forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 124

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/03/2019 : 21:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Mislin da će pad u vezi ocjena bit manji posli. ovih prvih desetak mi je prije bilo upečatljivije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 12/03/2019 : 07:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

U tri epizode iz treće knjige je smanjena količina irealne tragedije, pa samim tim i moje zadovoljstvo raste.



Neće se potpuno odustati od tog tragičnog pristupa, imam osećaj da je to lajtmotiv serijala (meni lično ne smeta).

Biće zanimljivo pratiti komentare i utiske... Već znam koje 3-4 epizode u narednih 20-ak će ti se sigurno svideti



Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/03/2019 : 09:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Teško je usporediti Dampira, Conana i X-mena sa Kenom. Ajde Dampir je talijnaski, ali X-men i Conan bezvezni solidni stripovi. O.K najveći domet solidan strip.


Auuu, kuku lele, takvu uvredu moze isprati samo krv u slavu Kroma. Bre!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/03/2019 : 12:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Kruger

Teško je usporediti Dampira, Conana i X-mena sa Kenom. Ajde Dampir je talijnaski, ali X-men i Conan bezvezni solidni stripovi. O.K najveći domet solidan strip.


Auuu, kuku lele, takvu uvredu moze isprati samo krv u slavu Kroma. Bre!





Kad sam bio klinac meni je Conan bio vau, sad gledam jeli moguće da sam volio čitati takvo smeće, ajde dobro bio sam klinac pa je to O.K.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 12/03/2019 : 12:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Uglavnom mi s godinama stripovi koje sam volio kao klinac padaju sto je valjda normalno. Conan je posebna prica, bio mi je super kad sam bio mulac, ali s godinama mi samo raste. Conan je stripcina, a buscema i ernie chan bogovi.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/03/2019 : 12:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Uglavnom mi s godinama stripovi koje sam volio kao klinac padaju sto je valjda normalno. Conan je posebna prica, bio mi je super kad sam bio mulac, ali s godinama mi samo raste. Conan je stripcina, a buscema i ernie chan bogovi.


Evo Krugeru, citaj pa uci.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 12/03/2019 : 15:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Uglavnom mi s godinama stripovi koje sam volio kao klinac padaju sto je valjda normalno. Conan je posebna prica, bio mi je super kad sam bio mulac, ali s godinama mi samo raste. Conan je stripcina, a buscema i ernie chan bogovi.



Istina, Conan je imao fenomenalne crtače, a i Roy Thomas je odlično prenio Howardovu poetiku u strip. Obožavam na kraju knjige kronika čitati Thomasove zabilješke o tome kako su nastali ti stripovi, znam da je napisao kako ustvari gdje god nije morao mijenjati ništa od Howardove proze, on bi je 100 % prenio u strip. I to funkcionira, Conan iz 70-ih i 80-ih je vrhunsko štivo.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/03/2019 : 16:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Tonto

Uglavnom mi s godinama stripovi koje sam volio kao klinac padaju sto je valjda normalno. Conan je posebna prica, bio mi je super kad sam bio mulac, ali s godinama mi samo raste. Conan je stripcina, a buscema i ernie chan bogovi.


Evo Krugeru, citaj pa uci.




Svatko ima svoj ukus, meni je to klasično smeće. Općenito američki stripovi su uglavnom smeće, još je Conan dobar za sve ove ostale superjunake tipa superman, krastavac man, salata man, debil man, ovaj onaj nan. Ista priča, samo drugačiji superjunaci i obleka. Inteligentno do jaja. Conan nije ništa bolji, samo se kao na tvorničkoj traci izmjenjuju različiti zlikovci, ovaj ima malo veći mač, onaj manji, onaj ima dužu kosu onaj kraću i tako taj tip inteligentne priče.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 12/03/2019 : 16:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Tonto

Uglavnom mi s godinama stripovi koje sam volio kao klinac padaju sto je valjda normalno. Conan je posebna prica, bio mi je super kad sam bio mulac, ali s godinama mi samo raste. Conan je stripcina, a buscema i ernie chan bogovi.


Evo Krugeru, citaj pa uci.




Svatko ima svoj ukus, meni je to klasično smeće. Općenito američki stripovi su uglavnom smeće, još je Conan dobar za sve ove ostale superjunake tipa superman, krastavac man, salata man, debil man, ovaj onaj nan. Ista priča, samo drugačiji superjunaci i obleka. Inteligentno do jaja. Conan nije ništa bolji, samo se kao na tvorničkoj traci izmjenjuju različiti zlikovci, ovaj ima malo veći mač, onaj manji, onaj ima dužu kosu onaj kraću i tako taj tip inteligentne priče.

Stvarno mi je krajnje degutantno čitati ovakve postove lika koji se kune u Zagora, stripa koji je nastao pod ogromnim utjecajem i plagiranjem tog istog "američkog smeća".

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/03/2019 : 17:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Tonto

Uglavnom mi s godinama stripovi koje sam volio kao klinac padaju sto je valjda normalno. Conan je posebna prica, bio mi je super kad sam bio mulac, ali s godinama mi samo raste. Conan je stripcina, a buscema i ernie chan bogovi.


Evo Krugeru, citaj pa uci.




Svatko ima svoj ukus, meni je to klasično smeće. Općenito američki stripovi su uglavnom smeće, još je Conan dobar za sve ove ostale superjunake tipa superman, krastavac man, salata man, debil man, ovaj onaj nan. Ista priča, samo drugačiji superjunaci i obleka. Inteligentno do jaja. Conan nije ništa bolji, samo se kao na tvorničkoj traci izmjenjuju različiti zlikovci, ovaj ima malo veći mač, onaj manji, onaj ima dužu kosu onaj kraću i tako taj tip inteligentne priče.

Stvarno mi je krajnje degutantno čitati ovakve postove lika koji se kune u Zagora, stripa koji je nastao pod ogromnim utjecajem i plagiranjem tog istog "američkog smeća".



A u čemu je problem, meni Zagor ne smeta, a ne kunem se u njega, on mi je O.K štivo za razonodu, daleko lošiji od Kena a u svemirskoj udaljenosti od Conana. To što je kopirao nešto ili nekog nema nikakve veze sa jednoobraznom šablonskom i bezveznjj priči spomenutih super junaka. Priča tih super junaka je uvijek ista i jadna. Nekome to odgovara a nekome ne.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/03/2019 : 17:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Nije problem ni nekakva naivnost. Conan po tom pitanju ima dosta sličnosti sa Belkom. Kako ovaj razgrće i tamani crvene mundire, tako ovaj te zlikovce neke s kraćim a neke s dužim mačevima i kojekakvu zvjerad. No Blek mi je simpa, a Conana crnjak, negativa bum – kraš– tras.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2019 : 17:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Tonto

Uglavnom mi s godinama stripovi koje sam volio kao klinac padaju sto je valjda normalno. Conan je posebna prica, bio mi je super kad sam bio mulac, ali s godinama mi samo raste. Conan je stripcina, a buscema i ernie chan bogovi.



Istina, Conan je imao fenomenalne crtače, a i Roy Thomas je odlično prenio Howardovu poetiku u strip. Obožavam na kraju knjige kronika čitati Thomasove zabilješke o tome kako su nastali ti stripovi, znam da je napisao kako ustvari gdje god nije morao mijenjati ništa od Howardove proze, on bi je 100 % prenio u strip. I to funkcionira, Conan iz 70-ih i 80-ih je vrhunsko štivo.



Naspram večine američkih stripova Conan je i više nego odličan.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 12/03/2019 : 17:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Tonto

Uglavnom mi s godinama stripovi koje sam volio kao klinac padaju sto je valjda normalno. Conan je posebna prica, bio mi je super kad sam bio mulac, ali s godinama mi samo raste. Conan je stripcina, a buscema i ernie chan bogovi.



Istina, Conan je imao fenomenalne crtače, a i Roy Thomas je odlično prenio Howardovu poetiku u strip. Obožavam na kraju knjige kronika čitati Thomasove zabilješke o tome kako su nastali ti stripovi, znam da je napisao kako ustvari gdje god nije morao mijenjati ništa od Howardove proze, on bi je 100 % prenio u strip. I to funkcionira, Conan iz 70-ih i 80-ih je vrhunsko štivo.



Naspram večine američkih stripova Conan je i više nego odličan.

Naspram većine američkih stripova Conan je negdje oko sredine. Ne čine američki strip samo Marvel i DC, ima puno neovisnih izdavača koji izdaju kvalitetne stripove. Tipa Alterna, Vertigo ( iako je on u vlasništvu DC-a) Image, Top Cow, Dark Horse zna iznenadit, IDW itd...
A naš dragi Ken, on je ko' tripice, ili ga voliš ili ga ne voliš, nema sredine. Meni je što ga više čitam sve bolji i bolji.

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2019 : 18:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ma kakve tripice. I ne volin ih uopće.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 12/03/2019 : 19:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Naspram večine američkih stripova Conan je i više nego odličan.



Neki od najdražih mi stripova su američki, tipa Preacher, Blankets, Sandman, The Walking Dead... Kad malo razmislim, mislim da je što se kvalitete i šarolikosti ponude tiče američki strip broj jedan u svijetu. Pariraju mu eventualno mange, ali s njima sam dosta slabije upoznat pa ne mogu ništa tvrditi. I ne, ne privlače me superheroji nimalo.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4063 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 12/03/2019 : 19:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Mašili ste totalno fudbal, nije stvar u tome da li je strip "objektivno" kvaliteta ili ne, već da ja čitam sve navedeno jer je to moj ukus i ne interesuje me cijenjenost datih stripova, koncenzus, itd., i sigurno ne čitam to što čitam da bih nekoga impresionirao svojim "ukusom" ili "poznavanjem stripa".

Inače se slažem da je Buscema bog. Zadnjih par dana čitam Chronicles of Conan, oduševilo me je prenošenje Hauardove estetike i svjetonadzora u pričama kao što su "Pesma Crvene Sonje" i "Saga o Belit", itd., zaista odlična, prvoklasna zabava, uz momente jake socijalne satire. I Dark Horse Konan ima odličnih momenata, iako ga nisam pažljivo iščitao.

Ne znam ni zašto se DC i Marvel navode kao pojam "smeća", ali dobro. Nije mi jasno zašto mnogi čitaoci Zagora napadaju američke stripove pod etiketom smeća kada je Zagor 100% "američki" produkt, bukvalno ne bi ni postojao da poslijeratna Italija nije bila preplavljena američkom pop-kulturom.

Beva, mange imaju odličnu ponudu, vrlo široku, ali ih guši ubijanje kreativnosti radnika brzim rokovima i "industrijalizacijom" stripa, te robovanje kulturološkim i demografskim konvencijama (npr. strip za dati uzrast mora imati te, te i .te elemente, te dati šablon radnje).


Edited by - Mhejl on 12/03/2019 19:59:22
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/03/2019 : 20:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
američki strip me nikada nije zanimao. a ni sada mi ni ne pada na pamet uzeti to u ruke. preacher, ma hodi spat. conana sam u životu pročitao kojega, ali, u osnovi, i kao djetetu mi je to bilo dosadno.
superheroje ne bih čitao, zanimljivije je buljiti u zid.
bonelli sam mogao čitati i kao dijete, a i sada mogu vrtiti tih par junaka, s vremena na vrijeme.

s druge strane, američki film je broj 1 u svijetu. iako je i tu bila faza pobune, pa sam uglavnom tražio "ozbiljne" filmove itd. znači, filmove mogu, dapače, stripove ni pod razno američke. ama baš sve je dosadno dozlaboga.

zašto je to tako, nemam pojma.
ljudi s kojima sam bolji (i koji imaju profiliraniji ukus u filmovima, recimo) također ne čitaju američke stripove, dok bonelli može proći.
ljudi koji su mi daleko tipa beva, tonto, čitaju američke stripove, a kenjkaju o bonelliju.

francuske pustolovne stripove tipa blueberry i slično, to mogu čitati (ali mi ni ne znači ništa).

također mogu čitati najveće svjetske romane iliti lijepu književnost, dok stvari tipa king i takva zabavna štiva - ne. to me više ne zanima ni najmanje.
da ne govorim da mogu čitati najveća vinuća ljudskog duha (najveće filozofe), dok ove neke popularne sažetke i sličnu popularnu znanost - ne.

eto, pa se sad tu snađite.

ps - u posljednje vrijeme me najviše zanima teologija, kršćanstvo, vjera i upoznajem tu "scenu" preko najvećih (i sitniočavih, u crijevca) teologa (i filozofa).
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2019 : 20:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by lwood

Naspram večine američkih stripova Conan je i više nego odličan.



Neki od najdražih mi stripova su američki, tipa Preacher, Blankets, Sandman, The Walking Dead... Kad malo razmislim, mislim da je što se kvalitete i šarolikosti ponude tiče američki strip broj jedan u svijetu. Pariraju mu eventualno mange, ali s njima sam dosta slabije upoznat pa ne mogu ništa tvrditi. I ne, ne privlače me superheroji nimalo.



Doša san u doticaj s tin nabrojanima i ništa. ne tangiraju me. Conan se bar da pročitat. mislin nađe se i tu stvari tipa Transmetropolitan ili par prvih bajki,koji nezavisni...
al sve u svemu u odnosu na ponudu vrlo malo.
Kod mange je ko šta mhejl piše problem šta je previše industrijska.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/03/2019 : 20:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
od zabavno-pustolovnih knjiga zapravo, ne znam ali vjerujem da bih i sada mogao čitati karla maya. a i neke vesterne namjeravam čitati.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2019 : 20:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
uz karl maya dobar je bija i zane grey.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/03/2019 : 20:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Meni cak i drazi od Maya. Pogotovo "Jezdeci škrlatne kadulje".

U jednom Winetooju mislim da je opisivao pokrajinu i kaktuse na cak 2 stranice ako ne i vise. Ubilo mi interes.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 12/03/2019 20:53:07
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 12/03/2019 : 21:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

američki strip me nikada nije zanimao. a ni sada mi ni ne pada na pamet uzeti to u ruke. preacher, ma hodi spat. conana sam u životu pročitao kojega, ali, u osnovi, i kao djetetu mi je to bilo dosadno.
superheroje ne bih čitao, zanimljivije je buljiti u zid.
bonelli sam mogao čitati i kao dijete, a i sada mogu vrtiti tih par junaka, s vremena na vrijeme.

s druge strane, američki film je broj 1 u svijetu. iako je i tu bila faza pobune, pa sam uglavnom tražio "ozbiljne" filmove itd. znači, filmove mogu, dapače, stripove ni pod razno američke. ama baš sve je dosadno dozlaboga.

zašto je to tako, nemam pojma.
ljudi s kojima sam bolji (i koji imaju profiliraniji ukus u filmovima, recimo) također ne čitaju američke stripove, dok bonelli može proći.
ljudi koji su mi daleko tipa beva, tonto, čitaju američke stripove, a kenjkaju o bonelliju.

francuske pustolovne stripove tipa blueberry i slično, to mogu čitati (ali mi ni ne znači ništa).

također mogu čitati najveće svjetske romane iliti lijepu književnost, dok stvari tipa king i takva zabavna štiva - ne. to me više ne zanima ni najmanje.
da ne govorim da mogu čitati najveća vinuća ljudskog duha (najveće filozofe), dok ove neke popularne sažetke i sličnu popularnu znanost - ne.

eto, pa se sad tu snađite.

ps - u posljednje vrijeme me najviše zanima teologija, kršćanstvo, vjera i upoznajem tu "scenu" preko najvećih (i sitniočavih, u crijevca) teologa (i filozofa).



Logično je da ti je bliža talijanska od američke "bully" bezbožne kulture.
Čak i talijanski ljevičari kao Berardi ili Castelli ne mogu u svojim pričama pobjeći kršćanskim vrijednostima koje su im ukorijenjene preko društvenog odgoja i normi.

U američkoj multikulturološkoj sredini toga ima jako malo, pa većina njihovih
"boljih" stripova izgledaju kao sotonistički manifesti.

Superjunaci nula bodova. Čak pokušao čitati. Prestrašno, baš kao i filmovi o njima.
Conan - čitao kao dijete i bio mi OK, ali fali ono nešto što Bonelli ima.
Spawn - nečitljivo, ali ima neku draž za razliku od Marvela ili DC-a.

Ovo napisano je prvenstveno mišljenje o scenariju, ne o crtežu koji je većinom odličan. Samo vizualni izgled bez priče meni ne znači ništa.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 12/03/2019 : 21:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jocko

quote:
Originally posted by Spock

U tri epizode iz treće knjige je smanjena količina irealne tragedije, pa samim tim i moje zadovoljstvo raste.



Neće se potpuno odustati od tog tragičnog pristupa, imam osećaj da je to lajtmotiv serijala (meni lično ne smeta).

Biće zanimljivo pratiti komentare i utiske... Već znam koje 3-4 epizode u narednih 20-ak će ti se sigurno svideti




Nije teško mene skužiti.

Usput, drago mi je da je netko primijetio moje komentare u ovoj šumi mudrovanja.
Četvrta knjiga je tu, pa ću uskoro nastaviti s Kenom.

P.S.: Zanimljivo mi je kako se uvijek rasprave / prepucavanja događaju u ovom Kenovom topicu.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4063 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 12/03/2019 : 22:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
interesuje me kako se američke sotonističke vrijednosti ispoljavaju u stripovima, dok sa druge strane snimaju filmska dijela prožeta klasičnim hrišćanskim vrijednostima a la roki, zanimljiva klasifikacija
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 12/03/2019 : 23:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

... a kenjkaju o bonelliju.


Da se razumijemo, ja ne kenjkam o bonelliju. Ima meni tamo izvrsnih stripova pa i zagora medju njima.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page
Page: of 124 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000