forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 TULUM STRIPADŽIJA! - svi na Interliber!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 116

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 07/03/2008 : 14:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Pivnica Medvedgrad 7. Ožujka oko 17.00h



Cijenjeni Forumaši, pozivamo vas na sastanak ovaj petak oko pet popodne, na kojem će se uz pivu raspravljati o mnogim stvarima vezanim uz svijet stripa i sporta i dr. Sastanak dogovaramo već skoro mjesec dana i konaćno smo ga uspjeli realizirati. Uglavnom, pričat će se puno, a popiti još više! Dođite svi!

Tako smo uveli nepisano pravilo da svaki Hajdukovac koji dođe po prvi put mora pozvati rundu!

Naravno, raspravljat će se i o ostalim supervažnim stvarima, pa tako i o teoriji koja je upravo znanstveno dokazana, a to je da Zagor, s obzirom na visinu, težinu i broj vježbi koje izvodi, može pojesti 3.7 puta više hrane od Chica!

Kao i o teoriji da nema teoretske šanse da je Supermen jači od Velikog Bleka, koju niti ne treba posebno objašnjavati!

Forumaši koji su za sada potvrdili dolazak (s nekima se još vode bilateralni pregovori), abecednim redom:

alanmaras
dcopic
DeeCay
dmar
Nemo
Spiderman
Wanderer
76 - - - - Zvone zadnji si, kad imaš brojeve umjesto slova!

Očekujemo mnogo veći broj ljudi, znači vidimo se!

I ja bih vam se baš rado priključio, ali predaleko st ljudi. Popijte jednu u moje ime :)

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

BO
Junior Member

Croatia
351 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/03/2008 : 14:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send BO a Private Message  Reply with Quote
Ja bi također vrlo rado navratio,sam Bog zna koliko sam žedan,ali me gripa uhvatila
Nadam se da će ovo postati praksa..
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 07/03/2008 : 15:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Trebala bi, bar jednom mjesečno.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/03/2008 : 15:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 76

Trebala bi, bar jednom mjesečno.




COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 07/03/2008 : 21:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
ja sam morao ranije doma ali ekipa još trusi pive i čvarkuše tamo...htjedoh postaviti par slika ali neću stići pa slike u ponedjeljak

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 07/03/2008 : 21:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message  Reply with Quote
Jeste dogovorili deal za drugi put,il ce ovo biti unikat i ide u legendu?

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 07/03/2008 : 22:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
ovako je počelo: Slaven i wanderer


wanderer, 76 & Dee (bio bi DeeCay ali mu fali pola glave )


bez brige, ima on drugu polovicu glave...


neki ljudi stvarno nalikuju na svoj avatar...Vjeko 1980


a tu je i krunski dokaz


dcopic i Spiderman


Ginko i Boky...mislim...oni su došli čak iz Karlstadta a neki nisu mogli sa Jaruna


dmar broji lovu (bar on tako misli...a još pijanka nije niti počela...)


ružeeee, ovaj, očiiiii su crrrveeeneee.....


dečki, jel'da nebumo sutra popili petardu (veli hajdukovac Zvone alias 76)...ma kaj nebi




"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 07/03/2008 : 22:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
nije bilo love za mesinu ali za čvarkuše i siruše se našlo...


a DeeCay je prošvercao domači špek (ove ruke su Slavenove...čije bi bile )


DeeCay i dcopic...neki su pili i čaj


76 i najstariji čovjek na forumu (risbozg)


od Griča do Karlstadta nema im ravna...vitez Veli Jura i vitez Lohajzl (alanmaras i Vjeko 1980)...autoportret nakon 2 pivuše


tak' 'zgleda pravi dinamovac...tex2


tko li je ikada čuo za Likotu hajdukovca...evo jedan pokisli na slici...dveribad


i tu sam ja otišel doma spat a ekipa će staviti još slika da vidimo kaj je bilo dalje

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 07/03/2008 : 23:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

ovako je počelo: Slaven i wanderer


wanderer, 76 & Dee (bio bi DeeCay ali mu fali pola glave )


bez brige, ima on drugu polovicu glave...


neki ljudi stvarno nalikuju na svoj avatar...Vjeko 1980


a tu je i krunski dokaz


dcopic i Spiderman


Ginko i Boky...mislim...oni su došli čak iz Karlstadta a neki nisu mogli sa Jaruna


dmar broji lovu (bar on tako misli...a još pijanka nije niti počela...)


ružeeee, ovaj, očiiiii su crrrveeeneee.....


dečki, jel'da nebumo sutra popili petardu (veli hajdukovac Zvone alias 76)...ma kaj nebi





Pizdo jedna, već si doma :) Ja sam mislio da ćete se probuditi u nekom nepoznatom dijelu Zagreba u rane jutarnje sate :) :) :)

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 07/03/2008 : 23:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Pizdo jedna, već si doma :) Ja sam mislio da ćete se probuditi u nekom nepoznatom dijelu Zagreba u rane jutarnje sate :) :) :)


stvarno quotaš cijelu stranicu
a buđenje u noćnom tramvaju...ma to će Slaven i dveribad a možda i rizbo

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 07/03/2008 : 23:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by hello

Pizdo jedna, već si doma :) Ja sam mislio da ćete se probuditi u nekom nepoznatom dijelu Zagreba u rane jutarnje sate :) :) :)


stvarno quotaš cijelu stranicu
a buđenje u noćnom tramvaju...ma to će Slaven i dveribad a možda i rizbo

:)

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 08/03/2008 : 01:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Uh jedva sam stigao kući, a treba raditi sutra. Uglavnom pilo se od pet popodne pa sve do ponoći, koju je dočekalo samo nas sedmero. Sedmorica veličanstvenih koji su pili nekakvih šest-sedam sati. I konobar više nije imao snage brisati mokre stolove i skupljati krhotine od čaša!
Uglavnom pjevalo se je sve, od "Suza za zagorske brege", pa malo "Zbog jedne divne crne žene", "Nije u šoldima sve", "Za dobra stara vremena", "Lijepa li si" itd... Bilo je svega. pričalo se je o svemu, a najmanje o stripovima. Najzanimljivije diskusije su se vodile taman pred fajrunt i to oko prvog sastava Detroit Pistonsa iz sezone 88/89, pa zatim o strijelcima u finalu World cupa 1986, pa zašto nije Matthäus pucao jedanaesterac u finalu u Italiji 90-e, kako i gdje je Toni Nieminen kao prvi u povjesti preskočio 200 metara i koji je Argentinac plakao nakon promašenog penala u četvrtfinalu protiv naše Juge tisućudevetstodevedesetegodine...

Abecednim redom, više-manje sve pravi pijanci:

76
alanmaras
Boky
dcopic
DeeCay
dmar
dveribad
ginko
mladjo
risbozg
Spiderman
tex2
veber
Vjeko1980
wanderer

Sigurno sam nekoga zaboravio, uh kako će mi biti krivo sutra!




I na kraju najvažnija vijest koja ulazi u povijest, a to je da smo imali paralelni sastanak u Zagrebu i Splitu u isto vrijeme. Naravno zbog alkoholnih para u oba grada nije bilo moguće uspostaviti video vezu, ali dobri stari SMS je šljakao (hvala Toninho), pa smo ipak mogli biti u kakvoj-takvoj vezi sa ekipom iz južnog dijela Lijepe Naše, koji su izgleda puno pojeli, ali manje zapjevali, a mislim da su i nekakve kurve bile u igri, ali to će nam najbolje oni sami objasniti!





Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/03/2008 : 06:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Jbga, evo dokaz da sam se morao rano dignuti:)

I da, stvarno, zašto je Breme pucao penal?:)))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 08/03/2008 : 10:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
A je vas lipo vidit ovako zamantane...!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 08/03/2008 : 11:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras
od Griča do Karlstadta nema im ravna...vitez Veli Jura i vitez Lohajzl (alanmaras i Vjeko 1980)...autoportret nakon 2 pivuše



maras izgleda na ovoj slici kao otac vjeki
možeš s rizbom pod ruku,fosilčino

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/03/2008 : 12:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras



neki ljudi stvarno nalikuju na svoj avatar...Vjeko 1980
a tu je i krunski dokaz






a koji je avatar?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/03/2008 : 12:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote


quote:
Originally posted by alanmaras



neki ljudi stvarno nalikuju na svoj avatar...Vjeko 1980
a tu je i krunski dokaz






kao da je buraz Ibrahimovicu
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 08/03/2008 : 12:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior



quote:
Originally posted by alanmaras



neki ljudi stvarno nalikuju na svoj avatar...Vjeko 1980
a tu je i krunski dokaz






kao da je buraz Ibrahimovicu




Maras 'bem ti sve po spisku
Ja i Zlatan dva buraza

Probudio sam se prije pol ure.. Glava mi je ko bubanj, pilo se ko da sutra na postoji.. Ekipa je fenomenalna, sve klasični pijanci
A pretpostavljam da najveći među nama još uvijek boluje heheheh jel tako VBR
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 08/03/2008 : 12:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
E da i posebna zahvala Ginku i Borisu koji su me trpili pijanog i dosadnog do doma:)))))
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 08/03/2008 : 13:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Jbga, evo dokaz da sam se morao rano dignuti:)

I da, stvarno, zašto je Breme pucao penal?:)))




Pa zato kaj mu Gojkojčea nije mogal obranit Pa to je bar jasno ko jedan plus jedan
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/03/2008 : 14:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
evo ja sam uspio doći k sebi(bar se nadam ), nisam ovoliko popio i spaval ne znam otkad

Ekipa je zakon, sam treba nastavit tako...

Fala dcopicu za prijevoz do G.W.-a!!!

P.S. nekak sam pozabil kaj je bilo s Matthausom

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 08/03/2008 : 17:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Žuljala ga kopačka...

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

ginko
New Member

Croatia
114 Posts

Member since 23/09/2004

Posted - 08/03/2008 : 21:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ginko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vjeko1980

E da i posebna zahvala Ginku i Borisu koji su me trpili pijanog i dosadnog do doma:)))))


Bilo je super !Takvih druženja treba više puta ponoviti !
A Boris i ja uživali smo u pjesmama koje je Vjeko pjevušio CIJELIM PUTEM do Karlovca !
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/03/2008 : 21:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by mladjo

Jbga, evo dokaz da sam se morao rano dignuti:)

I da, stvarno, zašto je Breme pucao penal?:)))




Pa zato kaj mu Gojkojčea nije mogal obranit Pa to je bar jasno ko jedan plus jedan




To su bili dani. Rudi Veler sa brčinama i fudbom. Nenadjebivo

Pešalov je nešto pokušavao sjebati Velera u tome, ali nije to to

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 09/03/2008 : 00:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Toninho je isti Rudi Völler, "bivši fudbaler sa lepi brčići"
Go to Top of Page
Page: of 116 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000