forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip knjizara u Novom Sadu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Garak
Average Member



Bosnia and Herzegovina
805 Posts

Member since 05/02/2008

Posted - 22/07/2008 : 16:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Garak a Private Message  Reply with Quote
Zanima me postoji li neka strip knjizara koja se nalazi u Novom Sadu i ako ima gdje se tačno nalazi (može i Subotica).

Zahvaljujem.

p.s. može i bilo koja druga ''obična'' knjižara koja drži stripove Belog Puta i neke američke

Edited by - Garak on 22/07/2008 16:54:34

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 22/07/2008 : 17:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Od Belog puta imaš stripova u svakoj većoj knjižari u svakom gradu u Srbiji!
Ja znam, jed ih ima u vršačkoj knjižari, pretpostavljam da ih ima u nekoj knjižari u centru Novog Sada! Isto važi i za Suboticu!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 22/07/2008 17:19:52
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/07/2008 : 17:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garak

Zanima me postoji li neka strip knjizara koja se nalazi u Novom Sadu i ako ima gdje se tačno nalazi (može i Subotica).

Zahvaljujem.

p.s. može i bilo koja druga ''obična'' knjižara koja drži stripove Belog Puta i neke američke


Strip knjižare imaš dvije u Zagrebu i dvije u Beogradu.
Tu se priča završava...
Ovako napamet u NS imaš na spratu Bazara (mislim da je to IPS) i na SPENS-u (knjižara Solaris). Ima i neki klub ljubitelja stripa u centru, ali oni ne prodaju...
U Subotici IPS i knjižara Plato...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/07/2008 : 17:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Imaš Klub ljubitelja stripa u Novom Sadu.

Novosadjani (i onaj jedan čačanin koji je tamo na prinudnom radu), koja bejaše adresa?

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/07/2008 : 17:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Imaš Klub ljubitelja stripa u Novom Sadu.

Novosadjani (i onaj jedan čačanin koji je tamo na prinudnom radu), koja bejaše adresa?


24 sekunde...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9542 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 22/07/2008 : 22:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Ulica Kralja Aleksandra, cini mi se, negde pri pocetku, ima na ulici jasan znak Klub ljubitelja stripova ili Strip biblioteka, nisam siguran.
Svejedno, udje se u ulaz u dvoriste, pa se skrene na stepenice, na prvi sprat, pa na terasu.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 22/07/2008 : 23:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message  Reply with Quote
064 419 77 43,miša strip klub

zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 22/07/2008 : 23:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcarapo2

064 419 77 43,miša strip klub



-Zar nije ovo krivi broj?-Meni piše Milica?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/07/2008 : 08:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Strip klub je više za druženje i iznajmljivanje. Ako te zanima samo kupovina, zaboravi na strip klub.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/07/2008 : 09:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Strip klub je više za druženje i iznajmljivanje. Ako te zanima samo kupovina, zaboravi na strip klub.


U strip klubu možeš u principu kupit sve od Belog puta,mislin da se može čak i od System comics-a, ali je dobro par dana prije javit Miši šta ti triba da on to nabavi.Cijene su poprilično niže nego u knjižarama.Ja san Sambrove platija 1500 dinara(manje od 150 Kn).
Inače šta se druženja tiče, ekipa u klubu je zakon.Lani san silom prilika u Novon Sadu zalipija 2 dana,i sva srića da san naša klub, jer neznan šta bi sa sobon radija ta dva dana.Jeftino pivo, jeftini stripovi, dobra ekipa-šta ćeš više od toga.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 23/07/2008 09:27:09
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 23/07/2008 : 10:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message  Reply with Quote
Strip klub više ne radi nego što radi, meni se nikad nije desilo da ga nađem da radi (kao radi dvokratno ujutro i uveče). Stripove prodaju u IPS u Zmaj Jovinoj ulici (bolji izbor, ali se stripovi malo teže pronalaze, jer su razbacani na više mesta, ima ih u prizemlju minimalno, solidan broj u stepeništu, a većina na poslednjem spratu na najudaljenijem mestu, ali su složeni bez ikakvog reda, što bi rekli razbacani, što govori o kulturi onih koji rade, plus ako se nađeš u knjižari 15-20 minuta pre kraja radnog vremena izbacuju te napolje, a inače ako si mlad, redovno dobiješ pratnju koja se ne odvaja od tebe, + na kasi su toliko uspavani, spori i neljubazni, da ti se zgadi činjenica da im ostavljaš pare), onda IPS u TC Bazaar, ali izbor je slabiji, Solaris na SPENS-u, imaju solidan izbor, ali takođe sve razbacano i često oštećeno usled nemara, onda knjižara u Pozorištu mladih, ima solidan izbor, dosta i stranih stripova, ponešto se može naći i u knjižari MOST u pasažu u Zmaj Jovinoj, a ima stripova i u bivšoj knjižari MAtice Srpkse, na početku Zmaj Jovine. Npr. MArketprintovih izdanja nema nigde, nemam pojma kojom logikom oni razmišljaju.
Go to Top of Page

Garak
Average Member



Bosnia and Herzegovina
805 Posts

Member since 05/02/2008

Posted - 23/07/2008 : 14:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Garak a Private Message  Reply with Quote
Hvala ekipa na informacijama, mnogo ste mi pomogli
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/07/2008 : 15:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

U strip klubu možeš u principu kupit sve od Belog puta,mislin da se može čak i od System comics-a


I od Lavirinta, i od Lavirinta!

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/07/2008 : 17:40:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

U strip klubu možeš u principu kupit sve od Belog puta,mislin da se može čak i od System comics-a


I od Lavirinta, i od Lavirinta!


Kada sam ja bio, nije bilo ništa na prodaju...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/07/2008 : 17:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Rasprodalo se!

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9542 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/07/2008 : 18:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

U strip klubu možeš u principu kupit sve od Belog puta,mislin da se može čak i od System comics-a


I od Lavirinta, i od Lavirinta!


Kada sam ja bio, nije bilo ništa na prodaju...




Ja sam bio pre jedno 2-3 nedelje, i Misa je rekao da prodaje samo za vreme Exita. A ovako je samo strip biblioteka.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 23/07/2008 : 19:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
sva dosadashnja izdanja Lavirinta tamo su na prodaju, a takodje imash i shirok dijapazon izdanja belog puta (a mislim i sistema)u ponudi.


**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

stefanon
Starting Member

1 Posts

Member since 10/07/2010

Posted - 10/07/2010 : 13:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send stefanon a Private Message  Reply with Quote
Hmm, mislim da je knjizara Korisna knjiga imala određeni deo gde su se prodavali stripovi...
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/07/2010 : 12:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Garak

Zanima me postoji li neka strip knjizara koja se nalazi u Novom Sadu i ako ima gdje se tačno nalazi (može i Subotica).

Zahvaljujem.

p.s. može i bilo koja druga ''obična'' knjižara koja drži stripove Belog Puta i neke američke


Strip knjižare imaš dvije u Zagrebu i dvije u Beogradu.
Tu se priča završava...
Ovako napamet u NS imaš na spratu Bazara (mislim da je to IPS) i na SPENS-u (knjižara Solaris). Ima i neki klub ljubitelja stripa u centru, ali oni ne prodaju...
U Subotici IPS i knjižara Plato...


IPS JE UGASEN ... Imas Plato u Centru on ima belog puta, ali mislim da sada ima slabije ali ima dosta od hrvatskih izdavaca, a mozess i da pitas devojke koje rade da li imaju odredjeni strip na lageru...
Ako znas madjarski ima par stripova u onoj knjizari preko puta loto radnje. Video sam Korto maltezea... U ostale knjizare nisam zalazio

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 12/07/2010 : 14:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Marketprintova izdanja mozes kupiti direktno u Marketprintu, adresa i telefon u Stripoteci. Jeste nelogicno, al tako je kako je....
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000