forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 TULUM STRIPADŽIJA! - svi na Interliber!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 116

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/03/2008 : 14:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Pivnica Zlatni Medo 7. Ožujka oko 17.00h



Cijenjeni Forumaši, pozivamo vas na sastanak ovaj petak oko pet popodne, na kojem će se uz pivu raspravljati o mnogim stvarima vezanim uz svijet stripa i sporta i dr. Sastanak dogovaramo već skoro mjesec dana i konaćno smo ga uspjeli realizirati. Uglavnom, pričat će se puno, a popiti još više! Dođite svi!

Tako smo uveli nepisano pravilo da svaki Hajdukovac koji dođe po prvi put mora pozvati rundu!

Naravno, raspravljat će se i o ostalim supervažnim stvarima, pa tako i o teoriji koja je upravo znanstveno dokazana, a to je da Zagor, s obzirom na visinu, težinu i broj vježbi koje izvodi, može pojesti 3.7 puta više hrane od Chica!

Kao i o teoriji da nema teoretske šanse da je Supermen jači od Velikog Bleka, koju niti ne treba posebno objašnjavati!

Forumaši koji su za sada potvrdili dolazak (s nekima se još vode bilateralni pregovori), abecednim redom:

alanmaras
dcopic
DeeCay
dmar
Nemo
Spiderman
Wanderer
76 - - - - Zvone zadnji si, kad imaš brojeve umjesto slova!

Očekujemo mnogo veći broj ljudi, znači vidimo se!

Edited by - mladjo on 06/11/2022 23:22:00

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 05/03/2008 : 14:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
ja dolazim 90%, odnosno 90% mene dolazi....ipak moram ženi ostaviti 10% da ima što raditi dok me nema

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 05/03/2008 : 14:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
Originally posted by dcopic
quote:

Tako smo uveli nepisano pravilo da svaki Hajdukovac koji dođe po prvi put mora pozvati rundu!


pa onda mi ne moramo ništa platiti...dok se ovi izredaju nebumo više vidli doma
quote:

Naravno, raspravljat će se i o ostalim supervažnim stvarima, pa tako i o teoriji koja je upravo znanstveno dokazana, a to je da Zagor, s obzirom na visinu, težinu i broj vježbi koje izvodi, može pojesti 3.7 puta više hrane od Chica!


tko mi spomene Zagora ide u crnu knjigu

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 05/03/2008 : 15:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
U jesemu, ja sam taman u Zg-u na školovanju za D08 i D28 MAN-ove motore!! To traje negdje do 3 i na meni ostaje samo od ostanem u Zg!!!
Znači piši i mene!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/03/2008 : 15:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
ukrade mi topic, i još me ne stavi na listu

A taman sam razmišljao da ne ponesem pištolj


Stavljaj i mene na popis



COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/03/2008 : 16:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Ma sve je u redu Frend.

Mi se već mjesecima, a neki i godinama redovno viđamo, a već se i duže vrijeme dogovaramo za sastanak u pivnici na uglu Savske i Vukovarske. Vidimo se!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/03/2008 : 16:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
MIslim da se ta pivnica više ne zove Medvedgrad...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/03/2008 : 16:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Ma sve je u redu Frend.

Mi se već mjesecima, a neki i godinama redovno viđamo, a već se i duže vrijeme dogovaramo za sastanak u pivnici na uglu Savske i Vukovarske. Vidimo se!




ma zajebavam se, šta ti je

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 05/03/2008 : 17:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Inače me svuda zbog toga stavljaju na vrh. Tako sam na popisu članova ovoga sitea među prvih 10, a i u Libellus ligi sam dobio startnu poziciju 1 (ali to je bilo i jedini put da sam bio prvi u ligi).

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 05/03/2008 : 17:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Ma sve je u redu Frend.

Mi se već mjesecima, a neki i godinama redovno viđamo, a već se i duže vrijeme dogovaramo za sastanak u pivnici na uglu Savske i Vukovarske. Vidimo se!



Istina. Ali nikad nam nije palo na pamet da dogovorimo neko šire druženje putem ovog foruma. Zato - mladjo fala na ideji.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Tomislav
Average Member

Croatia
812 Posts

Member since 23/08/2002

Posted - 05/03/2008 : 18:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomislav a Private Message  Reply with Quote
a ja radim do 20.30h
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 05/03/2008 : 19:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tomislav

a ja radim do 20.30h



-Dođi kasnije,trajat će do jutra!(barem se dmar nešto pretio sa "dočekati zoru",za razliku od onog "papčine" marasa)!
-Ja dojdem,a zamolio bih ove "karlovačke tetkice",da kontaktiraju Tihomira(fumettisti),ako već idu organizirano,da povedu tog gospodina,ukoliko bi bio za druženje!?-----Jura,javi!!

-POZIV VRIJEDI ZA SVE IZ ZAGREBA I OKOLICE!! I ŠIRE!??
-JAVLJAJ TE SE!!!!!!!!!!........Villi,Mitja..???
Go to Top of Page

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 06/03/2008 : 07:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Tomislav

a ja radim do 20.30h



-Dođi kasnije,trajat će do jutra!(barem se dmar nešto pretio sa "dočekati zoru",za razliku od onog "papčine" marasa)!
-Ja dojdem,a zamolio bih ove "karlovačke tetkice",da kontaktiraju Tihomira(fumettisti),ako već idu organizirano,da povedu tog gospodina,ukoliko bi bio za druženje!?-----Jura,javi!!

-POZIV VRIJEDI ZA SVE IZ ZAGREBA I OKOLICE!! I ŠIRE!??
-JAVLJAJ TE SE!!!!!!!!!!........Villi,Mitja..???




dođite svi kad možete, movie pub je blizu pa je nastavak nakon zatvaranja pivnice osiguran, iz karlovca ("karlovačke tetkice") dolaze jer mi donose istarski pršut i kulenovu seku i bracu(ja sam zadužen za hranu), Ratko (planetarno poznat kao dveribed) kao poznati šarmer dovodi djevojčice noći tako da je dobra zabava osigurana
VIDIMO SE
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 06/03/2008 : 07:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dmar

quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Tomislav

a ja radim do 20.30h



-Dođi kasnije,trajat će do jutra!(barem se dmar nešto pretio sa "dočekati zoru",za razliku od onog "papčine" marasa)!
-Ja dojdem,a zamolio bih ove "karlovačke tetkice",da kontaktiraju Tihomira(fumettisti),ako već idu organizirano,da povedu tog gospodina,ukoliko bi bio za druženje!?-----Jura,javi!!

-POZIV VRIJEDI ZA SVE IZ ZAGREBA I OKOLICE!! I ŠIRE!??
-JAVLJAJ TE SE!!!!!!!!!!........Villi,Mitja..???




dođite svi kad možete, movie pub je blizu pa je nastavak nakon zatvaranja pivnice osiguran, iz karlovca ("karlovačke tetkice") dolaze jer mi donose istarski pršut i kulenovu seku i bracu(ja sam zadužen za hranu), Ratko (planetarno poznat kao dveribed) kao poznati šarmer dovodi djevojčice noći tako da je dobra zabava osigurana
VIDIMO SE




Ok vi donesite cugu i klopu a ja ću dopeljet ekipu da sve to popije i pojede
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 06/03/2008 : 17:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic
u pivnici na uglu Savske i Vukovarske.

Ta pivnica se vise ne zove Medvedgrad, vec nekako drugacije (ne mogu se tocno sjetiti, nisam vec dugo tamo bio). Pivnica Medvedgrad se preselila (ima vec dosta) na drugu lokaciju.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/03/2008 : 18:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by dcopic
u pivnici na uglu Savske i Vukovarske.

Ta pivnica se vise ne zove Medvedgrad, vec nekako drugacije (ne mogu se tocno sjetiti, nisam vec dugo tamo bio). Pivnica Medvedgrad se preselila (ima vec dosta) na drugu lokaciju.




Preselila se na Trešnjevku, ulica Božidara Adžije, stara željeznička stanica za Samoborček. Al dobro, svi znaju di je ovo

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/03/2008 : 18:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ja ću malo kasniti, dođem oko 7, možda i ranije

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 06/03/2008 : 18:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dveribad

za razliku od onog "papčine" marasa)!


papčina ti u gačama ...jer da nije, ne bi te žena pustila

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

ginko
New Member

Croatia
114 Posts

Member since 23/09/2004

Posted - 06/03/2008 : 21:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ginko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by dmar

quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Tomislav

a ja radim do 20.30h



-Dođi kasnije,trajat će do jutra!(barem se dmar nešto pretio sa "dočekati zoru",za razliku od onog "papčine" marasa)!
-Ja dojdem,a zamolio bih ove "karlovačke tetkice",da kontaktiraju Tihomira(fumettisti),ako već idu organizirano,da povedu tog gospodina,ukoliko bi bio za druženje!?-----Jura,javi!!

-POZIV VRIJEDI ZA SVE IZ ZAGREBA I OKOLICE!! I ŠIRE!??
-JAVLJAJ TE SE!!!!!!!!!!........Villi,Mitja..???




dođite svi kad možete, movie pub je blizu pa je nastavak nakon zatvaranja pivnice osiguran, iz karlovca ("karlovačke tetkice") dolaze jer mi donose istarski pršut i kulenovu seku i bracu(ja sam zadužen za hranu), Ratko (planetarno poznat kao dveribed) kao poznati šarmer dovodi djevojčice noći tako da je dobra zabava osigurana
VIDIMO SE




Ok vi donesite cugu i klopu a ja ću dopeljet ekipu da sve to popije i pojede


Evo zadnjih informacija. Boris ,Vjeko i ja sigurno dolazimo ,Hrvoje mi šteka( neda mu se), a cjenjenog stripofila Tihomira Bračića sam pozvao,ali pošto je do njega teško doči,neču znati do zadnjeg časa
dal ide.A onaj pizdek Srale nadam se da se dobro pripremio !
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 06/03/2008 : 21:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

ja dolazim 90%, odnosno 90% mene dolazi....ipak moram ženi ostaviti 10% da ima što raditi dok me nema


Ih, pa za tih 10% se sekiras!
Zamisli sta ce tek ovi sa fifti-fifti....

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 06/03/2008 : 22:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

Ih, pa za tih 10% se sekiras!
Zamisli sta ce tek ovi sa fifti-fifti....


nema takvih , to je samo mit

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 07/03/2008 : 09:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by dcopic
u pivnici na uglu Savske i Vukovarske.

Ta pivnica se vise ne zove Medvedgrad, vec nekako drugacije (ne mogu se tocno sjetiti, nisam vec dugo tamo bio). Pivnica Medvedgrad se preselila (ima vec dosta) na drugu lokaciju.



Zove se "Zlatni medo", ali za većinu, barem za mene i moje društvo, to će vjerojatno ostati "Medvedgrad" kako god se preimenovalo.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 07/03/2008 : 10:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 76

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by dcopic
u pivnici na uglu Savske i Vukovarske.

Ta pivnica se vise ne zove Medvedgrad, vec nekako drugacije (ne mogu se tocno sjetiti, nisam vec dugo tamo bio). Pivnica Medvedgrad se preselila (ima vec dosta) na drugu lokaciju.



Zove se "Zlatni medo", ali za većinu, barem za mene i moje društvo, to će vjerojatno ostati "Medvedgrad" kako god se preimenovalo.



piva je lošija nego u medvedgradu, sva sreća da sam na dijeti pa ću posegnuti za litrom i vodom
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 07/03/2008 : 14:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dmar

piva je lošija nego u medvedgradu, sva sreća da sam na dijeti pa ću posegnuti za litrom i vodom


može! bumo cugali na smjenu: prvo bum ja litru a ti vodu a onda se mjenjamo: ti buš vodu a ja litru

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 07/03/2008 : 14:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Ja ti se pridružim.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 07/03/2008 : 14:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

ja dolazim 90%, odnosno 90% mene dolazi....ipak moram ženi ostaviti 10% da ima što raditi dok me nema



Drag si mi, voliš francusku školu crtanja ko i ja, poslovali smo... al moram iskoristit ovo, ova rečenica gori je, kako vi purgeri kažete "zicer".Vidim da niko nije reagira pa ću ja.Moram!

Evo ide: Al češ okinit qurac?

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page
Page: of 116 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000