forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: Orka specijal 1 - Eternaut
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/05/2018 : 09:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 05/05/2018 : 17:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
uz sve moje ljubavi...strip, knjige, filmska glazba film, na kraju uvijek sve pati...uzme se jedno nauštrb drugog...nastaju rupe ...ambisi kako mi je replicirao dekara svojedobno, kirurškom preciznošću, ali i u tim uvjetima neke stvari ne nestaju u tim ambisim ad bi mi zauvijek nestale...neke stvari se uzmu odmah, refleksnim pokretom...Eternaut je jedna od takvih stvari...
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 05/05/2018 : 18:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Shaner


P.S.
Anto, kako si ti uopće prožvakao tog Eternauta, pa to nije u boji?


dao sam ga deci da ga oboje.



Zato i nisi objektivan.




Amateru
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 05/05/2018 : 19:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
Vreme je za poll na temu Eternaut VS ostali :)
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 05/05/2018 : 20:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zare80

Vreme je za poll na temu Eternaut VS ostali :)




Ima li potrebe?

Uglavnom se mišljenja razlikuju po tome da li je za 10-ku ili sedmicu koja je također visoka ocjena.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 05/05/2018 : 21:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Mudro zboris peyo

Kao da je sedmica slaba - nije dzaba Kukoc nosio 7

sangue navajo
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/05/2018 : 10:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner



Čekam te u Rijeci.


jebote,dobra vam je stripofilska ekipa u Rijeci - shaner,romel,mamlaz,diskach,deers bros,sumohrvat.Ima li još neko?

isplati se doći jedanput u vaš lepi grad,upoznati vas sve,popiti piće i okupati se u moru.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/09/2019 : 07:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Obicno procitam ceo topic nakon sto procitam strip ali mi de nije dalo ovoliko strana listati. Evo da prenesem moj utisak:

Lep zaplet, fluorescentni sneg, neki fall out delic atmosfere ali onda one smejurije od cudovista i vanzemaljaca. Volim sneg i sneznu atmosferu, volim novinski strip i taj ceo retro nacin pripovedanja i volim sto je tu upala Bombonjera ali jednostavno ovaj strip mi nece ostati u kolekciji. Ne mogu reci da mi je los ali nisam odusevljen uopste.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/09/2019 : 11:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ima, ima... I te kakvih stripofila još ima. Gandalf ( Zoran Žmirić), pisac, rocker i veliki stripofil. Nekad je bio vrlo aktivan na forumu i imao predivne osvrte na izdanja.



GANDALF!?

Izbaci onog dlakavog vanzemaljca iz ovog imena i dobices njegov pravi nick.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 09/09/2019 : 12:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ako se ne varam, Gandalf mu je često bio pseudonim na različitim grupama i forumima. Ovdje je Gand samo zato jer je Gandalf bilo već zauzeto. Ili je to počelo negdje drugdje, nisam više siguran.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/09/2019 : 14:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat
Kad sam ga već prekrstio da mu barem izreklamiram njegov roman Blockbuster kao meni jednu od najboljih knjiga što sam pročitao u životu.



Jebote, pod hitno se baci na citanje.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/09/2019 : 14:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
.

Edited by - sumohrvat on 21/12/2019 23:47:04
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 09/09/2019 : 15:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers
Ako se ne varam, Gandalf mu je često bio pseudonim na različitim grupama i forumima. Ovdje je Gand samo zato jer je Gandalf bilo već zauzeto. Ili je to počelo negdje drugdje, nisam više siguran.

Gandalf, Gand, svejedno. I jedno i drugo je točno. Zoki je ljudina od čovjeka.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/09/2019 : 18:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat
Daj ne dipr 😂😂😂
Jesi pročitao tu njegovu knjigu. Stvarno je odlična. Svoja iskustva s ratišta pretočio je u jedan stvarno dirljiv roman. O ukusima se ne raspravlja, ali meni je ta knjiga stvarno fenomenalna.



Naravno da jesam. Mislim da sam nesto i ranije komentarisao na forumu. Ima i topic o Blockbusteru ako se dobro secam. Kupio sam knjigu u Zagrebu tu negde kad je i izasla. Ne mogu reci da je kra ali da je u top koje sam procitao, pa Edo, namazi glavu jogurtom da ne zagori od sunca :D
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/09/2019 : 20:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Obicno procitam ceo topic nakon sto procitam strip ali mi de nije dalo ovoliko strana listati. Evo da prenesem moj utisak:

Lep zaplet, fluorescentni sneg, neki fall out delic atmosfere ali onda one smejurije od cudovista i vanzemaljaca. Volim sneg i sneznu atmosferu, volim novinski strip i taj ceo retro nacin pripovedanja i volim sto je tu upala Bombonjera ali jednostavno ovaj strip mi nece ostati u kolekciji. Ne mogu reci da mi je los ali nisam odusevljen uopste.


čitao si staro izdanje ili novo?
ali kako god,teški si pajser ako ti ovo neće ostati u kolekciji.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/09/2019 : 20:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Staro.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/09/2019 : 20:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Staro.


uh,novo je za klasu,možda i dve bolje - ali ne verujem da će ti ni ono popraviti konačan sud.

ali zato je sale ovo za tebe (a bogami i mene):
https://www.bedetheque.com/serie-66388-BD-Indes-Fourbes.html

scenarista od Plašta i očnjaka i crtač Blekseda


ovo definitivno očekujem i u hrvatskom (čitaj fibrinom) ali i u srpskom (verovatno makondo,možda dw) izdanju.Koliko naredne godine,na proleće.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 09/09/2019 20:17:46
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/09/2019 : 20:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
To izgleda stvarno zanimljivo. Plast i ocnjaci mi je Fibra br.1 pa onda Djeca kapetana Granta.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/09/2019 : 21:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
aj vise ne smarajte savketa eternautom, covek voli klasicnu postavku price i slicno tome
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/09/2019 : 21:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
😂😂

Edited by - sumohrvat on 22/12/2019 00:11:26
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/09/2019 : 20:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Shaner



Čekam te u Rijeci.


jebote,dobra vam je stripofilska ekipa u Rijeci - shaner,romel,mamlaz,diskach,deers bros,sumohrvat.Ima li još neko?

isplati se doći jedanput u vaš lepi grad,upoznati vas sve,popiti piće i okupati se u moru.


Juuuh, mene zadnjeg spomenuti 😢😢😢😢
Ima, ima... I te kakvih stripofila još ima. Gand ( Zoran Žmirić), pisac, rocker i veliki stripofil. Nekad je bio vrlo aktivan na forumu i imao predivne osvrte na izdanja.
Spiritoconlascure, veliki ljubitelj Zagora i preprodavač pogotovo talijanskih izdanja. Puno aktivniji na facebook
Grupama nego ovdje. Ali ako vam treba bilo što iz Italije u vezi stripa mislim da nema bolje osobe od njega.
Dr. Westax, Mamlazov suborac u kafani i vlasnik jedne od većih kolekcija na ovom forumu.
Neno kojeg nema na forumu, makar ga redovito prati. Osoba koja posjeduje cijeli Fibrin opus i veliki ljubitelj Nathan Nevera. Osoba s kojom bi vjerovatno imao najviiše dodirnih točaka od svih nas Riječana.
Švrljuga, kvizaš i vjerovatno najveći poznavatelj amćeričkog stripa i fantasija u regiji. Doslovno enciklopedija.
Bolha, veliki ljubitelj Alan Forda i vlasnik kompleta u savršenom stanju.
Arbani, prisutan na forumu,jedan od najboljih kvizaša u Hrvatskoj i veliki ljubitelj Zagora kojeg pokušavam navući na Ken Parkera.
Marijan Mance, bivši košarkaš i reprezentativac, ljudina prije svega... Obožavatelj Alan Forda.
Bio je tu i Vaso. Čovjek nedavno preminuo, a vjerovatno je imao najveću i najočuvaniju kolekciju u Rijeci. Ima tu još stripofila koje sam znao sretati u striparnici, ali su meni nepoznati.
P. S. Uvijek možeš upregnut onu nesreću od Dr. Žistisa i navratiti do Rijeke. Smještaj imate osiguran, a kupanje za Srbe osiguravamo i usred zime 😉😉😉😉😉



quote:
Originally posted by sumohrvat

Anto me izignorirao samo tako 😂😂😂😂


a hebi ga,nekako preskočih da vidim ovu tvoju poruku,daleko od toga da sam te ingnosrisao

da tačno,i Gand koji je nekada bio vro aktivan je iz Rijeke.

A eto,mogao bih jednog dana pokupiti dr.žistisa i recimo kaspera,i skočiti te videti kakva je ta Rijeka.

Nego,ne znam da li sam negde spomenuo,ovde u Čačku se aktivno družim sa Nenadom,stripofilom koji je živeo u Rijeci do devedesetih.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/09/2019 : 20:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Shaner



Čekam te u Rijeci.


jebote,dobra vam je stripofilska ekipa u Rijeci - shaner,romel,mamlaz,diskach,deers bros,sumohrvat.Ima li još neko?

isplati se doći jedanput u vaš lepi grad,upoznati vas sve,popiti piće i okupati se u moru.


Juuuh, mene zadnjeg spomenuti 😢😢😢😢
Ima, ima... I te kakvih stripofila još ima. Gand ( Zoran Žmirić), pisac, rocker i veliki stripofil. Nekad je bio vrlo aktivan na forumu i imao predivne osvrte na izdanja.
Spiritoconlascure, veliki ljubitelj Zagora i preprodavač pogotovo talijanskih izdanja. Puno aktivniji na facebook
Grupama nego ovdje. Ali ako vam treba bilo što iz Italije u vezi stripa mislim da nema bolje osobe od njega.
Dr. Westax, Mamlazov suborac u kafani i vlasnik jedne od većih kolekcija na ovom forumu.
Neno kojeg nema na forumu, makar ga redovito prati. Osoba koja posjeduje cijeli Fibrin opus i veliki ljubitelj Nathan Nevera. Osoba s kojom bi vjerovatno imao najviiše dodirnih točaka od svih nas Riječana.
Švrljuga, kvizaš i vjerovatno najveći poznavatelj amćeričkog stripa i fantasija u regiji. Doslovno enciklopedija.
Bolha, veliki ljubitelj Alan Forda i vlasnik kompleta u savršenom stanju.
Arbani, prisutan na forumu,jedan od najboljih kvizaša u Hrvatskoj i veliki ljubitelj Zagora kojeg pokušavam navući na Ken Parkera.
Marijan Mance, bivši košarkaš i reprezentativac, ljudina prije svega... Obožavatelj Alan Forda.
Bio je tu i Vaso. Čovjek nedavno preminuo, a vjerovatno je imao najveću i najočuvaniju kolekciju u Rijeci. Ima tu još stripofila koje sam znao sretati u striparnici, ali su meni nepoznati.
P. S. Uvijek možeš upregnut onu nesreću od Dr. Žistisa i navratiti do Rijeke. Smještaj imate osiguran, a kupanje za Srbe osiguravamo i usred zime 😉😉😉😉😉



quote:
Originally posted by sumohrvat

Anto me izignorirao samo tako 😂😂😂😂


a hebi ga,nekako preskočih da vidim ovu tvoju poruku,daleko od toga da sam te ingnosrisao

da tačno,i Gand koji je nekada bio vro aktivan je iz Rijeke.

A eto,mogao bih jednog dana pokupiti dr.žistisa i recimo kaspera,i skočiti te videti kakva je ta Rijeka.

Nego,ne znam da li sam negde spomenuo,ovde u Čačku se aktivno družim sa Nenadom,stripofilom koji je živeo u Rijeci do devedesetih.



Ja sam za, samo bez Sawitcha
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 11/09/2019 : 23:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


A eto,mogao bih jednog dana pokupiti dr.žistisa i recimo kaspera,i skočiti te videti kakva je ta Rijeka.


Samo ako nosiš rakiju!


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/09/2019 : 23:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
to se podrazumeva

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 12/09/2019 : 09:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ovaj forum je postao okupljalište alkosa !

Imaju pravo oni koji tvrde da stripovi imaju loš utjecaj na mladež!
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000