forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Domaci strip
 Jel Faktor 4 i Divlja Magija više ne izlaze?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Punisher13
Starting Member



Serbia
4 Posts

Member since 24/05/2008

Posted - 24/05/2008 : 22:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Punisher13 a Private Message  Reply with Quote
U vreme kada su izašla po 3 broja oba stripa kupio sam ih,onda nisam dugo kupovao pa kada sam rešio da kupim propuštene brojeve video sam da na kiosku više ne izlazeKoliko brojeva je ukupno izašlo?

Collector
Junior Member



Serbia
338 Posts

Member since 12/06/2007

Posted - 24/05/2008 : 23:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Collector a Private Message  Reply with Quote
Po 12 komada.
Go to Top of Page

Punisher13
Starting Member



Serbia
4 Posts

Member since 24/05/2008

Posted - 25/05/2008 : 09:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Punisher13 a Private Message  Reply with Quote
Hvala nam informacijama.
Go to Top of Page

magirus
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 30/07/2003

Posted - 04/06/2008 : 11:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send magirus a Private Message  Reply with Quote
Izasao i trinaesti Faktor 4 u Bumerangu u maju, bez ikakve najave
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 04/06/2008 : 23:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by magirus

Izasao i trinaesti Faktor 4 u Bumerangu u maju, bez ikakve najave



Baš glupo. Mogli su na strip sajtovima i forumima da to objave, za one koji ne kupuju Bumerang, a sad bi ga kupili da vide nastavak.
Go to Top of Page

magirus
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 30/07/2003

Posted - 05/06/2008 : 12:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send magirus a Private Message  Reply with Quote
To sam i Ja hteo da iskomentarišem, baš su odustali od bilo kakvog kontakta sa publikom. Sasvim slučajno sam i ja naleteo na to. Od junskog broja ide Divlja Magija (tako su najavili)
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/06/2008 : 16:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Nije mi jasno zasto se ugasilo? A bilo je price o nekim velikim tirazima prodaje...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 06/06/2008 : 18:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
po onome shto sam chuo tirazi uopshte nisu zanemarljivi (za jedno novo strip izdanje pogotovo!) ali ipak ne toliko veliki da mogu da pokriju honorare, shtamparske i distributivne troshkove te televizijske reklame u udarnijim terminima...
prebacivanje u Bumerang je ipak dobra stvar.
prvo - strip tje videti barem tri put vishe publike(i to PRAVE publike) i drugo - sudetji po samom chasopisu - bitje znatno bolje odshtampano.
shto se mene tiche - ispravan izdavachki potez koji osigurava nastavak izdavanja i kakav takav "prosperitet" serijala.
a niko nije opovrgao da tje u jednom trenutku biti radjeni albumi sa celokupnim prichama te tje time i ta druga ekipa biti zadovoljena.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - BlekenDekara on 06/06/2008 18:04:41
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 06/06/2008 : 22:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
E to je posebna prica...
Nije im islo nikako i sve je bilo protiv njih koliko god dobro da radili...
Nisam cuo za ovaj novi broj.
Kupicu da procitsm jer sam ispratio sve sto su do sada izgurali.
Bilo bi lepo da su nastavili i dalje, ali domaca publika jednostavno nije dovoljno zrela za ovako nesto...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Ser_Gile
Starting Member



Serbia
50 Posts

Member since 26/01/2008

Posted - 23/06/2008 : 23:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Ser_Gile a Private Message  Reply with Quote
Sad je jun, jel izasla Divlja Magija u Bumerangu?
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 26/06/2008 : 08:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ser_Gile

Sad je jun, jel izasla Divlja Magija u Bumerangu?

Njet. Boomerang je baš simpa časopis i imam sve brojeve za sada. Iako mi se drugi smiju.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 08/07/2008 : 00:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
e sad je izasao novi broj bumeranga mali jer izasla divlja magija(PS:nije valjda da jedesh one bombonice i gledash one wille???)

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 12/07/2008 : 17:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
da se ne ponovi istorija, kao sa Borcima i Teslom onomad...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

TinK2
Junior Member

Croatia
321 Posts

Member since 31/12/2007

Posted - 13/07/2008 : 08:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send TinK2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by magirus

Izasao i trinaesti Faktor 4 u Bumerangu u maju, bez ikakve najave



Baš glupo. Mogli su na strip sajtovima i forumima da to objave, za one koji ne kupuju Bumerang, a sad bi ga kupili da vide nastavak.



Vjerojatno nisu upuceni u dogadjanja na ovom forumu, zapravo sumnjam da uopce znaju da postoji. Mislim, i ja sam tek pred godinu dana saznao, a citam stripove od 10. godine.
Go to Top of Page

V0JIn
Starting Member

Serbia
10 Posts

Member since 09/08/2008

Posted - 09/08/2008 : 23:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Send V0JIn a Private Message  Reply with Quote
Meni se Faktor 4 swidja0,shteta sht0 wishe ne izlazi
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/03/2021 : 08:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Sta bi sa ovim stripovima? Je l su na kraju izasle do kraja price iz Faktora 4 i Divlje Magije u okviru Bumeranga ili ne? Ja za to pojma nisam imao. Inace bih kupovao Bumerang koji sam povremeno kupovao ali eventualno prestao, secam se da je isao reprint Faktora 4 a ne nove price. I sta bi na kraju i sa tim Bumerangom bas simaptican casopis.
Kupovao sam kao klinac i Faktor 4 i Divlju Magiju redovno. Sinoc sam nesto preturao po ormarima i naisao na svoj komplet Divlje Magije, a komplet Faktor 4 sam jos kao dete poklonio svratistu/sirotistu u Zvecanskoj. Nadam se da je neko dete tamo usrecilo iako mi je sad malkice zao sto sam to uradio. Mada siguran sam da moze da se nabavi komplet povoljno, pa kad mi se ukaze prilika i finansijska situacija nabavicu verovatno.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 07/03/2021 : 09:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Meni je krivo što makar još tu jednu crossover epizodu nisu izbacili. Ovako imamo nedovršen proizvod.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/03/2021 : 22:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Pronadjoh na jednom drugom forumu poruku od pre gotovo 15 godina koju je napisao pretpostavljam Milan Konjevic scenarista stripova:

Ljudi, sta da vam kazem...

Broj nije jos nacrtan. Naravno, ne bi bilo zastoja niti bilo kakvih problema da je ovde uopste moguce baviti se domacim stripom, placati ljudima kako tako pristojne iznose i iz meseca u mesec prodavati dovoljno veliki tiraz da bi svi bili zadovoljni.

Ali, to jednostavno nije moguce. Prodavali smo za nase uslove odlican tiraz, ali posto je rec o domacim autorima, i posto ti te ljude moras da placas za to sto rade, a ne kupujes prava koja su mnogo jeftinija, sve sto smo radili nije bilo isplativo. Ni jednog trenutka. I to je to.

Verujte, meni se srce cepa sto ovo ovoliko kasni, i sto mu je sudbina neizvesna, ali sa ovim iskustvom, jasno mi je da se domacim stripom ovde niko ne moze baviti na ovaj nacin (mesecne sveske) i vratiti ulozeno, a kamoli zaraditi novac.

Kako stvari stoje - F4 13 se dovrsava, a DM 13 se crta. Posle toga, najverovatnije ce se stripovi preseliti u Bumerang, u kojem vec ide reprint Faktora 4.

Hvala svima koji su nas podrzavali ovih godinu dana, i zao mi je sto nismo uspeli da uradimo ono o cemu sam godinama sanjao.

Over and out.


Zaista steta, bas sam obozavao te stripove kao klinac, samo me interesuje da li su u okviru Bumeranga izasli F4 #13 i DM #13?
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 07/03/2021 : 23:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going



Zaista steta, bas sam obozavao te stripove kao klinac, samo me interesuje da li su u okviru Bumeranga izasli F4 #13 i DM #13?



Ne sećam se tačno baš, za precizan odgovor će morati neko drugi da se javi, ali je bar jedno od ta dva izašlo sigurno (ako ne i oba).

Koristim priliku da kažem da imam ukoričene novinskog Spajdermena i Fantoma iz poslednje faze Bumeranga, koji sam zbog njih i kupovao do prestanka izlaženja. U pitanju su bile novije epizode oba junaka i ne naročito kvalitetne.


Edited by - alexts on 07/03/2021 23:18:14
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/03/2021 : 23:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by going going



Zaista steta, bas sam obozavao te stripove kao klinac, samo me interesuje da li su u okviru Bumeranga izasli F4 #13 i DM #13?



Ne sećam se tačno baš, za precizan odgovor će morati neko drugi da se javi, ali je bar jedno od ta dva izašlo sigurno (ako ne i oba).

Koristim priliku da kažem da imam ukoričene novinskog Spajdermena i Fantoma iz poslednje faze Bumeranga, koji sam zbog njih i kupovao do prestanka izlaženja. U pitanju su bile novije epizode oba junaka i ne naročito kvalitetne.





Da, ja se secam da su u Bumerangu objavljivali prvu Ultimate Spider Man pricu s prvim pojavljivanjem Green Goblina, mislim da imam idalje kao poster negde onu scenu kad Goblin upadne u Piter Parkerovu srednju skolu.
Jako simpatican casopis.

Dakle, ako neko drugi cita topik i zna nek napise molim vas da li su objavljeni u okviru Bumeranga F4 #13 i DM #13?
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 08/03/2021 : 01:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Neprovereno: 13. broj F4 je izašao u Boomerangu 49

Uzgred: nisam pominjao Ultimate Spider-Man, nego novinske stripove Spajdermena i Fantoma, da ne bude zabune.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/03/2021 : 23:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Neprovereno: 13. broj F4 je izašao u Boomerangu 49

Uzgred: nisam pominjao Ultimate Spider-Man, nego novinske stripove Spajdermena i Fantoma, da ne bude zabune.



Jasno, jasno, nema zabune!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000