forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Rekordi Aukcija!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 75

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/02/2022 : 14:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Novi rekordi aukcija Libellusovog Zagora... I to ne samo sad već legendarnog broja 23.

https://www.stripovi.com/aukcije/zagor-libellus-knjiga-23-zagor-prica/19144685/

https://www.stripovi.com/aukcije/zagor-libellus-knjiga-17-blago-crvene-planine/19144678/

https://www.stripovi.com/aukcije/zagor-libellus-knjiga-12-uzbuna-u-darkwoodu/19144672/

https://www.stripovi.com/aukcije/zagor-libellus-knjiga-18-zarobljenici-crvene-vjestice/19144679/

https://www.stripovi.com/aukcije/zagor-libellus-knjiga-21-vukodlak/19144682/

https://www.stripovi.com/aukcije/zagor-libellus-knjiga-22-saka-smaragda/19144684/

Zagora k'o dionice....




svaka čast prodavaču i kupcima
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1329 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 06/02/2022 : 10:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Kad smo kod broja 23, lms 99 je otišao za 69000 a lms 100 za 51000 dinara

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/02/2022 : 10:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Koliko idu brojevi 1 i 2 od MN-a u koloru od Libellusa?
Go to Top of Page

Lukeruk
Junior Member



Serbia
329 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 10/02/2022 : 00:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
Na Limundu se prodavali po 4200 din, nije bilo ponuda.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/02/2022 : 00:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
https://www.limundo.com/kupovina/Casopisi-stripovi-i-igre/Stripovi/Lunov-Magnus-Strip/LMS-4-ZAGOR-GLANC/109664105

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/02/2022 : 02:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nisam neko konto prati, ali ovo nije normalno a za mene nije ni realno, niti verujem ista Limundu i ondasnjim prodavcima i ljudima koji to navodno ili stvarno licitiraju.
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1908 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 15/02/2022 : 02:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message  Reply with Quote
Prodavac ima preko 33000 pozitivnih ocena, nula negativnih. Ne vidim smisao da postavi aukciju da bi dizao cenu na ovu sumu. Meni deluje da je regularno sve.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/02/2022 : 09:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Pa kada fabrikujes cene neces dobijati negativne ocene od svojih. Sta je tu cudno? Limundo je leglo prevaranata i nabijaca cena. Tu vise nista nije realno. Plus jos nenormalne provizije. Ja tu ne gledam vise nista. Naravno, ne mogu biti siguran niti 200% tvrditi da je ovo muljanje ali jednostavno nije normalno. Da Mark i Blek stripovi dostizu po 150-200€ komad. Da se ne zajebavamo.
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1908 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 15/02/2022 : 11:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message  Reply with Quote
Sve je moguce.
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 16/02/2022 : 16:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

Prodavac ima preko 33000 pozitivnih ocena, nula negativnih. Ne vidim smisao da postavi aukciju da bi dizao cenu na ovu sumu. Meni deluje da je regularno sve.



Prodavac DD96 je dobar lik i izuzetno korektan. Više puta sam od njega kupovao stripove, doduše nijedan nije koštao ni 1% od ove aukcije.
A mora biti sve regularno, on će za tu aukciju Limundu da plati proviziju od par stotina evra.
Go to Top of Page

panic
Starting Member

Serbia
98 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 16/02/2022 : 22:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send panic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny


Prodavac DD96 je dobar lik i izuzetno korektan. Više puta sam od njega kupovao stripove, doduše nijedan nije koštao ni 1% od ove aukcije.
A mora biti sve regularno, on će za tu aukciju Limundu da plati proviziju od par stotina evra.



Mislim da je max provizija 500 kinti bez obzira na postignutu cenu...
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 16/02/2022 : 22:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panic
Mislim da je max provizija 500 kinti bez obzira na postignutu cenu...



Nisam to znao.
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1908 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 16/02/2022 : 23:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message  Reply with Quote
Tako je, 500din je max provizija.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/02/2022 : 23:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
To je sranje

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/02/2022 : 00:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja u Limundo i te aukcije ne verujem. Postoje grupe na facebooku od preko 5000 ljudi i okacis nesto da prodas i nema sanse a na Limundu kod nekih likova to ide kao alva. Kontam razlicite skupove ali dosta logike tu fali.
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1908 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 17/02/2022 : 01:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message  Reply with Quote
Kad nisi siguran sta je maksimalna vrednost predmeta aukcija je najbolje resenje.
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 18/02/2022 : 13:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message  Reply with Quote
I da imam te pare, nikad ne bih toliko dao za strip, nikad!
U svemu u zivotu mora da postoji mera, u svemu. Ovo je prevrsilo svaku meru. Ovakvim cenama, tu ne mislim samo na ovaj strip, vec na svaki iole bolje ocuvan strip, broj onih koji razmisljaju da ponovo kupuju stripove se automatski smanjuje.
Pa po ovoj ceni mozes da kupis dobar polovni auto.

Nasilje u Darkvudu

Edited by - red cloud on 18/02/2022 13:00:48
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/02/2022 : 20:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by red cloud

I da imam te pare, nikad ne bih toliko dao za strip, nikad!
U svemu u zivotu mora da postoji mera, u svemu. Ovo je prevrsilo svaku meru. Ovakvim cenama, tu ne mislim samo na ovaj strip, vec na svaki iole bolje ocuvan strip, broj onih koji razmisljaju da ponovo kupuju stripove se automatski smanjuje.
Pa po ovoj ceni mozes da kupis dobar polovni auto.




+1 . da iman milijarde ne bi da toliku lovu,čisto iz principa.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 19/02/2022 : 01:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
31500 kuna ili 4200 eura otprilike.... Ovo je stvarno prešlo sve normalne granice... Našlo se ovdje nekoliko likova koji su u nebesa podigli cijene stripova pa sad i potpuno bezvezni stripovi na 700 i nešto dostižu cijenu od stotinjak eura na aukcijama.... Ma nabijem ih....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/02/2022 : 06:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ko voli nek izvoli

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/02/2022 : 13:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Sa facebooka:
Milenko Vojnovic
Osim krize u Ukrajini,ovde i na mnogim drugim mrežama sam glavna tema!Ok,nemam ništa protiv,normalnih komentara,biće sumlje iz ugla svakog posmatrača i to je,po meni,normalna stvar,nemogu ja Vas ubediti niti želim da bilo koga ubeđujem u bilo šta!
Nego bi Vam svima postavio par pitanja?
Da li zaista mislite da bi plaćao proviziju 500€ i više eura na mesečnom nivou i bacao novac?
Da li zaista neko misli da postavljam stripove bez bilo kakve reklame na 5 dana,da bi dizao cene i ts?
Ljudi svi imate oči i ako bilo ko sumlja u ovo što pišem i stripove koje postavljam,dajem Vam adresu moju i dođite da vidite šta imam od stripova,i da već jednom prekinemo ovaj ničim izazvan linč!
I ono najbitnije!KO JE I KAD POSTAVIO OVAKVU KOLEKCIJU NA SAJT?
LMS 4 od kad traje Limundo ovakav nije bio!?!
Da li je cena previsoka ili nije u sledeću subotu ću Vam ovde postaviti sliku sa primopredaje,strip odlazi u Split!
Svako dobro
DD96

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/02/2022 : 16:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Sa facebooka:
Milenko Vojnovic
Osim krize u Ukrajini,ovde i na mnogim drugim mrežama sam glavna tema!Ok,nemam ništa protiv,normalnih komentara,biće sumlje iz ugla svakog posmatrača i to je,po meni,normalna stvar,nemogu ja Vas ubediti niti želim da bilo koga ubeđujem u bilo šta!
Nego bi Vam svima postavio par pitanja?
Da li zaista mislite da bi plaćao proviziju 500€ i više eura na mesečnom nivou i bacao novac?
Da li zaista neko misli da postavljam stripove bez bilo kakve reklame na 5 dana,da bi dizao cene i ts?
Ljudi svi imate oči i ako bilo ko sumlja u ovo što pišem i stripove koje postavljam,dajem Vam adresu moju i dođite da vidite šta imam od stripova,i da već jednom prekinemo ovaj ničim izazvan linč!
I ono najbitnije!KO JE I KAD POSTAVIO OVAKVU KOLEKCIJU NA SAJT?
LMS 4 od kad traje Limundo ovakav nije bio!?!
Da li je cena previsoka ili nije u sledeću subotu ću Vam ovde postaviti sliku sa primopredaje,strip odlazi u Split!
Svako dobro
DD96



Aaa ti si znači taj
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 19/02/2022 : 16:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Sa facebooka:
Milenko Vojnovic
Osim krize u Ukrajini,ovde i na mnogim drugim mrežama sam glavna tema!Ok,nemam ništa protiv,normalnih komentara,biće sumlje iz ugla svakog posmatrača i to je,po meni,normalna stvar,nemogu ja Vas ubediti niti želim da bilo koga ubeđujem u bilo šta!
Nego bi Vam svima postavio par pitanja?
Da li zaista mislite da bi plaćao proviziju 500€ i više eura na mesečnom nivou i bacao novac?
Da li zaista neko misli da postavljam stripove bez bilo kakve reklame na 5 dana,da bi dizao cene i ts?
Ljudi svi imate oči i ako bilo ko sumlja u ovo što pišem i stripove koje postavljam,dajem Vam adresu moju i dođite da vidite šta imam od stripova,i da već jednom prekinemo ovaj ničim izazvan linč!
I ono najbitnije!KO JE I KAD POSTAVIO OVAKVU KOLEKCIJU NA SAJT?
LMS 4 od kad traje Limundo ovakav nije bio!?!
Da li je cena previsoka ili nije u sledeću subotu ću Vam ovde postaviti sliku sa primopredaje,strip odlazi u Split!
Svako dobro
DD96


Nitko ne bi trebao sumnjati ili sumljati kako kaže čovjek u njegovu kolekciju jer su se mnogi javili koji su bili kod njega u kući...
Ovdje su jedino sulude cifre. I to ne čak niti toliko ovog stripa nego puno viših brojeva koji su počeli ići za 100 i više eura....
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/02/2022 : 17:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by jaki

Sa facebooka:
Milenko Vojnovic
Osim krize u Ukrajini,ovde i na mnogim drugim mrežama sam glavna tema!Ok,nemam ništa protiv,normalnih komentara,biće sumlje iz ugla svakog posmatrača i to je,po meni,normalna stvar,nemogu ja Vas ubediti niti želim da bilo koga ubeđujem u bilo šta!
Nego bi Vam svima postavio par pitanja?
Da li zaista mislite da bi plaćao proviziju 500€ i više eura na mesečnom nivou i bacao novac?
Da li zaista neko misli da postavljam stripove bez bilo kakve reklame na 5 dana,da bi dizao cene i ts?
Ljudi svi imate oči i ako bilo ko sumlja u ovo što pišem i stripove koje postavljam,dajem Vam adresu moju i dođite da vidite šta imam od stripova,i da već jednom prekinemo ovaj ničim izazvan linč!
I ono najbitnije!KO JE I KAD POSTAVIO OVAKVU KOLEKCIJU NA SAJT?
LMS 4 od kad traje Limundo ovakav nije bio!?!
Da li je cena previsoka ili nije u sledeću subotu ću Vam ovde postaviti sliku sa primopredaje,strip odlazi u Split!
Svako dobro
DD96



Aaa ti si znači taj


Solin nikad neće biti Split👍

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 19/02/2022 : 17:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message  Reply with Quote
Nabili su cene do neba.
Pre neku nedelju je Zagorov ZS Gospodar vremena, ili nastavak, strip na 800 ZS prodat za nekih 70e.

I što je najžešće, to se pokušava poturiti kao nova normalnost, po uzoru na novu normalnost apropo korone.
Doneo sam odluku da prestanem kupovati ZS i LMS, necu da bacam gomile para, kao da mi od stripova život zavisi, neka hvala.

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page
Page: of 75 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000