forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 124

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/09/2018 : 13:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ja sam kompletirao Ken Parker od 1 do 80 i kao šlag na tortu želim još kupiti u Italiji onu statuu od Kena i to je to. Normalno da bi u nekom savršenom svijetu iznad polica bila i barem jedna original naslovnica, ali bojim se da je to nemoguća misija.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/09/2018 : 13:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Mozda Ken i izadje na kioscima.Nadat cemo se,a dotad ima Darkwood,iako mi se format ne svidja,za nas koji smo zakasnili sa F/L.Bumo videli...
U svakom slucaju,najjeftinije je bilo dok je izlazilo,sad je prekasno za nesto vise.
Ja razumin Obija,jer sam i sam takav.
Pravi komplet je cili komplet,a prava edicija je kad je nesto od prvog broja.
Sve ostalo je sviranje k...u.


Daj čovječe, nemoj se slagati sa mnom. Pomislit ću da još ima neko normalan ovdje.
Radije i ti počni lupat gluposti, samo kako bi po svaku cijenu bio protiv svega što netko drugi kaže.
Jebeš mi sve, imam dojam da su ovdje ostali samo smarači koji na svaku moguću izjavu automatski zauzimaju suprotnu stranu.
Ako ti kažeš da je bijelo, on će te ubeđivat da je to samo svijetla nijansa crnog.
Lijepo objasniš da kolekciju ne čini 16 stripova ma koliko dobri i jeftini bili i onda oni počnu svoje: Ali to ti je ovako i ovako, jel ti kupuješ za policu, jel kupuješ za baku i deku, nisi u pravu, to ti je super, kupi samo korice, zašto nisi kupovao na vrijeme, zašto su u šumi?
Počinju me ozbiljno zamarati te uzaludne rasprave mada dođem uglavnom vikendom. I onda ide spamerfest.
A samo sam rekao da mi je žao što nismo dobije jeftino sc izdanje od prvog broja. Najnormalnija i najprirodnija stvar u svijetu čitanja i skupljanja stripova: jeftina i pristupačna kompletna kolekcija od prvog broja. I tu ide pokret otpora.
Nedavno sam pitao člana Kornboy zašto više ne dolazi na forum? Rekao mi je da mu je postalo zamorno raspravljati se sa svakakvima. Čovjek je pojam razuma, smirenosti i dobrog ukusa u stripove. I on mi kaže da više ne može biti ovdje, a nije ni prvi koji mi je to rekao.
Dođe čovjeku da se zamisli.
Pauza od 23.9 do 23.10 pa ćemo vidjeti ima li to smisla kasnije...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/09/2018 : 13:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by sumohrvat

Da sam zakasnio sa Fibrinim izdanjem ne bi imao nikakav problem da sad kupim ovo što je ostalo na skladištu od Fibre pa da polako krenem sa Darkwoodovim izdanjem do spajanja.


Tako ću ja napraviti, do broja 12 i završni period 64-80 imam od Fibre a ovu rupu ću popuniti sa Darkwood izdanjem. Jest da se izdanja drastično razlikuju (najviše po visini), ali jednostavno ne ide drugačije.


Ali opet bolje i tako nego nemati Ken Parkera ako ga se baš toliko želi. Istina je da se razlikuju po visini, ali šta sad.... druga varijanta je davati po 200 kn za pojedini broj. Pa nek si svatko izabere što mu najviše odgovara. Imati mix kolekciju, utući brdo para na Fibrine rasprodane brojeve pa uživati gledajući ih na polici ili ne pročitati ovaj fenomenalan strip jer te bode u oči taj nesklad od različitih izdavača na polici.


Sve si lepo objasnio
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/09/2018 : 14:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Obi, ti si jedan od onih koji će se uvijek žaliti
Da markos prodaje svaki broj po 20kn ti bi čekao pa sutra kukao zašto se ne može dobiti popust na komplet
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/09/2018 : 14:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by sumohrvat

Da sam zakasnio sa Fibrinim izdanjem ne bi imao nikakav problem da sad kupim ovo što je ostalo na skladištu od Fibre pa da polako krenem sa Darkwoodovim izdanjem do spajanja.


Tako ću ja napraviti, do broja 12 i završni period 64-80 imam od Fibre a ovu rupu ću popuniti sa Darkwood izdanjem. Jest da se izdanja drastično razlikuju (najviše po visini), ali jednostavno ne ide drugačije.


Ali opet bolje i tako nego nemati Ken Parkera ako ga se baš toliko želi. Istina je da se razlikuju po visini, ali šta sad.... druga varijanta je davati po 200 kn za pojedini broj. Pa nek si svatko izabere što mu najviše odgovara. Imati mix kolekciju, utući brdo para na Fibrine rasprodane brojeve pa uživati gledajući ih na polici ili ne pročitati ovaj fenomenalan strip jer te bode u oči taj nesklad od različitih izdavača na polici.


Neki najkritičniji brojevi (13-20) znaju otići i po 400-500 kn što je previše kada ti fali dosta njih.
Što se tiče izgleda na polici meni ionako to neće biti skupa složeno, na police gdje mi stoje izdanja klasičnog Bonelli formata ne može po visini stati ništa veće od toga.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/09/2018 : 14:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by roby05

Mozda Ken i izadje na kioscima.Nadat cemo se,a dotad ima Darkwood,iako mi se format ne svidja,za nas koji smo zakasnili sa F/L.Bumo videli...
U svakom slucaju,najjeftinije je bilo dok je izlazilo,sad je prekasno za nesto vise.
Ja razumin Obija,jer sam i sam takav.
Pravi komplet je cili komplet,a prava edicija je kad je nesto od prvog broja.
Sve ostalo je sviranje k...u.


Daj čovječe, nemoj se slagati sa mnom. Pomislit ću da još ima neko normalan ovdje.
Radije i ti počni lupat gluposti, samo kako bi po svaku cijenu bio protiv svega što netko drugi kaže.
Jebeš mi sve, imam dojam da su ovdje ostali samo smarači koji na svaku moguću izjavu automatski zauzimaju suprotnu stranu.
Ako ti kažeš da je bijelo, on će te ubeđivat da je to samo svijetla nijansa crnog.
Lijepo objasniš da kolekciju ne čini 16 stripova ma koliko dobri i jeftini bili i onda oni počnu svoje: Ali to ti je ovako i ovako, jel ti kupuješ za policu, jel kupuješ za baku i deku, nisi u pravu, to ti je super, kupi samo korice, zašto nisi kupovao na vrijeme, zašto su u šumi?
Počinju me ozbiljno zamarati te uzaludne rasprave mada dođem uglavnom vikendom. I onda ide spamerfest.
A samo sam rekao da mi je žao što nismo dobije jeftino sc izdanje od prvog broja. Najnormalnija i najprirodnija stvar u svijetu čitanja i skupljanja stripova: jeftina i pristupačna kompletna kolekcija od prvog broja. I tu ide pokret otpora.
Nedavno sam pitao člana Kornboy zašto više ne dolazi na forum? Rekao mi je da mu je postalo zamorno raspravljati se sa svakakvima. Čovjek je pojam razuma, smirenosti i dobrog ukusa u stripove. I on mi kaže da više ne može biti ovdje, a nije ni prvi koji mi je to rekao.
Dođe čovjeku da se zamisli.
Pauza od 23.9 do 23.10 pa ćemo vidjeti ima li to smisla kasnije...


Prijatelju, ja sam te lijepo uputio na Fibrin sajt u slučaju da nisi imao informaciju kako je tamo trenutno rasprodaja Ken Parkera gotovo po kiosk cijenama. U međuvremenu se dosta toga rasprodalo i ostalo je još 16 brojeva. Nikakvo kontriranje nego informacija. Nisi zainteresiran ? Super, sretno čekanje kiosk izdanja pa ih kupuj ko pravi kolekcionar na metar da ti pašu uz namještaj. Tvoje pare, tvoj izbor....
Ako ti je to razlog da napuštaš forum onda stvarno.... ali ne bih da ti kontriram. Još ćeš na tavanu da se objesiš jer se svi ne slažu sa tvojim mišljenjem 😂
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/09/2018 : 14:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD
Neki najkritičniji brojevi (13-20) znaju otići i po 400-500 kn što je previše kada ti fali dosta njih.
Što se tiče izgleda na polici meni ionako to neće biti skupa složeno, na police gdje mi stoje izdanja klasičnog Bonelli formata ne može po visini stati ništa veće od toga.


Ja na sreću sam uspio ispratiti na vrijeme, ali mi je takva situacija sa Mister No Libellusom. Zbog problema sa striparnicom u Rijeci sam ostao bez nekoliko brojeva na 60. I sad će biti veselo.
Nego, bas gledam original table od Milazza.... Auuuuuuuu, pa to ispod 1200 eura ne ide. A ja maštam o original naslovnoj 😂😂😂😂😂😂😂😂
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 23/09/2018 : 15:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Celi trejd je prava stvar. Fibra izgleda bezobrazno na polici od 1-80. Plus ima brojeve na hrbatu. Jezivo. Kod mene je samo Blueberry kombinacija Book i Gnevnika. I izgleda bzvze.

sangue navajo
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 23/09/2018 : 18:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
moram da pomenem da se na limundu pojavljuju fibrina/libellus izdanja kena onda kada ih darkwood objavi

tako da... ima i ta opcija - oni koji imaju neka (sva?) ll/fib izdanja, ali ih prodaju jer ih menjaju za dw

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

agochkov
New Member



293 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 23/09/2018 : 19:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send agochkov a Private Message  Reply with Quote
Ken Parker (jeftini) - 130 eura + 50 eura postarine = 180 eura 50 knjiga Mondadori. Za one kome i Fibra i Darkwood nisu dovoljni.



https://www.ebay.it/itm/KEN-PARKER-SERIE-1-50-MONDADORI-COMICS-2015/172844624904?hash=item283e57ac08:g:b-QAAOSw71xZprOJ
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 23/09/2018 : 20:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ma,Bernard ce to kad tad izvesti kako triba.Na radost i veselje mnogih.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 24/09/2018 : 18:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
ovo sto radi dw je bas kako treba: sc / hc 2 u 1.
ne znam sta jos moze drugacije da se uradi i da bude bolje ili privlacnije.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/09/2018 : 19:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by roby05

Mozda Ken i izadje na kioscima.Nadat cemo se,a dotad ima Darkwood,iako mi se format ne svidja,za nas koji smo zakasnili sa F/L.Bumo videli...
U svakom slucaju,najjeftinije je bilo dok je izlazilo,sad je prekasno za nesto vise.
Ja razumin Obija,jer sam i sam takav.
Pravi komplet je cili komplet,a prava edicija je kad je nesto od prvog broja.
Sve ostalo je sviranje k...u.


Daj čovječe, nemoj se slagati sa mnom. Pomislit ću da još ima neko normalan ovdje.
Radije i ti počni lupat gluposti, samo kako bi po svaku cijenu bio protiv svega što netko drugi kaže.
Jebeš mi sve, imam dojam da su ovdje ostali samo smarači koji na svaku moguću izjavu automatski zauzimaju suprotnu stranu.
Ako ti kažeš da je bijelo, on će te ubeđivat da je to samo svijetla nijansa crnog.
Lijepo objasniš da kolekciju ne čini 16 stripova ma koliko dobri i jeftini bili i onda oni počnu svoje: Ali to ti je ovako i ovako, jel ti kupuješ za policu, jel kupuješ za baku i deku, nisi u pravu, to ti je super, kupi samo korice, zašto nisi kupovao na vrijeme, zašto su u šumi?
Počinju me ozbiljno zamarati te uzaludne rasprave mada dođem uglavnom vikendom. I onda ide spamerfest.
A samo sam rekao da mi je žao što nismo dobije jeftino sc izdanje od prvog broja. Najnormalnija i najprirodnija stvar u svijetu čitanja i skupljanja stripova: jeftina i pristupačna kompletna kolekcija od prvog broja. I tu ide pokret otpora.
Nedavno sam pitao člana Kornboy zašto više ne dolazi na forum? Rekao mi je da mu je postalo zamorno raspravljati se sa svakakvima. Čovjek je pojam razuma, smirenosti i dobrog ukusa u stripove. I on mi kaže da više ne može biti ovdje, a nije ni prvi koji mi je to rekao.
Dođe čovjeku da se zamisli.
Pauza od 23.9 do 23.10 pa ćemo vidjeti ima li to smisla kasnije...



Nek si ti nama razuman, smiren i normalan.

Ugodan odmor i vrati se još razumniji, smireniji i normalniji.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/09/2018 : 22:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

ovo sto radi dw je bas kako treba: sc / hc 2 u 1.


Meni je to izdanje isto odlično
Kasno sam se vratio stripovima pa zakasnio na Fibru (vjerujem da je i ta kolekcija sjajna, kao i sve što rade u Fibri), ali za mene koji sam se tek vratio stripovima, za mene je DW pun pogodak i paše mi ritam i cijena, format - sve.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DRAŽEN
New Member

171 Posts

Member since 06/12/2015

Posted - 03/10/2018 : 19:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DRAŽEN a Private Message  Reply with Quote
Ja skupljam Fibrine zato jer je kompletiran. Tko zna kad će Darkwood izdati sve brojeve. Sretno onima koji ga kupuju. Nedostaju mi brojevi 17, 25, 36, 40 i 59 pa ako neko ima za prodati neka se javi.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 03/10/2018 : 20:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Darkwood 6-i broj bi triba ubrzo??

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 03/10/2018 : 21:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Ide Sajam, verovatno ce se vrteti oko tog datuma.
Nagadjam...

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 12/10/2018 : 10:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Život na Aljasci je opasan i tvrd... međutim, „Narod ljudi” na dalekom severu uspeva da živi na način dostojan našeg poštovanja. Ken će među njima još jednom živeti novi život. Potom, upoznaćemo Pat O’Šejn, jedan od najupečatljivijih i, svakako, najvoljenijih ženskih likova u istoriji stripa.

Svaka Darkwood knjiga Kenovih avantura sadrži dve originalne priče.





Br. strana: 212

Boja: Crno-belo (plus kolorne naslovnice)

Uvez: meki i tvrdi

Format: 170 x 260 mm

Zavirite između korica:

http://www.darkwoodprodavnica.rs/assets/files/pdfdownloads/Ken_6_zavir.pdf

Cene:
Meki povez:
Promotivna - 1.090 dinara
Puna - 1.290 dinara

Tvrdi povez:
Promotivna - 1.290 dinara
Puna - 1.690 dinara

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/10/2018 : 11:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Idesss, 6-ica vec vani
Ako ti nije problem, stavi/zaljepi komentar i u ovu temu: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49624

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 12/10/2018 : 11:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Odradjeno.
Mada, kopirao sam pre toga na onoj, glavnoj, KP temi.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/10/2018 : 12:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Aha, vjerojatno si mislio na onu temu DW noviteti ;)
Neka, od viska glava ne boli :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 12/10/2018 : 12:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Od zadnjeg broja (bar) 2 i pol mjeseca čini mi se?

loading...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/10/2018 : 12:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
tooooooooo

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 10/11/2018 : 23:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Adauto Silva






https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/11/2018 : 14:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Berardi,Alesandrini&Marafa:Ken Parker 5 - Lov na moru;Bele zemlje (Darkwood)

otprilike,ako sa ove dve priče niste "prokinuli" na Kenu,bataljujte posao.

Obe priče su sjanje - i Lov na moru,a još više Bele zemlje.
Berardi je sa ovim epizodama ušao u "štos", i iz njega neće izlaziti do samog kraja.
U Lovu je malo drpio poneku ideju iz Mobi Dika,ali mu nećemo zameriti; u Zemljama je prikazao svu surovost ledenog severa na majstorski način.
Crtači - Alesandrini je korektan,mada mi je bolji na stricu Martiju,a Marafa pokidao.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 124 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000