forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Jedna jednostavna vrlo anketica...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

TinK2
Junior Member

Croatia
321 Posts

Member since 31/12/2007

Posted - 30/01/2008 : 19:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send TinK2 a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Mislim da znam koji će odgovor prevladati, ali ipak pitam:
TREJDOVI ILI SVESKE?

Choices:

trejdovi
sveske

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 30/01/2008 : 20:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
bez svezaka ne bi ni bilo(niti ima) trejdova tako da je valjda jasno ko je nosilac porodichnog nakita u ovoj vezi

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/01/2008 : 20:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Ako bi ljudi konaco dosli do razuma i samo izdavali trade-ove ,sveske ne bi bile potrebne! :)
Tko cita jos po 20 i kusur stranica stripa anyway? lol

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/01/2008 : 21:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Za kolekciju bi rađe sveske a za žurnu konzumaciju trejdove. Evo upravo sam završija X-mene u sedam nastavaka. Nisu mi prioritet a imam i drugog materijala za čitanje pa san pričeka 7 miseci dok sam posložija sve nastavke i pročita. Baš san razmišlja kako bi bilo nezgodno čekati više od pola godine na kraj epizode da san ih počeja čitati kad je prva izašla. I ovako sam čitajući u dva dana mora dva puta prolistati prethodne sveske da vidim neke detalje kako bi mi bilo jasnije o čemu se radi. Šta bi tek bilo da san čita misečno po broj

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 30/01/2008 : 21:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

bez svezaka ne bi ni bilo(niti ima) trejdova tako da je valjda jasno ko je nosilac porodichnog nakita u ovoj vezi



Pa sto nisi glasao, CrniDekaro (KaraDekaro)?

Bez obzira na sve pozitivne strane sveski (a necu o njima ovdje :)), trejd mi ima kljucnu prednost... ako sto dobro propustim uslijed neinformiranosti, kasnije lako i jeftino dodjem do toga.

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 30/01/2008 : 21:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by seinfeld

Ako bi ljudi konaco dosli do razuma i samo izdavali trade-ove ,sveske ne bi bile potrebne! :)
Tko cita jos po 20 i kusur stranica stripa anyway? lol



uvek sam voljniji da prochitam 20 strana stripa mesechno negoli 120 na svake pola godine.
a kad bi se izdavali samo trejdovi(ustvari OGNovi, poshto kao shto elaborirasmo da nije sveski ne bi bilo ni trejdova) bilo bi interesantno videti ko bi od indy ekipe preziveo odnosno kolko bi to novih stvari(stare bi se prodavale sigurno bolje) bilo mogutje ispratiti sa ogranichenim stripskim budzetom i nedostatkom skeneranih semplova...
verujem da bi (j)aukcije bile poprilichno zatrpane u tom crnom, crnom paralelnom univerzumu....

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 30/01/2008 : 21:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky
Šta bi tek bilo da san čita misečno po broj



po izlasku sledetje sveske PRVO bi prochitao prethodnu i tako vishestruko opravdao njihovu cenu:)pPP

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 30/01/2008 : 21:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Witchblade
ako sto dobro propustim uslijed neinformiranosti, kasnije lako i jeftino dodjem do toga.



i tako propade sva zabava:))
usput, izashao novi Y, idem da ga ischitam pa da spojerujem markosa, djoleta i ostale trejd snobashe!:))
tudlidu!

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 30/01/2008 : 21:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

i tako propade sva zabava:))
usput, izashao novi Y, idem da ga ischitam pa da spojerujem markosa, djoleta i ostale trejd snobashe!:))
tudlidu!




usudi se, i neće ti bit bitno dođe li do zagonetnog crkavanja muškog spola za jedno 10ak godina, obzirom da nećeš bit prisutan

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 30/01/2008 : 21:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Ja sam za trejdove.
U debelom smo zaostatku za svim živim.
Ako već za francusko-belgijskom školom vidimo rješenje u integralima,mislim da bi za amere idealno bilo predstaviti ih u trejdovima.

Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 30/01/2008 : 21:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

quote:
Originally posted by BlekenDekara

i tako propade sva zabava:))
usput, izashao novi Y, idem da ga ischitam pa da spojerujem markosa, djoleta i ostale trejd snobashe!:))
tudlidu!




usudi se, i neće ti bit bitno dođe li do zagonetnog crkavanja muškog spola za jedno 10ak godina, obzirom da nećeš bit prisutan



tjah, makar tje biti kratak i ispunjen zivot.

da vidimo.
ne znam kolko su ovo spojleri ali za one koji bi to izbegli neka ne chitaju sledetje retke:))PPPP












imamo kloniranje, herojsko lezbejisanje, tjelavog jorika(koji lichi na BKVa tako:), matorog jorika koji vishe nije tjelav, smrti dvoje od ekipe(tri, ako rachunamo i onu u 59), dve odlichne fore(dr. men i remo williams(za kojeg sam do sada mislio da se samo chika bob i ja setjamo:), pristojnu i poetichnu zadnju stranu i to je to.
da je moglo bolje - moglo je ali netjete nishta izgubiti i da ste zavrshili sa 59.
ok.
jedna serija skinuta sa pull liste pa idemo da vidimo chime tje da je zamenimo...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/01/2008 : 22:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

usput, izashao novi Y, idem da ga ischitam pa da spojerujem markosa, djoleta i ostale trejd snobashe!:))


Ali ti ne spojluješ trejd snobaše, pošto nećeš pročitati svesku, nego sken - dakle, spojluješ i sveskaše koji neće da čitaju skenove.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 30/01/2008 : 22:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by BlekenDekara

usput, izashao novi Y, idem da ga ischitam pa da spojerujem markosa, djoleta i ostale trejd snobashe!:))


Ali ti ne spojluješ trejd snobaše, pošto nećeš pročitati svesku, nego sken - dakle, spojluješ i sveskaše koji neće da čitaju skenove.



tako neshto/neko postoji!!??:)pPPP

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/01/2008 : 22:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Pa onda pričamo ne o tome šta biste pre čitali, nego šta biste pre skupljali - sveske ili trejdove.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 30/01/2008 : 22:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
Ovisno o kojem se stripu radi, naravno.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 30/01/2008 : 22:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Pa onda pričamo ne o tome šta biste pre čitali, nego šta biste pre skupljali - sveske ili trejdove.



mislio sam da je to ochigledno... ali u mom sluchaju na oba pitanja dobijesh isti odgovor.
pre tju chitati u sveskama i pre tju ih skupljati u sveskama.
to shto sveski treba dva meseca da stigne do mene znachi da premostavam skeniranim uz chistu savest.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/01/2008 : 22:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Okej, onda argumenti šta se na koliko ćita i value for money padaju u vodu, jer mogu i ja da čitam skenove i kupujem trejdove.

Onda se sve svodi na lični ukus, kao recimo ko više voli plavuše vs oni koji više vole crnke. Ili ko više voli Private, a ko više voli gonzo. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 30/01/2008 : 23:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Okej, onda argumenti šta se na koliko ćita i value for money padaju u vodu, jer mogu i ja da čitam skenove i kupujem trejdove.



naravno ali u toj situaciji ja josh uvek zivim u glupoj iluziji da svojom kupovinom sveshchica potpomazem da meni dragi strip ide dalje dok ti svojom kupovinom trejda potpomazesh sebi da sve dobijesh na gotovo.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 30/01/2008 : 23:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole
Onda se sve svodi na lični ukus, kao recimo ko više voli plavuše vs oni koji više vole crnke. Ili ko više voli Private, a ko više voli gonzo. ;)



crnke.
i ni jedno ni drugo.
chak me i red light/anabolic smara...
sad sam se ustvari preshaltao na omiljene performerke umesto na omiljene producentske kutje:))



i da - Private je stvarno SMETJE!:)ppPP

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/01/2008 : 23:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

naravno ali u toj situaciji ja josh uvek zivim u glupoj iluziji da svojom kupovinom sveshchica potpomazem da meni dragi strip ide dalje dok ti svojom kupovinom trejda potpomazesh sebi da sve dobijesh na gotovo.


To je već validan argument, iako se da diskutovati koliko je primenljiv sa Direct marketom.

quote:
Originally posted by BlekenDekara

i da - Private je stvarno SMETJE!:)ppPP


When you grow up, you'll see the error of your ways. :P ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/01/2008 : 23:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Uh... u jednom trenutku nisan moga skužiti ko ode koga... citira
Sve ste zamrsili

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/01/2008 : 23:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
A tek da vidiš kako izgleda kad pravimo izdavačke planove! Ništa ti ne bi bilo jasno - jer nije ni nama. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 30/01/2008 : 23:42:14  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
mi imamo izdavachke "planove"?
ja sam uvek nekako kontao da je to smuti-pa-prospi-daj-shta-dash.doo:))

usput, djole, ker tu elaborejt to oko "direct marketa" i primenljivosti?
nisam siguran da sam skontao...
odnosno siguran sam da NISAM skontao:))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/01/2008 : 23:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Meni ništa nije jasno ni samo kad vas vidin... bez da išta progovorite

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1329 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 31/01/2008 : 00:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Na osnovu Dekarine dojave otrčao sam da ski... kupim poslednju svesku u obližnjoj DC striparnici (kojih u Nišu ima na svakom koraku).

Meni samo nije jasno kako onaj Vaughan ima smelosti da ubaci majstora sinanđua tek tako odjednom... Pa ona njihova finalna borba na život i smrt, pa reinkarnacija Ći Juna (tako li beše)... I otkud najava za nastavak sa Bruceom Waynom u serijalu "Y the last bat"...
Ili nisam smeo sve ovo da pišem...

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 31/01/2008 : 00:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by henry

Na osnovu Dekarine dojave otrčao sam da ski... kupim poslednju svesku u obližnjoj DC striparnici (kojih u Nišu ima na svakom koraku).

Meni samo nije jasno kako onaj Vaughan ima smelosti da ubaci majstora sinanđua tek tako odjednom... Pa ona njihova finalna borba na život i smrt, pa reinkarnacija Ći Juna (tako li beše)... I otkud najava za nastavak sa Bruceom Waynom u serijalu "Y the last bat"...
Ili nisam smeo sve ovo da pišem...



"i like him, he`s silly!":)))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000