forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Najbolje od američkog superherojskog stripa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 60

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 22/02/2010 : 23:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Suzdržat ću se od nesuperherojskih i kod nas objavljenih naslova, kako je i traženo:

Ambush Bug
She Hulk (Byrne, pa Slott)
Authority (Ellis)
Miracleman
Flash (Messner-Loebs)
Tom Strong

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 23/02/2010 : 02:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
jer se več zna kad če bit neki reprint miricleman-a?
kad sam vidio Tom Strong sjetio sam se još na Prometheya i Top 10

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/02/2010 : 16:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sloppy

jer se več zna kad če bit neki reprint miricleman-a?


Koliko ja znam jos nije rijesen spor izmedju Gejmena i Mekfarlana oko prava, a kako izgleda nece jos skoro...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/02/2010 : 16:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by sloppy

jer se več zna kad če bit neki reprint miricleman-a?


Koliko ja znam jos nije rijesen spor izmedju Gejmena i Mekfarlana oko prava, a kako izgleda nece jos skoro...


Nisi u toku.

http://en.wikipedia.org/wiki/Miracleman#Marvel_Comics_acquires_the_rights

E sad, da li to znači da ćemo uskoro vidjeti reprinte starih Marvelmana, nemam pojma. Ali čini se da Marvel ima neke planove sa likom. Možda ga integriraju u Marvel univerzum kao što je to DC napravio sa Red Circle likovima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 23/02/2010 : 17:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
da to znam da je marvel dobio prava. sada samo molim, da če što brže reprintat stare. najviše me interesuje moore-ov run.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/02/2010 : 22:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Uh, odlicno, jedva cekam :))
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/02/2010 : 22:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Evo, malo proguglah, i izgleda da ce ici reprinti, na amazonu vidjeh i neki companion book o stvaranju Miraclemana (Marvelmana) sa intervjuima, naslovnicama, skicama i sl. koji ce uskoro izaci. U svakom slucaju sjajne vijesti :)
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/02/2010 : 23:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
To je "Kimota!", odnosno novo izdanje Kimote. Imam ja prvo izdanje, ali otkako se ispostavilo da Dez Skin uopšte nije imao prava na Marvelmana, pola knjige možeš da baciš kroz prozor.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/02/2010 : 23:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Pa hoce li onda biti tih reprinta Marvelmana od Moorea i Gaimana uskoro ili ne? :)
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 24/02/2010 : 02:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
pa to je pitanje

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 24/02/2010 : 10:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Pa hoce li onda biti tih reprinta Marvelmana od Moorea i Gaimana uskoro ili ne? :)



Evo, čim mi javi Joe Q, javljam ja tebi. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 24/02/2010 : 17:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn


Flash (Messner-Loebs)

To je ono sa kraja osamdesetih i pocetka devedesetih? Ako jeste, onda konacno smem da kazem javno da mi je to guilty pleasure. Ako nije, onda nista.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 24/02/2010 : 18:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>To je ono sa kraja osamdesetih i pocetka devedesetih?

Jep. Ima svojih mana, ali ima i "Falling Free" epizodu zbog koje mu se sve drugo mozze oprostiti. :)

Uostalom, kad smo kod preporuka, da na rivajvl valu recenzija koje su i mene zabezeknule budem skorz neskroman: Soldier X.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 24/02/2010 : 18:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
A di je Bob?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 24/02/2010 : 20:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

Uostalom, kad smo kod preporuka, da na rivajvl valu recenzija koje su i mene zabezeknule budem skorz neskroman: Soldier X.

mcn


Jel sprema Bookglobe reprint Soldier X-a i ostatka tvog i Kordejevog rada na Cableu?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

masija
Junior Member



Montenegro
312 Posts

Member since 11/05/2008

Posted - 07/03/2010 : 13:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send masija a Private Message  Reply with Quote
Namjeravam da porucim Captain America Omnibus, Vol. 1,pa me zanima valja li sta?Ako moze i neka preporuka za ova Marvel omnibus izdanja(Ultimates omnibus sam uzeo)...

Captain America

Edited by - masija on 07/03/2010 13:58:48
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 07/03/2010 : 13:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Jel sprema Bookglobe reprint Soldier X-a i ostatka tvog i Kordejevog rada na Cableu?

Vjerojatno ne jer a) kupuju samo ssto je ukoricceno i b) Bookglobe i Kordey se bass ne mirissu, u detalje ne bih, ali primijeti da je Algoritam preuzeo i Tajnu povijest.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 07/03/2010 : 16:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by mcn

Uostalom, kad smo kod preporuka, da na rivajvl valu recenzija koje su i mene zabezeknule budem skorz neskroman: Soldier X.

mcn


Jel sprema Bookglobe reprint Soldier X-a i ostatka tvog i Kordejevog rada na Cableu?


Spremaju. To je taako relativan pojam kada je Bookglobe u pitanju. Inače, isto tako spreemaju i nove Astonishing X-mene, punisher max i
Barracudu kao i Esadove stripove. Sve to je u pripremi...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 07/03/2010 : 16:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by masija

Namjeravam da porucim Captain America Omnibus, Vol. 1,pa me zanima valja li sta?Ako moze i neka preporuka za ova Marvel omnibus izdanja(Ultimates omnibus sam uzeo)...


omnibus cap. america valja to šta je unutra i ljepo je imat ga na polici ali za čitanje je meni pretežko tako da ni ne razmišljam da nabavim još koji njihov omnibus. još uviek ma muči madman gargantua.
tako da ako ti ne smeta koliko su težki neki njihovi omnibusi samo nabavljaj.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

masija
Junior Member



Montenegro
312 Posts

Member since 11/05/2008

Posted - 07/03/2010 : 18:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send masija a Private Message  Reply with Quote
Jak sam ja momak...

Captain America
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 08/03/2010 : 01:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
onda samo udri.
cap omnibus je super ima puno bonus materiala (oko 80 strana) i 65th anniversary special.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4546 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 09/03/2010 : 18:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Valjaju li Runawaysi?
Razimsljam se da ih narucim, izgledaju zaista dobro.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 09/03/2010 : 23:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Ej,meni su fantastichni,dobri scenaristi,barataju rijechima.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4546 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 10/03/2010 : 09:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Vaughan mi je trenutno omiljeni scenarista, uzimam sve sto ima njegovo ime na korici, tako da cu morati i ovo :)

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 10/03/2010 : 16:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
Batman - Hush, return of Jason Todd, year one
Daredevil - Devil in cell block D
Marvel Zombies vol 1 komplet sa UFF ostalo je sranje
Wolverine Origin (ne Origins)
Superman - Secret Identity,Whatever Happened To The Man Of Tomorrow?
Ultimate X men - Apocalypse arc i tu je trebao zavrsiti, Aron Coleite nabij se na kurac
Ultimate Spidey - Clone Saga
Punisher - sve od Marvel Knights, a od MAX: Baracuda, Up is Down...

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page
Page: of 60 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000