forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: Orka 5 - Glista u bijegu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 02/10/2017 : 04:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Glista u bijegu - Podseća me na Autoput sunca po atmosferi, akciji i humoru. Obično kada uzmem da čitam ovakve kraće stripove o 'jednokratnim' likovima pomislim kako to neće biti to, kako je teško da se u toliki broj strana smeste likovi koji će biti nešto više od jednokratnih, do kojih će mi kao čitaocu biti stalo, ali u ovome slučaju je to delimično uspelo. Strip je brz, zabavan, pun opičenog, ''muškog'' i mračnog humora ali ujedno i brutalan. Glavni i sporedni likovi su dovoljno simpatični da sa osmehom na licu završim sa čitanjem ali nedovoljno da bi me ovaj strip raspametio. To je taj tip stripova (i filmova) koji se najteže nakanim da pročitam - pucačina i jurnjava, ali na kraju uvek uživam.
Najdraži momenti stripa: svi momenti sa bakicom, vruća kafa, poster Havaja itd..
4/5



Edited by - Jocko on 02/10/2017 04:54:04
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 03/12/2017 : 17:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Maestralan crtež uz solidnu ali znalački ispričanu priču. Meni dovoljno. Mislim da mi je ovakav stil crteža najdraži među Lavričevim izričajima.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000