forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 124

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/03/2019 : 08:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ne
ono što ti odbijaš razumjeti je da si se uključio na onu najnižu razinu, iako si imao i druge načine na raspolaganju. i tako redom, svi vi veliki kenovci, tobože tako pametni. meni je sve ovo dosadno, ali baš vam neću pustiti ni slovca - eto, baš ću ko malo dijete igrati se sa vama, jer vi i jeste mala djeca.
a što se tiče ljudi koji traže tko zna što: pa tko im brani. nek traže, al' nek se i pokoravaju! kao što je supermike tražio svašta, pa se na kraju morao pokoriti. tko pobjeđuje u raspravama, taj i određuje odnose gore-dolje. tako ti to ide, žare.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/03/2019 : 08:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ne
ono što ti odbijaš razumjeti je da si se uključio na onu najnižu razinu, iako si imao i druge načine na raspolaganju. i tako redom, svi vi veliki kenovci, tobože tako pametni. meni je sve ovo dosadno, ali baš vam neću pustiti ni slovca - eto, baš ću ko malo dijete igrati se sa vama, jer vi i jeste mala djeca.
a što se tiče ljudi koji traže tko zna što: pa tko im brani. nek traže, al' nek se i pokoravaju! kao što je supermike tražio svašta, pa se na kraju morao pokoriti. tko pobjeđuje u raspravama, taj i određuje odnose gore-dolje. tako ti to ide, žare.



Vi zagorovci niste ni pametni ni glupi, vi ste samo dosadni ko proljev.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/03/2019 : 09:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
sve ovo što vidiš je znakovito, nesvrstani. samo je potrebno gledati otvoreno, bespretpostavno.

kada upotrijebim termin "kenovci" i još vas ismijem, nema nego brže-bolje dotrčati na topic, javiti se, dati da postojiš i da se baš ne slažeš s time što čuješ. ali ne možeš ili ne možete to učiniti na način koji bi opravdao umišljenost (koju su kenovci ispoljavali, a koja se sada pod naletima strašnog stinkija malo ispuhala; malo smo vas srezali na mjeru). kada se javiš, manifestiraš da si isti kao oni koje si sprdao; ako se ne javiš, grizeš se u sebi, jer te ovaj drugi otvoreno sprda a ti ne možeš učiniti ništa...

što mi je činiti, pita se sada kenovac?
buniti se ili pokoriti?

ali u susretu sa ovakvim načinom, za koji ti ni ne znaš što je to: je li to krajnje preseravanje jednog tipa koji je svjetska budala? ili je to enormna sprdnja koja prelazi sve moje male sprdnjice, tako obične i smiješne? ili je ovaj ozbiljan?, da, u susretu sa time ti si izgubljen. možeš se kiselo smješkati, možeš ignorirati, možeš dobaciti koju, ali ne možeš si pomoći. bespomoćan si kao kenovac koji je na tapeti i kojega ovaj drugi, osjećaš to, u svakom trenu može izvrći ruglu, sprdnji, podsmijehu.

pa i moj maloprijašnji post je genijalnost ili sprdnja. jebote, ja sam educiran, haha visokoobrazovan u vukozecovom idealu, dok ti ili žare niste toliko, jer niste ni prepoznali parafrazu Kanta u mom postu (iz njegovog čuvenog spisa Was ist Aufklarung?); ali s druge strane, ja sam i veliki zajebant, to je enormna sprdnja, jer tko bi normalan na jednom strip forumu među ljudima koji su možda jednom na nekom školskom satu čuli za Kanta parafrazirao njegove misli i to u topicu o ----> kenu parkeru???!!!!!!!

i sada se ti, veliki sprdant, moraš nositi sa nečime što je takvo sprdavanje kakvo nećeš moći dosegnuti jer ni ne znaš je li riječ o sprdavanju. a sve to od jednog zagorovca, jednog koji je buzdovan, šabloniziran, koji je možda dijete, a možda nije, možda je nostalgičar, a možda nije, možda je malo maka, a možda nije. ja bih se, da sam takav veliki pametni kenovac, ja bih se pokakao u gaće od jada, puknuo bih nasred splita od dišpeta da me jedan zagorovac, koji čita štivo u kojemu neki tip u crvenoj majici skače po lijanama i viče AAAAHHYAKK, da me tako ...nemam pojma što, da mi to radi što radi.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/03/2019 : 10:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Frende, ovo nema veze sa Zagorom i Kenom jer čitam oba s jednakim užitkom i sasvim mi je svejedno koji je bolji, jači, dlakaviji po prsima i slično, ali ti imaš žešći psihološki problem... Nedjelja je, lijep dan, dan za odmor, obitelj, kakvu šetnju...a ti se tu natežeš sa 30,35 ili 40 godina u guzici koji je stripovski junak bolji ??????? Udavi majstore, udavi...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 17/03/2019 : 10:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Ma ti si samo beskrajno umišljen, posrao si čitav topic.

loading...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/03/2019 : 11:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
nije ni bio za drugo
kao što ni ti nisi za drugo
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/03/2019 : 11:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

sve ovo što vidiš je znakovito, nesvrstani. samo je potrebno gledati otvoreno, bespretpostavno.





Slažen se.
Ali ti odma na ovoj svojoj prvoj rečenici padaš.
Ti si taj koji zatvara ljude u dva kruga, a ostatak upisa ti nije ništa drugo nego jedna velika pretpostavka.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 17/03/2019 11:53:18
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/03/2019 : 12:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
naprotiv
ja pomažem ljudima da se bolje sagledaju, otvaram ih da budu bolji. jes da sada izgleda kako izgleda i da se kojekakvi napuhanci ljute, no na kraju ćemo svi skupa jesti kruh i piti vino.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 17/03/2019 : 16:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Nerado se moram slozit sa stinkyem ali Zagor je ako ne bolji onda sigurno puno napredniji strip od Kena.Jer stvorit strip u kojem su dva glavna lika (vjerovatno)homoseksualci i prikazat ih kao pozitivce u sezdesetim godinama kad se na homoseksualnost gledalo kao na prljavu bolest je jako hrabar potez tako da je Zagor strip koji je puno ispred svoga vremena.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/03/2019 : 16:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 17/03/2019 : 17:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da uopce nema potrebe raspravljati o tome da li je Ken bolji od Zagora.To je suvisno,premda sam Ken nije vrh stripovske umjetnosti,u odnosu na Zagora je vrh.
Ken je strip koji u odnosu na Zagora ostavlja bez daha,u svakom smislu i kriteriju.Druga je stvar u necijem shvacanju i razmisljanju samog stripa ili junaka,o cijim ukusima ne triba ni raspravljati.
Inace,broj 5 i 6 bi tribali opet ka 3 i 4, izaci ubrzo jedan za drugim.Jedan u trafike,a oba u knjizare.
Izvor je pouzdan,a inf.cemo vidit.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/03/2019 : 17:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Mislim da uopce nema potrebe raspravljati o tome da li je Ken bolji od Zagora.To je suvisno,premda sam Ken nije vrh stripovske umjetnosti,u odnosu na Zagora je vrh.
Ken je strip koji u odnosu na Zagora ostavlja bez daha,u svakom smislu i kriteriju.Druga je stvar u necijem shvacanju i razmisljanju samog stripa ili junaka,o cijim ukusima ne triba ni raspravljati.



quote:
Originally posted by roby05


Inace,broj 5 i 6 bi tribali opet ka 3 i 4, izaci ubrzo jedan za drugim.Jedan u trafike,a oba u knjizare.
Izvor je pouzdan,a inf.cemo vidit.


izvor ti je pouzdan,isto sam čuo i ja;iz pouzdanog izvora

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/03/2019 : 17:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

naprotiv
ja pomažem ljudima da se bolje sagledaju, otvaram ih da budu bolji. jes da sada izgleda kako izgleda i da se kojekakvi napuhanci ljute, no na kraju ćemo svi skupa jesti kruh i piti vino.



Imao sam ja u ulici jednog iz društva koji je kao i ti pomagao ljudima da se bolje sagledaju, proširivao im vidike i slično... e sad, ne mogu se sjetit koja mu je na kraju bila točna dijagnoza, ali nije da smo više jeli kruh i pili vino 😂😂😂😂😂😂
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/03/2019 : 17:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
thorgale, ovako sam svojedobno pisao o tebi:

"Svagdanji Marco kao underground luk ---> zvjezdani eksponent underground lukova – Davor Radoja Torghal
Pitanje: treba li, smije li underground luk «komentirati zbilju»? «Da zivim u Finskoj, Svedskoj ili nekoj drugoj razvijenijoj zemlji vjerovatno ta socijalna komponenta ne bi bila toliko jako izrazena ali s obzirom da zivim tu gdje zivim nekako mi je normalno da je jako izrazena. Moji stripovi obradjuju teme iz stvarnog zivota i ne mogu ja crtat kako je sve lijepo i krasno i kako nam je svima super kad to nema veze sa stvarnim zivotom.» ===> underground luk kao bezlično Se ---> «Svakidašnji tubitak crpi predontološko izlaganje svojeg bitka najprije iz vrste bitka Se.» (jurica, radoja, dupli, dješka itd.)

Pokazati koliko su jeftini i promašeni «lirski subjekti» kao crne željke, underground lukovi, mirakuli, stranci kurci palci na primjeru radoje:

«Zašto si mi jeba ženu, velečasni?» je sukus Radojinog kritizerstva koje se iscrpljuje u naklapanju. Pitanje: je li potreban autorski strip koji, prema Radojinim riječima, komentira «stvarni život», u okvirima piljarice. Nije nam lijepo ni krasno, sve su pokrali, zašto si mi jeba ženu, velečasni, progovoranje je o (stvarnom) životu jednako kao razgovor kronera u krčmi. Čemu mirakuli ako je to, u osnovi, ono što se priča u svaštari..."


http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=26&TOPIC_ID=42141#2031714

možda se nećemo složiti, ali to je jedna od najbolje napisanih riječi o tvom liku i djelu. vidim da u međuvremenu nisi napredovao nego si još pao u petparački humor. a sve je počelo tako što nisi čitao zagora na pravi način, nego si se trovao kojekavim glupostima. e da si ti, moj braco, čitao zagora, sada bi hrvatski strip imao možda nešto vrijedno pažnje...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/03/2019 : 17:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
a evo nam i najvećih kenovaca. kad vidim da stigne ante, smrznem se. tada znam da će sve frcati od argumenata (i smjalića i +1 postova). robica nam je tu negdje, a sumohrvat je veliki zajebant. njemu ništa nije teško, u letu postavlja najteže dijagnoze (čovjek me dijagnozirao naočigled svih, u dva-tri poteza i vala, sve točno kaže)

kad je tako, nema drugo nego priznati da ste u pravu: okej je ken, ali zagor je bolji.
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 17/03/2019 : 18:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ne
ono što ti odbijaš razumjeti je da si se uključio na onu najnižu razinu, iako si imao i druge načine na raspolaganju. i tako redom, svi vi veliki kenovci, tobože tako pametni. meni je sve ovo dosadno, ali baš vam neću pustiti ni slovca - eto, baš ću ko malo dijete igrati se sa vama, jer vi i jeste mala djeca.
a što se tiče ljudi koji traže tko zna što: pa tko im brani. nek traže, al' nek se i pokoravaju! kao što je supermike tražio svašta, pa se na kraju morao pokoriti. tko pobjeđuje u raspravama, taj i određuje odnose gore-dolje. tako ti to ide, žare.



Ne, moram priznati, da je ovo genijalno receno, na nivou Helingena. Interesantno je videti tvoje analize vezano za Zagorai to ok, ali kada je rec o komunikaciji sa ljudima kao i postovanju prema njima, ti si na nizem nivou od petogodisnjeg deteta. Da ne govorim o potrebi da si najpametniji i da samo promenis temu kada vise nisi u pravu.
Jos su bolji ovi likovi koji ti se prisljamce, i gledaju raspravu iza tvojih ledja, a ti ih lozis, pa onda licemerno kazes da ih ne lozis.
Ne smem da pominjem politiku, ali predstavljas se slicnog psiho profila kao neki sprski politicari
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/03/2019 : 18:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma samo ste mi ušli u mlin, a ti tako. nije to lijepo od tebe, žare. a ni prijateljski.
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 17/03/2019 : 19:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ma samo ste mi ušli u mlin, a ti tako. nije to lijepo od tebe, žare. a ni prijateljski.


Gresis drugar, nema nijedne lose namere, i uopste ne mislim nista lose za tebe konkretno, nego samo mislim da nas zezas i da sebe predstavljas irtantnim, kakav ne verujem da jesi stvarno.
Mislim, mozda je tebi ovaj forum mrtav i dosadan, ali ne vidim poentu kada rasprave predju granicu dobrog ukusa i krene se sa uvredama na racun forumasa, jer se onda natakare i oni koji to drugacije razumeju i onda to eskalira i predje u smece.
Mozes ti to mnogo bolje i to si pokazao, samo volis da zarnes 😀
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/03/2019 : 20:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Rasprava je opet otišla u što smo, gdje smo i tako to. Strip je općenito onako pomalo sporedna stvar, stvar za zabavu ili prekraćivanje dosade. Ok ima nas ili ima ih koji strip doživljavaju ozbiljnije.
Dakle Ken je daleko bolji strip od Zagora, Ken može sve što može i običan čovjek ( iako je tih dogodovština malo previše, zbog zanimljivosti radnje, ali je moguće ) dok Zagor uglavnom može ono što običan čovjek ne može, ustvari bilo koji čovjek. To je velika uočljiva svakom vidljiva razlika.
Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 17/03/2019 : 20:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message  Reply with Quote
A jeste svi da ne kazem sta. Ajde, Druunu u ruke i bit ce mir. ;)
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/03/2019 : 20:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
žare,
slažem se. sve si dobro rekao.

Edited by - stinky on 17/03/2019 20:22:46
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/03/2019 : 20:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ali se ne slažem s krugerom:)


krugeru, možeš još sto pedeset puta ponoviti to što tupiš i - opet ćeš biti u krivu;)
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 17/03/2019 : 22:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Ivo Milazzo /Giancarlo Berardi








https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/03/2019 : 06:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=50357 da vidimo kako će proći glasanje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/03/2019 : 11:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ali se ne slažem s krugerom:)


krugeru, možeš još sto pedeset puta ponoviti to što tupiš i - opet ćeš biti u krivu;)



Nije uopće stvar jesam li upravu ili nisam. Sve je tako uočljivo samo treba gledati. E sad možda netko ne gleda, netko ne vidi dobro takve stvari, a usput to nije moj problem.
Go to Top of Page
Page: of 124 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000