forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 nova Navis
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 17/04/2008 : 22:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
kod chika francuza krajem meseca.



chika tally, otjel skoro i dvojka kod nas?
imao sam prilike da ischitam scantlation i ta dvica em shto je odlichno crtana em je ,za nachelno dechiji strip, brutalno ozbiljno i dobro napisana.
naviknut na ushtogljene i dosadno sterilne francuze ovo mi je bash fino leglo te se unapred radujem ako ima shanse da se ovo uskoro ugleda i na domatjici...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 17/04/2008 : 23:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
sada još br.2 in Sillage broj 3. od komšija
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 24/04/2008 : 18:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message  Reply with Quote
Ja sam to kcerci bio kupio za neku prigodu i isto se veselim i nadam dvojci skroz mi se svidio taj strip
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 24/04/2008 : 20:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
A kod cika bookgloba, bog te pita kd...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 07/09/2008 : 12:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Bre, možemo da diskutujemo o kvalitetu Bendi... ovaj, Morvanovih scenarija, al' da Munuera crta sve bolje i bolje, sumnje nema:






DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 07/09/2008 : 13:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
je... trojka (sa zubozvakachem:) je korak nazad posle perfektnog drugog albuma ali josh uvek miljama iznad svega shto sam od francuza video u zadnje vreme(makar od "glavnog toka").
pretpostavljam da se Bendisovska opaska koristila u kontekstu brzine Morvanove jer za razliku od chika Briana ovaj je super zabavan.
a MUnuera mi je sve loshiji.
da, sve je to odlichno iskadrirano(i neverovatno smelo za francuske standarde)ali i skicavije te siromashnije detaljima negoli shto se navikoh u prva dva albuma...
vidi se da radi tri shljake uporedo(ili ladi jaja na staroj slavi).

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 07/09/2008 : 14:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Kontra, kontra... prvi album mi je mnogo "skicaviji" od ovoga.

Što se Bendisovske opaske tiče, pa obojica su ćelavi, imaju tri imena i štancaju scenarije brzinom svetlosti - malo li je. ;)
I imaju po jednu stvar koju rade dobro (Bendis noir, Morvan taj kvazi-valerijnaski političko-socijalni SF), a ostalo baš i ne.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 07/09/2008 : 15:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Kontra, kontra... prvi album mi je mnogo "skicaviji" od ovoga.



hir vi go agen - Bizarro djole:)pPPp

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 07/09/2008 : 15:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
usput, jel zna neko dal se pojavio scantlation za 04?

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 07/09/2008 : 15:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Djole

Kontra, kontra... prvi album mi je mnogo "skicaviji" od ovoga.



hir vi go agen - Bizarro djole:)pPPp



Ma pričaj šta hoćeš, al' meni u prvom albumu nešto ne štima sa crtežom. Dal' je sam crtež, dal' je tuš, dal' je koloring (a tipujem na ovo poslednje) - deluje mi traljavo. A volim Munueru.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 03/12/2009 : 14:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
U tiskari: Sillage #3 i Navis #2

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/05/2010 : 11:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kupio i pročitao prvi Navis.
Izvrsno!
Ide li taj drugi album uskoro kod nas?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 27/05/2010 : 11:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Kupio i pročitao prvi Navis.
Izvrsno!
Ide li taj drugi album uskoro kod nas?



drugi album je već izdan

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/05/2010 : 11:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Jel je?
Izvrsno!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 27/05/2010 : 17:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
pomalo disnijevski crtezh---

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/05/2010 : 18:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Crtež je odličan
A i radnja

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 27/05/2010 : 22:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Dopada mi se.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000