forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 SG1; SG:Atlantis, a sad i SG: Universe!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/12/2010 : 10:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Stargate Universe dobio nogom u dupe od strane SyFy Channela. Nece biti trece sezone.



Ozbiljno?! Opa, brzo google!

Tako brzo nisam očekivao ukidanje...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 17/12/2010 : 23:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Nisam pretjerano gledao u razloge ali pretpostavljam da se radi o kombinaciji slabe gledanosti i zasicenosti

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/12/2010 : 23:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Nisam pretjerano gledao u razloge ali pretpostavljam da se radi o kombinaciji slabe gledanosti i zasicenosti



Vidim da navode razloge promjene termina s petka na utorak kad je općenito slabija gledanost. A i mnogo fanova nije bilo zadovoljno promjenom u atmosferi (deprimirajuća i prespora), humor je minimaliziran i toliko se furaju na Galacticu da je to očajno. MIslim da su sad jako požalili što su nakon 15 sezona mijenjali formulu...

Ali nedostaje pravih SF serija, ako i ovu ukinu, što će uopće ostati? V i Doctor Who?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 18/12/2010 : 00:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Nakon toliko uzastopnih sezona vjerojatno je i dobrodosao mali break, jer bolje i tako nego da sve upropaste, kad vec ne ide bolje. Ista stvar kao i sa Star Trekom, kad skoro 20 godina imas show na TV jednom dodje vrijeme da i prdnes u prazno

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 18/12/2010 : 21:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
možda vrate stari sg1 s O'Neillom

"Nothing is true, everything is permitted."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/12/2010 : 23:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tosha

možda vrate stari sg1 s O'Neillom



Ja sam iskreno ostao zatečen, a sigurno i ekipa koja već desetak godina vodi kormilo iza serija SG... Mislim da nemaju nikakvih planova za dalje. Ali ima i nešto u tome što ti kažeš, vraćanje starih serija, odnosno snimanje filmova i prvim serijalima bi bilo sigurno uspješnije.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 20/12/2010 : 14:26:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Meni je SGU dobra serija. Zao mi je sto su je ukinuli, nije mi jasno sto se nije svidjala fanovima Stargate-a.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/12/2010 : 11:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Meni je SGU dobra serija. Zao mi je sto su je ukinuli, nije mi jasno sto se nije svidjala fanovima Stargate-a.



Ma možda su i okorjeli fanovi najgori... NIšta ima ne paše i uvijek nešto bojkotiraju. Mislim da su istu stvar fanovi i napravili sa ST: Enterpriseom. Uvijek su gunđali kako nova serija nište ne valja, vratite nam Shatnera ili Picarda, blabla, i sad su ukinuli sve i sad nema ničega o serije uopće.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.07 seconds. Snitz Forums 2000