forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Manga
 Death Note
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 11/02/2013 : 23:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
http://www.algoritam.hr/?m=1&p=proizvod&kat=622&id=157171

izašla 7 bilježnica

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/02/2013 : 13:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Konačno, pobojao sam se da će prekinuti na pola serijala. Preporučujem svima, vrlo pametna priča.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 12/02/2013 : 14:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
Toooo! :-)

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 26/02/2013 : 19:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Evo upravo dns procitao sedmu biljeznicu. Nekako sam misljenja da je trebalo zavrsiti pricu sa onim dogadajem u sedmici (oni koji su citali znaju na sto mislim, a onima koji nisu ne zelim spoilat), ovako mi se cini da se prica previse oteze i ponavlja.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

xander
Junior Member



Serbia
393 Posts

Member since 01/03/2012

Posted - 26/02/2013 : 21:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Send xander a Private Message  Reply with Quote
Da, ovde priča dolazi do vrhunca. Sledi pad kvaliteta koji neće više dosegnuti onaj sa početka. I dalje je naravno dovoljno interesantno.

Edited by - xander on 26/02/2013 21:46:21
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 27/02/2013 : 09:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund

Evo upravo dns procitao sedmu biljeznicu. Nekako sam misljenja da je trebalo zavrsiti pricu sa onim dogadajem u sedmici (oni koji su citali znaju na sto mislim, a onima koji nisu ne zelim spoilat), ovako mi se cini da se prica previse oteze i ponavlja.



Ja sam čitao ali ne znam na što misliš
Zato se sjećam očiglednog pada kvalitete tamo negdje oko sredine. Šteta, ali svejedno odlična manga.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 27/02/2013 : 14:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by Felagund

Evo upravo dns procitao sedmu biljeznicu. Nekako sam misljenja da je trebalo zavrsiti pricu sa onim dogadajem u sedmici (oni koji su citali znaju na sto mislim, a onima koji nisu ne zelim spoilat), ovako mi se cini da se prica previse oteze i ponavlja.



Ja sam čitao ali ne znam na što misliš
Zato se sjećam očiglednog pada kvalitete tamo negdje oko sredine. Šteta, ali svejedno odlična manga.




SPOILER
Mislim na onaj dio kad L umre, tj. Raito ga ubije i vise mu nitko ne stoji na putu. Ona dva klinca koja se kasnije pojave mi se ne svidaju i cini mi se da ce to sa njima bit puno losije neg ona borba izmedu Raita i L-a

Sve je relativno (E = mc^2)

Edited by - Felagund on 27/02/2013 14:17:32
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 01/03/2013 : 08:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Da, tada je definitivno pala kvaliteta. Nije bilo toliko loše zamišljeno, ali je na kraju ispalo dosadno.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

ZagorXXL
New Member



Croatia
146 Posts

Member since 30/12/2012

Posted - 16/03/2013 : 11:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ZagorXXL a Private Message  Reply with Quote
Da,mnogi se fanovi slažu da je manga trebala završit u 7. broju a anime u 25. epizodi.Preporučam vam da pogledate i anime,ne razlikuje se od mange,samo što animacija,glazba i glasovi likova pridonose napetosti radnje tako da se više uživite.
Evo videa koji prikazuje najbolje scene iz animea;pogledajte nećete požalit.http://www.youtube.com/watch?v=-RRmnZfzbb0
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 16/03/2013 : 13:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Planiram pogledati anime tek kad procitam cijelu mangu, a to ce sudeci po ovom algoritmovom tempu biti za jedno godinu dana. Od animea sam vidio samo onu scenu kad jede cips i pise u biljeznicu i jako sam se smijao kako je to dramaticno prikazano:P

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

ZagorXXL
New Member



Croatia
146 Posts

Member since 30/12/2012

Posted - 09/04/2013 : 15:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ZagorXXL a Private Message  Reply with Quote
Poslao sam upit algoritmu kad izlazi novi broj bilježnice i rekli su mi da ovaj tjedan šalju u tisak broj 8.
Znači uskoro bi mogli očekivat novi broj ;)
Ajmo ljudi koji niste kupili niti jedan broj,kupite i pročitajte nećete zažalit,radi se o planetarno popularnoj mangi ;)
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 27/04/2013 : 16:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
u ponediljak stize 8ica
Go to Top of Page

ZagorXXL
New Member



Croatia
146 Posts

Member since 30/12/2012

Posted - 27/04/2013 : 19:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ZagorXXL a Private Message  Reply with Quote
Je li to provjerena informacija?
Jedva čekam,baš sam nagovorio trojicu prijatelja da pročitaju prvi dio)posudio sam im ga) i svidio im se,idemo sljedeći tjedan u Algoritam nabavit nove brojeve.Nije ih bilo lako nagovoriti jer su hardcore bonellijevci,ali isplatilo se.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 27/04/2013 : 19:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
100%
Go to Top of Page

ZagorXXL
New Member



Croatia
146 Posts

Member since 30/12/2012

Posted - 29/04/2013 : 14:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ZagorXXL a Private Message  Reply with Quote
Izašao 8. svezak Bilježnice Smrti:http://www.algoritam.hr/?m=1&p=proizvod&kat=622&id=158511
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 04/07/2013 : 15:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Izašla je deveta knjiga Bilježnice smrti.

http://www.algoritam.hr/?m=1&p=proizvod&kat=622&id=160030


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

ZagorXXL
New Member



Croatia
146 Posts

Member since 30/12/2012

Posted - 05/07/2013 : 11:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ZagorXXL a Private Message  Reply with Quote
Hvala bogu isusu dragom više,koliko im je trebalo,zar nije trebalo prošli mjesec izaći?
Još 3 broja do kraja,a onda bi po njihovim riječima trebali nastavit sa Negimom i Oštricom...
Premo dosadašnjem ritmu izlaženja čini se da idu dvo-mjesečnim ritmom.
Živi bili pa vidjeli!

Edited by - ZagorXXL on 05/07/2013 11:19:28
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 06/10/2013 : 21:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Deseta bilja smrti izasla,eto jos dvi
Go to Top of Page

ZagorXXL
New Member



Croatia
146 Posts

Member since 30/12/2012

Posted - 09/01/2014 : 14:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ZagorXXL a Private Message  Reply with Quote
Izašao 11. svezak Bilježnice Smrti
http://www.algoritam.hr/?m=1&p=proizvod&kat=622&id=162388

Još malo i kreće Oštrica Besmrtnika,to jest na proljeće,i kako su mi rekli Oštrica bi trebao u prosjeku izlaziti svako dva mjeseca.
Go to Top of Page

ZagorXXL
New Member



Croatia
146 Posts

Member since 30/12/2012

Posted - 25/02/2014 : 22:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ZagorXXL a Private Message  Reply with Quote
Sad vam je u Algoritma akcija 2+3 gratis,odlična prilika da kompletirate kolekciju ili da počnete čitati ako već niste.
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 28/02/2014 : 11:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Kupio prvih 5 albuma na Algoritmovoj akciji i oduševljen sam. Kako inteligentno i napeto! Odličan strip, sigurno uzimam i ostalih 7 albuma. A za tu cijenu stvarno je dobar ulov.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/03/2014 : 22:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raven84

Kupio prvih 5 albuma na Algoritmovoj akciji i oduševljen sam. Kako inteligentno i napeto! Odličan strip, sigurno uzimam i ostalih 7 albuma. A za tu cijenu stvarno je dobar ulov.


Bilježnica smrti je do sada jedina manga koja mi se baš sviđa.
Sve ostalo kod nas izašlo mi je nečitljivo, mlako, djetinjasto.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 14/03/2014 : 00:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Raven84

Kupio prvih 5 albuma na Algoritmovoj akciji i oduševljen sam. Kako inteligentno i napeto! Odličan strip, sigurno uzimam i ostalih 7 albuma. A za tu cijenu stvarno je dobar ulov.


Bilježnica smrti je do sada jedina manga koja mi se baš sviđa.
Sve ostalo kod nas izašlo mi je nečitljivo, mlako, djetinjasto.



Ostrica besmrtnika je sve osim toga,probaj to.

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/03/2014 : 09:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Raven84

Kupio prvih 5 albuma na Algoritmovoj akciji i oduševljen sam. Kako inteligentno i napeto! Odličan strip, sigurno uzimam i ostalih 7 albuma. A za tu cijenu stvarno je dobar ulov.


Bilježnica smrti je do sada jedina manga koja mi se baš sviđa.
Sve ostalo kod nas izašlo mi je nečitljivo, mlako, djetinjasto.


Uz Oštricu besmrtnika, što kažeš na Bosonogog Gena, Vrh bogova, Autocestu sunca, Daleko susjedstvo, Šetača, Sugar Sugar Rune i Peach Girl?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/03/2014 : 18:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Raven84

Kupio prvih 5 albuma na Algoritmovoj akciji i oduševljen sam. Kako inteligentno i napeto! Odličan strip, sigurno uzimam i ostalih 7 albuma. A za tu cijenu stvarno je dobar ulov.


Bilježnica smrti je do sada jedina manga koja mi se baš sviđa.
Sve ostalo kod nas izašlo mi je nečitljivo, mlako, djetinjasto.


Uz Oštricu besmrtnika, što kažeš na Bosonogog Gena, Vrh bogova, Autocestu sunca, Daleko susjedstvo, Šetača, Sugar Sugar Rune i Peach Girl?


Zaboravih Vrh bogova. To mi je također ok.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000