forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Manga
 Death Note
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 03/11/2008 : 15:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
fala

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 13/11/2008 : 20:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
eee jel smem da pitam neshto.Poshto u animeu ima 31 32 epizode dok kod mange ima 100 i neshto.Jer je radnja ista,tj.jer isto traje ili je u mangi neshto duze???

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 13/11/2008 : 22:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by provodina

quote:
Originally posted by weljko94

eee jel smem da pitam neshto.Poshto u animeu ima 31 32 epizode dok kod mange ima 100 i neshto.Jer je radnja ista,tj.jer isto traje ili je u mangi neshto duze???


Anime je isti kao i manga skoro ... način kraja animea od mange je nešto izmjenjen ... Manga ima i epilog nekih 10 str. dok anime ne ...
Inače u biti je sve isto ... Viditi ćeš razliku kad dođeš do kraja animea tu razliku ...
P.S anime nema nekih djelova mizernih koje manga ima to baš oko tih epizoda koje si naveo ... Anime ima 37 epizoda

Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 13/11/2008 : 23:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by provodina

quote:
Originally posted by provodina

quote:
Originally posted by weljko94

eee jel smem da pitam neshto.Poshto u animeu ima 31 32 epizode dok kod mange ima 100 i neshto.Jer je radnja ista,tj.jer isto traje ili je u mangi neshto duze???


Anime je isti kao i manga skoro ... način kraja animea od mange je nešto izmjenjen ... Manga ima i epilog nekih 10 str. dok anime ne ...
Inače u biti je sve isto ... Viditi ćeš razliku kad dođeš do kraja animea tu razliku ...
P.S anime nema nekih djelova mizernih koje manga ima to baš oko tih epizoda koje si naveo ... Anime ima 37 epizoda





:D ok moja greska(ipak nisam odgledao sve)pa gde ima da se kupi death note manga,ali prevedeno??i koliko kosta?rece mi dusman neshto ali nisam pohvatao :D

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 14/11/2008 : 14:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weljko94

quote:
Originally posted by provodina

quote:
Originally posted by provodina

quote:
Originally posted by weljko94

eee jel smem da pitam neshto.Poshto u animeu ima 31 32 epizode dok kod mange ima 100 i neshto.Jer je radnja ista,tj.jer isto traje ili je u mangi neshto duze???


Anime je isti kao i manga skoro ... način kraja animea od mange je nešto izmjenjen ... Manga ima i epilog nekih 10 str. dok anime ne ...
Inače u biti je sve isto ... Viditi ćeš razliku kad dođeš do kraja animea tu razliku ...
P.S anime nema nekih djelova mizernih koje manga ima to baš oko tih epizoda koje si naveo ... Anime ima 37 epizoda





:D ok moja greska(ipak nisam odgledao sve)pa gde ima da se kupi death note manga,ali prevedeno??i koliko kosta?rece mi dusman neshto ali nisam pohvatao :D

Kako prevedeno ... Mangu imaš na engleskom ... ViZ media je izdavač ...
Naručiš preko amazona ... a imaš i skeniranu na onemanga com.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 14/11/2008 : 19:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by provodina

quote:
Originally posted by weljko94

quote:
Originally posted by provodina

quote:
Originally posted by provodina

quote:
Originally posted by weljko94

eee jel smem da pitam neshto.Poshto u animeu ima 31 32 epizode dok kod mange ima 100 i neshto.Jer je radnja ista,tj.jer isto traje ili je u mangi neshto duze???


Anime je isti kao i manga skoro ... način kraja animea od mange je nešto izmjenjen ... Manga ima i epilog nekih 10 str. dok anime ne ...
Inače u biti je sve isto ... Viditi ćeš razliku kad dođeš do kraja animea tu razliku ...
P.S anime nema nekih djelova mizernih koje manga ima to baš oko tih epizoda koje si naveo ... Anime ima 37 epizoda





:D ok moja greska(ipak nisam odgledao sve)pa gde ima da se kupi death note manga,ali prevedeno??i koliko kosta?rece mi dusman neshto ali nisam pohvatao :D

Kako prevedeno ... Mangu imaš na engleskom ... ViZ media je izdavač ...
Naručiš preko amazona ... a imaš i skeniranu na onemanga com.


eto vidish da nisam pohvatao
znam za viz mediu nego kad je dusman rekao da je on licno video u darkwoodu,pa sam mislio da...ma nije vazno
citacu ja to na internetu ipak ne mogu da priustim sebi sve to:D

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 06/01/2009 : 20:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
Nakon najpopularnije mange tvoraca Death Note stiže još jedan njihov zajednički projekt.
Riječ je o Bakumanu mangi gdje su glavni likovi žele napisati najbolju mangu i postati najbolji mangake Dva izmišljena glavni likovi su talentirani umjetnik Moritaka Mashiro i želja pisca Akito Takagi.
Priča je ipak malo kompleksnija od toga.Naravno u pitanju je shonen manga pa imamo opet dva srednjoškolca.
Iako ima refrenci na Death Note nemojte očekivati ništa slično bar za sada,ali ovi majstori mogu u bilo koji trenutak izokrenit priču što su već nebrojeno puta i dokazali u D.Note.
Iskreno netriba nam novi Death Note.
Zato što je jedinstven, zato je i genijalan.

http://en.wikipedia.org/wiki/Bakuman






Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 08/01/2009 : 20:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
Počeo čitati i super je!!!

(Ipak oštrica mi više paše...)
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 12/02/2009 : 16:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
Nisam izdržao pročitati do kraja. Dio kada se napetost uništila, uništila je cijelu mangu...
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 12/02/2009 : 16:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mali od palube

Nisam izdržao pročitati do kraja. Dio kada se napetost uništila, uništila je cijelu mangu...


aha fazon je da kada rade neku mangu malo vishe preteraju i ode mast u propast...Tj. gubi se onaj osecaj uzbudjenja i iscekivanja..Isto je sa DN kada je BEEP umro i onda na njegovo mesto dosli BEEP i BEEP.
Onaj ko je gledao/citao znace shta BEEP znachi..Da ne odajem puno

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 12/02/2009 : 20:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weljko94

quote:
Originally posted by mali od palube

Nisam izdržao pročitati do kraja. Dio kada se napetost uništila, uništila je cijelu mangu...


aha fazon je da kada rade neku mangu malo vishe preteraju i ode mast u propast...Tj. gubi se onaj osecaj uzbudjenja i iscekivanja..Isto je sa DN kada je BEEP umro i onda na njegovo mesto dosli BEEP i BEEP.
Onaj ko je gledao/citao znace shta BEEP znachi..Da ne odajem puno


Oda si dovoljno.Lipo si uništija mangu onima koji je nisu čitali.Aj stavi to na spoiler
Manga je malo više od same priče.Sama obrade serijskog ubojice je odrađena maestralno.Nije glavni junak L nego Light.
Taj dio je bio potreban da se glavni lik osjeća sigurno da je God (bog) i da je Justice (pravda).Jedan dio bez drugog neide i ko to nije shvatio nije skonta ni mangu kako triba.Važan je taj profil ubojice koji je s tim dorađen, a što se lipo vidi u 12 vol.
On je ništa drugo do serijski ubojica, a tako se i ponaša.Problem ubojstva i strah osjeća samo dok nije upisao prvo ime.Nakon što je ubio prvu osobu ostatak je bez problema upisiva u bilježnicu.Nije ga bilo strah čak ni Ryuka, a cilo vrime je mislio da čini pravu stvar.
Kako serijal ide dalje Light se mijenja iz volumena u volumen postaje sve sigurniji da je nedodirljiv.
Ali ok za godine koje imate nemožete tako ni duboko ulaziti u analize same priče.
Lipo je vidit da ipak ima naraštaja kojima nije samo bonelli ok.
A šta se same priče tiče originalnija nemože ni biti.Kao da je sama potekla iz pera Stephena Kinga.

Edited by - provodina on 12/02/2009 21:21:06
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 12/02/2009 : 21:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
Nažalost... (ne mogu vjerovati da ću to napisati)... moram priznati da je Death Note bolji od Zagora.
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 13/02/2009 : 12:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mali od palube

Nažalost... (ne mogu vjerovati da ću to napisati)... moram priznati da je Death Note bolji od Zagora.


Sad ti još fali samo zaminiti majicu Zagora sa majicom Death Note
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 13/02/2009 : 23:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mali od palube

Nažalost... (ne mogu vjerovati da ću to napisati)... moram priznati da je Death Note bolji od Zagora.


Jesi procitao sve?
Btw tako sam i ja krenuo.Bukvalno isto kao i ti.Naruto,pa sam provalio da je zesce @$%!*,onda Death Note,pa FMA
Probaj i ti da citash ili odgledash fullmetal alchemist.Super je.

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 25/03/2009 : 16:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
Evo naletio sam na mangu koji sliči Death Note ne po samoj priči nego po atmosferi koja je u samoj mangi.
Riječ je o mangi Liar Game i još je ongoing statusu.Ja sam dosada pročitao 3 volumena i manga je super napeta pisihološka igra mačke i miša.

Liar Game
Kratak sadržaj

Glavna junakinja Kanzaki Nao je dobila ovakvu ceduljicu ispod vrata

Čestitam! Vi ste jedan od 1 u 100.000 ljudi koji su ušli u čudesan
LIAR GAME TURNIR!

Uz razglednicu tamo su 100 milijuna jena u bilješkama.To je za početak liar igru. Kada se igra završi, u 30 dana, morat ćete vratiti svojih 100 milijuna dolara. Ako vaš protivnik ukrade te novce,on ih može zadržati kao nagradu,a vi ćete imati dug od 100 milijuna ...

I igra počinje.Tu se kasnije pojavljuje jedan lik dosta sličan Lightu kako po izgledu tako i po inteligenciji.
Ko je volio Death Note i slične mange ovakvog đira nebi trebao zaobići ovu mangu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Liar_Game

Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 25/03/2009 : 20:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by provodina

Evo naletio sam na mangu koji sliči Death Note ne po samoj priči nego po atmosferi koja je u samoj mangi.
Riječ je o mangi Liar Game i još je ongoing statusu.Ja sam dosada pročitao 3 volumena i manga je super napeta pisihološka igra mačke i miša.

Liar Game
Kratak sadržaj

Glavna junakinja Kanzaki Nao je dobila ovakvu ceduljicu ispod vrata

Čestitam! Vi ste jedan od 1 u 100.000 ljudi koji su ušli u čudesan
LIAR GAME TURNIR!

Uz razglednicu tamo su 100 milijuna jena u bilješkama.To je za početak liar igru. Kada se igra završi, u 30 dana, morat ćete vratiti svojih 100 milijuna dolara. Ako vaš protivnik ukrade te novce,on ih može zadržati kao nagradu,a vi ćete imati dug od 100 milijuna ...

I igra počinje.Tu se kasnije pojavljuje jedan lik dosta sličan Lightu kako po izgledu tako i po inteligenciji.
Ko je volio Death Note i slične mange ovakvog đira nebi trebao zaobići ovu mangu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Liar_Game




Hm,veoma zanimljivo.Pogledacu kako je,mozda josh danas.Inache posebno mi je zanimljivo ime...Kanzaki.Ko je gledao/citao Great Teacher Onizuku znace o cemu pricham..I Kanzaki Urumi iz GTO je bila psihic.Sigurno cu pogledati.Hvala na infou provodina!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 26/03/2009 : 14:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote

[/quote]
Hm,veoma zanimljivo.Pogledacu kako je,mozda josh danas.Inache posebno mi je zanimljivo ime...Kanzaki.Ko je gledao/citao Great Teacher Onizuku znace o cemu pricham..I Kanzaki Urumi iz GTO je bila psihic.Sigurno cu pogledati.Hvala na infou provodina!
[/quote]
Nama problema.Uvik podijelim kvalitetne mange s drugima.Jedino mi je malo crtež mi bio odbojan u početku.Kasnije sam se navika jer je sama priča predobra.
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 26/03/2009 : 21:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by provodina

quote:
Originally posted by mali od palube

Nažalost... (ne mogu vjerovati da ću to napisati)... moram priznati da je Death Note bolji od Zagora.


Sad ti još fali samo zaminiti majicu Zagora sa majicom Death Note


Zapravo nije bolji nego kvalitetniji.... da tako je...
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 26/03/2009 : 21:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weljko94

quote:
Originally posted by mali od palube

Nažalost... (ne mogu vjerovati da ću to napisati)... moram priznati da je Death Note bolji od Zagora.


Jesi procitao sve?
Btw tako sam i ja krenuo.Bukvalno isto kao i ti.Naruto,pa sam provalio da je zesce @$%!*,onda Death Note,pa FMA
Probaj i ti da citash ili odgledash fullmetal alchemist.Super je.

Nisam sve. Početak je genijalan al su je zajebali.
Go to Top of Page

zkne
Junior Member

481 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 28/04/2009 : 14:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zkne a Yahoo! Message  Send zkne a Private Message  Reply with Quote
navodno algoritam u 9 mjesecu krece sa izdavanjem Death notea , Naruta, Bleecha i Nane, ako to uspiju, svaka cast! O tome imate raspravu na mangamania blogu Milene Zajovic!
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 28/04/2009 : 18:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
da samo shto sve to nije potvrdjeno...Nazalost.

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 28/04/2009 : 23:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Dok ne krene Death Note na hrvatskom, meni drustvo pravi jedan Shinigami.

Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 29/04/2009 : 00:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
Odakle ti to????
I jel imash samo Rema ili imash josh neke???
I da koliko koshtaju :)

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 29/04/2009 : 00:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kornboy

Informacija je potvrdjena od nekih ljudi iz Algoritma, tako da ono, skupljajmo lovu. Koliko citam na crotaku forumu, izdanja ce biti distribuirana i po susjednim drzavama, sto je svakako pohvalno!

http://forum.crotaku.hr/showthread.php?t=21&page=91


iz njihovih usta u bozje ushi...Uh daj boze.
Kako bi mi bilo drago da vishe ne moram da se cimam do stripoteke za svaki volume BOI-a :S
Bravo algoritam!!!!!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 29/04/2009 : 00:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
Da zaista super vijest.Nema veze što iman Death Note ovo je ipak hrvatsko izdanje.Treba to podržati u svakom pogledu.
Naruto i Bleach ću svakako kupovati.
Lipo je viditi da mange grabe krupnim koracima naprijed.
Ovo je sad tek pravi val mangi.

Bravo Algoritam.

P.S.I ovaj topic će napokon dobiti stranica koliko i zaslužuje
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000