forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Izdanja za MaFest: JON ROHNER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 23/04/2009 : 13:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message  Reply with Quote
Konacno i mene dopalo da procitam,i sta reci nego,kratko i jasno - odusevljen sam!
Nikad prije cuo za Jon Rohnera,tak da sam totalno iznenadjen i zatecen,pozitivno narafski!
Ocemo jos Font-a,u doglednoj buducnosti!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2304 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 23/04/2009 : 19:02:32  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Prodigy

Konacno i mene dopalo da procitam,i sta reci nego,kratko i jasno - odusevljen sam!
Nikad prije cuo za Jon Rohnera,tak da sam totalno iznenadjen i zatecen,pozitivno narafski!
Ocemo jos Font-a,u doglednoj buducnosti!



Ta dogledna buducnost ce verovatno vrlo brzo postati stvarnost...
S razlogom,naravno...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 12/07/2009 : 13:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
Pošto na nekim topicima vidim da Dado&Dado imaju viška vremena ;), jedna molba za vas (može odgovoriti i bilo tko drugi):
trebaju mi originalni naslovi svih sedam priča u vašem izdanju, nadam se da ne tražim previše.
hvala
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/07/2009 : 13:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Uh, to treba kopati po izvornim materijalima, mozda netko napise tko zna.
Ako se nitko ne javi, probat cu ti ja pronaci.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 14/07/2009 : 10:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
Mi amigo Tusi-Tala
Los dientes del tiburón
La sangre del volcán
El diablo en el infierno
El ladrón de almas
El espíritu de las tinieblas
Los sembradores de estrellas
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 14/07/2009 : 22:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
zahvaljujem :)
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 14/07/2009 : 22:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

zahvaljujem :)


u stvari hvala tebi tražeći podatke za tebe uhvatila me neodoljiva želja da ponovno pročitam ovaj sjajni album - doduše možda je malo kriv i gospodar ballantrea koji je išao u noći s nedjelje na ponedjeljak
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 04/12/2009 : 11:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Napokon sam i ja ovo procitao zahvaljujuci libellusovom popustu i iznimno mi je drago sto sam ga kupio. Izvrstan crtez i prica, prekrasne boje. Stvarno se isplati. Prica "Vulkanska krv" je izvrsna, totalno sam se sledio na kraju.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 04/12/2009 : 23:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raven84

Napokon sam i ja ovo procitao zahvaljujuci libellusovom popustu i iznimno mi je drago sto sam ga kupio. Izvrstan crtez i prica, prekrasne boje. Stvarno se isplati. Prica "Vulkanska krv" je izvrsna, totalno sam se sledio na kraju.



Je, Vulkanska krv je zbilja do jaja!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Babilon
Advanced Member



Croatia
3083 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 06/03/2012 : 13:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Babilon's Homepage  Send Babilon a Private Message  Reply with Quote
Potražite u Babilonu ...

ALFONSO FONT: JON ROHNER
Libellus



Cijena 150,00 kn

Više informacija i pogled ispod naslovnice na:
http://www.babilon-strip.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=tpflypage.tpl&product_id=2894&category_id=210&keyword=JON_ROHNER&option=com_virtuemart&Itemid=53

Pozdrav iz Babilona!

Strip knjižara Babilon / Web shop : www.babilon-strip.com
info@babilon-strip.com / Mob. 098-776-766
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/02/2013 : 20:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Čitanje Libellusove Font biblioteke sam započeo sa ovim stripom.
Mogu reći da sam poprilično pozitivno iznenađen ovim stripom, sa obzirom da sam nekada i negde pročitao jednu epizodu sa ovim junakom, i da se sećam da i nisam nešto bio dirnut sa istom, te nisam očekivao da će Jon Rohner biti ovako dobar.
Album mi je jako prijatan i za oko i za mozak.
Ambijent stripa je predivan - Samoa i Polinežanska ostrva.Crtež i boje su prelepi, kako pejzaža, tako i ljudi, mora,...praznik za oči i dušu.
Priče su ozbiljne, poučne i zanimljive.Lik samog Jona je perfektno odrađen, a ovaj neobični pomorac ti se lako zavuče pod kožu i osvoji te svojim karakterom,osobinama i ponašanjem - jedan mi je od najpozitivnijih strip junaka kojeg sam sreo.

Album koji najtoplije preporučujem.

PS moja najomiljenija priča bi bila Duhovi u magli;toliko mudrosti u tako kratkoj priči.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 26/02/2013 20:49:48
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/02/2013 : 23:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

anto, pa koliki ti je ormar, da ti je toliko stripova "palo tamo negdje iza" da si ih tek sada nasao?

:DD


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6918 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 03/11/2016 : 21:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Jon Rohner je moreplovac koji trguje po Tihom oceanu i prijateljuje s Robertom Louisom Stevensonom. Kroz niz kratkih priča pratimo njegove pustolovine i upoznajemo ljude i običaje koji su vladali tihooceanskim otočjima krajem 19. stoljeća. Solidan crtež, donekle zanimljive priče te prije svega lokacije na kojima se radnja odvija, čine čitanje ovog stripa dobrim načinom za prekratiti vrijeme, iako nije riječ o djelu koje ću posebno pamtiti ili mu se vraćati.

5/10


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000