forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Star Wars stripovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 28/11/2011 : 13:40:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Oće iko uzimat možda išta kroz ovih par dana? Ubacija bi se nekome pa da podilimo poštarinu ako nije problem...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 28/11/2011 : 13:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ja mislio da uzmem nesto, al kapiram da ti se to ne isplati


jbt
gomila SW stripova za 70 USD :O
Need I say da bih u lokalnoj striparnici za te pare dobio 2, eventualno 3 obicna TPB

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 28/11/2011 : 20:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rada13
Već sam par puta naručiva od njih i uvik dođe kroz 3 tjedna maksimalno, a imaju puno bolje pakiranje nego amazon.



E ovo me obradovalo, i sad se osjećam sigurnije.
Uvijek imam strah od naručivanja kod nepoznatih.

quote:
Originally posted by Lord Vader89

ja probao to prvo vece da malo browsujem
i nisam uspeo nista da uradim

sajt im bio preopterecen :((
posle me mrzelo

a i nisam pri parama nikako :(



Ja sam doslovno naručivao sat i pol, uredno klikao i dugo čekao da se stranice učitaju, pa registracija, pa sve užasno sporo.
No, vjerujem da se isplatilo.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 28/11/2011 : 21:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
danas ide ko po loju :)
al i dalje nemam para :( :D :D :D

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 22/12/2011 : 11:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
evo malo svezih novosti iz sveta SW stripova, da ne kazem sveze krvi


There will be blood in 2012



Boba Fett is dead. The most infamous hunter in the galaxy has been hunted. He's lying, broken, on the desert floor. He's more blaster-holes than man. It's the ultimate ending. However, this is just the start of our story. With the fall of Fett broadcast across the galaxy, someone rises to avenge him. But who would care about the death of a man like Fett? Bounty hunters aren't exactly known for their enduring, close friendships but even a man like Boba Fett has family... and now a Blood Tie demands blood.


a daring move, I must say
mnogi su probali da ucmekaju Boba Feta, ali nisu uspeli



inace, upravo sam overio SW Invasion vol.2, tough stuff!!!!!
nadam se da ce se vremenom malo okrenuti ka Luk Skajvokeru i glavnim junacima; cool je da se prati neki levi junak (i to kakav junak, imamo prilike da vidimo (doduse, klise, al who cares, SW je satkan od klisea)), al brate, ako najbadass okrsaj u istoriji expanded universea prodje bez glavnih junaka, oh there will be blood!!!!



sto se ostalih stvari tice, svasta nesto zanimljivo

Crimson empire III is on the run, al cekam neki collected edition, da bih sa uzivanjem lepo procitao sva tri zajedno tipujem da ce da ga izbace u HC, poput Dark empire i Thrawn trilogy :/




dalje, Dark times isto hara, valjalo bi mi da pokupujem ova 4 trejda sa polica pre negoli izidje sledeci [hmm2] nije uopste los serijal, a jos mu je veliki plus to sto se direktno nadovezuje na "Republic" (joj kako cu jednog dana slatko da iscitavam ceo timeline, po redosledu, ijaooooojj )


u januaru izlazi skupljeno izdanje (TPB) Legacy - War, i valjda se napokon time stavlja tacka na Legacy serijal

a kad smo kod War, izlazi i jedan produzetak KOTOR serijala, po uzoru na Legacy -> KOTOR - War (valjda jos malo da bi iscedili od ove igre sto je juce pustena u prodaju )

a kad smo kod star wars far far away backwards in time (Bushido, ovo je vest dostojna Tjednih crtica ) - ako ste mislili da je Tales of the Jedi/KOTOR era u SW njadalja tacka u proslosti, pa, prevarili ste se!!!
jer, od sledece godine krece serijal Star wars: Dawn of the Jedi, smestena 25.000 godina pre Ratova zvezda!!!!!!

overite sinopsis:

It began with the mysterious pyramid ships--the Tho Yor--scattered to the eight corners of the galaxy, and ended with the establishment of an Order that would change the universe forever.
Here's your first look at the Star Wars of 25,000 years ago--before there were lightsabers, when the ties to the Force were new, and before the Jedi spread out into the galaxy.






jos kad vam kazem da je autorski tandem Ostrander/Duursema (SW Republic, SW Legacy)

serijal ce da bude ongoing, al nece izlaziti na redovnoj bazi; nesto poput Dark times otprilike....



sto se tice taze novog serijala - Agent of the empire, ne izgleda lose, ali mi se ne dopada otvoreno insistiranje na James Bondu [blabla2] Ima zanimljivu postavku, badass imperijalni agent, kroz njegove avanture spoznajemo malverzacije imperijalnih mocnika, a sto je najgore od svega - Han Solo mu je ortak iz proslosti!!!



Od omnibusa nam izlazi jos jedan A long time ago, i jos jedan koji skuplja Empire/Rebellion serijale:





a dok izadje treci TPB SW Invasion, tamo negde na pola maja meseca, ima da mi brada poraste....



tako


neka Sila bude sa vama

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 22/12/2011 11:50:18
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/02/2012 : 17:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Još malo pa izlazi Dawn of the Jedi Moran priznat da san strašno zainteresiran.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/02/2012 : 17:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
izasao je #0 vec, evo par (uglavnom praznih) reci:

quote:

originally posted by Lord Vader89
procitao sam #0, koji je zapravo svojevrsni sourcebook, ili sta vec



ima zanimljive ideje
ali nista to o samom stripu ne govori
niti ima price, niti cestitog crteza

samo opisi i neke animirane slike, blah


vidjet cemo, prvi broj za desetak dana, can't wait! polazem velike nade u ovo








no, opet kazem
pouzdam se u Ostrander/Duursema tandem :))

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/02/2012 : 17:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ma dobro, od tih #0 brojeva ionako nikad ništa To je više ko preview nekakvi..
Ko šta si reka, vidit ćemo za par kako će to sve skupa izgledat. Kažem, mene strašno interesira.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/02/2012 : 17:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
bice do jaja! :D

samo me zanima koliko ce da se razlikuje setting od onog u Tales of the Jedi
Tales of the Jedi je onako bio sav backwards sto se tice tehnologije, arhitekture, odece, oruzja, itd....a bio je samo ca. 3000 unazad
ovo je pak 35.000 godine unazad, a koliko vidim, ne razlikuje se bitno od TOTJ....to mi je truba velika

al zato
kad sam video Star forge iz KOTOR igre, ohboy!!!!! :D


Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sandyboy
Average Member

628 Posts

Member since 09/09/2010

Posted - 06/02/2012 : 18:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sandyboy a Private Message  Reply with Quote
SW svemir ionako ima gadnih problema što se tiče tech levela. Između tehnologije KOTOR i Rise of the Empire era nema neke razlike, onda bude onaj mali skok na Legacy eru i odma' komunikatori koji se mogu nalijepiti na obraz, više nisu veličine današnjeg mobitela. Pa onda u jednom prikazu KOTOR ere budu gradovi a la coruscant a u drugom su sve same kamene kuće...
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/02/2012 : 18:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
a jbg
tamo negde do 20. veka, tehnologija je napredovala linearno
a onda tokom dvadesetog veka, eksponencijalni skok, duplo eksponencijalni! XD


sto se tice gradova, jbm li ga....zavisi na kojoj si planeti, valjda :D
i u rise of the empire era imas gradove a la coruscant na jednoj planeti, a kamene kuce na drugoj :D

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Boris
New Member

Slovakia
189 Posts

Member since 04/12/2001

Posted - 08/03/2012 : 11:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Boris a Private Message  Reply with Quote
> Lord Vader

Hvala za mali osvrt na kronologiju Star Wars stripova (post 19/06/2011 : 18:30:23).
Lepo je to obradeno i ovde
http://starwars.wikia.com/wiki/Timeline_of_comics
za one koji bi da prate kronologiju dogadaja.

Imam nekoliko Omnibusa, za mene je to najbolje rešenje, pošto neki stariji TPB se ne mogu naći ili su dosta skupi.
Planiram sada da kupim preko bookdepository Omnibuse "A long time ago", al nije mi jasno ovo:
- ovaj je od Dark Horsea, ima 480 stranica
http://www.bookdepository.com/Star-Wars-Omnibus-Long-Time-Ago-v-1-Roy-Thomas/9781595824868
- ovaj je od Titan books, ima 320 stranica
http://www.bookdepository.com/Star-Wars-Omnibus-Long-Time-Ago-v-1-George-Lucas/9781848567085
Mrzi me da googlam. U čemu je razlika ???

Edited by - Boris on 08/03/2012 13:06:23
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 08/03/2012 : 13:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
naravno, wookiepedia je ultimativni izvor, na kraju krajeva :)

sto se tice omnibusa
kupuj dark horseove
Titan books ti je UK izdanje, trebalo bi da bude isto, al po tvom postu vidim da je razlika u stranicama znacajna (mozda u UK idu u 4 trejda, a u SAD u 5, ko zna) :/

elem
uzimaj Dark horse, i boli te uvo za sve :D
iovako su jeftiniji nego Titan :)



nego
procitao sam Dawn of the Jedi #1
bem li ga, nije me odusevio nesto posebno....ali, mislim da ce u narednih par brojeva da bude bolje, rekao bih da mu treba malo mesta da se razmase :)

(a onda cu da dam komentar na "piramide", i slicno....za sada nisam bas odusevljen, ali cekam)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Boris
New Member

Slovakia
189 Posts

Member since 04/12/2001

Posted - 11/03/2012 : 13:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Boris a Private Message  Reply with Quote
> Lord Vader

Da li se negde u stripovima govori o mladosti Emperora Palpatine ?
ili o tome kako je stekao takvu ogromnu moć Tamne strane ?

Gde si skinuo "Dawn of the Jedi #1" ?
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/03/2012 : 14:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
nazalost, nema takvih stripova, ne koliko je meni poznato barem :(

no, mozes probati da nabavis koro izaslu knjigu "Star wars: Darth Plageus", tu se prica o Plageusu i o Palpatinu, naravno (a koliko sam video, pojavljuju se i poneki glavni likovi iz serijala, tipa Amidala) verujem da je dobra knjiga, pobrala je dobre kritike od fanske bratije
al jbg, nemam vremena u ovom trenutku da se bavim SW knjigama :/
ali eto tebi predloga :)

ako hoces Dawn of the Jedi, posalji mi mejl adresu na PM, pa cu da ti sibnem na mejl :)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Boris
New Member

Slovakia
189 Posts

Member since 04/12/2001

Posted - 23/03/2012 : 16:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Boris a Private Message  Reply with Quote
Napisao sam Dark Horseu dal (i kada) planiraju izdati "The Thrawn Trilogy" a "Dark Empire trilogy" u Omnibusima.
U novije vreme kupujem samo Omnibuse, za malo para ima mnogo strana, pogotovo zato sto je neke TPB teško naći.
Jel ima neko "The Thrawn trilogy"

Ovde sam našao najjeftinije
http://www.tfaw.com/Profile/Star-Wars-The-Thrawn-Trilogy-HC___352326
ne znam jel se isplati čekati na Omnibus ?
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/03/2012 : 18:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
neces docekati omnibuse, jerbo je veoma mala verovatnoca da ce ih izdati u tom obliku

ali nije iskljuceno
uzmi u obzir to da se omnibusi objavljuju kada se aktuelna izdanja povuku iz stampe, te kada ih nakon odredjenog (verovatno sracunatog) roka nestane i u radnjama
a trenutno su HC kolekcije THrawna i Dark Empire itekako aktuelne, i po netu, i po prodavnicama uopste
tako da tesko da ce ista biti od toga u dogledno vreme....

a i why bother, uopste?

uzmes lepo:
http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss_i_1_11?url=search-alias%3Dstripbooks&field-keywords=dark+empire+trilogy&sprefix=dark+empire%2Cstripbooks%2C240

i

www.amazon.com/Star-Wars-Empire-Trilogy-Horse/dp/1595826122/ref=pd_bxgy_b_img_b


i miran si do kraja zivota
prvo sto je jeftinije od (po) sva tri pojedinacna trejda (koja, opet, uglavnom ne mozes da nadjes)
drugo sto je do jaja izdanje, neuporedivo bolje od omnibusa

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 25/03/2012 : 22:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Evo jedno pitanje za Lord Vader89-a (nadam se da 89 nije godina rođenja ) ili bilo koga drugog

Šta je sa strip adaptacijama originalnih filmova tj prvosnimljene trilogije

Star Wars
Empire Strikes Back i
Return of the Jedi

kasnije više puta preimenovih - valjda su poslednje verzije naziva

Star Wars: Episode IV - A New Hope
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi

kod nas je svojevremeno strip časopis Denis objavio adaptaciju prvosnimljenog filma (kao Zvezdani ratovi, čini mi se), a Politikin Zabavnik druge dve.

U to vreme pripadale su kompaniji Marvel.

Sada Dark Horse drži prava i koliko sam video na Amazonu postoje nekakva izdanja stripovanih verzija ovih filmova, pri čemu su Imperija i Džedi zadržane u izvornoj verziji od crtača Ala Vilijamsona, a Nova nada je urađena u novoj verziji.

Nova verzija mi se čini lošijom od stare.

Ove dve druge su pretpostavljam doživele neke promene u skladu sa filmovima i scenama koje su u njima dodate u obnovljenim verzijama - pitam se koji su crtači brljali po Vilijamsonovom radu (sumnjam da je sam on).

?

Više informacija?





Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 25/03/2012 : 22:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
otprilike je prica takva da je zajedno sa ponovnim izbacivanjem filmova u bioskope, 1997. godine, izbacen i Special Edition boxset stripova, sa sve tri adaptacije
(kako si pomenuo, IV, V, VI)

Nova nada jeste bila tada nova verzija, i tu je Vilijamson ucestvovao marginalno, kao jedan od tusera

sto se tice Imperije i Povratka Dzedaja
u tim trejdovima su sakupljeni stripovi iz Dark horseove edicije "Classic Star wars", koja je reprintovala stare stripove (novinske kaiseve i Marvelove adaptacije filmova), ali su prerasporedjivali kadrove, novi kolor stavljali, itd....zato ti izgledaju drugacije

niko nije brljao po Vilijamsonovom radu, samo su eto "modernizovani".... ;)

http://www.darkhorse.com/Comics/93-612/Classic-Star-Wars-The-Empire-Strikes-Back-1
http://www.darkhorse.com/Comics/93-807/Classic-Star-Wars-The-Empire-Strikes-Back-2

http://www.darkhorse.com/Comics/93-646/Classic-Star-Wars-Return-of-the-Jedi-1
http://www.darkhorse.com/Comics/93-821/Classic-Star-Wars-Return-of-the-Jedi-2


a sta ako 89 ipak stoji za godinu rodjenja? :P

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 25/03/2012 : 23:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89
a sta ako 89 ipak stoji za godinu rodjenja? :P



U tom slučaju pusti brkove, da bi delovao ozbiljnije.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 25/03/2012 : 23:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ma ko jos hoce da deluje ozbiljno, it's so outdated :D :P

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Boris
New Member

Slovakia
189 Posts

Member since 04/12/2001

Posted - 02/05/2012 : 21:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Boris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89



a i why bother, uopste?

uzmes lepo:
http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss_i_1_11?url=search-alias%3Dstripbooks&field-keywords=dark+empire+trilogy&sprefix=dark+empire%2Cstripbooks%2C240

i

www.amazon.com/Star-Wars-Empire-Trilogy-Horse/dp/1595826122/ref=pd_bxgy_b_img_b


i miran si do kraja zivota
prvo sto je jeftinije od (po) sva tri pojedinacna trejda (koja, opet, uglavnom ne mozes da nadjes)
drugo sto je do jaja izdanje, neuporedivo bolje od omnibusa



Eto, poslušao sam tvoj predlog i konačno su došli. Jedan od najboljih saveta koji sam dobio

Kada sam otvorio paket, jedino što izašlo iz usta:
"J e b o t e patak !"
Nešto najlepše u mojoj kolekciji, ne samo za gledanje nego i za čitanje.
Evo tih lepotana:



http://img239.imagevenue.com/img.php?image=86056_IMG_0259a_122_163lo.jpg




http://img141.imagevenue.com/img.php?image=86057_IMG_0260a_122_191lo.jpg br /



http://img153.imagevenue.com/img.php?image=86058_IMG_0261a_122_63lo.jpg




Edited by - Boris on 02/05/2012 21:59:48
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/05/2012 : 23:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
cuj jebo me patak, pa to je uvreda

drago mi je da su ti se svideli, nisam ni sumnjao da hoce

cenim onda da ces se obradovati da cujes da ce i Crimson Empire trilogija tokom ove godine (na leto ili jesen valjda) izaci u istoj opremi ;)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 03/11/2012 : 00:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
Nedavno sam počeo čitati Star Wars: Legacy i za sada sam stvarno zadovoljan !

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 04/11/2012 : 23:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
Sad kad sam nabrijan na star wars: legacy, baš bi kupio ovo, al ne mogu toliko para od jednom :

http://www.ebay.com/itm/Star-Wars-Legacy-Comic-Book-Set-1-50-Full-Run-First-Print-Promo-0-Dark-Horse-/160914267007?pt=US_Comic_Books&hash=item25773cdb7f

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.37 seconds. Snitz Forums 2000