac ala James Cameron, od toga se moglo napraviti šta 'oćeš.

Međutim, nažalost izgleda da je kratko vrijeme 'pametnog SF-a' već prošlo. Sad opet imamo idiotske uradke koji ništa ne znače, i koji su snimljeni samo da se pobere lova. Nebi rekao ni da smo se vratili u 50-e i 60-e, jer tada su ljudi imali puno manje love na raspolaganju, i trebalo je imati donekle dobru ideju.



A to da ima vise fajta po sumama samo cu reci Batman, Spidermen, Daredevil i sve drugo sto postoji i sta oni svi rade, skakucu po zgradama.
Fali price u drugom dijelu Predatora, ne prikazuje se kako je dosao, kako se zadesio u onoj zgradi, kako je uopste onaj njihov brod dosao na ono mjesto, fali puno buraz a jos su znali protiv cega se bore, imalo se puno mjesta za sakriti itd...
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 22/01/2008 : 23:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alen
Pa... imam u kolekciji film "It! The terror from beyond space" iz 50 i neke koji je u biti zaplet Aliena. Sve je isto, samo malo drukcije.

Dobro kažeš, premisa je uzeta iz tog filma. Mislim da su čak i neke tužbe padale, neznam točno šta je na kraju bilo. Vjerojatno je pala neka sitna lovica da drže jezik za zubima. Ništa čudno u svijetu filma, uostalom i Akira Kurosawa je tužio Sergia Leonea, pa Leoneu malo tko negira genijalnost.

Također su neki elementi posuđeni i iz Bavinog ''Terrore nello spazio'' iz 1965. kao i filma ''Galaxy of Terror'' iz 1981. redatelja Brucea D. Clarka (kojeg je producirao Roger Corman).

Roger Corman je ustvari trebao raditi Aliena, ali su mu ga iz Fox-a (srećom) oteli u posljednji trenutak. Set je bio gotov i sve je bilo spremno. Tako malo je falilo da ovaj film nikad ne ugleda svijetlo dana...

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 23/01/2008 : 00:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by flamboyant soul

quote:
Originally posted by Obi-wan
Prije par mjeseci si rekao da ćeš ispuniti profil kada se malo bolje upoznamo. Ne mislim nas dvojica već sa forumašima.
Hajd bar reci šta znači flamboyant - ukrali su mi rječnik pa ne znam...
A onda ću te pronaći koristeći svoje stare KGB kont

Istina, ali tokom ovih nekoliko mjeseci je moje oduševljenje forumom nažalost splasnulo. Prvenstveno kad vidim šta ljudi pišu po njemu, koliko tu ima mržnje, pakosti, jala, ljubomore i ostalih ružnoća. Čovjek se zapita zašto su ti ljudi uopće ovdje i došli razgovarati. Tako da, pošto sam ovdje po postovima vidio tek nekoliko ljudi koje bih volio upoznati uživo, nema smisla da razvijamo neki tobože prijateljski odnos. Zato nisam ni ispunio profil. Vjerojatno neću još dugo ovuda, prebacit ću se na recenzije, tamo se barem priča o stripu, koliko-toliko.

A flamboyant znači - blještav, blistav, svjetlucav. Objasnio sam to već negdje na forumu, bila je neka zajebancija sa svjetioničarima, pa sam ga zato uzeo. Malo je dug, istina.


Nažalost je tako. A meni, naivčini (iz Elkinsa!?) je trebalo 100 godina da to shvatim. Sve neke zavjere, vrijeđanja, kalkulirinja, vađenja iz konteksta, naslađivanja, etiketiranja...etc. Ja sam mislio da se na forumu izmjenjuju mišljenja, priča o Hellingenu i sl., kad ono, iz najbezazlenije teme na vidjelo proizađu najniže strasti. Ali opet, nije forum baš tako loš. Ima par ljudi, 10-tak u vr glave koji pričaju O STRIPOVIMA (ma bilo šta), koji pišu recenzije i koji komentiraju iste. Jedino se u takve malobrojne teme imam volju uključivati. Dosad, hvala bogu, nisam nikoga uvrijedio; moj pristup je uvijek iskreno dobronamjeran; u živo poznajem dvojicu s foruma - i to je dosta, a prema ostalima se, izgleda, treba odnosti (kao što je to Obi Wan jednom konstatirao) kao prema"tamo nekim likovima koji su plod moje bujne mašte". Nema druge..., ako želiš sačuvat živce i kolko-tolko zdrav razum.
Btw: Flamboyant soul je jedan od najjačih nickova koji sam imao prilike čuti. Odlična intonacija

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 23/01/2008 : 00:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GTI_TURBO
A to da ima vise fajta po sumama samo cu reci Batman, Spidermen, Daredevil i sve drugo sto postoji i sta oni svi rade, skakucu po zgradama.
Fali price u drugom dijelu Predatora, ne prikazuje se kako je dosao, kako se zadesio u onoj zgradi, kako je uopste onaj njihov brod dosao na ono mjesto, fali puno buraz a jos su znali protiv cega se bore, imalo se puno mjesta za sakriti itd...

Pa nisam ja rek'o da ih nema, samo sam rek'o da ih vjerojatno ima više koji se zbivaju po raznoraznim šumama. Da krenem nabrajati sve stripove i filmove koje znam na tu šemu?

Objašnjenja fali u svakom filmu, budimo realni, čak i onom najboljem. Evo mogu sada nabrojati 10 stvari koje je trebalo bolje objasniti u Alien serijalu. Međutim, akcije u P2 ima, Danny Glover nije loš glumac i završetak je OK. Slažem se da to nije neznam kakva filmičina, ali da je dobar - dobar je.

A o tim brodovima i ostalom o čemu ti pričaš se moglo u nastavcima, samo da je netko imao mrvicu mozga u glavi. Zato i kažem da nema više genijalaca poput Camerona i Scotta, koji su ovakve stvari digli na viši nivo. 80-e su dušu dale za SF.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 23/01/2008 00:10:07
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 23/01/2008 : 00:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno
Nažalost je tako. A meni, naivčini (iz Elkinsa!?) je trebalo 100 godina da to shvatim. Sve neke zavjere, vrijeđanja, kalkulirinja, vađenja iz konteksta, naslađivanja, etiketiranja...etc. Ja sam mislio da se na forumu izmjenjuju mišljenja, priča o Hellingenu i sl., kad ono, iz najbezazlenije teme na vidjelo proizađu najniže strasti. Ali opet, nije forum baš tako loš. Ima par ljudi, 10-tak u vr glave koji pričaju O STRIPOVIMA (ma bilo šta), koji pišu recenzije i koji komentiraju iste. Jedino se u takve malobrojne teme imam volju uključivati. Dosad, hvala bogu, nisam nikoga uvrijedio; moj pristup je uvijek iskreno dobronamjeran; u živo poznajem dvojicu s foruma - i to je dosta, a prema ostalima se, izgleda, treba odnosti (kao što je to Obi Wan jednom konstatirao) kao prema"tamo nekim likovima koji su plod moje bujne mašte". Nema druge..., ako želiš sačuvat živce i kolko-tolko zdrav razum.

Pa drago mi je da nisam jedini koji tako razmišlja. Moraš znati tko koga pozna, tko je s kim dobar, tko je kome šta negdje rek'o i tako dalje. Jednostavno si time nema smisla uništavati dan i na to trošiti vrijeme. A slažem se da ima nekoliko korektnih ljudi koji se bave prvenstveno stripovima, i njih poštujem. Zato i služe te zapostavljene - recenzije.

quote:
Originally posted by Inferno
Btw: Flamboyant soul je jedan od najjačih nickova koji sam imao prilike čuti. Odlična intonacija

Je, odlično je. Čak djeluje i mrvicu prepotentno (što je naravno apsolutno nenamjerno).

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 23/01/2008 : 05:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message  Reply with Quote
Cijela kvadrilogija Aliena je dobra. Ni jedan filmski serijal se nemože pohvaliti sa tako dobrim 4. dijelom. Obično se priča isfura i opere već nakon drugog dijela u serijalima, ali kod Aliena to nije slučaj. Sigurno najbolja kvadrilogija snimljena do sada (po meni), nadajmo se da ja taj 5. nastanak neće pokvariti

1. Predator mi je bolji od 2. (jedan od razlloga mi je Arnijev engleski)

PvsA je film za puštanje mozga na pašu i zobanje kokica. Drugi dio nisam još pogledao, morat ću otići u kino

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 23/01/2008 : 08:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zo

Cijela kvadrilogija Aliena je dobra. Ni jedan filmski serijal se nemože pohvaliti sa tako dobrim 4. dijelom. Obično se priča isfura i opere već nakon drugog dijela u serijalima, ali kod Aliena to nije slučaj. Sigurno najbolja kvadrilogija snimljena do sada (po meni), nadajmo se da ja taj 5. nastanak neće pokvariti

1. Predator mi je bolji od 2. (jedan od razlloga mi je Arnijev engleski)




Slažem se sa navedenim u potpunosti, s tim što su mi predatori otprilike rame uz rame, nedostatak Švarcija u drugom dijelu mi i nije neki nedostatak fino ga je nadomjestio Deni Glover (e da su pozvali Mela Gibsona da se posprduje sa predatorom bilo bi awesome).
Nego da se vratimo alienima: prvi dio je remek-djelo SF-a i horora, najklaustrofobičniji film ikad, pa samih prvih 15 minuta filma do buđenja posade je fenomenalan. Hanter reče da mu je malo pojavljivanja aliena u filmu dok je za mene to pun pogodak, male doze istinski jakog horora (kao kokain, valjda) - grozničavo iščekivanje sudnjeg momenta od nepoznatog mesarski raspoloženog bića sa zvijezda, a sve u mračnim katakombama usnulog broda u beskraju svemira - s j a j n o !!. Zapitajte se koliko čovjek može da se osjeti usamljeno u toj situaciji, a tek posledice svega toga. Kao što rekoh remek-djelo, Ridli ti si bog.
Ostatak opusa je na nivou, bez većih nedostataka, čak mi je i AvP OK, jednostavno uživam gledajući te likove i njihov spoj pa mi "težina" priče tu i nije posebno bitna. Dobri efekti, čudovičta u novom ruhu, sjajni okršaji - više od ovakvih filmova i ne tražim jer su to ipak ostaci od dvije velike i, usudio bih se reći, neponovljive franšize.

...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/01/2008 : 10:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Predator dva nije los, ali je jedinica puno bolja,
ipak je dzungla strasnije mjesto od grada,
AVP mi je tesko smece, pa ja bih mogao (mislim ozbiljno) napraviti bolji scenarij, valjda je dvojka bolja

a alieni: 2,1,3,4
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/01/2008 : 10:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
perdator jedan je istinski dobar i minimalisticki genijalan akciski film dok je dvojka odlican nastavak u kojemu se ustvari nitko nije pitao gdje je arni.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 23/01/2008 : 10:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
A meni je dobar i Thing sa Russelom...grozljiva atmosfera. I dobila je i svoju videoigru...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 23/01/2008 : 10:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

A meni je dobar i Thing sa Russelom...grozljiva atmosfera. I dobila je i svoju videoigru...



I strip btw, film je za gledati bar jednom mjesečno...

...
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 23/01/2008 : 10:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

A meni je dobar i Thing sa Russelom...grozljiva atmosfera. I dobila je i svoju videoigru...




Po meni također među top 10 uradaka svih vremena.. Napet, atmosferičan, u trenucima psihodeličan.. mogu ga gledati ko i aliene i predatore jednom godišnje do kraja života (a i češće)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/01/2008 : 10:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

A meni je dobar i Thing sa Russelom...grozljiva atmosfera. I dobila je i svoju videoigru...





vrhunski film!
moj najdrazi horor! najbolja atmosfera ikad!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/01/2008 : 11:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

A meni je dobar i Thing sa Russelom...grozljiva atmosfera. I dobila je i svoju videoigru...



izvrstan film. Vidiš, nisam ga dugo gledao...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/01/2008 : 12:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ja bih rekao da svaki film od ova dva serijala ima nešto za svakog fana SF-a, od klaustrofičnog horrora do sjajnih akcijskih scena, bilo u svemiru, džungli ili asfaltnoj džingli... Još i dandanas se znam sjetiti scene kad se Ripley bori u onom skafanderu s alienom na kraju dvojke.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 23/01/2008 : 12:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Ja bih rekao da svaki film od ova dva serijala ima nešto za svakog fana SF-a, od klaustrofičnog horrora do sjajnih akcijskih scena, bilo u svemiru, džungli ili asfaltnoj džingli... Još i dandanas se znam sjetiti scene kad se Ripley bori u onom skafanderu s alienom na kraju dvojke.


Mislis s viljuskarom? Skafander je u jedinici.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/01/2008 : 13:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zo

Cijela kvadrilogija Aliena je dobra. Ni jedan filmski serijal se nemože pohvaliti sa tako dobrim 4. dijelom. Obično se priča isfura i opere već nakon drugog dijela u serijalima, ali kod Aliena to nije slučaj. Sigurno najbolja kvadrilogija snimljena do sada (po meni), nadajmo se da ja taj 5. nastanak neće pokvariti

1. Predator mi je bolji od 2. (jedan od razlloga mi je Arnijev engleski)

PvsA je film za puštanje mozga na pašu i zobanje kokica. Drugi dio nisam još pogledao, morat ću otići u kino



U stvari, može!
STAR WARS - episode IV - A new hope!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 23/01/2008 14:21:10
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 23/01/2008 : 14:22:50  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by zo

Cijela kvadrilogija Aliena je dobra. Ni jedan filmski serijal se nemože pohvaliti sa tako dobrim 4. dijelom. Obično se priča isfura i opere već nakon drugog dijela u serijalima, ali kod Aliena to nije slučaj. Sigurno najbolja kvadrilogija snimljena do sada (po meni), nadajmo se da ja taj 5. nastanak neće pokvariti

1. Predator mi je bolji od 2. (jedan od razlloga mi je Arnijev engleski)

PvsA je film za puštanje mozga na pašu i zobanje kokica. Drugi dio nisam još pogledao, morat ću otići u kino



U stvari, može!
STAR WARS - episode IV - A new hope!


A siguran sam da bi i EVIL DEAD 4 bio zakon..

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 23/01/2008 : 14:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by panzer

A meni je dobar i Thing sa Russelom...grozljiva atmosfera. I dobila je i svoju videoigru...





vrhunski film!
moj najdrazi horor! najbolja atmosfera ikad!



Izvrstan film! Uh kad se sjetim prvog gledanja, kako je to bilo napeto...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/01/2008 : 15:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Inače, jel sam se već hvalio da sam bio ovde ?
http://www.hrgiger.com/quicktime.html#


Ovdje cu morati otici
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 23/01/2008 : 15:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by manhunter

Inače, jel sam se već hvalio da sam bio ovde ?
http://www.hrgiger.com/quicktime.html#


Ovdje cu morati otici


Gle, gle... ovo sam skroz smetnuo s uma. Je da je na drugom kraju zemlje, ali kad tad ce me put nanjeti u te krajeve.

Btw... u onom The World of Miniatures ducanu sam naletio na potpisanu skulpturu Aliena, frajer trazi par tisuca CHF za nju...

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000