forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Punisher (Garth Ennis)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/07/2008 : 09:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara
quote:
Originally posted by Markos
sad cekam taj wormwood i the pro, da vidim dalje. Ali, uopce nije bitno, kako sada stvari stoje, dovoljno mi je njegovo ime na naslovnici da kupim nesto i morao bi stvarno nesto gadno zasrati da se to promjeni.


meni finalna kenjaza njegova behu bash ti Boysi.


Sto ti je tamo toliko lose?

quote:
Originally posted by BlekenDekara
quote:
Originally posted by Markos
Naravno, sve to skupe jest way over the top, ali koga boli kurac - kad je zabavno?:)


da sve to nije radio isto tako i u prethodnim naslovima - bilo bi.
ovako je samo iritantno.


Hm, s obzirom da nisi procitao... malo ti je ovo na klimavim nogama:)

quote:
Originally posted by BlekenDekara
quote:
Originally posted by Markos
Dakle, ako ti moja preporuka ista znaci - definitivno procitaj Punisher Max, pa cemo pricati dalje:)


obzirom da navodish Boyse kao ennisov dobar uradak - onda mi ne znachi nishta.
ali nakanitju se pa probati ako ni zbog cheg drugog a ono zbog leandro fernandeza za kojeg sam sad skontao da je radio par sveski tog Max-a.
brutalno dobar crtach.


Fernandez je bio dobar u Queen & Country, ali ovdje je dosta losiji. Ili je mozda samo platio danak uzasnom koloru. Parlov je bolji bar za klasu od svih ostalih.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/07/2008 : 09:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara
bendisov daredevil je chitljiv.
kao shto vetj pomenuh ni za prineti nekim prijashnjim radovima zapostavljenih autora ali ok.
istina, sve je lepo moglo da stane u 15ak sveski a jok 50+, ali boze moj - bendis je to


Citljiv i nije neka preporuka, ali ok:) Vidjet cu kad procitam.

quote:
Originally posted by BlekenDekara
Powers je oke ako ne ochekujesh previshe i nisi potpao pod buzzovanje.
barem V1. V2 nisam izdrzao duze od 15e sveske(usput imam na prodaju komplet V1 + 15ak sveski iz V2 pa ko voli...:)).


Ne, nisam potpao pod nikakav buzz, sve sto znam je da mi se crtez svidja, a kao, prica je "dobra". Plus nenabavljivost tog prvog omnibusa koja me zainatila da ga nadjem:)

quote:
Originally posted by BlekenDekara
goldfish me mrzelo da chitam posle Fire i ostalih Image sitnarija koje sam ischitao... nije to za mene.
Mozda overim Torso poshto je to radio sa Andreykom koji je na Manhunteru oldschool dobar, ali to mi je tako daleko na listi da se pre ukazuje Spider-Girl:))


Goldfish je dobar. Jako dobar. On me i ponukao da krenem dalje s Bendisom. Ovo ostalo (jos) nisam citao!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/07/2008 : 09:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

ok, posle prochitanog prvog arka MAX punishera priznajem da sam pozitivno iznenadjen.
ako izuzmemo nepotrebno belobupcanje onog pandura - ovo je ennis kakav se da i uziva chitati.
ako je i ostatak priblizan ovome - vredi kupnje.


I told you so:)
BTW; prvi trejd je mozda i najgori! Slavers su odlicni, o Baraccudi da i ne govorim!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/07/2008 : 09:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

quote:
Originally posted by Markos

To jos cekam da kompletiram trejdove kronoloskim redom, pa da krenem citati:)



Imam ja sveske. :)

mcn


Mislis, ajd dodji popodne na kavu da ti dam korekcije biljeski from hella i usput pokupi tih 10-tak knjiga ukoricenih sveski Hellblazera?

OK, ako ti plaćaš kavu

Trouble will find me
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 10/07/2008 : 10:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

ok, posle prochitanog prvog arka MAX punishera priznajem da sam pozitivno iznenadjen.
ako izuzmemo nepotrebno belobupcanje onog pandura - ovo je ennis kakav se da i uziva chitati.
ako je i ostatak priblizan ovome - vredi kupnje.



Ostatak je još i bolji, Mother Russia, The slavers, Barracuda, Up is down... naravno, ako ti MOJE mišljenje nešto znači ( a moglo bi, jer se slažemo da Bendis rasteže do bola)

Diplomiraj brzo i bez puno truda:

http://studirajlukavo.blog.hr/
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 10/07/2008 : 10:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
...he, he... pa ovi ljudi nisu normalni... pa oni su najavili i treci POwers HC...a drugi se vec dve godine pomera... strasno ...

http://www.amazon.com/Powers-Definitive-Hardcover-Collection-Marvel/dp/0785124403/ref=pd_bbs_sr_1?ie=UTF8&s=books&qid=1215678400&sr=8-1

http://www.amazon.com/Powers-Definitive-Collection-HC/dp/0785133097/ref=pd_bbs_sr_3?ie=UTF8&s=books&qid=1215678400&sr=8-3


Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 10/07/2008 : 11:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Sto ti je tamo toliko lose?



chita se kao da je pisao trinaestogodishnjak koji je prethodne dve godine chitao sve ennisove stare radove pa je odluchio da ih bezuspeshno mimikuje.

quote:
Originally posted by Markos
Hm, s obzirom da nisi procitao... malo ti je ovo na klimavim nogama:)



prichao o prethodnim volumenima - mislio sam da je jasno obzirom da sam u vishe navrata napomenuo da Max nisam chitao.

quote:
Originally posted by Markos
Fernandez je bio dobar u Queen & Country, ali ovdje je dosta losiji. Ili je mozda samo platio danak uzasnom koloru. Parlov je bolji bar za klasu od svih ostalih.



i`ll stick with leandro, thankyouverymuch.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 10/07/2008 : 11:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Citljiv i nije neka preporuka, ali ok:) Vidjet cu kad procitam.



kad kazem chitljiv mislim da je OK chitati ga na kompu te da ne bi bacao pare za papirno izdanje.

quote:
Originally posted by BlekenDekara
Ne, nisam potpao pod nikakav buzz, sve sto znam je da mi se crtez svidja, a kao, prica je "dobra". Plus nenabavljivost tog prvog omnibusa koja me zainatila da ga nadjem:)



bitno je da NISI potpao pod buzz:))
crtez je katastrofa.


**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 10/07/2008 : 11:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
BTW; prvi trejd je mozda i najgori! Slavers su odlicni, o Baraccudi da i ne govorim!



ah da, famozni barakuda... chitao sam onaj "return..." i zestoko se smorio posle prve sveske - nadam se da je oridjidji mini + ostatak MNOGO bolji.
ono mi je lichilo ko "welcome back, frank" sa boljim crtezom.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/07/2008 : 12:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Markos
Sto ti je tamo toliko lose?



chita se kao da je pisao trinaestogodishnjak koji je prethodne dve godine chitao sve ennisove stare radove pa je odluchio da ih bezuspeshno mimikuje.


Nisam stekao takav dojam.

quote:
Originally posted by BlekenDekara
quote:
Originally posted by Markos
Fernandez je bio dobar u Queen & Country, ali ovdje je dosta losiji. Ili je mozda samo platio danak uzasnom koloru. Parlov je bolji bar za klasu od svih ostalih.


i`ll stick with leandro, thankyouverymuch.


Nemas ti pojma:)

quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Markos
Citljiv i nije neka preporuka, ali ok:) Vidjet cu kad procitam.


kad kazem chitljiv mislim da je OK chitati ga na kompu te da ne bi bacao pare za papirno izdanje.


Ne mogu čitati stripove na ekranu, dosta mi je upisivanja, lektoriranja i prevodjenja, samo mi jos treba da ih pocnem i citati kad ne moram. Mada, 63$ nije malo, makar za 848 stranica.

quote:
Originally posted by BlekenDekara
bitno je da NISI potpao pod buzz:))
crtez je katastrofa.


Koji buzz uopce?;) Cretz mi se na prvi pogled svidio, nisam dalje proucavao. No, s obzirom da ti ionako nemas pojma o crtacima... uopce me ne zabrinjava tvoje misljenje:)

quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Markos
BTW; prvi trejd je mozda i najgori! Slavers su odlicni, o Baraccudi da i ne govorim!


ah da, famozni barakuda... chitao sam onaj "return..." i zestoko se smorio posle prve sveske - nadam se da je oridjidji mini + ostatak MNOGO bolji.
ono mi je lichilo ko "welcome back, frank" sa boljim crtezom.


A jebote, mnogo si mi zahtjevan, bre!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 10/07/2008 : 14:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Nego, konacno sam nasao taj Powers Ultimate collection #1, vec dugo vremena je out of print.

A di si nasao taj album? I ja ga trazim vec jaaako dugo.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 10/07/2008 : 15:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
...a ja ga vec dugooo imam na polici... samo nikako Vol.2 da docekamo =(


Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/07/2008 : 15:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raven84

quote:
Originally posted by Markos

Nego, konacno sam nasao taj Powers Ultimate collection #1, vec dugo vremena je out of print.

A di si nasao taj album? I ja ga trazim vec jaaako dugo.


Na Ebayu, konacno, po nekoj normalnoj cijeni. (42$, ukljucujuci postarinu)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 10/07/2008 : 16:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Raven84

quote:
Originally posted by Markos

Nego, konacno sam nasao taj Powers Ultimate collection #1, vec dugo vremena je out of print.

A di si nasao taj album? I ja ga trazim vec jaaako dugo.


Na Ebayu, konacno, po nekoj normalnoj cijeni. (42$, ukljucujuci postarinu)

Prodavala ga je neka fizicka osoba pretpostavljam? Valjda mi je promako

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/07/2008 : 16:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa ne bas;)
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=170236332862&ssPageName=STRK:MEWN:IT&ih=007

Trouble will find me
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/07/2008 : 19:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

... ma kakvi... ja sam zaslepljeni fan... Bendis bog...



Pih...

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 10/07/2008 : 23:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message  Reply with Quote
vidim da ima zainteresiranih, upravo sam stavio powers hc na aukcije.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 11/07/2008 : 04:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

quote:
Originally posted by alexts

Bendis, čovek koji je pisao Ultimate Spider-Mana i dokazao da o pisanju scenarija veze nema ili ima koliko i prosečan scenarista latino tele novele.

Svaki strip u kome je on učestvovao, zaobilazim!



... ajde molim te ... udostoji se malo... prestani da lupas gluposti... ne stoji ti uz godine... ti si na osnovu Ultimate Spider-Man-a zakljucio da je Bendis los scenarista...Ej, covece, pa Ultimate Spider-Man je za publiku do maksimalno 16 godina... i ako takav je odlican... ej, bre... pa procitaj nesto i na englesko pa ostavi komentar... ovako stvarno ispadas neozbiljno smsan, do zla boga... Ej bra pa ti si ovo napisao >>> "i dokazao da o pisanju scenarija veze nema"<<< znaci zaista ne mogu da verujem... iako sam se peckao sa tobom po forumima ipak sam te smatra kolio toliko ok likom... ali posle ovoga... pffffffffff... zaista nemam reci...



Prvo:
čitav Ultimate univerzum je sumrak kreativnosti, vrhunac bezidejnosti, pohlepe za lakom zaradom, igranja na sigurno bez rizika, ideologije prepakivanja i podvaljivanja kupcima, zabušavanja na svakom koraku i besmislenog razvlačenja.

Ja sam scenarista Bendis i počinjem da pišem novi serijal Ultimate Spiderman. Treba da smislim glavni lik, sporedne likove, negativce, okruženje, njihove odnose, motivacije, super-moći i kako su ih stekli i još milion stvari.

A ne, ipak ne treba! Kakvo olakšanje, već sve to imam. I to dobitnu kombinaciju, provereno uspešnu. To su smislili neki stvarno kreativni ljudi. Pa šta ja da radim? Treba da krenem opet ispočetka i malo modernizujem stvari. Eto neka Piter Parker ima kompjuter, to danas imaju svi, a neka Gven i meri Džejn nose farmerke sa spuštenim pojasom, to danas svi nose.

Oni negativci nek budu malo drugačiji. Malo moderniji kostimi možda? I još neki detalj. Dovoljno je to.

Treba mi priča, trebaju mi zapleti. Ma ne treba. Sve to već ima, ja ću to malo da prepakujem. Malo da razvučem. Što da trošim jedan zaplet na jednu-dve epizode, kad mogu da ga razvučem na deset. Ionako primam iste pare, ja sam Bendis.

Nego, kako da razvučem? Znam, zašto ne bi jedna epizoda bila samo sa razgovorima? A i sledeća. I sledeća. Tek u petoj neka se nešto desi, nek se čitaoci malo užele dešavanja.

Trebaju mi dobri, inteligentni i duhoviti dijalozi za toliko priče. A ne, ne trebaju mi. Mogu i stereotipni, otrcani, prosti i banalni, žešće melodramsko-sapunjarski. Proći će to kod klinaca. Klinci su glupi, za bolje i ne znaju.

U tradiciji naše Marvel kuće je da priča ima više paralelnih tokova, skakanja sa lokacije na lokaciju, brzu montažu priče, bočne podzaplete. Kakva tradicija, boli me glava od takvog usložnjavanja! Nek postoji samo jedan tok priče i nek sve ide ravno, pravolinijski, lakše je.

A šta ako neko pomisli da sam loš scenarista?? Pa to je čisto lupetanje gluposti, koje ne stoji uz godine. Zar zbog stotinak loše napisanih epizoda USM da neko pomisli da sam loš scenarista?! Ej čoveče, pa to bi bilo kao da neko na osnovu samo nekoliko pesama Cece i Karleuše pomisli da su one loše pevačice i da su im pesme šund. Stvarno besmisleno.

Ma ja sam bre toliko očigledno odličan scenarista da pišem i Ultimate X Man sa lakoćom. Evo baš sam smislio priču gde neki napadaju Volverina, a njemu pomažu i Spajdermen i Derdevil. Ne dešava se ništa posebno, ali ima jedno šes' epizoda. I ima priče. Prvo se sit ispriča Volverin sa Spajdermenom, pa onda Derdevil sa Spajdermenom, pa onda sva trojica. Doduše ne ostaje mi mesta za akciju od tolike priče. Bar sam ubacio eksploziju, to uvek pali.

BMB
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 11/07/2008 : 06:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
... blago tebi... aj da mi pozajmis mozak na par dana da malo odmorim... co smisao ultimejt univerzuma je u prepakivanju i podvaljivanju mladjim narastajima... e sad sto ti to sa svojih 40ak leta tako ozbiljno shvata nam samo govori o tebi... pa covece ti nist drugo od Bendisa procitao nisi i nije te sramota da odvalis ovakvu glupost...



Edited by - Duh_koji_hoda on 11/07/2008 06:11:23
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 11/07/2008 : 12:32:20  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

co smisao ultimejt univerzuma je u prepakivanju i podvaljivanju mladjim narastajima... e sad sto ti to sa svojih 40ak leta tako ozbiljno shvata nam samo govori o tebi...



Dete, ne može da se podvaljuje, prepakuje, da se prodaju davno spremljena, samo ponovo podgrejana i drugačije začinjena jela - da se bude NEKREATIVAN, a istovrmeno CENJEN. Ne ide to zajedno, sinko. Nikako.

Hajde da objavljujemo stare naučne radove poznatih naučnika, da ih malo osvežimo i rastegnemo na više strana, pa da sami postanemo poznati i cenjeni naučnici. Možda će moći?

I nemoj da mi dodaješ godine - 37 je cifra, a o Bendisu bi isto mislio i da mi je 17 ili 27, samo što ne bi bio tako fini sa tobom, a pitanje je i dokle ću, ako prelaziš liniju.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 11/07/2008 : 14:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
... nema nikakve potrebe da budes fin... a stari naucni radovi se konstantno osvezavaju i dopunjavaju, te ponovo objavljuju... tako da si sam sebi skocio za vrat... a za ovo dete cu da se nasmejem, posto ako ti je to njaci argument... he, he, he...


Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 11/07/2008 : 15:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

... nema nikakve potrebe da budes fin... a stari naucni radovi se konstantno osvezavaju i dopunjavaju, te ponovo objavljuju... tako da si sam sebi skocio za vrat... a za ovo dete cu da se nasmejem, posto ako ti je to njaci argument... he, he, he...



Nikakav argument, to je ironija - ti si bre matora drtina, kakvo dete. Profesor matematičke fizike kod koga je moj prijatelj bio asistent govorio je - veliki naučnici su pisali velike naučne radove, oni manji fusnote na njihove radove, a ovo što mi radimo (mislio je na većinu naučnih radova koje objavljuju profesori i asistenti na univerzitetima jer im je to obaveza i u opisu posla) nisu ni fusnote na te fusnote.

Sad ti je jasno gde je tu Bendis i slični mu.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 11/07/2008 : 16:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Jedva cekam ovo, to je njegov run na Punisheru prije Max serije, nenabavljiv u trejdovima:
http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/0785133836/ref=ord_cart_shr?%5Fencoding=UTF8&m=ATVPDKIKX0DER&v=glance



imam ja kompletan serijal - solidno (ne kao Welcome Back, Frank), ali može proći; dapače, u odnosu na skroz prvu seriju puno bolje. no i dalje je to Marvel mainstream, znači dozvoljeno i klincima, i samim time razvodnjeno i nekako preblago. tek je MAX onaj pravi Punisher kakvog čekam valjda otkad znam za lika :)
u svakom slučaju, ovaj omnibus je superodlična investicija.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 11/07/2008 : 16:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara


ennis ti je zakon?
interesantno.
obzirom da se dobrano ponavlja posle magnum opusa od preachera mu - malo me iznenadjujesh...
.



unatoč ponavljanju (rat, religija, ili oboje), čovjek koji smisli lika po imenu DogWelder ima kod mene kredita za vijeke vjekova :)
MAX Punisher je stvarno odličan, nadam se da ga neće pokvariti u idućim brojevima (Ennis je pisao do, mislim, 57og)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 12/07/2008 : 00:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Duh koji hoda je osvedočeni ludak i ne treba ga ozbiljno shvatati.
Nije da sam ja čitao ovu diskusiju, niti da držim nekom stranu, samo kažem...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000