forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 POKAŽITE SE!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 82

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/08/2008 : 18:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kitaric





Dobro si se zdefinirao, svaka čast. Ja sam prestao trenirat, nemam više vremena, jbga

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 26/08/2008 : 21:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message  Reply with Quote
Ma i ja slabo u poslednje vreme, ne moze se sve stici...

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 28/08/2008 : 19:11:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
nema sve face na forumu ka da je www.buildself.com :D

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 28/08/2008 : 23:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Sad ću imati noćne more od ovog topica.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/08/2008 : 13:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Sad ću imati noćne more od ovog topica.




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/08/2008 : 18:49:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo




Eto mene na Balatonu

Slika je velika djelomično stoga što sam egocentrik, a djelomično stoga što ne znam kako da je smanjim


izgleda kao nametnuta glava Photoshopom.
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2092 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 29/08/2008 : 19:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
Evo i mene.Ovo su slike prije i za vrijeme CRS - 2007.


Bio sam uzbudjen zbog CRS - a pa sam se zabio u kut i mirno razmisljao
o Zagoru i crtacima...


Ja ljubomorno gledam red koji je ostao da i ja dobim potpis...



A evo i slike s mora:


Bilo je i vecih riba al nije zabiljezeno fotoaparatom!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 29/08/2008 : 21:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
He he my little frend ti si ljubomorno gledao, a ja sam primao crtež od Jovita! Baš sam rekao:"Baš bih volio dobiti crtež od Jovita..." i tada je za 1. crtež od Jovita sam ja izvučen!!! Ima Boga!

P.S.Kmeeeeee... nisam najmlađi na forumu!!!
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2092 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 29/08/2008 : 21:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
Odlicno za crtez...al imam i ja trofej s CRS -a. U onoj knjizici o zagoru(zagor 4o godina u Hrvatskoj) na zadnjoj strani gdje je papir za crtanje Mauro Laurenti nacrtao mi je Zagora i Chica...unikat! ;))



https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/08/2008 : 21:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
@king warrior


vjeruj mi, nije photoshop. al oraspoložil si mi dan

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 29/08/2008 : 21:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milazzo

Odlicno za crtez...al imam i ja trofej s CRS -a. U onoj knjizici o zagoru(zagor 4o godina u Hrvatskoj) na zadnjoj strani gdje je papir za crtanje Mauro Laurenti nacrtao mi je Zagora i Chica...unikat! ;))




He to mi je samo najvrijedniji trofej! Nije jedini! Još na Zagor kapi imam potpise od Burattinia i Jovita, Potpis u Extra 1 Zagoru od Ferria i Buratinia, Nekom mojom glupom kemijskom na zidu u mraku crtež sa Chicom(nacrtao verni) i Zagorom(sedioli) i još jedan crtež od Ferria kojeg sam dobio kada su se dijelili po brojevima. Njega sam dobio preko reda, jer imam veze. Živio Kowalsky!!!
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 29/08/2008 : 23:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mali od palube

He he my little frend ti si ljubomorno gledao, a ja sam primao crtež od Jovita! Baš sam rekao:"Baš bih volio dobiti crtež od Jovita..." i tada je za 1. crtež od Jovita sam ja izvučen!!! Ima Boga!

P.S.Kmeeeeee... nisam najmlađi na forumu!!!



haha palubicu sada imash ti nekoga da zovesh mali zez bash si simpa lik milazzo ali jbg kreni da pecash prave ribe

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 29/08/2008 : 23:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weljko94

quote:
Originally posted by mali od palube

He he my little frend ti si ljubomorno gledao, a ja sam primao crtež od Jovita! Baš sam rekao:"Baš bih volio dobiti crtež od Jovita..." i tada je za 1. crtež od Jovita sam ja izvučen!!! Ima Boga!

P.S.Kmeeeeee... nisam najmlađi na forumu!!!



haha palubicu sada imash ti nekoga da zovesh mali zez bash si simpa lik milazzo ali jbg kreni da pecash prave ribe

Nemoj zbunjivat jadno dijete! On je još u fazi "Fuj cure"
Bar tako mislim, Milazzo uvjeri nas u suprotno!
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2092 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 30/08/2008 : 10:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by weljko94

quote:
Originally posted by mali od palube

He he my little frend ti si ljubomorno gledao, a ja sam primao crtež od Jovita! Baš sam rekao:"Baš bih volio dobiti crtež od Jovita..." i tada je za 1. crtež od Jovita sam ja izvučen!!! Ima Boga!

P.S.Kmeeeeee... nisam najmlađi na forumu!!!



haha palubicu sada imash ti nekoga da zovesh mali zez bash si simpa lik milazzo ali jbg kreni da pecash prave ribe

Nemoj zbunjivat jadno dijete! On je još u fazi "Fuj cure"
Bar tako mislim, Milazzo uvjeri nas u suprotno!


Daleko od toga...Vidjet cete vi uskoro...

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 30/08/2008 : 11:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
Svaja ti čast (ne vjerujem da ću ovo konačno napisati na ovom forumu) mali!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/08/2008 : 11:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

@king warrior


vjeruj mi, nije photoshop. al oraspoložil si mi dan


nemoj krivo da me shvatis,nesto mi boja glave odudara od tijela te nije izostreno,pa sam mislio da si nesto raduckao tu
Go to Top of Page

quaresma
Average Member



Bosnia and Herzegovina
643 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 30/08/2008 : 13:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send quaresma a Private Message  Reply with Quote
Eo i mene


[URL=http://www.postavi.com/][/URL]

Kad ce ZS i LMS od prvog broja???? :) :) :)
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/08/2008 : 09:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Evo mene na moru...


What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 31/08/2008 : 11:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Evo mene na moru...




odakle ti puska???

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/08/2008 : 11:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ne. Ja sam onaj robot lijevo u gužvi...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2092 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 31/08/2008 : 16:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Evo mene na moru...




Ovo me podsjeca na onog Wilsona iz sam svoj majstor serije!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 06/09/2008 : 02:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote



Mali svaka čast na hrabrosti , jer mene je sram šta uopće ovo gledam.
Šta misliš da mi sad cura vidi šta gledam,vidi ovu sliku, mislim da bi teško naša odgovor.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 06/09/2008 : 04:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milazzo



A evo i slike s mora:


Bilo je i vecih riba al nije zabiljezeno fotoaparatom!

znači na Kačjaku se lovi riba

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2092 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 06/09/2008 : 09:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zizanon

quote:
Originally posted by Milazzo



A evo i slike s mora:


Bilo je i vecih riba al nije zabiljezeno fotoaparatom!

znači na Kačjaku se lovi riba


Tako je ...kako znas?

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/09/2008 : 14:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Hej, i ja sam tu bio. Nekih 2 km. dalje prema centru.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 82 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000