forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: Orka specijal 1 - Eternaut
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 21/02/2008 : 15:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Bas se spremam pogledati I am legend



ufff, ako si chitao knjigu i ostala ti u lepom setjanju nemoj sebi kvariti.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 21/02/2008 : 18:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caldera

Pogotovo od dijela dok onaj lik spomene najvažniju stvar
za nabaviti - oružje i razlog zašto. Podsjeća malo na filmove: "28 dana poslije" i " I am legend"...


zanimljivo, mene je pak taj dio izrazito podsjetio na roman The Road Cormaca McCarthya.

svakog na nesto podsjeca! bizarno...
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 21/02/2008 : 18:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>svakog na nesto podsjeca! bizarno...

A nastalo ohohodavno. :)

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/02/2008 : 19:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Markos

Bas se spremam pogledati I am legend



ufff, ako si chitao knjigu i ostala ti u lepom setjanju nemoj sebi kvariti.




Znači šund...

Knjiga je dobra, čitao sam Kentaurovo izdanje, zadnjih par rečenica ostavlja pečat... Makar to po meni nije sf.

Ma treba pogledati i film, makar je ziher za klasu lošiji

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 21/02/2008 : 22:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message  Reply with Quote
mješavina, horor sf
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 22/02/2008 : 13:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
trebah i to dodati ali biti ce prilike...kapa dole izdanju...
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 23/02/2008 : 00:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam privju. Stvarno baš dobar strip. Volim ovo starinsko pripovedanje. Nekako je pisano i crtano natenane i meraklijski. Crteži mi izgledaju kao u onim starim Gigantima, koje pamtim kad sam bio dete.
Neobično izdanje za Fibru.
Imam neki osećaj da je ovo pravo vreme kada se treba zainteresovati za strip. Ranije ako si hteo da čitaš Korta morao si da tražiš gomile Stripoteka, pa Politikinih zabavnika... Sad je to prosto, pljuni pare i rokaj integrale. Intagrali su zakon.
Momci, idem u ponedeljak jedno tri, četiri dana na more sa ženom i decom. Nosim Ljubav i rakete, El Ninja, Tamo gde pogled ne dopire i Metabarone. Dovoljno?

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 23/02/2008 : 00:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message  Reply with Quote
Pa zar nisi prosli put nosio Metabarone?

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 23/02/2008 : 12:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by William_Wallace

Pa zar nisi prosli put nosio Metabarone?


Mnogo sam se navadio na Metabartone. Nekako volim da ih čitam u stanju opuštenosti.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 23/02/2008 : 17:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Pročitao sam privju. Stvarno baš dobar strip. Volim ovo starinsko pripovedanje. Nekako je pisano i crtano natenane i meraklijski. Crteži mi izgledaju kao u onim starim Gigantima, koje pamtim kad sam bio dete.
Neobično izdanje za Fibru.
Imam neki osećaj da je ovo pravo vreme kada se treba zainteresovati za strip. Ranije ako si hteo da čitaš Korta morao si da tražiš gomile Stripoteka, pa Politikinih zabavnika... Sad je to prosto, pljuni pare i rokaj integrale. Intagrali su zakon.
Momci, idem u ponedeljak jedno tri, četiri dana na more sa ženom i decom. Nosim Ljubav i rakete, El Ninja, Tamo gde pogled ne dopire i Metabarone. Dovoljno?



E još da je tiskano na onom žućkastom papiru (kao Alan Ford klasici) da i izgleda staro, to bi drama (bar meni). Ja nisam neki veliki ljubitelj bijelog papira kod c/b izdanja.

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 23/02/2008 : 17:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zo

quote:
Originally posted by Raspucin

Pročitao sam privju. Stvarno baš dobar strip. Volim ovo starinsko pripovedanje. Nekako je pisano i crtano natenane i meraklijski. Crteži mi izgledaju kao u onim starim Gigantima, koje pamtim kad sam bio dete.
Neobično izdanje za Fibru.
Imam neki osećaj da je ovo pravo vreme kada se treba zainteresovati za strip. Ranije ako si hteo da čitaš Korta morao si da tražiš gomile Stripoteka, pa Politikinih zabavnika... Sad je to prosto, pljuni pare i rokaj integrale. Intagrali su zakon.
Momci, idem u ponedeljak jedno tri, četiri dana na more sa ženom i decom. Nosim Ljubav i rakete, El Ninja, Tamo gde pogled ne dopire i Metabarone. Dovoljno?



E još da je tiskano na onom žućkastom papiru (kao Alan Ford klasici) da i izgleda staro, to bi drama (bar meni). Ja nisam neki veliki ljubitelj bijelog papira kod c/b izdanja.


Uh kako ti to pade napamet. Fenomenalno bi bilo.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 23/02/2008 : 18:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message  Reply with Quote
Procitao sam privju i stvarno je SUPER strip!
Naopako koliko je dobro, kao sto Raspucin rece tako polako pripoveda da je milina jedna citati!
Nijedan strip me ne vuce ovoliko da ga procitam, znaci cim dodje u Alan Ford kupujem!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 03/03/2008 : 21:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Strip po mom guštu! Valjda ga budem kupio!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2300 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 03/03/2008 : 23:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
U svakom slucaju...klasik argentinskog i svetskog stripa koji se ne sme propustiti...od Fibre samo najbolje...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 15/03/2008 : 17:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
Prvi put čujem za taj strip i za tog autora ali me je zainteresovao pa me zanima da li je u prodaji i koliko košta?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/03/2008 : 17:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
U prodaji drugi tjedan. Cijena ce biti 175 kuna.

Trouble will find me
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 15/03/2008 : 18:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
Hvala!
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 15/03/2008 : 18:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

U prodaji drugi tjedan. Cijena ce biti 175 kuna.



A u prvom postu ovog topica si napisao da ce cijena biti 165 kuna. Jel' to utjecaj rasta cijena nafte ili...?

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/03/2008 : 19:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Prva ponuda za tisak je bila bazirana na Orka formatu (215x280). Nazalost, kako se taj format pokazao premal za Eternauta, odlucio sam povecati format na 240x320 i nisam mislio da ce to bitno utjecati na cijenu tiska. Nazalost, to povecanje formata je poskupilo tisak za preko 3.000 kn (sto sam doznao vec kad je tisak vec krenuo i najava stavljena), stoga sam morao shodno tome i povecati cijenu...

Trouble will find me
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 15/03/2008 : 19:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da nece biti novih (cjenovnih) iznenadjenja, posto jedva cekam da ovo uzmem u ruke. Preview sam procitao na dah...

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/03/2008 : 19:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trigger

Nadam se da nece biti novih (cjenovnih) iznenadjenja, posto jedva cekam da ovo uzmem u ruke. Preview sam procitao na dah...


A ako želiš vidjeti kako vanzemaljci izgledaju...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/03/2008 : 19:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nece, to je ta cijena (bar sto se striparnice Libellus tice).

Trouble will find me
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 15/03/2008 : 19:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Trigger

Nadam se da nece biti novih (cjenovnih) iznenadjenja, posto jedva cekam da ovo uzmem u ruke. Preview sam procitao na dah...


A ako želiš vidjeti kako vanzemaljci izgledaju...



To mi je bio najlosiji dio... grrrrrrrrrrr...

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 16/03/2008 : 15:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trigger

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Trigger

Nadam se da nece biti novih (cjenovnih) iznenadjenja, posto jedva cekam da ovo uzmem u ruke. Preview sam procitao na dah...


A ako želiš vidjeti kako vanzemaljci izgledaju...



To mi je bio najlosiji dio... grrrrrrrrrrr...


I meni isto!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/03/2008 : 08:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
?

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000