forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 TULUM STRIPADŽIJA! - svi na Interliber!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 116

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 09/03/2008 : 00:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
Toninho Cerezo
brasil - torino sredina 80-tih ( Hajduk ih krknuo u kupu uefa)
čičkav , crnomanjast , brčići - onako , baš lep
ne baš ko Rivelinho onomad
al se nije dao

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 09/03/2008 : 00:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 09/03/2008 : 12:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
Kaj nema drugih slika osim Marasovih?! Pa Wanderer je isto slikao kolko se sjećam.. A onaj poslije raspašoj i bolje da nije dokumentiran:))))
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 09/03/2008 : 19:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vjeko1980

Kaj nema drugih slika osim Marasovih?! Pa Wanderer je isto slikao kolko se sjećam.. A onaj poslije raspašoj i bolje da nije dokumentiran:))))



čini mi se da je rekao da će slike sutra biti :-)

a drugi puta ja nosim fotić pa da vidite fotkiiiii


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 10/03/2008 : 16:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vjeko1980

Kaj nema drugih slika osim Marasovih?! Pa Wanderer je isto slikao kolko se sjećam.. A onaj poslije raspašoj i bolje da nije dokumentiran:))))



Srećom - mislim da nitko od nas koji smo ostali do fajrunta nije bio "naoružan" fotićem.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 10/03/2008 : 16:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vjeko1980

Kaj nema drugih slika osim Marasovih?! Pa Wanderer je isto slikao kolko se sjećam.. A onaj poslije raspašoj i bolje da nije dokumentiran:))))


on je z Krapine (Krapinjonac po domačem)

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/03/2008 : 19:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote


quote:
Originally posted by 76

quote:
Originally posted by Vjeko1980

Kaj nema drugih slika osim Marasovih?! Pa Wanderer je isto slikao kolko se sjećam.. A onaj poslije raspašoj i bolje da nije dokumentiran:))))



Srećom - mislim da nitko od nas koji smo ostali do fajrunta nije bio "naoružan" fotićem.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/03/2008 : 20:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
E drago mi je što je bar nekolicina forumaša izdržala do korektnog vremena, odnosno ponoći, jer bi se već počelo pričati da ovi iz Zagreba nemaju pojma! Ja sam morao brzo otići, nažalost, jer čekao me dug put... Pozdrav!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 10/03/2008 : 23:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
Hahaha zakon fotke:)))

Pošto nemam pojma o kakvoj se netrepeljivosti radi, jer nisam primjetio da se itko čudno ponaša, mislim da to onda nije ni vrijedno spomena..
Pa gdje će se svi opustiti nego na ovakvim fenomenalnim druženjima:))))))
ŽIVILI!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/03/2008 : 23:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer
alanmaras, vjeko1980 i veber



maras:ok draga,bum došel odmah
vjeko1980:ne bum se nikad ženil,jadan maras
veber:brak je za papke

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 10/03/2008 : 23:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

maras:ok draga,bum došel odmah


ti me jedini razumiješ...odnosno, ti jedini još znaš kako je to

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/03/2008 : 23:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by globinjo

maras:ok draga,bum došel odmah


ti me jedini razumiješ...odnosno, ti jedini još znaš kako je to


upravo tako

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 10/03/2008 : 23:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

76, risbozg, ginko, boky



a di ti tu vidiš 76
ja vidim samo pola od toga, odnosno 38

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/03/2008 : 23:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
ali,moja zaspe jakoooo rano,pa ni ne zna kad dođem doma

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/03/2008 : 23:45:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by wanderer

76, risbozg, ginko, boky



a di ti tu vidiš 76
ja vidim samo pola od toga, odnosno 38


čak i kad je prepolovljen,jedan hajdukovac vrijedi više od vas tri dinamovca

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 10/03/2008 : 23:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

ali,moja zaspe jakoooo rano,pa ni ne zna kad dođem doma


sve može ali ne smijem ostaviti djecu predugo sa ženom da mi ih ne pokvari

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/03/2008 : 23:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by globinjo

ali,moja zaspe jakoooo rano,pa ni ne zna kad dođem doma


sve može ali ne smijem ostaviti djecu predugo sa ženom da mi ih ne pokvari


moja mala je nažalost slika i prilika svoje matere
ali meni je bitno da je mala zna razlikovati bijelu i plavu boju

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 10/03/2008 : 23:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

moja mala je nažalost slika i prilika svoje matere
ali meni je bitno da je mala zna razlikovati bijelu i plavu boju


misliš, bijela potkošulja je za crkvu u nedjelju a plava preko tjedna za škver

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 11/03/2008 : 00:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Nema šta Kristijan, odliče fotke!

Srečom da nitko nije snimao ono što se je događalo poslije deset sati!
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 11/03/2008 : 00:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by wanderer
alanmaras, vjeko1980 i veber



maras:ok draga,bum došel odmah
vjeko1980:ne bum se nikad ženil,jadan maras
veber:brak je za papke




Možda i ne bi bilo tak loše da se oženim, ipak se bećarim previše kaje bogu drago.. A opet ak naglo prestanem mogao bi to bit prevelik šok za organizam
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 11/03/2008 : 00:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Nema šta Kristijan, odliče fotke!

Srečom da nitko nije snimao ono što se je događalo poslije deset sati!




Ajme i ja sam drugi dan vrtio film (bar onaj dio koji mi nije "osvijetljen", ostalo mi je Jura pomogao da se prisjetim), bome bilo je tu svega
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 11/03/2008 : 00:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Bome je!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/03/2008 : 08:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kako sam loše ispao na toj jedinoj slici. Fotogeničnost mi je fakat nula. Ali bitno da sam u stvarnosti prekrasan

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 11/03/2008 : 09:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Kako sam loše ispao na toj jedinoj slici. Fotogeničnost mi je fakat nula. Ali bitno da sam u stvarnosti prekrasan




Pa normalno da je jedina kad te se na nijednoj drugoj ne vidi od marasove glavurde
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/03/2008 : 09:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by mladjo

Kako sam loše ispao na toj jedinoj slici. Fotogeničnost mi je fakat nula. Ali bitno da sam u stvarnosti prekrasan




Pa normalno da je jedina kad te se na nijednoj drugoj ne vidi od marasove glavurde



A to je bacalo sjenu. cijelo vrijeme sam se pitao zašto nema svjetla na mojoj strani stola

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 116 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000