forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 POKAŽITE SE!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 82

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 21/07/2018 : 21:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

S patkom bi se valjalo " pošibati " mislim da bi to bilo kvalitetno " šibanje " zafrkan tip.


Slikaš cure po Zadru, a onda iz vedra neba jedan ovako gay komentar🤢
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/07/2018 : 23:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/07/2018 : 23:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice



Btw ovo mi je i naslovna na fejsu, pa ako slučajno naiđete, slobodno me dodajte (ionako iman masu stripovske ekipe za koje ni ne znan jesu li s foruma).





Imam te
Btw nema ni dve sedmice da sam bio na Čiovu sa ženom, Okrug Gornji. Da sam znao sa si iz Trogira, mogao sam ti se javiti

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 22/07/2018 : 00:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
E jebemu, i meni je žaj. :/

Budeš li opet, obavezno se javi. Ako ništa, vidimo se na Mostripu, prošle godine smo se mimoišli, jer nisan zna kako izgledaš, al čini mi se da si bija jedan od onih šta su postavili pitanja na kraju pressice s Morenom. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/07/2018 : 00:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Ocemo slike djevojaka

Ja sam godinama ljetovati na ciovu
Zadnji put 2012.

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/07/2018 : 01:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Easteregg je onaj nocni leptir sta je uletio u reflektor?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/07/2018 : 16:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

E jebemu, i meni je žaj. :/

Budeš li opet, obavezno se javi. Ako ništa, vidimo se na Mostripu, prošle godine smo se mimoišli, jer nisan zna kako izgledaš, al čini mi se da si bija jedan od onih šta su postavili pitanja na kraju pressice s Morenom. :)



Jesam. Ja sam bio onaj koji ga je pitao da li ce eksperiment Maxi Zagora sa kratkim pricama, buduci da je uspeo, poceti da se primenjuje u buducim brojevima ;)
Ne znam kad cu opet u Mostar (iz Nemacke je to postala filozofija) ali u Trogir cu 100% dogodine. Stavi pivo u hladnjak ;)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/07/2018 : 16:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by vice

E jebemu, i meni je žaj. :/

Budeš li opet, obavezno se javi. Ako ništa, vidimo se na Mostripu, prošle godine smo se mimoišli, jer nisan zna kako izgledaš, al čini mi se da si bija jedan od onih šta su postavili pitanja na kraju pressice s Morenom. :)



Jesam. Ja sam bio onaj koji ga je pitao da li ce eksperiment Maxi Zagora sa kratkim pricama, buduci da je uspeo, poceti da se primenjuje u buducim brojevima ;)
Ne znam kad cu opet u Mostar (iz Nemacke je to postala filozofija) ali u Trogir cu 100% dogodine. Stavi pivo u hladnjak ;)


Uspeo?
ja ga bogami nisam tako doživeo!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/07/2018 : 16:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by vice

E jebemu, i meni je žaj. :/

Budeš li opet, obavezno se javi. Ako ništa, vidimo se na Mostripu, prošle godine smo se mimoišli, jer nisan zna kako izgledaš, al čini mi se da si bija jedan od onih šta su postavili pitanja na kraju pressice s Morenom. :)



Jesam. Ja sam bio onaj koji ga je pitao da li ce eksperiment Maxi Zagora sa kratkim pricama, buduci da je uspeo, poceti da se primenjuje u buducim brojevima ;)
Ne znam kad cu opet u Mostar (iz Nemacke je to postala filozofija) ali u Trogir cu 100% dogodine. Stavi pivo u hladnjak ;)


Kakva filozofija, imaš sad letove iz Stutgartta i Düsseldorfa, još lakše nego prije za doći.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 22/07/2018 : 17:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Pfuu, debelog li lika sa Gaston majicom, kako su me čevapi ugojili za par dana, sad mršavljenje bez mesa, kruha i malo piva. Pozdrav ekipi sa slike!

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 22/07/2018 17:35:11
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/07/2018 : 18:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:



(iz Nemacke je to postala filozofija)


Patak, si blizu Tutte?
Ja cu na jesen do Frankfurta, pa valjda vidim i Tuttu. A ima überall jos forum-svaba.
Pa, ako se sta realizira i za comicon.de okacimo i sliku forummitgliede. de

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/07/2018 : 18:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

Pfuu, debelog li lika sa Gaston majicom, kako su me čevapi ugojili za par dana, sad mršavljenje bez mesa, kruha i malo piva. Pozdrav ekipi sa slike!


a Rijeku si zaboravio

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/07/2018 : 20:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Kiša je stvarno padala na svirci, ali je ovo kasnije bila zajebancija u editiranju (ima i jedan mali easter egg).

Btw ovo mi je i naslovna na fejsu, pa ako slučajno naiđete, slobodno me dodajte (ionako iman masu stripovske ekipe za koje ni ne znan jesu li s foruma).





Za David Lombardo fan-a previše sličiš na nekoga jazzera.
Ili se ovo tuču faturete po pirevima.
Inače, svirat na kiši izgleda cool, samo zna bit zajebano ako sviraš električni instument.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 22/07/2018 : 20:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Za David Lombardo fan-a previše sličiš na nekoga jazzera.
Ili se ovo tuču faturete po pirevima.
Inače, svirat na kiši izgleda cool, samo zna bit zajebano ako sviraš električni instument.



Ma samo fensara, baš zbog tog kontrasta. Nema mi ništa slađe nego doć obučen ko zadnji luzer negdi di se očekuje brutalan i kul stil. Na Dark Tranquillity u Zagrebu (ne ovo sad nego prije 6-7 godina) doša san obučen u maslinasti džemper (a tad još nije bilo hipsteraja), i odma u šutku.

Inače, nisan više u ovom bendu, al ovo nam je bija đir:



And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/07/2018 : 20:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da nisi za bubnjevima, ovdje (iz profila) bi se mogao prodati za Josha Hommeja. :D :)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 22/07/2018 : 21:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Za David Lombardo fan-a previše sličiš na nekoga jazzera.


Ali duct tape po tomovima ruši taj dojam.
Kul slika inače, ko stvorena za neki doom tipa rani October tide/Katatonia.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 23/07/2018 : 07:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Tonka24

S patkom bi se valjalo " pošibati " mislim da bi to bilo kvalitetno " šibanje " zafrkan tip.


Slikaš cure po Zadru, a onda iz vedra neba jedan ovako gay komentar🤢



Otkad je otišao u Švabiju stekao je svakakve 'sklonosti'.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 23/07/2018 : 14:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Risar_69

Pfuu, debelog li lika sa Gaston majicom, kako su me čevapi ugojili za par dana, sad mršavljenje bez mesa, kruha i malo piva. Pozdrav ekipi sa slike!


a Rijeku si zaboravio


Ma kaki zaboravio , pozdrav i ekipi u Rijeki, u Zagrebu, u Beogradu, u Subotici, na Ohhridu, u....

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14511 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/07/2018 : 13:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Kiša je stvarno padala na svirci, ali je ovo kasnije bila zajebancija u editiranju (ima i jedan mali easter egg).

Btw ovo mi je i naslovna na fejsu, pa ako slučajno naiđete, slobodno me dodajte (ionako iman masu stripovske ekipe za koje ni ne znan jesu li s foruma).




Daj šifru za fejs

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14511 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/07/2018 : 13:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Tonka24

S patkom bi se valjalo " pošibati " mislim da bi to bilo kvalitetno " šibanje " zafrkan tip.


Slikaš cure po Zadru, a onda iz vedra neba jedan ovako gay komentar🤢



A samo sam čekao ovakav komentar

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14511 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/07/2018 : 13:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Tonka24

S patkom bi se valjalo " pošibati " mislim da bi to bilo kvalitetno " šibanje " zafrkan tip.


Slikaš cure po Zadru, a onda iz vedra neba jedan ovako gay komentar🤢



Otkad je otišao u Švabiju stekao je svakakve 'sklonosti'.


Teška liberala

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 10/08/2018 : 15:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
James Bond je stigao u Grčku...

Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 10/08/2018 : 15:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Prije Džoni Panter !
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 10/08/2018 : 16:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Prije Džoni Panter !



Nemam ništa protiv!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/08/2018 : 16:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Sve se nema
A grah se povraca

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 82 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000